Hoşgeldiniz!

Metres Videoları İzle

Kocasını Aldatırken Basan Kadın, Metresi Çırılçıplak Kapının Önüne Koydu! 02:39
Kocasını Aldatırken Basan Kadın, Metresi Çırılçıplak Kapının Önüne Koydu! 8.200 izlenme - 8 ay önce Tayland’da kocasını suçüstü genç metresiyle yakalayan kadın, yaşadığı dramatik anları telefonunun kamerasıyla görüntüledi.
Karısıyla Metresi Biribirine Giren Adam 01:10
Karısıyla Metresi Biribirine Giren Adam 9.189 izlenme - 3 yıl önce Sokak ortasında karısı ve metresi birbirine giren adam, birbirlerinin saçlarına yapışan iki kadını zor ayırdı...
Kocasını Metresiyle Basan Öfkeli Kadının İntikamı 07:42
Kocasını Metresiyle Basan Öfkeli Kadının İntikamı 521 izlenme - 1 ay önce Brezilya'da kocasını metresiyle bir Kafede yakalayan öfkeli kadın taş üzerinde taş bırakmadı, Güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler sizlerle.
Kocasının Metresini Çırılçıplak Kapı Dışarı Etti 00:44
Kocasının Metresini Çırılçıplak Kapı Dışarı Etti 1.197 izlenme - 8 ay önce Tayland’da kocasını suçüstü genç metresiyle yakalayan kadın, yaşadığı dramatik anları telefonunun kamerasıyla görüntüledi. Çektiği video internette kısa sürede viral haline geldi.
Kocasının Metresine Dayak Atan Kadın 02:21
Kocasının Metresine Dayak Atan Kadın 587 izlenme - 10 ay önce Çin'de bir kadın kocası tarafından aldatıldığını öğrenince arkadaşlarıyla birlikte kocasının metresini buldu ve feci bir dayak attı.
Kocasının Metresini Uçurumdan Aşağıya Atmak - Peru (+18) 01:06
Kocasının Metresini Uçurumdan Aşağıya Atmak - Peru (+18) 2.394 izlenme - 2 yıl önce Peru'nun Arequipa kentinde öfkeli bir kadın kocasının kendisini aldattığını öğrenince kocasının metresini 6 metrelik mesafeden aşağıya attı. Güvenlik kameraları da görüntüledi. İbretle izliyoruz.
Sokakta Önüme Çıkan İlk Erkekle Yatacağım - Banu Alkan 01:36
Sokakta Önüme Çıkan İlk Erkekle Yatacağım - Banu Alkan 2.176 izlenme - 2 yıl önce Orospu olduğunu kabul eden küstah ve güzel kadın metres hayatından sıkılmış yeni heyecanlar aramaktadır. Keman ve şarap eşliğindeki bir akşam yemeğinden sonra sokakta erkek avına çıkar. Görünen o ki eskiden de kadınlar teklif ediyormuş.
Nuri Alço Av Olursa 04:11
Nuri Alço Av Olursa 1.041 izlenme - 2 yıl önce Yapma Nuri Abi, geçen gün kahvede de söyledim sana değil mi? Etme bulma dünyasında yaşıyoruz. Adına ister karma, istersen kuantum diyelim, sap döner keser döner. Hazır çok kirlenmeişken vazgeç, yazık olacak sana da.
Metres deyip çırılçıplak soydular! 02:43
Metres deyip çırılçıplak soydular! 1.726 izlenme - 4 yıl önce Çin'de 4 Kadın Baka Bir Kadını 'ahlaksız İlişkilerde Bulunduğu' Gerekçesiyle Çırılçıplak Soydu
Metrese Öldüresiye Dayak 00:43
Metrese Öldüresiye Dayak 92 izlenme - 3 ay önce Tayland’da kocasının kendisini aldattığı kadını bulan sinirli eş, kadını "Muay Thai" adı verilen oldukça güçlü bir dövüş sporu yöntemiyle öldüresiye dövdü. Şok eden görüntüler Tayland’ın başkenti Bangkok’tan… Kocasının metresini yakalayan sinirli eş oldukça sakin bir şekilde yaklaştığı kadına bir anda tekmeler yağdırmaya başladı. Tayland’da ortaya çıkan ve oldukça güçlü bir tekniği olan "Muay Thai" adı verilen dövüş sporunu kadını üzerinde uygulama döken eş, kadının başına defalarca tekme darbeleri indirdi. Etraftakilerin adeta bir spor larşılaşması izler gibi hayranlıkla izlediği yaklaşık 2 dakikalık dayağın sonunda gözü dönen eş kadını saçlarından tutup başını duvara doğru defalarca vurdu. Bir türlü sakinleşmeyen kadını arkadaşları zor zaptetti. Dayak yiyen kadının oldukça sakin hali ise şaşkınlık vericiydi. Aldatılan kadının kocasının söz konusu kadınla kendi evlerinde birlikte olduğu belirtiliyor.
Kocasının Metresini Çırılçıplak Kapı Dışarı Etti 00:56
Kocasının Metresini Çırılçıplak Kapı Dışarı Etti 211 izlenme - 8 ay önce Tayland’da yaşanan ilginç olayda aldatılan eş kocasını kendi evlerinde çırılçıplak bir halde başka bir kadınla yakalayınca delirmişçesine bağırmaya başladı. Kadını üstünü giymesine fırsat vermeden o halde kolundan tutup dışarı atan aldatılan eş, bir yandan da kocasına bağırıyordu. Adeta apartmanı ayağa kaldıran olayda ikinci kadın üzerine aldığı battaniye ile evden çıkmaya çalışırken kadın battaniyeyi üzerinden çekip aldı. Adamın metresi olduğu belirtilen genç kadın, çırılçıplak bir şekilde gözyaşları içinde apartmanın koridorunda yere çökerek beklemeye başladı. Tüm olan biteni aldatılan eş bir yandan cep telefonuyla kayda aldı. Aralarında bir şey olmadığını iddia eden kocanın koridordaki kadına giysilerini vermesiyle ortam sakinleşti. 24 yaşındaki kadın üstünü giyinip olduğu yeri terk etti. Dramatik olaya ait görüntülerin internette hızla yayılmasıyla birlikte genç kadının sokağa çıkamaz hale geldiği belirtiliyor.
Bir Gavatlık Hikayesi - Sevgide Hiç Gurur Olur mu? 03:47
Bir Gavatlık Hikayesi - Sevgide Hiç Gurur Olur mu? 584 izlenme - 2 yıl önce Memleketinde reklam olmasın diye metresini otobüsle İstanbul' a getirip; Taksim Kristal Otel' de işi bitirir Hüseyin...Tokmaktan sonra yeni derbiye hazırlanmak için otelin barında kampa girmek şarttır ama kaleciyi karşı takımın antrenörüne kaptırmadan.Senin metres forvetmiş Hüseyin.Harbiden sevgide gurur olmazmış...
Adnan Varveren - Bir Metres İstiyorum 05:43
Adnan Varveren - Bir Metres İstiyorum 1.126 izlenme - 5 yıl önce
Di Maria 28 Metreden Öyle Bir Vurdu Ki... Topu Görebilene Aşk Olsun! 00:47
Di Maria 28 Metreden Öyle Bir Vurdu Ki... Topu Görebilene Aşk Olsun! 641 izlenme - 5 yıl önce Di Maria 28 Metreden Öyle Bir Vurdu Ki... Topu Görebilene Aşk Olsun!
Gönül Yazarı Ağlatan Metres Muhabbeti 02:04
Gönül Yazarı Ağlatan Metres Muhabbeti 1.021 izlenme - 7 yıl önce on kadın programında metres muhabbeti döndü gönül yazar gözyaşlarına boğulup isyan etti
metres fragmanı 2 01:17
metres fragmanı 2 559 izlenme - 6 yıl önce kiralık bir kadınla evli ve çok zengin bir iş adamının aşk öyküsü.
Kaygısızlar - Zavallı Kaltağın Kalacak Yeri Yok 01:23
Kaygısızlar - Zavallı Kaltağın Kalacak Yeri Yok 312 izlenme - 2 yıl önce İsmail'i, Memnun Kaygısız ve kabilesi yüzünden evden çıkarmak isteyen Hacı Gaffur bu sefer değişik bir yola başvuruyor.."İzmir'den metresim gelecek İsmail kalacak yeri yok zavallı kaltağın."
Karısıyla Metresi Birbirine Girdi! 01:10
Karısıyla Metresi Birbirine Girdi! 373 izlenme - 3 yıl önce Sokak ortasında karısı ve metresi birbirine giren adam, birbirlerinin saçlarına yapışan iki kadını zor ayırdı...
İsmail' İn Speedo Mayo Sevgisi 01:48
İsmail' İn Speedo Mayo Sevgisi 601 izlenme - 2 yıl önce Plajda zengin piçlerine kumdan kale yapıp satan Salak İsmail, geceleri milf Müjde Ar' la beraber uyuyup ekstra kazanç sağlamaktadır.Bunca senedir kumdan kale inşaatı sektöründesin ama götüne bi speedo mayo çekemedin die laf koyan arkadaşlarından bıkan Denyo İsmail konuyu Müjde Abla' sına açar...
Klink Soy & Öldür -  Sarıl Bana Klink 03:36
Klink Soy & Öldür - Sarıl Bana Klink 282 izlenme - 2 yıl önce O bir kahraman, inanılmaz zekası ve çekiciliğiyle hiçbir kadının karşı koyamayacağı bir insandır. Özel maskesi ve kendi özgü davranış biçimiyle günümüz süper kahramanlarından oldukça farklı bir hayran kitlesine sahiptir. Klink'in elinden ancak uçan ve kaçan kurtulabilecektir.
metres ı fragmanı 1 02:36
metres ı fragmanı 1 471 izlenme - 6 yıl önce kiralık bir kadınla evli ve çok zengin bir iş adamının aşk öyküsü...
Türkan Şoray'dan Sıra Dayağı 01:05
Türkan Şoray'dan Sıra Dayağı 286 izlenme - 2 yıl önce Türkan Şoray, Aytaç Arman ve Kartal Tibet' in başrollerde olduğu Vukuat Var filminden bir kesit. Güllü, Muzaffer Bey' in (Kartal Tibet) misafirlerine bir ev sahibi havası ve sıcaklığında hizmet ederken gördüğü muamele ve ağır tahrike daha fazla dayanamaz ve önüne gelene tokadı aşk eder. İzleyende fazlasıyla bir tatmin olmuşluk hissi oluşturur bu sahneler, Kartal Tibet'in de bu filmde ne tarz kadınlardan hoşlandığı bu sahnede belli olmuştur.
Kocasının Metresini Tekme Tokat Dövdü 01:02
Kocasının Metresini Tekme Tokat Dövdü 149 izlenme - 2 yıl önce Kocasının başka bir ilişkisi olduğunu öğrenen kadın çileden çıktı. ÖNCE TEHDİT SONRA DAYAK Kocasının metresini eve çağıran kadın hayatı ona zindan etti. Kendinden olduça kısa olan metresi, köşeye sıkıştırıp önce tehdit eden ardından tekme tokat döven kadın, cep telefonuyla saniye saniye kaydetti.
metres fragmanı 3 00:57
metres fragmanı 3 291 izlenme - 6 yıl önce kiralık bir kadınla evli ve çok zengin bir iş adamının aşk öyküsü.
metres fragmanı 1 00:59
metres fragmanı 1 275 izlenme - 6 yıl önce kiralık bir kadınla evli ve çok zengin bir iş adamının aşk öyküsü.
Aldatılan Kadın Kocasının Metresini Yamaçtan Aşağı Atti 01:11
Aldatılan Kadın Kocasının Metresini Yamaçtan Aşağı Atti 222 izlenme - 4 yıl önce Aldatılan Kadın Kocasının Metresini Yamaçtan Aşağı Atti
Şınav Çekerek Özür Dilemek - Yalçın Çakır 01:22
Şınav Çekerek Özür Dilemek - Yalçın Çakır 135 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Çakır Reis'in bu tavrını beğenirim . Toplumun temel taşı olan aileyi, korumak için elinden geleni ardına koymaz ve dargınları barıştırır. Zaten bir delikanlıya yakışan da budur. Aldatmak ayıptır, ama hem aldatıp hem de yakalanmak daha büyük bir hatadır. Dikkatli olmak lazım...
Adnan Varveren - Bir Metres İstiyorum 05:43
Adnan Varveren - Bir Metres İstiyorum 211 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Zam Zam Kurşunu Çıkış Tarihi: 22.12.1986 Etnik
Kocasının Metresini Evire Çevire Dövdü 00:36
Kocasının Metresini Evire Çevire Dövdü 77 izlenme - 2 yıl önce Kocasının metresi olduğunu öğrenen kadın çılgına döndü. Öteki kadını evine çağıran kadın onu evire çevire dövüp çırılçıplak sokağa attı.
Kocasını Metresiyle Yakalayan Kadın Çareyi 'Arabaya Oturmak'ta Buldu 01:42
Kocasını Metresiyle Yakalayan Kadın Çareyi 'Arabaya Oturmak'ta Buldu 50 izlenme - 1 yıl önce Ablamız BMW'nin üstüne oturup polisler dahil herkesle atışmakla kalmayıp, kocasının metresine tokadı basıyor ve ardından hiçbir şey olmamış gibi koltuğuna yerleşiyor. Diğer hanımefendi iyi ki soğukkanlılığını korumuş... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."