Hoşgeldiniz!

Metin Tekin

Önder Özen ve Metin Tekin'den Beşiktaş tezahüratı 00:32
Önder Özen ve Metin Tekin'den Beşiktaş tezahüratı 186.602 izlenme - 3 yıl önce Önder Özen ve Metin Tekin, Beşiktaş'ın "Sen benim her gece efkarım" isimli bestesini taraftarlarla birlikte okudu.
Murat Kosova - Arda'yı Biz Eleştirebiliriz Seyirci Eleştiremez 02:03
Murat Kosova - Arda'yı Biz Eleştirebiliriz Seyirci Eleştiremez 16.473 izlenme - 2 yıl önce Duydunuz büyük spor otoritesi Murat Kosova'nın söylediklerini bundan sonra Arda'ya söyleyecekleriniz için Murat Kosova'nın denetiminden geçmelisiniz. Siz kimsiniz Arda'yı eleştiriyosunuz. En az 15 yıllık spor kanalı deneyimi olmayan ardayı eleştiremez. Aylık 100 bin liradan aşağı geliri olan fatih terim'i eleştiremez. Üzerine kayıtlı en ez 20 taşınmaz mülkü bulunmayan federasyonu eleştiremez.
İlker Yasin ve Metin Tekin'in Sunduğu Başlama Vuruşu Programı Çekim Hataları (1992) 04:07
İlker Yasin ve Metin Tekin'in Sunduğu Başlama Vuruşu Programı Çekim Hataları (1992) 1.533 izlenme - 1 yıl önce Metin Tekin'in futbol hayatı devam ederken show tv'de yayınlanan komedi ağırlıklı programının çekim hataları.
Metin Tekin'den Vodafone Arena Sürprizi 00:42
Metin Tekin'den Vodafone Arena Sürprizi 1.025 izlenme - 2 yıl önce Yorumcu ve eski futbolcu Metin Tekin, Vodafone Arena'yı ziyaret etti.
Akın Sel'den Beşiktaş Takımına Japon Parmağı Sorusu 00:34
Akın Sel'den Beşiktaş Takımına Japon Parmağı Sorusu 1.518 izlenme - 2 yıl önce 1994-95 sezonu şampiyon olacak Beşiktaş takımına çocukluğumuzun iğrenç şakasını yapan televole günlerinden kalma görüntüler..yalnız o zamanlarda ne kadro varmış be ...
Beşiktaş - Galatasaray Derbisine Poşetle Gelen Metin Tekin 00:16
Beşiktaş - Galatasaray Derbisine Poşetle Gelen Metin Tekin 376 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş'ın ve Türk futbolunun unutulmaz isimlerinden Metin Tekin'in Galatasaray derbisi öncesi elinde poşetle röportaj veriyor. İşte o güzel günlerden bir kesit.
Metin Tekin ve Feyyaz Uçar'dan Maç Sırasında Röportaj (1992) 00:40
Metin Tekin ve Feyyaz Uçar'dan Maç Sırasında Röportaj (1992) 1.270 izlenme - 3 yıl önce O dönem namağlup giden Beşiktaş o gün her zamanki gibi kurban olmuş ve resmen maç hakem tarafından katledilmişti, çıldıran Kara kartallar da haklı olarak tepkilerini maç esnasında dile getiriyorlar trt muhabirine...gerçi Feyyaz'ın pozisyonu da penaltıya benzemiyor ama neyse...
Metin Tekin: 'Bu jenarasyon gruplardan çıkacak' 00:54
Metin Tekin: 'Bu jenarasyon gruplardan çıkacak' 780 izlenme - 2 yıl önce NTVSpor yorumcusu Metin Tekin, Çek Cumhuriyeti maçını değerlendirirken "Bu jenarasyon gruplardan çıkacak, Milli takımın kadrosu Çek Cumhuriyeti'nden çok daha iyi" ifadelerini kullandı.
Metin Tekin - Maça Geliş 00:08
Metin Tekin - Maça Geliş 827 izlenme - 3 yıl önce Futbolumuzun 80'li yıllarından bir kesit. Belli ki o yıllarda takım otobüsü sadece şehirler arası çalışıyormuş. Sarı Fırtına Metin Tekin'in elindeki poşete bakılırsa maça değil de tahlil sonuçlarını göstermek üzere hastaneye gelir gibi bir hali var...
Metin Tekin | Hıncal Uluç TRT (1990) 10:04
Metin Tekin | Hıncal Uluç TRT (1990) 672 izlenme - 3 yıl önce 21 yıl önceki bir trt programı. Programın sunucusu Sean Connery fontuna bürünen Hıncal Uluç ve o dönemlerin yakışıklısı sarı fırtına Metin Tekin'in hoş bir sohbeti. Hatta Erman Toroğlu'nun hakem, Hıncal Uluç da o yıllarda Beşiktaşlıydı...
1 Yıldız 10 Gol Metin Tekin 07:11
1 Yıldız 10 Gol Metin Tekin 691 izlenme - 4 yıl önce
Fatih Terim - Rıdvan da Orada Heralde? 00:56
Fatih Terim - Rıdvan da Orada Heralde? 740 izlenme - 3 yıl önce Rıdvan Dilmen'in 24 Eylül'de yaptığı 'Galatasaray bu oyun anlayışıyla Şampiyonlar Ligi'nde 0 çekebilir' ifadeleri üzerine, Dün akşam ki Braga maçı sonrası NTV Spor canlı yayınına telefonla bağlanan Fatih Terim, program sunucu Güntekin Onay'a Rıdvan Dilmen'i sorarak bir nevi göndermede bulundu.Rıdvan Dilmen'in stüdyo da olmaması akıllara, şeytan azaptan kurtuldu sözlerini de getirmedi değil. Bu arada temsilcimiz Galatasaray'ı da tebrik ediyoruz.
Şevval Sam Metin Tekin ve Minik Tarık Emir - Televole (Acun Ilıcalı - 1997) 02:38
Şevval Sam Metin Tekin ve Minik Tarık Emir - Televole (Acun Ilıcalı - 1997) 809 izlenme - 3 yıl önce Süper Baba'dan hamilelik nedeniyle ayrılan Şevval Sam,doğum yaptıktan 5 gün sonra eşi Metin Tekin'le birlikte evlerine Televole'yi konuk etmişlerdi.Röportajı yapan isim de Acun Ilıcalı.
Önder Özen ve Metin Tekin'in derbi yorumları 13:16
Önder Özen ve Metin Tekin'in derbi yorumları 471 izlenme - 2 yıl önce NTVSpor'da yayınlanan 90+ programında Metin Tekin ve Önder Özen, Beşiktaş - Galatasaray derbisi öncedi değerlendirmelerde bulundular.
Yeni moda MFÖ değil RBM! 01:03
Yeni moda MFÖ değil RBM! 415 izlenme - 2 yıl önce Toçev'in "Yıldızların şarkıları çocukların yarınları" konserinde sahneye çıkan Rıza Çalımbay ve Metin Tekin izleyenleri kendinden geçirdi.
Metin Tekin: 'Hakemler çok büyük hatalar yapmaya başladı' 01:05
Metin Tekin: 'Hakemler çok büyük hatalar yapmaya başladı' 473 izlenme - 2 yıl önce Ünlü spor yorumcusu Metin Tekin, Başakşehir - Galatasaray maçının ardından Podoslki'nin tartışmalı pozisyonunu değerlendirirken hakemlerin son dönem çok büyük hatalar yaptığını söyledi.
Metin Tekin: 'Gökhan'ı izlerken yoruldum' 00:26
Metin Tekin: 'Gökhan'ı izlerken yoruldum' 413 izlenme - 2 yıl önce NTV Spor yorumcusu Metin Tekin, Fenerbahçe-Trabzonspor maçıyla alakalı değerlendirmeler yaptı.
Metin Tekin'in Meşhur Soruları 01:02
Metin Tekin'in Meşhur Soruları 291 izlenme - 2 yıl önce Eski Beşiktaşlı oyuncu ve NTV Spor yorumcusu Metin Tekin'in meşhur soruları
Metin Tekin'in Kaleciden Kafa ile Çaldığı Top (1985-1986) 01:22
Metin Tekin'in Kaleciden Kafa ile Çaldığı Top (1985-1986) 281 izlenme - 2 yıl önce 1985-1986 Sezonu, Metin Tekin'in Orduspor kalecisinin elinden kafa müdahelesi ile çaldığı top Kovaçeviç'in dokunmasıyla gol olur.
Önder Özen ve Metin Tekin'den Beşiktaş tezahüratı 00:32
Önder Özen ve Metin Tekin'den Beşiktaş tezahüratı 360 izlenme - 3 yıl önce Önder Özen ve Metin Tekin, Beşiktaş'ın "Sen benim her gece efkarım" isimli bestesini taraftarlarla birlikte okudu.
Metin Tekin: 'podolski Vuruş Oyuncusu' 01:32
Metin Tekin: 'podolski Vuruş Oyuncusu' 308 izlenme - 3 yıl önce NTV Spor'da yorumculuk yapan Metin Tekin 'Podolski vuruş oyuncusu' oyuncusudur dedi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Metin Tekin: 'Hollanda şu anda güçlü bir takım değil' 00:55
Metin Tekin: 'Hollanda şu anda güçlü bir takım değil' 276 izlenme - 2 yıl önce NTV Spor yorumcusu Metin Tekin, Letotonya - Türkiye maçını değerlendirdi.
Metin - Ali - Feyyaz Efsanesi Nasıl Başladı? 00:50
Metin - Ali - Feyyaz Efsanesi Nasıl Başladı? 388 izlenme - 3 yıl önce Metin Ali Feyyaz efsanesini başlatan o ilk golü izleyeceğiz arkadaşlar, zaten efsane 3'lü golü izledikten sonra hatırlamakta da güçlük çekiyor lakin Feyyaz videonun sonundaki analiziyle bu 3'lü efsanenin mimarının kim olduğunu da gösteriyor bizlere.
Metin Tekin'den Van Persie yorumu 01:42
Metin Tekin'den Van Persie yorumu 337 izlenme - 3 yıl önce NTV Spor ekranlarında yayınlanan transfer günlüğü programında Metin Tekin Robin Van Persie'yi değerlenirdi.
Metin Tekin: 02:56
Metin Tekin: "İnönü Stadı'ndaki en unutulmaz anım bir Fenerbahçe maçıdır..." 151 izlenme - 2 yıl önce Eski futbolcu ve yorumcu Metin Tekin'in profosyonel futbol kariyerinde unutamadığı anısı.
Beşiktaş vs Orduspor - Sarı Fırtına Metin 00:44
Beşiktaş vs Orduspor - Sarı Fırtına Metin 164 izlenme - 3 yıl önce Benim ne kadar koyu bir Galatasaray'lı olduğumu bilmeyen yoktur ama bu içeriği eklediğimi gören Beşiktaş'lı kardeşlerimizin beni çok kıskanacağına eminim. Tarih 27.04.1986, Beşiktaş'ın Ordusporu 5-1 yendiği maçta Sarı Fırtına Metin'den akıl dolu,kurnazlık dolu güzel bir asist, artı üstüne bir de gol.
Beyaz Show - Metin Tekin'in Soruları (20.05.2016) 01:02
Beyaz Show - Metin Tekin'in Soruları (20.05.2016) 95 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Show - Metin Tekin'in Soruları (20.05.2016) Her Cuma yayınlanan talk show programı Beyaz Show bu hafta eski futbolcu Metin Tekin’i konuk edecek. Yıllarca başarılarıyla, kendinden bahsettiren Metin Tekin kimdir,futbola nasıl başlamıştır? Beyaz Show bu akşam yeni bölümüyle Kanal D ekranlarında.
Önder Özen ve Metin Tekin'in Beşiktaş Marşı Coşkusu! 01:05
Önder Özen ve Metin Tekin'in Beşiktaş Marşı Coşkusu! 198 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş Kulübü eski Futbol Genel Direktörü Önder Özen ve Beşiktaş'ın efsane futbolcusu Metin Tekin'in söylediği 'Sen Benim Her Gece Efkarım' isimli Beşiktaş marşı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
Kadim Dostum - Elimiz Kolumuz Bağlı 00:58
Kadim Dostum - Elimiz Kolumuz Bağlı 235 izlenme - 3 yıl önce Düşman ailelelerde arkadaş olmak yeterince zorken, bir de aynı kıza talip olmak... Hikmet ve Ferzan'ın işleri her geçen gün daha da zorlaşıyordur. Kadim Dostum dizisiyle ilgili tüm videolara www.izlesene.com/kadimdostum kanalından ulaşabilirsiniz. Linkler: https://www.facebook.com/kadimdostumdizi https://twitter.com/kadimdostumdizi http://instagram.com/kadimdostumdizi Oyuncular: İlker Aksum Metin Yıldız Ünal Silver Eren Hacısalioğlu Murat Eken Damla Aslanalp Dilara Aksüyek Arif Erkin Tarık Papuççuoğlu Nilgün Karababa İpek Ayaz Doğukan Polat Erol Aksoy Aydan Burhan Suna Selen Dilek Çelebi Dilşah Demir Şenay Aksoy Elif Sümbül Sert
Metin Tekin'den Robin van Persie yorumu! 01:48
Metin Tekin'den Robin van Persie yorumu! 127 izlenme - 2 yıl önce NTVSpor yorumcusu Metin Tekin, Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Robin van Persie hakkında önemli açıklamalarda bulundu.