Hoşgeldiniz!

Metiner Videoları İzle

Mehmet Metiner: Allah'ı Bile Kandırabilirler 00:20
Mehmet Metiner: Allah'ı Bile Kandırabilirler 3.313 izlenme - 10 ay önce AKP İstanbul milletvekili Mehmet Metiner, katıldığı bir televizyon programında inanılması güç ifadeler kullandı.
Mehmet Metiner - Osmanlı'da Türkler Aşağılanmıştır 00:28
Mehmet Metiner - Osmanlı'da Türkler Aşağılanmıştır 1.841 izlenme - 1 yıl önce Milliyetçiliğin tartışıldığı 1994 yılından kalma siyaset meydanı programında o zamanın Refahlısı şimdikinin Akp'lisi Metiner'in sözleri var videoda. Hani len Osmanlı ecdattı. Ecdat Türkleri aşağılamış. O zaman ecdat Türk değil mi? Belki de ecdat mazoşisttir. Bilemedim şimdi.
Müslümanlar Allah'tan Korkmazlar! 05:55
Müslümanlar Allah'tan Korkmazlar! 2.679 izlenme - 1 yıl önce Levent Gültekin anlatıyor. Müslümanlar Allah'tan korkmazlar.
Aydın Doğan'ın Dişlerini ve Tırnaklarını Sökmesini Biliriz - Mehmet Metiner 01:24
Aydın Doğan'ın Dişlerini ve Tırnaklarını Sökmesini Biliriz - Mehmet Metiner 3.094 izlenme - 2 yıl önce A Haber kanalında Memleket Meselesine konuk olan İstanbul milletvekili Mehmet Metiner ''Aydın Doğan'ın dişlerini ve tırnaklarını sökmesini biliriz'' dedi.
Fatih Altaylı, Mehmet Metineri Kovdu (Teke Tek) 01:28
Fatih Altaylı, Mehmet Metineri Kovdu (Teke Tek) 3.351 izlenme - 4 yıl önce Fatih Altaylı, Mehmet Metineri Kovdu
Metiner - Gördüğüme Sevindim 04:07
Metiner - Gördüğüme Sevindim 2.052 izlenme - 6 yıl önce
2015 Subaru XV AWD Premium 1.6i 114 Hp Lineartronic CVT Test Sürüşü 05:00
2015 Subaru XV AWD Premium 1.6i 114 Hp Lineartronic CVT Test Sürüşü 455 izlenme - 1 yıl önce Kayseri'de 3 ay kadar önce açılan Metiner Plazada test sürüşüne çıktığımız araç Subaru'nun Türkiye pazarında şu andaki en uygun modeli. Impreza Türkiye pazarına şu dönemde ithal edilmiyor. Araç CVT şanzımanla keyifli sürüş sağlıyor ancak 150 NM tork değeri motoru biraz cansız kılıyor. Premium donanım seviyesinde alındığında aklınıza gelen birçok özellik araçta yer alıyor. Boxer motor aracın dengesini sağlamada çok büyük artı sağlıyor. Güvenlik donanımları ise üst sınıf araçları bile kıskandırıyor. EuroNCAP den ziyade, IIHS testlerinden etkileyici sonuçlar almış araç. Ancak şunu belirtmeliyim ki navigasyon Türkiye haritasını desteklemiyor ve ses komutları türkçeyi desteklemiyor. 2016 model XV Premium donanım için şu aralar yaklaşık 102 bin TL ödemelisiniz. Detaylar için: http://www.subaru.com.tr/SUBARU-XV Abone olmayı unutmayın, gelişmeleri kaçırmayın ;) Youtube'a da beklerim, Subscribe me: www.youtube.com/user/murmerrsc
2016 Subaru Levorg 1.6 GT-S 170 PS AWD Lineartronic CVT - İlk Bakış 02:06
2016 Subaru Levorg 1.6 GT-S 170 PS AWD Lineartronic CVT - İlk Bakış 410 izlenme - 1 yıl önce Kayseri Metiner plazada incelediğim aracı bayideki satış temsilcisi arkadaşın akıllı anahtarsız giriş sistemini tanıtması ile etkileyici buldum. Bagaj kapağındaki minik tuş yardımı ile 5 haneli şifreleme yaparak anahtarınız yanınızda olmadan da aracın kilidini açabiliyorsunuz. Levorg turbo benzinli motoru, kaputundaki dev hava girişi görüntüsüyle ve etkileyici diğer özellikleriyle göz dolduruyor. Arka tamponlarında yer alan ve sürekli arka tarafı 70m menzille tarayan radarlarının olması ise güvenlik ekipmanlarından yalnızca biri. Levorg 122 bin TL gibi bir rakamdan 2016 model olarak kullanıcısına sunuluyor, özellikleri ve kalitesi düşünüldüğünde ise parasını hak ediyor. Tek sorun navigasyonun Türkiye sınırlarında çalışmaması ve sesli komut özelliklerinin Türkçe desteklememesi. Subaru Türkiye ithalatçısı Baytur'un buna bir çözüm bulması gerekli. Daha detaylı bilgi için: www.subaru.com.tr Kanalıma abone olmayı unutmayın gelişmeleri kaçırmayın ;) Subscribe me ;) www.youtube.com/user/murmerrsc
Canan Metiner Showreel 02:22
Canan Metiner Showreel 1.196 izlenme - 6 yıl önce canan metiner showreel
Programdan Milletvekilini Yollamak - Fatih Altaylı 01:28
Programdan Milletvekilini Yollamak - Fatih Altaylı 734 izlenme - 2 yıl önce Fatih Altaylı programında konuğu Akp milletvekili Mehmet Metiner'i kibarca yollamış. Neyse izleyelim efenim karşılıklı atarlanmalarını.
Canan Metiner Ekonomi Dünyası 05:31
Canan Metiner Ekonomi Dünyası 1.110 izlenme - 6 yıl önce konut dünyası - ekonomi dünyası canan metiner - emrah kara
Sen Yoktun Ben Büyüyemedim Anne 05:16
Sen Yoktun Ben Büyüyemedim Anne 761 izlenme - 6 yıl önce canan metiner şiir
Mehmet Metiner - Biatsa Biat, İtaatsa İtaat, Ölümüne Arkasındayız 03:17
Mehmet Metiner - Biatsa Biat, İtaatsa İtaat, Ölümüne Arkasındayız 261 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ölümüne arkasında olduklarını anlatırken, "Biatsa biat, itaatsa itaat, ölümüne arkasında duruyoruz. Evet biz biatçıyız. Biz sadakatle ideallerimizin önderi olan kişinin izinden gitme noktasında evet biat özleriyiz" dedi.
Mehmet Metiner: Her Ölen Kürt Gencinden Hasan Cemal Sorumludur (Memleket Meselesi) 07:04
Mehmet Metiner: Her Ölen Kürt Gencinden Hasan Cemal Sorumludur (Memleket Meselesi) 104 izlenme - 12 ay önce A Haber ekranlarında yayınlanan Memleket Meselesi programında Mehmet Metiner çarpıcı açıklamalarda bulundu. Metiner, Teröristlerin hayatlarını romantize edenler, Kürt gençlerin kanından sorumludur.
Metiner Ve Arslan Canlı Yayında Kapıştı! 02:31
Metiner Ve Arslan Canlı Yayında Kapıştı! 557 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner ile Bugün Gazetesi Ankara Temsilcisi Adem Yavuz Arslan Habertürk TV'de Ece Üner'e konuk oldu. AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner ile Bugün Gazetesi Ankara Temsilcisi Adem Yavuz Arslan Habertürk TV'de Ece Üner'e konuk oldu.
Narin&canan Sonsuza Kadar Dost... 03:39
Narin&canan Sonsuza Kadar Dost... 617 izlenme - 7 yıl önce narin&canan sonsuza kadar dost...
6 Şubat 2017 Tarafsız Bölge'nin Özeti 07:32
6 Şubat 2017 Tarafsız Bölge'nin Özeti 53 izlenme - 4 ay önce Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge'nin 6 Şubat 2017 tarihli bölümüne AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, hukukçular Prof. Dr. Bahadır Erdem ve Yrd. Doç. Dr. Selman Öğüt konuk oldu. Programda, Türkiye'nin anayasa referandum süreci masaya yatırıldı. İşte 8 dakikada programdan öne çıkan başlıklar...
Gülümse Kaderine Yarışma & Eğlence Programı 02:39
Gülümse Kaderine Yarışma & Eğlence Programı 564 izlenme - 7 yıl önce gülümse kaderine yarışma & eğlence programı Emrah Kara, Canan Metiner
Mehmet Metiner'in Kabataş Yalanında Geri Vites Yapması 01:08
Mehmet Metiner'in Kabataş Yalanında Geri Vites Yapması 173 izlenme - 2 yıl önce Gezi olayları sırasında Kabataş'ta gerçekleşen saldırının görüntülerini izlediğini belirten İsmet Berkan dünkü köşe yazısında bu beyanından dolayı özür dilemişti. Berkan'ı sert bir şekilde eleştiren Mehmet Metiner, Hürriyet yazarını gazeteciliği bırakmaya davet etti.
AKP'li Mehmet Metiner'in Error Vermesi - 2 Görüş 02:58
AKP'li Mehmet Metiner'in Error Vermesi - 2 Görüş 244 izlenme - 2 yıl önce TV Net'te yayınlanan 2 Görüş programında gerilimli anlara tanıklık ettik. Suriye konusunun ele alındığı programda Mehmet Metiner, Esad'ın kimyasal gaz kullandığını iddia edince program bir anda elektriklendi. Gürkan Hacır asıl kimyasal gaz kullananların ÖSO (Özgür Suriye Ordusu) olduğunu söyleyince, Metiner program arkadaşı Gürkan Hacır'ı Baasçı olmakla suçladı. Bunun üzerine Gürkan Hacır'ın "Amerikan ve İsrail uşağı olacağıma Müslüman Esad'ın yanında yer alırım" demesi tansiyon iyice arttırdı. Metiner bu sözlerin ardından Hacır'dan özür dilemesini isterken Hacır buna da Metiner'in Atatürk'ün teknesini örnek göstererek "Siz de özür dileyin o zaman" dedi. Mehmet Metiner sözün bittiği yerdeyiz dedi ve bir müddet konuşamadı. Hacır da bu olanlardan sonra reklama gitti. (Alıntı)
Ucus Bocegı Vtr 05:19
Ucus Bocegı Vtr 378 izlenme - 6 yıl önce canan metiner ucus bocegı vtr
Mehmet Metiner Şov - Başörtülü bacımıza saldırı görünütleri elimizde 01:50
Mehmet Metiner Şov - Başörtülü bacımıza saldırı görünütleri elimizde 271 izlenme - 2 yıl önce Evet elimizde diyor, neyse ki biz de izledik. İğrenç ve namert saldırıyı hep beraber gördük. O görüntüler Türkiye toplumu ile paylaşıldı ve pekte bir sarsıntı olmadı.
AK Partili Metinerden Torpil Cevabı: Ayet Diyor Ki Akrabalarını Koru Kolla 02:52
AK Partili Metinerden Torpil Cevabı: Ayet Diyor Ki Akrabalarını Koru Kolla 206 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, 'AKP'li bakan ve vekil yakınlarının torpille devlet kadrolarına atandığı' yolundaki iddiaları, "Cuma namazına gittiğimizde her hafta hutbede 'akrabalarını koru kolla' ayeti okunur.
AKP'li Metiner'den Torpil Cevabı - Ayet Diyor ki; Akrabalarını Koru Kolla! 03:19
AKP'li Metiner'den Torpil Cevabı - Ayet Diyor ki; Akrabalarını Koru Kolla! 246 izlenme - 2 yıl önce AKP'li Metiner'den 'torpil' cevabı: Ayet diyor ki; akrabalarını koru kolla! AKP Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, "AKP'li bakan ve vekil yakınlarının KPSS'siz torpille üst düzey devlet kadrolarına atandığı" yolundaki iddialarını, "Biz inançlı insanlarız değil mi; Cuma namazına gittiğimizde her hafta hutbede 'akrabalarını koru kolla' ayeti okunur" sözleri ile savundu. Bundan yaklaşık iki ay önce Adıyaman'da yayın yapan Mercan TV'de Mustafa Aloğlu'nun hazırlayıp sunduğu "Aloğlu ile Bakış Açısı" programına katılan AKP'li Metiner, sunucunun "O zaman siz bu ayet doğrultusunda mı torpil yapıyorsunuz?" sorusuna bir süre sessiz kaldıktan sonra "Vallahi sen Allah'ın ayetine bile karşı geliyorsan ben sana ne diyeyim" yanıtını verdi. Metiner'e dayısının oğlunun Sincik'e Milli Eğitim Müdürü olarak atanmasının sorulması üzerine, atamayı kendisinin değil valiliğin yaptığını söyledi.
Eurostar Emrah Kara Canan Metiner Tolga Ayçiçek 05:28
Eurostar Emrah Kara Canan Metiner Tolga Ayçiçek 546 izlenme - 6 yıl önce eurostar konut dünyası program çekimleri
Uçuş Böceği - 31.05.2009 - Kanal 13 - Bölüm 1/8 07:25
Uçuş Böceği - 31.05.2009 - Kanal 13 - Bölüm 1/8 473 izlenme - 8 yıl önce kanal 13 de 31.05.2009 tarihinde yayınlanan uçuŞ böceĞİ adlı programın videosudur www.kanal13.com.tr
Metiner - Sar Yine 03:04
Metiner - Sar Yine 64 izlenme - 2 yıl önce 90'lı yılların kalburüstü şarkıcılarından biriyken, 99 depreminden sonra yaptığı ''aşkımdan uçtum, delirdim, sensizliğin hiddetindeyim, beni bilirsin bebeğim senin için 7.4 şiddetindeyim'' sözlerini içeren 7.4 şarkısı nedeniyle pop müzik piyasasından bir anda silinen Metiner'den güzel bir şarkı.
Mehmet Metiner CHP'li Milletvekiliyle Yumruklaştı 01:37
Mehmet Metiner CHP'li Milletvekiliyle Yumruklaştı 145 izlenme - 4 yıl önce TBMM Genel Kurulu'nda, Elektrik Piyasası Kanunu Tasarısı'nın görüşmelerinde CHP Adana Milletvekili Özgümüş şahsı adına söz aldı. Özgümüş, Suriye halkının emperyalizme karşı örgütlendiğini belirtirken, bu sırada AK Parti'li Metiner "Halkına katliam yapanlara böyle arka çıkamazsın" diye seslendi. Özgümüş, "Gevezelik yapma" diye bağırdığı Metiner'i kürsüye çağırdı. Metiner yerinden kalkarak, kürsüye yöneldi, Özgümüş de AK Parti sıralarına doğru yürüdü. İki milletvekili birbirinin üzerine yürümesi ve yumruk atmaya çalışmasına araya giren milletvekilleri engel oldu.
Mehmet Metiner'den Deniz Baykal'a sert tepki: Darbeci bir insan bu! 05:28
Mehmet Metiner'den Deniz Baykal'a sert tepki: Darbeci bir insan bu! 10 izlenme - 2 ay önce AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner CHP’li Deniz Baykal'ın ' Beşer şaşar. Böyle bir yetkiyi peygambere versen peygamberi bozarsın.' sözlerine tepki göstererek, Bu nasıl hadsizlik, densizlik ve terbiyesizliktir.diline bir ayar versin. Yoksa bu millet bu ayarsızlığının bedelini densizliğin hadsizliğinin bedelini Baykal'a çok fena ödetir. dedi.
Mehmet Metiner: 00:49
Mehmet Metiner: 160 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olup olmayacağı tartışılırken, AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner dikkat çeken bir iddia ortaya attı. CNN Türk'te Karşı Gündem programına konuk olan Metiner, "Başbakan 1. turda seçilip Çankaya Köşkü'ne çıkacak" dedi ve başkanlık sisteminin geleceğini öne sürdü. Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/karsigundem