Hoşgeldiniz!

Metin Uca

Yeni Zelanda Maori Düğünü 02:55
Yeni Zelanda Maori Düğünü 1.790 izlenme - 3 ay önce Şartlar zorlanmadıkça insan eti yemedikleri bilinen hafif barbar Maori kabilesinin, modern dünya kültürüne biraz yabancı kalmış öğelerle bezeli düğününe konuk oluyoruz efendim. hayır, yaşlı başlı adamlarsınız hepiniz...
Milletvekillerine Prezervatif Verilecek mi? (1995) 01:08
Milletvekillerine Prezervatif Verilecek mi? (1995) 2.620 izlenme - 10 ay önce 9 Ekim 1995 kanal d haberlerinden bir kesit efenim...
Arkadaşım Hoşgeldin 10.bölüm - Metin Uca (Komedi Dükkanı) 05:16
Arkadaşım Hoşgeldin 10.bölüm - Metin Uca (Komedi Dükkanı) 7.563 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşım Hoşgeldin 10.Bölüm - Metin Uca (Komedi Dükkanı)
Okullarda Son Gün Kutlaması (Nostaljik Haber) 00:43
Okullarda Son Gün Kutlaması (Nostaljik Haber) 662 izlenme - 3 ay önce 90'lardan kalma , Okullarda Son Gün Kutlaması'nı anlatan nostaljik bir haberdir. Haberde öğrenciler son günün keyfine su ve yumurta savaşı yapmaktadır tabi haberi yapan Metin Uca da o ara biraz su ve yumurta darbesi alır. İyi nostaljiler.
Sex Ve Koltuk Muhabbeti Geceye Damgasını Vurdu! 02:36
Sex Ve Koltuk Muhabbeti Geceye Damgasını Vurdu! 7.418 izlenme - 6 yıl önce disko kralı-zerrin özer-metin uca
Metin Uca - Haka Dansı Gelsin 00:29
Metin Uca - Haka Dansı Gelsin 512 izlenme - 1 yıl önce Metin Uca ile Günaydın Türkiye programından Haka dansı kesiti.Kendisi eskiden haber bültenlerinde yanlış bulduğu haberlere bu şekilde haka dansı gönderirdi.
Passaparola Final Yarışması 14:55
Passaparola Final Yarışması 278 izlenme - 1 yıl önce Çok da eski "nostalji" sayılamayacak bir yarışma aslında ama yine de evde ailecek bi şeyler izlenilen dönemlerin son demlerine denk gelmişti. Bu final bölümünden önce ünlülerin yer aldığı oyunlar oynanır ona göre kazanılan puanlarla final bölümünü oynayacak yarışmacı süre kazanırdı ekstradan. Güzel eğlenceliydi bu son kısım. Ünlülerin olduğu yerler genelde cıvık cıvık muhabbetlerin döndüğü yerdi ama bu bölümde biz de kendimizi sınardık falan neyse iyiydi işte.
Tayyip Erdoğan'ın Tartışmalı Serveti - Metin Uca İle Günaydın Türkiye 00:28
Tayyip Erdoğan'ın Tartışmalı Serveti - Metin Uca İle Günaydın Türkiye 224 izlenme - 1 yıl önce Efendim çoğumuzun yıllar önce sabah sırf bu adamı izlemek için kalktığını ve hiçbir haber programının bu kadar zevkli olmadığı yıllarda, medyanın susturulmadığı, örselenmiş ama gururlu Türk toplumunun, medyasının olduğu zamanlardan nostaljik bir video yüklemek istedim. Evet Tayyip Erdoğan bu kadar serveti nasıl yaptı? Metin Uca İle Günaydın Türkiye adlı haber programında RTE'ye gönderme yapılan kısmı izleyeceksiniz. Şimdilerde böyle bir haber yapılabilir mi bilmiyorum ama, şerefli gururlu ve haysiyetli habercilik yapan, birilerinin maşası olmayan ve aklındakileri, toplumun beynindekileri korkusuzca izleyicilerine sunan insanların varlığını bu gençler unutmaz, her zaman akıllarında, zihinlerinin en güzel yerinde yaşatırlar. Selam olsun korkusuz tüm gazetecilere, medya mensuplarına, bir yerlerde devlet baskısı altında reklam alamadan, varlığını devam ettirenlere..
Partilerin El Hareketleri 01:18
Partilerin El Hareketleri 256 izlenme - 1 yıl önce Liderlerin el işaretlerini, 1994 yılının Aralık ayında (tam 20 yıl olmuş bee) Metin Uca abimizin mizahi esintileri ile nostaljik bir haber kuşağı ile siz sevgili dostların beğenisine sunarım efendim. İyi seyirler.
Erkekler Kadınlar Hakkında Ne Biliyor? (1994 - Metin Uca İçerir) 01:17
Erkekler Kadınlar Hakkında Ne Biliyor? (1994 - Metin Uca İçerir) 175 izlenme - 1 yıl önce 1994 yılından kısa ama etkili bir haber, 00.29'daki hacı amcaya dikkatinizi çekmek istiyorum, iyi seyirler.
Milletvekillerine Prezervatif 01:08
Milletvekillerine Prezervatif 126 izlenme - 1 yıl önce 90'lardan kalma bu haberde Milletvekilleri için Prezervatif verileceği söz konusu olmuş ve bu olayın Milletvekilleri ile röportaj yapılmıştır.Ayrıca muhabir de sevgili Metin Uca'dır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Kültürün Gücü Adına - Mal 00:56
Kültürün Gücü Adına - Mal 92 izlenme - 1 yıl önce Ekran başındaki izleyicilerin magazin programları ile bolca vakit geçirdiği sanılır ve bundan yakınılır. Oysa kültüre susayan bizler için edep duygularımızı köreltmeyen kültürel programlar yapmıyorlar.Erman Toroğlu,Turgay Şeren derken yeni nesil de aldı sazı eline gidiyor. Hadi hayırlısı...
Suluboya - Fragman 01:23
Suluboya - Fragman 57 izlenme - 1 yıl önce Cihat Hazardağlı ’nın yönettiği ve Sarp Alemdaroğlu, Haluk Bilginer, Savaş Dinçel ile Cansel Elçin ’in oynadığı The Watercolor - Suluboya Filmin Konusu; Resme çok yetenekli olan 12 yaşındaki Marco ’nun hayalleri, babasının onu bir gün üç sokak ressamı ile tanıştırmasıyla bambaşka bir boyuta geçer. Marco, ressamların birlikte büyüttüğü 18 yaşındaki resim öğretmeni Lorella ’ya aşık olur fakat Lorella suluboya resmi küçümseyen bir sanat koleksiyoncusuna aşıktır. Marco geleceğin en büyük suluboya koleksiyoncusu olmak için bulduklarını biriktirmektedir.
Nedim Kuru - Yeni Bir Kitap Aldım (Anlamlı Klip) 03:30
Nedim Kuru - Yeni Bir Kitap Aldım (Anlamlı Klip) 87 izlenme - 2 yıl önce Ünlüler işitme engelliler için bu klipte bir araya geldi. Nedim Kuru, Arpej Yapım etiketiyle yayınladığı ''Anı Yaşa'' isimli ilk albümümün 3. video klibini ''Yeni Bir Kitap Aldım'' isimli şarkısına çekti. İşitme engelli amcasıyla yaşadığı bir olaydan dolayı etkilenerek Türkiye İşitme Engelliler Milli Federasyonu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ercüment Tanrıverdi'nin de desteği ile klibini işaret diline dikkat çekmek için çekti.
Bi Zamanlar - Televizyon - Bölüm 1 26:59
Bi Zamanlar - Televizyon - Bölüm 1 30 izlenme - 1 yıl önce Özgür Uysal'ın sunduğu, Cumartesi günleri 15:30'da TV8'de yayınlanan Bi' Zamanlar, gençlik, geyik, nostalji programının 1. bölümü, Bir Zamanlar Türkiye'de Televizyon...
Metin Uca'dan +18'lik Sözler 00:41
Metin Uca'dan +18'lik Sözler 9 izlenme - 8 ay önce Halk Tv'de yaşanan rezilliklere bir yenisi daha eklendi. İslamiyetle dalga için tepki çeken televizyoncu Metin Uca bu kez de canlı yayında skandal ifadelerde bulundu.