Hoşgeldiniz!

metres

Kocasının Metresini Uçurumdan Aşağıya Atmak - Peru (+18) 01:06
Kocasının Metresini Uçurumdan Aşağıya Atmak - Peru (+18) 4.457 izlenme - 4 yıl önce Peru'nun Arequipa kentinde öfkeli bir kadın kocasının kendisini aldattığını öğrenince kocasının metresini 6 metrelik mesafeden aşağıya attı. Güvenlik kameraları da görüntüledi. İbretle izliyoruz.
Metresinin Evini Basıp Darmadağın Eden Çılgın Kadın 01:08
Metresinin Evini Basıp Darmadağın Eden Çılgın Kadın 40 izlenme - 4 hafta önce Çin'de sürekli meydana gelen bilindik görüntülerle yine başbaşayız. Ailesini de yanına alarak kocasının ilişki yaşadığı metresinin evini basan öfkeli kadın ciddi derecede maddi hasar oluşturmuş. O anlar ise kadının metresi tarafından kayda alınmış.
Nuri Alço Av Olursa 04:11
Nuri Alço Av Olursa 1.545 izlenme - 4 yıl önce Yapma Nuri Abi, geçen gün kahvede de söyledim sana değil mi? Etme bulma dünyasında yaşıyoruz. Adına ister karma, istersen kuantum diyelim, sap döner keser döner. Hazır çok kirlenmeişken vazgeç, yazık olacak sana da.
Kocasının Metresine Dayak Atan Kadın 02:21
Kocasının Metresine Dayak Atan Kadın 684 izlenme - 3 yıl önce Çin'de bir kadın kocası tarafından aldatıldığını öğrenince arkadaşlarıyla birlikte kocasının metresini buldu ve feci bir dayak attı.
Metres deyip çırılçıplak soydular! 02:43
Metres deyip çırılçıplak soydular! 1.816 izlenme - 6 yıl önce Çin'de 4 Kadın Baka Bir Kadını 'ahlaksız İlişkilerde Bulunduğu' Gerekçesiyle Çırılçıplak Soydu
Marketi Basıp Metresini Perişan Eden Çinli Kadın 03:09
Marketi Basıp Metresini Perişan Eden Çinli Kadın 45 izlenme - 1 ay önce Kocası tarafından aldatıldığının farkına varan Çinli kadın, metresinin çalıştığı markete gitmiş. Kadın, metresini saçından tuttuğu gibi yere serip yerde darbelere boğmuş.
Bir Gavatlık Hikayesi - Sevgide Hiç Gurur Olur mu? 03:47
Bir Gavatlık Hikayesi - Sevgide Hiç Gurur Olur mu? 906 izlenme - 4 yıl önce Memleketinde reklam olmasın diye metresini otobüsle İstanbul' a getirip; Taksim Kristal Otel' de işi bitirir Hüseyin...Tokmaktan sonra yeni derbiye hazırlanmak için otelin barında kampa girmek şarttır ama kaleciyi karşı takımın antrenörüne kaptırmadan.Senin metres forvetmiş Hüseyin.Harbiden sevgide gurur olmazmış...
Kocasının Otomobilinde Metresi Görünce Çıldıran Kadın 00:57
Kocasının Otomobilinde Metresi Görünce Çıldıran Kadın 343 izlenme - 1 yıl önce Kocasını arabasında metresiyle görünce sinirlenen asyalı kadının kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
Kocasının Metresini Yakalayan Kadın'dan Meydan Dayağı 03:03
Kocasının Metresini Yakalayan Kadın'dan Meydan Dayağı 193 izlenme - 1 yıl önce Çin’de yaşanan bir olay herkesi hayrete düşürdü. Aldatılan kadın sokak ortasında eşinin sevgilisini yakaladı arkadaşlarının da yardımıyla çırılçıplak soymaya ve dövmeye başladı. Kadını kocasından uzak tutmak isteyen kadın tekmeler vurarak kadını sokak ortasında dövdü.
Kocasını Metresiyle Basan Öfkeli Kadının İntikamı 07:42
Kocasını Metresiyle Basan Öfkeli Kadının İntikamı 625 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da kocasını metresiyle bir Kafede yakalayan öfkeli kadın taş üzerinde taş bırakmadı, Güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler sizlerle.
Kocasının Metresi ile Mağazada Karşılaşan Öfkeli Kadın 02:36
Kocasının Metresi ile Mağazada Karşılaşan Öfkeli Kadın 150 izlenme - 9 ay önce Çin'de kocasının metresini bir mağazada yakalayan eş, arkadaşlarının yardımıyla önce kadını soydu daha sonra makasla saçlarını kesti.
Gönül Yazarı Ağlatan Metres Muhabbeti 02:04
Gönül Yazarı Ağlatan Metres Muhabbeti 1.030 izlenme - 9 yıl önce on kadın programında metres muhabbeti döndü gönül yazar gözyaşlarına boğulup isyan etti
Di Maria 28 Metreden Öyle Bir Vurdu Ki... Topu Görebilene Aşk Olsun! 00:47
Di Maria 28 Metreden Öyle Bir Vurdu Ki... Topu Görebilene Aşk Olsun! 642 izlenme - 6 yıl önce Di Maria 28 Metreden Öyle Bir Vurdu Ki... Topu Görebilene Aşk Olsun!
metres fragmanı 2 01:17
metres fragmanı 2 593 izlenme - 7 yıl önce kiralık bir kadınla evli ve çok zengin bir iş adamının aşk öyküsü.
Klink Soy & Öldür -  Sarıl Bana Klink 03:36
Klink Soy & Öldür - Sarıl Bana Klink 443 izlenme - 4 yıl önce O bir kahraman, inanılmaz zekası ve çekiciliğiyle hiçbir kadının karşı koyamayacağı bir insandır. Özel maskesi ve kendi özgü davranış biçimiyle günümüz süper kahramanlarından oldukça farklı bir hayran kitlesine sahiptir. Klink'in elinden ancak uçan ve kaçan kurtulabilecektir.
Karısıyla Metresi Birbirine Girdi! 01:10
Karısıyla Metresi Birbirine Girdi! 398 izlenme - 5 yıl önce Sokak ortasında karısı ve metresi birbirine giren adam, birbirlerinin saçlarına yapışan iki kadını zor ayırdı...
metres ı fragmanı 1 02:36
metres ı fragmanı 1 473 izlenme - 8 yıl önce kiralık bir kadınla evli ve çok zengin bir iş adamının aşk öyküsü...
Metrese Öldüresiye Dayak 00:43
Metrese Öldüresiye Dayak 122 izlenme - 2 yıl önce Tayland’da kocasının kendisini aldattığı kadını bulan sinirli eş, kadını "Muay Thai" adı verilen oldukça güçlü bir dövüş sporu yöntemiyle öldüresiye dövdü. Şok eden görüntüler Tayland’ın başkenti Bangkok’tan… Kocasının metresini yakalayan sinirli eş oldukça sakin bir şekilde yaklaştığı kadına bir anda tekmeler yağdırmaya başladı. Tayland’da ortaya çıkan ve oldukça güçlü bir tekniği olan "Muay Thai" adı verilen dövüş sporunu kadını üzerinde uygulama döken eş, kadının başına defalarca tekme darbeleri indirdi. Etraftakilerin adeta bir spor larşılaşması izler gibi hayranlıkla izlediği yaklaşık 2 dakikalık dayağın sonunda gözü dönen eş kadını saçlarından tutup başını duvara doğru defalarca vurdu. Bir türlü sakinleşmeyen kadını arkadaşları zor zaptetti. Dayak yiyen kadının oldukça sakin hali ise şaşkınlık vericiydi. Aldatılan kadının kocasının söz konusu kadınla kendi evlerinde birlikte olduğu belirtiliyor.
Türkan Şoray'dan Sıra Dayağı 01:05
Türkan Şoray'dan Sıra Dayağı 440 izlenme - 4 yıl önce Türkan Şoray, Aytaç Arman ve Kartal Tibet' in başrollerde olduğu Vukuat Var filminden bir kesit. Güllü, Muzaffer Bey' in (Kartal Tibet) misafirlerine bir ev sahibi havası ve sıcaklığında hizmet ederken gördüğü muamele ve ağır tahrike daha fazla dayanamaz ve önüne gelene tokadı aşk eder. İzleyende fazlasıyla bir tatmin olmuşluk hissi oluşturur bu sahneler, Kartal Tibet'in de bu filmde ne tarz kadınlardan hoşlandığı bu sahnede belli olmuştur.
Metresini Sevgilisinden Saklayan Adam 01:06
Metresini Sevgilisinden Saklayan Adam 75 izlenme - 1 yıl önce Metresiyle çılgınca vakit geçiren adamın sevgilisi evi basıyor ve metresini çok fantastik bir şekilde saklıyor.
metres fragmanı 3 00:57
metres fragmanı 3 297 izlenme - 7 yıl önce kiralık bir kadınla evli ve çok zengin bir iş adamının aşk öyküsü.
metres fragmanı 1 00:59
metres fragmanı 1 284 izlenme - 7 yıl önce kiralık bir kadınla evli ve çok zengin bir iş adamının aşk öyküsü.
Yatakta Basılan Metres'in Elektrik Tellerinde Asılı Kalması 00:37
Yatakta Basılan Metres'in Elektrik Tellerinde Asılı Kalması 96 izlenme - 2 yıl önce Çin'de meydana gelen olayda, metresiyle evinde birlikte olduğu sırada eşinin planlanandan önce eve gelmesiyle kendini iç çamaşırlarıyla camdan aşağıya atan kadın, elektrik kablolarına asılı kalmış. İzliyoruz.
Aldatılan Kadın Kocasının Metresini Yamaçtan Aşağı Atti 01:11
Aldatılan Kadın Kocasının Metresini Yamaçtan Aşağı Atti 225 izlenme - 6 yıl önce Aldatılan Kadın Kocasının Metresini Yamaçtan Aşağı Atti
Adnan Varveren - Bir Metres İstiyorum 05:43
Adnan Varveren - Bir Metres İstiyorum 283 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Zam Zam Kurşunu Çıkış Tarihi: 22.12.1986 Etnik
Şınav Çekerek Özür Dilemek - Yalçın Çakır 01:22
Şınav Çekerek Özür Dilemek - Yalçın Çakır 161 izlenme - 4 yıl önce Yalçın Çakır Reis'in bu tavrını beğenirim . Toplumun temel taşı olan aileyi, korumak için elinden geleni ardına koymaz ve dargınları barıştırır. Zaten bir delikanlıya yakışan da budur. Aldatmak ayıptır, ama hem aldatıp hem de yakalanmak daha büyük bir hatadır. Dikkatli olmak lazım...
Hamile Eşini Tekme Tokat Döven Adam 00:53
Hamile Eşini Tekme Tokat Döven Adam 56 izlenme - 1 yıl önce Güney Afrika'nın Dubran şehrinde öfkeli koca, kendisini metresi ile yakalayan hamile eşini tekme tokat dövdü.
Orhan Gencebay ile Maliyet Muhasebesi 01:29
Orhan Gencebay ile Maliyet Muhasebesi 173 izlenme - 4 yıl önce Yönetmenliğini Şerif Gören'in yaptığı 1978 yapımı derdim dünyadan büyük filminden bir kesit. Orhan babanın zengin çocuğu esas oğlan Engin'in babası arasında geçen konuşma ile muhasebe dünyasına kazandırdığı bakış açısını izleyelim.Sonuç olarak politik ekonomiyi mikip atmıştır.
Kocasının metresini uçurumdan aşağı attı 00:34
Kocasının metresini uçurumdan aşağı attı 119 izlenme - 6 yıl önce Görüntülerin yayınlanması sonrası izlenme rekoru kırdı Peru'nun Arequipa kentinde öfkeli bir kadın kocasının kendisini aldattığını öğrenince kocasının metresini 6 metrelik mesafeden aşağıya attı. Güvenlik kameraları tarafından en be an kaydedilen görüntülerde Lisset Lupo Mamani adlı kadının kocası Renezo Saavedra'nın kendisini aldattığı 25 yaşındaki Sandra Bruna Morales ile tartıştığı görülüyor. Daha sonra Morales'i saçlarından tutarak sürüyen öfkeli kadın kocasının gözleri önünde kadını uçurumdan aşağıya atıyor. Olay sonrası aşağı düşen kadın hastaneye giden kadın olayı birkaç sıyrık ve morlukla atlatıyor. Yaşananlar sonrası açıklama yapan öfkeli kadın ise olay anını çok fazla hatırlamadığını ve bunu yaptığı için pişman olduğunu ifade etti. Kocasının kendisinden ayrılmak için dava açtığını da belirten Mamani 4 çocuğu ile ne yapacağını ise bilmediğini belirtti. Görüntülerin yayınlanması sonrası yaşanan olay ülkede tartışma konusu olurken bazı kesimler ise bunun bir kurmaca olabileceğini ifade ettiler. Daha önce Brezilya'da kocasından araçta dayak yiyen kadın videosu oldukça ses getirmiş fakat daha sonradan araçtaki kadının dublör olduğu ve bunun bir televizyon kanalı için yapıldığı ortaya çıkmıştı.
Kocasını Metresiyle Yakalayan Kadın Çareyi 'Arabaya Oturmak'ta Buldu 01:42
Kocasını Metresiyle Yakalayan Kadın Çareyi 'Arabaya Oturmak'ta Buldu 60 izlenme - 3 yıl önce Ablamız BMW'nin üstüne oturup polisler dahil herkesle atışmakla kalmayıp, kocasının metresine tokadı basıyor ve ardından hiçbir şey olmamış gibi koltuğuna yerleşiyor. Diğer hanımefendi iyi ki soğukkanlılığını korumuş... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."