Hoşgeldiniz!

Metin Kalkavan

Metin Kalkavan: 'Rize tarihine geçen bir maç oldu' 03:15
Metin Kalkavan: 'Rize tarihine geçen bir maç oldu' 765 izlenme - 2 yıl önce Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Metin Kalkavan, Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Galatasaray'ı 4-3 yenmeleriyle ilgili olarak "Rize tarihine geçen bir maç oldu" dedi. Maçın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kalkavan, 6 senelik başkanlık döneminde hiç büyük bir takım yenemediklerini ifade ederek, "Galatasaray'a kısmetmiş. Çok büyük bir rakip. Büyük rakibe karşı kazanmak çok keyifli. Rakibe saygı duymak lazım. Ülkemizi UEFA Şampiyonlar Ligi'nde temsil eden bir takım. Rize tarihine geçen bir maç oldu. Bizim için büyük bir anlam kazandı" diye konuştu
Şadan Kalkavan'ın vefatı 01:25
Şadan Kalkavan'ın vefatı 496 izlenme - 3 yıl önce Rizespor Başkanı Metin Kalkavan, Fenerbahçe Kulübü'nün eski yöneticilerinden Şadan Kalkavan'ın vefatı ile ilgili konuştu.
Çaykur Rizespor Başkanı: Aykut Kocaman'la € Anlaştık 00:12
Çaykur Rizespor Başkanı: Aykut Kocaman'la € Anlaştık 495 izlenme - 4 yıl önce Çaykur Rizespor Başkanı Metin Kalkavan, "Aykut Kocaman'la yüzde 80 anlaşma sağladık. Ufak pürüzleri de birkaç gün içinde çözeceğiz." dedi.
Metin Kalkavan: Yenildiğiniz Zaman Seyircinin İstifaya Çağırma Hakkı Var 02:16
Metin Kalkavan: Yenildiğiniz Zaman Seyircinin İstifaya Çağırma Hakkı Var 22 izlenme - 1 yıl önce Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında sahasında Fenerbahçe'ye 5-1 mağlup olan Çaykur Rizespor'un kulüp başkanı Metin Kalkavan, "Yenildiğiniz zaman seyircinin istifaya çağırma hakkı var. Bunları makul karşılıyoruz. Biz hocamızdan memnunuz ve herhangi bir problemimiz yok. " dedi.
Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Kalkavan 01:45
Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Kalkavan 47 izlenme - 3 yıl önce Maçın ardından- Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Kalkavan: "(Hakem Cüneyt Çakır ile ilgili) Burada maalesef negatif olarak etkileniyor kendisi Rizeli diye. Kendisine uluslararası alanda başarılar diliyorum ama burada biraz fazla oluyor" Spor Toto Süper Lig'de sahasında Beşiktaş'a 2-1 kaybeden Çaykur Rizespor'un kulüp başkanı Metin Kalkavan, maçın hakemi Cüneyt Çakır ile ilgili "Burada maalesef negatif olarak etkileniyor kendisi Rizeli diye. Kendisine uluslararası alanda başarılar diliyorum ama burada biraz fazla oluyor" dedi.
İrfan Buz ve Uğur Tütüneker Görevi Bıraktı 01:39
İrfan Buz ve Uğur Tütüneker Görevi Bıraktı 63 izlenme - 4 yıl önce Ligdeki son maçları sonrasında Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker ve Bursaspor Teknik Direktörü İrfan Buz, görevlerinden ayrıldı.
İrfan Buz ve Uğur Tütüneker Görevi Bıraktı 01:39
İrfan Buz ve Uğur Tütüneker Görevi Bıraktı 53 izlenme - 4 yıl önce Ligdeki son maçları sonrasında Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker ve Bursaspor Teknik Direktörü İrfan Buz, görevlerinden ayrıldı.