Hoşgeldiniz!

Metin Külünk

Metin Külünk 05:04
Metin Külünk 1.128 izlenme - 9 yıl önce metin külünk,bir istanbul sevdası,gönül dostları
Yolsuzlukları Ortaya Çıkartmak Günah İşleme Özgürlüğüne Müdahaledir! 03:24
Yolsuzlukları Ortaya Çıkartmak Günah İşleme Özgürlüğüne Müdahaledir! 428 izlenme - 3 yıl önce Yolsuzlukları nasıl savunacaklarını şaşıran Akplilerden bir inci daha. AKP İst.Mv. Metin Külünk arkadaş yolsuzluklara müdahale günah işleme özgürlüğüne müdahale olduğu için günahtır diyerek işin felsefi boyutunun araştırılması gerektiğini söyleyip. Diyaneti göreve çağırdı. Afiyet Olsun!!
Afrin Harekatı ve ittifak çalışmalarında son durum - Ne Oluyor? 13.02.2018 Salı 02:29:43
Afrin Harekatı ve ittifak çalışmalarında son durum - Ne Oluyor? 13.02.2018 Salı 21 izlenme - 1 ay önce Afrin'de TSK unsurlarının ilerleyişi sürüyor. Harekatın üçüncü haftasını geride bırakırken Zeytin Dalı Harekatı nasıl devam edecek? İç siyasette ittifak çalışmaları sürdürülüyor... Peki, hangi partiler ittifak içinde olacak? Partilerin 2019 öncesi 50+1 stratejisi nasıl planlanacak? Şirin Payzın sordu, önce AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, ardından Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu 'Ne Oluyor?'da yanıtladı.
Metin Külünk 03:22
Metin Külünk 553 izlenme - 9 yıl önce bir istanbul sevdası
Karanfil Almayan Çifti Paralel İlan Etmek - Metin Külünk (Akp) 00:47
Karanfil Almayan Çifti Paralel İlan Etmek - Metin Külünk (Akp) 173 izlenme - 3 yıl önce "insanların günah işleme özgürlüğü var" cümlesiyle daha önce gündeme gelen AKP'li Metin Külünk yine ilginç bir tepki ile gündeme geldi. Külünk, Ümraniye'de dağıttığı karanfillerden almayan başörtülü kadın ve eşine "Aman kalsın, israf olmasın. Paralel bunlar." diyerek hakaret etti.
Metin Külünk 03:22
Metin Külünk 337 izlenme - 9 yıl önce metin külünk
Ak Partili Metin Külünk: 04:04
Ak Partili Metin Külünk: "Giresun Fetö'nün En Önemli Üstlerinden Birisidir" 25 izlenme - 6 ay önce AK Partili Metin Külünk: "Giresun FETÖ'nün en önemli üstlerinden birisidir" "Türkiye'nin en büyük şansızlıklarından birisi Recep Tayyip Erdoğan'ın anlaşılmamasıdır"GİRESUN - AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk Giresun'da yerel bir haber sitesinin düzenlediği konferansta konuştu.
Metin Külünk: Kemal Kılıçdaroğlu’nun yerine birini hazırlıyorlar 01:05
Metin Külünk: Kemal Kılıçdaroğlu’nun yerine birini hazırlıyorlar 7 izlenme - 1 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk konuk oldu. Gündemdeki sıcak gelişmelerin konuşulduğu programda Külünk önemli bir iddiada bulundu. Metin Külünk konuşmasında, "CHP'nin başındaki şahsın genel başkanlık ömrü çok uzun değildir. Yerine birini hazırlıyorlar. Kim olduğunu da biliyorum. İstanbul il kongresi de Kemal Kılıçdaroğlu'ndan sonrasına hazırlıktır" dedi.
metin külünk türkiyede neler oluyor 12:49
metin külünk türkiyede neler oluyor 192 izlenme - 7 yıl önce metin külünk türkiyede neler oluyor konferans açılış konuşması
metin külünk amerika sonrası dünya 16:28
metin külünk amerika sonrası dünya 140 izlenme - 7 yıl önce metin külünk konferans açılış konuşması
metin külünk 01:53
metin külünk 94 izlenme - 7 yıl önce metin külünk bey 16 şubat 2011 çarşamba günü akşamı tv net televizyon kanalında "bakış açısı" programında canlı yayın konuğu oldu.
metin külünk seyr fm de 01:51
metin külünk seyr fm de 116 izlenme - 7 yıl önce metin külünk 21 şubat 2011 pazartesi günü 102.2 frekansında yayın yapan seyr fm radyosunda canlı yayın konuğu oldu.
metin külünk sultanbeyli'de halkımızla buluştu 02:05
metin külünk sultanbeyli'de halkımızla buluştu 160 izlenme - 7 yıl önce metin külünk ak partirecep tayyip erdoğan başbakan bakan meclis vatan millet dünya küresel yerel yönetim abdullah gül abdullah gül cumhur cumhurbaşkanı tbmm anayasa akp türkiye istanbul rize siyaset akademi lider kim ankara dünya recep işadamı yazar ortadoğu coğrafya milletvekili aday
Ankara'da Paniğe Neden Olan Darbe Girişimi Tatbikatı 01:21
Ankara'da Paniğe Neden Olan Darbe Girişimi Tatbikatı 17 izlenme - 12 ay önce Ankara'da dün gece sosyal medyadan "darbe girişimi" iddiası ortaya atıldı, AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, "Sakin olun değerli Kardeşlerim. Her şey kontrol altında" yazdı. Başkent Ankara'da dün gece yarısından sonra sosyal medyada ortaya atılan yeni bir darbe girişimi iddiası ortalığı karıştırdı. Twitter'da yayılan haberler üzerine ise bazı vatandaşlar Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın bulunduğu Beştepe'ye giderek bölgede fotoğraf çekip nöbet beklediler. 'SAKİN OLUN' AK Parti, İstanbul milletvekili Metin Külünk ise Twitter'dan açıklama yaparak durumun sakin olduğu bildirdi. Külünk mesajında, "Sakin olun değerli Kardeşlerim. Her şey kontrol altında" diye yazdı
Metin Külünk 03:22
Metin Külünk 176 izlenme - 9 yıl önce metin külünkün bir istanbul sevdası şiiri
metin külünk seyr fm de 3 02:45
metin külünk seyr fm de 3 59 izlenme - 7 yıl önce metin külünk 21 şubat 2011 pazartesi günü 102.2 frekansında yayın yapan seyr fm radyosunda canlı yayın konuğu oldu.
AK Parti İstanbul Milletvekili Külünk, 03:02
AK Parti İstanbul Milletvekili Külünk, "15 Temmuz AK Parti ve Türkiye'yi Erdoğansızlaştırma... 4 izlenme - 6 ay önce AK Parti İstanbul Milletvekili Külünk, "15 Temmuz AK Parti ve Türkiye'yi Erdoğansızlaştırma operasyonudur" "Şuanda bu örgütün bütün meselesi Erdoğan'sız bir Türkiye" "15 Temmuz AK Parti ve Türkiye'yi Erdoğan'sızlaştırma operasyonudur"TOKAT - AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, FETÖ...
Başbakan Erdoğan Bakanlar Kurulu Toplantısı'nın Ardından Yemek Yedi 04:37
Başbakan Erdoğan Bakanlar Kurulu Toplantısı'nın Ardından Yemek Yedi 43 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlar Kurulu Toplantısı’nın ardından Gençlik Caddesi’nde bir restoranda yemek yedi.
AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, 05:13
AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, "16 Nisan Referandum Seçimleri Bir İstiklal Savaşıdır" 6 izlenme - 11 ay önce AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, "16 Nisan referandum seçimleri bir İstiklal Savaşıdır" "CHP'nin, MHP'nin Sadet Partisi'nin hatta kendisini bağımsız ve sosyalist yurtsever gören herkesin bu çizgide Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın etrafında bu büyük mücadelede safını tutacağına...
AK Partili Vekilden Kritik Uyarı FETÖ Yeni Bir Kalkışmaya Girişebilir 01:27
AK Partili Vekilden Kritik Uyarı FETÖ Yeni Bir Kalkışmaya Girişebilir 2 izlenme - 7 ay önce AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, FETÖ'nün yeni kalkışmalara girişebileceği uyarısında bulundu. Sivas'a gelen AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, partililer ve dostları ile bir araya geldi. FETÖ ile mücadeledeki etkinliği ile dikkat çeken Külünk, İhlas Haber Ajansı'na yaptığı özel açıklamada FETÖ'nün yeni bir kalkışma içerisine girebileceğini söyledi. FETÖ ve arkasındaki emperyalist güçlerin Türkiye'de bir Alevi-Sünni çatışması çıkartmak istediğini belirten Külünk, 15 Ağustos tarihine dikkat çekip, PKK'nın tüm gücünü şehirlere indirerek Türk-Kürt çatışması çıkartmak istediğini söyledi. FETÖ'nün NATO kontrolündeki Gladio'nun dindarlık kılıfı içerisindeki zehri olduğunu belirten Külünk, "FETÖ, Gladio'nın dindarlık kılıfı içerisindeki zahiridir. Gladio NATO ittifakından itibaren küresel sistemin NATO ileri karakoludur. Bu akıl küresel sistem adına ülkeleri teslim almak üzere kurgulanmıştır.
Ne Oluyor - 31 Ağustos  Çarşamba - 2016 03:58:32
Ne Oluyor - 31 Ağustos Çarşamba - 2016 11 izlenme - 2 yıl önce FETÖ Operasyonları, artan terör saldırıları ve Fırat Kalkanı Harekatı… Peki Türkiye terörle mücadelesini nasıl devam ettirecek ? Şirin Payzın sordu, önce Metin Külünk ardından Rahim Er, Nedim Şener, Celal Ülgen, Savaş Biçer ve İbrahim Uslu Ne Oluyor’da yanıtladı.
Ak Partili Metin Külünk: 04:41
Ak Partili Metin Külünk: "Kılıçdaroğlu Ateşle Oynuyorsun" 2 izlenme - 11 ay önce AK Partili Metin Külünk: "Kılıçdaroğlu ateşle oynuyorsun"İSTANBUL - Ümraniye'de Karadenizlilerle bir araya gelen AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun askeri törenle karşılanmasına tepki göstererek, "Kılıçdaroğlu, ateşle oynuyorsun" dedi.
AK Parti Istanbul Milletvekili Külünk 01:15
AK Parti Istanbul Milletvekili Külünk 2 izlenme - 1 yıl önce AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, 18 maddelik anayasa değişikliğinin Türkiye'nin yüksek menfaatleri temelinden okunmazsa 18 maddelik değişikliğin teknik bir değişiklik olarak kalacağını söyledi.
AK Partili Vekil: Her Üniversitede RTE Kürsüsü Kurulmalı 00:51
AK Partili Vekil: Her Üniversitede RTE Kürsüsü Kurulmalı 6 izlenme - 4 yıl önce Her üniversitede RTE kürsüleri kurulması gerektiğini söyleyen AK Parti Milletvekili Metin Külünk, Tayyip Erdoğan'ın kodlarının bilimselleştirilmesi gerektiğini söyledi.