Hoşgeldiniz!

Metin Külünk

Metin Külünk 05:04
Metin Külünk 1.126 izlenme - 8 yıl önce metin külünk,bir istanbul sevdası,gönül dostları
Yolsuzlukları Ortaya Çıkartmak Günah İşleme Özgürlüğüne Müdahaledir! 03:24
Yolsuzlukları Ortaya Çıkartmak Günah İşleme Özgürlüğüne Müdahaledir! 381 izlenme - 3 yıl önce Yolsuzlukları nasıl savunacaklarını şaşıran Akplilerden bir inci daha. AKP İst.Mv. Metin Külünk arkadaş yolsuzluklara müdahale günah işleme özgürlüğüne müdahale olduğu için günahtır diyerek işin felsefi boyutunun araştırılması gerektiğini söyleyip. Diyaneti göreve çağırdı. Afiyet Olsun!!
Metin Külünk 03:22
Metin Külünk 553 izlenme - 8 yıl önce bir istanbul sevdası
Karanfil Almayan Çifti Paralel İlan Etmek - Metin Külünk (Akp) 00:47
Karanfil Almayan Çifti Paralel İlan Etmek - Metin Külünk (Akp) 164 izlenme - 2 yıl önce "insanların günah işleme özgürlüğü var" cümlesiyle daha önce gündeme gelen AKP'li Metin Külünk yine ilginç bir tepki ile gündeme geldi. Külünk, Ümraniye'de dağıttığı karanfillerden almayan başörtülü kadın ve eşine "Aman kalsın, israf olmasın. Paralel bunlar." diyerek hakaret etti.
Metin Külünk 03:22
Metin Külünk 337 izlenme - 8 yıl önce metin külünk
Ankara'da Paniğe Neden Olan Darbe Girişimi Tatbikatı 01:21
Ankara'da Paniğe Neden Olan Darbe Girişimi Tatbikatı 17 izlenme - 4 ay önce Ankara'da dün gece sosyal medyadan "darbe girişimi" iddiası ortaya atıldı, AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, "Sakin olun değerli Kardeşlerim. Her şey kontrol altında" yazdı. Başkent Ankara'da dün gece yarısından sonra sosyal medyada ortaya atılan yeni bir darbe girişimi iddiası ortalığı karıştırdı. Twitter'da yayılan haberler üzerine ise bazı vatandaşlar Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın bulunduğu Beştepe'ye giderek bölgede fotoğraf çekip nöbet beklediler. 'SAKİN OLUN' AK Parti, İstanbul milletvekili Metin Külünk ise Twitter'dan açıklama yaparak durumun sakin olduğu bildirdi. Külünk mesajında, "Sakin olun değerli Kardeşlerim. Her şey kontrol altında" diye yazdı
metin külünk türkiyede neler oluyor 12:49
metin külünk türkiyede neler oluyor 192 izlenme - 6 yıl önce metin külünk türkiyede neler oluyor konferans açılış konuşması
metin külünk amerika sonrası dünya 16:28
metin külünk amerika sonrası dünya 140 izlenme - 6 yıl önce metin külünk konferans açılış konuşması
metin külünk 01:53
metin külünk 94 izlenme - 6 yıl önce metin külünk bey 16 şubat 2011 çarşamba günü akşamı tv net televizyon kanalında "bakış açısı" programında canlı yayın konuğu oldu.
metin külünk seyr fm de 01:51
metin külünk seyr fm de 116 izlenme - 6 yıl önce metin külünk 21 şubat 2011 pazartesi günü 102.2 frekansında yayın yapan seyr fm radyosunda canlı yayın konuğu oldu.
metin külünk sultanbeyli'de halkımızla buluştu 02:05
metin külünk sultanbeyli'de halkımızla buluştu 160 izlenme - 6 yıl önce metin külünk ak partirecep tayyip erdoğan başbakan bakan meclis vatan millet dünya küresel yerel yönetim abdullah gül abdullah gül cumhur cumhurbaşkanı tbmm anayasa akp türkiye istanbul rize siyaset akademi lider kim ankara dünya recep işadamı yazar ortadoğu coğrafya milletvekili aday
Metin Külünk 03:22
Metin Külünk 176 izlenme - 8 yıl önce metin külünkün bir istanbul sevdası şiiri
AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, 05:13
AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, "16 Nisan Referandum Seçimleri Bir İstiklal Savaşıdır" 4 izlenme - 3 ay önce AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, "16 Nisan referandum seçimleri bir İstiklal Savaşıdır" "CHP'nin, MHP'nin Sadet Partisi'nin hatta kendisini bağımsız ve sosyalist yurtsever gören herkesin bu çizgide Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın etrafında bu büyük mücadelede safını tutacağına...
metin külünk seyr fm de 3 02:45
metin külünk seyr fm de 3 59 izlenme - 6 yıl önce metin külünk 21 şubat 2011 pazartesi günü 102.2 frekansında yayın yapan seyr fm radyosunda canlı yayın konuğu oldu.
Başbakan Erdoğan Bakanlar Kurulu Toplantısı'nın Ardından Yemek Yedi 04:37
Başbakan Erdoğan Bakanlar Kurulu Toplantısı'nın Ardından Yemek Yedi 43 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlar Kurulu Toplantısı’nın ardından Gençlik Caddesi’nde bir restoranda yemek yedi.
Ak Partili Metin Külünk: 04:41
Ak Partili Metin Külünk: "Kılıçdaroğlu Ateşle Oynuyorsun" 2 izlenme - 3 ay önce AK Partili Metin Külünk: "Kılıçdaroğlu ateşle oynuyorsun"İSTANBUL - Ümraniye'de Karadenizlilerle bir araya gelen AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun askeri törenle karşılanmasına tepki göstererek, "Kılıçdaroğlu, ateşle oynuyorsun" dedi.
Ne Oluyor - 31 Ağustos  Çarşamba - 2016 03:58:32
Ne Oluyor - 31 Ağustos Çarşamba - 2016 10 izlenme - 11 ay önce FETÖ Operasyonları, artan terör saldırıları ve Fırat Kalkanı Harekatı… Peki Türkiye terörle mücadelesini nasıl devam ettirecek ? Şirin Payzın sordu, önce Metin Külünk ardından Rahim Er, Nedim Şener, Celal Ülgen, Savaş Biçer ve İbrahim Uslu Ne Oluyor’da yanıtladı.
AK Parti Istanbul Milletvekili Külünk 01:15
AK Parti Istanbul Milletvekili Külünk 1 izlenme - 4 ay önce AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, 18 maddelik anayasa değişikliğinin Türkiye'nin yüksek menfaatleri temelinden okunmazsa 18 maddelik değişikliğin teknik bir değişiklik olarak kalacağını söyledi.
AK Partili Vekil: Her Üniversitede RTE Kürsüsü Kurulmalı 00:51
AK Partili Vekil: Her Üniversitede RTE Kürsüsü Kurulmalı 6 izlenme - 3 yıl önce Her üniversitede RTE kürsüleri kurulması gerektiğini söyleyen AK Parti Milletvekili Metin Külünk, Tayyip Erdoğan'ın kodlarının bilimselleştirilmesi gerektiğini söyledi.