Hoşgeldiniz!

metres

Kocasını Aldatırken Basan Kadın, Metresi Çırılçıplak Kapının Önüne Koydu! 02:39
Kocasını Aldatırken Basan Kadın, Metresi Çırılçıplak Kapının Önüne Koydu! 25.035 izlenme - 2 yıl önce Tayland’da kocasını suçüstü genç metresiyle yakalayan kadın, yaşadığı dramatik anları telefonunun kamerasıyla görüntüledi.
Kocasının Metresi ile Mağazada Karşılaşan Öfkeli Kadın 02:36
Kocasının Metresi ile Mağazada Karşılaşan Öfkeli Kadın 109 izlenme - 2 gün önce Çin'de kocasının metresini bir mağazada yakalayan eş, arkadaşlarının yardımıyla önce kadını soydu daha sonra makasla saçlarını kesti.
Karısıyla Metresi Biribirine Giren Adam 01:10
Karısıyla Metresi Biribirine Giren Adam 9.415 izlenme - 4 yıl önce Sokak ortasında karısı ve metresi birbirine giren adam, birbirlerinin saçlarına yapışan iki kadını zor ayırdı...
Kocasının Metresini Çırılçıplak Kapı Dışarı Etti 00:44
Kocasının Metresini Çırılçıplak Kapı Dışarı Etti 1.214 izlenme - 2 yıl önce Tayland’da kocasını suçüstü genç metresiyle yakalayan kadın, yaşadığı dramatik anları telefonunun kamerasıyla görüntüledi. Çektiği video internette kısa sürede viral haline geldi.
Kocasının Metresini Uçurumdan Aşağıya Atmak - Peru (+18) 01:06
Kocasının Metresini Uçurumdan Aşağıya Atmak - Peru (+18) 3.564 izlenme - 3 yıl önce Peru'nun Arequipa kentinde öfkeli bir kadın kocasının kendisini aldattığını öğrenince kocasının metresini 6 metrelik mesafeden aşağıya attı. Güvenlik kameraları da görüntüledi. İbretle izliyoruz.
Sokakta Önüme Çıkan İlk Erkekle Yatacağım - Banu Alkan 01:36
Sokakta Önüme Çıkan İlk Erkekle Yatacağım - Banu Alkan 3.510 izlenme - 3 yıl önce Orospu olduğunu kabul eden küstah ve güzel kadın metres hayatından sıkılmış yeni heyecanlar aramaktadır. Keman ve şarap eşliğindeki bir akşam yemeğinden sonra sokakta erkek avına çıkar. Görünen o ki eskiden de kadınlar teklif ediyormuş.
Kocasının Otomobilinde Metresi Görünce Çıldıran Kadın 00:57
Kocasının Otomobilinde Metresi Görünce Çıldıran Kadın 312 izlenme - 8 ay önce Kocasını arabasında metresiyle görünce sinirlenen asyalı kadının kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
Kocasını Başka Kadınla Yatakta Basan Çinli Kadın 02:15
Kocasını Başka Kadınla Yatakta Basan Çinli Kadın 186 izlenme - 3 ay önce Çinli kadın kocasına bir tuzak kurup, bir arkadaşı ile birlikte kocasını takibe almış. Dramatik olayda kadın odaya girmiş ve metresi ile birlikte kocasını basmış. Sinir katsayısı tavan yapan kadın hem kocasını hemde kocasının metresini tokatlayıp dövmeye başlamış.
Kocasının Metresine Dayak Atan Kadın 02:21
Kocasının Metresine Dayak Atan Kadın 651 izlenme - 2 yıl önce Çin'de bir kadın kocası tarafından aldatıldığını öğrenince arkadaşlarıyla birlikte kocasının metresini buldu ve feci bir dayak attı.
Kocasının Metresini Yakalayan Kadın'dan Meydan Dayağı 03:03
Kocasının Metresini Yakalayan Kadın'dan Meydan Dayağı 96 izlenme - 4 ay önce Çin’de yaşanan bir olay herkesi hayrete düşürdü. Aldatılan kadın sokak ortasında eşinin sevgilisini yakaladı arkadaşlarının da yardımıyla çırılçıplak soymaya ve dövmeye başladı. Kadını kocasından uzak tutmak isteyen kadın tekmeler vurarak kadını sokak ortasında dövdü.
Nuri Alço Av Olursa 04:11
Nuri Alço Av Olursa 1.315 izlenme - 3 yıl önce Yapma Nuri Abi, geçen gün kahvede de söyledim sana değil mi? Etme bulma dünyasında yaşıyoruz. Adına ister karma, istersen kuantum diyelim, sap döner keser döner. Hazır çok kirlenmeişken vazgeç, yazık olacak sana da.
Kocasını Metresiyle Basan Öfkeli Kadının İntikamı 07:42
Kocasını Metresiyle Basan Öfkeli Kadının İntikamı 593 izlenme - 1 yıl önce Brezilya'da kocasını metresiyle bir Kafede yakalayan öfkeli kadın taş üzerinde taş bırakmadı, Güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler sizlerle.
Metres deyip çırılçıplak soydular! 02:43
Metres deyip çırılçıplak soydular! 1.784 izlenme - 5 yıl önce Çin'de 4 Kadın Baka Bir Kadını 'ahlaksız İlişkilerde Bulunduğu' Gerekçesiyle Çırılçıplak Soydu
Bir Gavatlık Hikayesi - Sevgide Hiç Gurur Olur mu? 03:47
Bir Gavatlık Hikayesi - Sevgide Hiç Gurur Olur mu? 711 izlenme - 3 yıl önce Memleketinde reklam olmasın diye metresini otobüsle İstanbul' a getirip; Taksim Kristal Otel' de işi bitirir Hüseyin...Tokmaktan sonra yeni derbiye hazırlanmak için otelin barında kampa girmek şarttır ama kaleciyi karşı takımın antrenörüne kaptırmadan.Senin metres forvetmiş Hüseyin.Harbiden sevgide gurur olmazmış...
Adnan Varveren - Bir Metres İstiyorum 05:43
Adnan Varveren - Bir Metres İstiyorum 1.136 izlenme - 6 yıl önce
Di Maria 28 Metreden Öyle Bir Vurdu Ki... Topu Görebilene Aşk Olsun! 00:47
Di Maria 28 Metreden Öyle Bir Vurdu Ki... Topu Görebilene Aşk Olsun! 642 izlenme - 6 yıl önce Di Maria 28 Metreden Öyle Bir Vurdu Ki... Topu Görebilene Aşk Olsun!
Gönül Yazarı Ağlatan Metres Muhabbeti 02:04
Gönül Yazarı Ağlatan Metres Muhabbeti 1.028 izlenme - 8 yıl önce on kadın programında metres muhabbeti döndü gönül yazar gözyaşlarına boğulup isyan etti
Kocasının Metresini Çırılçıplak Kapı Dışarı Etti 00:56
Kocasının Metresini Çırılçıplak Kapı Dışarı Etti 240 izlenme - 2 yıl önce Tayland’da yaşanan ilginç olayda aldatılan eş kocasını kendi evlerinde çırılçıplak bir halde başka bir kadınla yakalayınca delirmişçesine bağırmaya başladı. Kadını üstünü giymesine fırsat vermeden o halde kolundan tutup dışarı atan aldatılan eş, bir yandan da kocasına bağırıyordu. Adeta apartmanı ayağa kaldıran olayda ikinci kadın üzerine aldığı battaniye ile evden çıkmaya çalışırken kadın battaniyeyi üzerinden çekip aldı. Adamın metresi olduğu belirtilen genç kadın, çırılçıplak bir şekilde gözyaşları içinde apartmanın koridorunda yere çökerek beklemeye başladı. Tüm olan biteni aldatılan eş bir yandan cep telefonuyla kayda aldı. Aralarında bir şey olmadığını iddia eden kocanın koridordaki kadına giysilerini vermesiyle ortam sakinleşti. 24 yaşındaki kadın üstünü giyinip olduğu yeri terk etti. Dramatik olaya ait görüntülerin internette hızla yayılmasıyla birlikte genç kadının sokağa çıkamaz hale geldiği belirtiliyor.
Kaygısızlar - Zavallı Kaltağın Kalacak Yeri Yok 01:23
Kaygısızlar - Zavallı Kaltağın Kalacak Yeri Yok 439 izlenme - 3 yıl önce İsmail'i, Memnun Kaygısız ve kabilesi yüzünden evden çıkarmak isteyen Hacı Gaffur bu sefer değişik bir yola başvuruyor.."İzmir'den metresim gelecek İsmail kalacak yeri yok zavallı kaltağın."
metres fragmanı 2 01:17
metres fragmanı 2 587 izlenme - 7 yıl önce kiralık bir kadınla evli ve çok zengin bir iş adamının aşk öyküsü.
Metrese Öldüresiye Dayak 00:43
Metrese Öldüresiye Dayak 118 izlenme - 1 yıl önce Tayland’da kocasının kendisini aldattığı kadını bulan sinirli eş, kadını "Muay Thai" adı verilen oldukça güçlü bir dövüş sporu yöntemiyle öldüresiye dövdü. Şok eden görüntüler Tayland’ın başkenti Bangkok’tan… Kocasının metresini yakalayan sinirli eş oldukça sakin bir şekilde yaklaştığı kadına bir anda tekmeler yağdırmaya başladı. Tayland’da ortaya çıkan ve oldukça güçlü bir tekniği olan "Muay Thai" adı verilen dövüş sporunu kadını üzerinde uygulama döken eş, kadının başına defalarca tekme darbeleri indirdi. Etraftakilerin adeta bir spor larşılaşması izler gibi hayranlıkla izlediği yaklaşık 2 dakikalık dayağın sonunda gözü dönen eş kadını saçlarından tutup başını duvara doğru defalarca vurdu. Bir türlü sakinleşmeyen kadını arkadaşları zor zaptetti. Dayak yiyen kadının oldukça sakin hali ise şaşkınlık vericiydi. Aldatılan kadının kocasının söz konusu kadınla kendi evlerinde birlikte olduğu belirtiliyor.
İsmail' İn Speedo Mayo Sevgisi 01:48
İsmail' İn Speedo Mayo Sevgisi 745 izlenme - 3 yıl önce Plajda zengin piçlerine kumdan kale yapıp satan Salak İsmail, geceleri milf Müjde Ar' la beraber uyuyup ekstra kazanç sağlamaktadır.Bunca senedir kumdan kale inşaatı sektöründesin ama götüne bi speedo mayo çekemedin die laf koyan arkadaşlarından bıkan Denyo İsmail konuyu Müjde Abla' sına açar...
Klink Soy & Öldür -  Sarıl Bana Klink 03:36
Klink Soy & Öldür - Sarıl Bana Klink 377 izlenme - 3 yıl önce O bir kahraman, inanılmaz zekası ve çekiciliğiyle hiçbir kadının karşı koyamayacağı bir insandır. Özel maskesi ve kendi özgü davranış biçimiyle günümüz süper kahramanlarından oldukça farklı bir hayran kitlesine sahiptir. Klink'in elinden ancak uçan ve kaçan kurtulabilecektir.
Karısıyla Metresi Birbirine Girdi! 01:10
Karısıyla Metresi Birbirine Girdi! 393 izlenme - 4 yıl önce Sokak ortasında karısı ve metresi birbirine giren adam, birbirlerinin saçlarına yapışan iki kadını zor ayırdı...
Metresini Sevgilisinden Saklayan Adam 01:06
Metresini Sevgilisinden Saklayan Adam 34 izlenme - 4 ay önce Metresiyle çılgınca vakit geçiren adamın sevgilisi evi basıyor ve metresini çok fantastik bir şekilde saklıyor.
metres ı fragmanı 1 02:36
metres ı fragmanı 1 473 izlenme - 7 yıl önce kiralık bir kadınla evli ve çok zengin bir iş adamının aşk öyküsü...
Hamile Eşini Tekme Tokat Döven Adam 00:53
Hamile Eşini Tekme Tokat Döven Adam 47 izlenme - 5 ay önce Güney Afrika'nın Dubran şehrinde öfkeli koca, kendisini metresi ile yakalayan hamile eşini tekme tokat dövdü.
Türkan Şoray'dan Sıra Dayağı 01:05
Türkan Şoray'dan Sıra Dayağı 374 izlenme - 3 yıl önce Türkan Şoray, Aytaç Arman ve Kartal Tibet' in başrollerde olduğu Vukuat Var filminden bir kesit. Güllü, Muzaffer Bey' in (Kartal Tibet) misafirlerine bir ev sahibi havası ve sıcaklığında hizmet ederken gördüğü muamele ve ağır tahrike daha fazla dayanamaz ve önüne gelene tokadı aşk eder. İzleyende fazlasıyla bir tatmin olmuşluk hissi oluşturur bu sahneler, Kartal Tibet'in de bu filmde ne tarz kadınlardan hoşlandığı bu sahnede belli olmuştur.
Yatakta Basılan Metres'in Elektrik Tellerinde Asılı Kalması 00:37
Yatakta Basılan Metres'in Elektrik Tellerinde Asılı Kalması 70 izlenme - 9 ay önce Çin'de meydana gelen olayda, metresiyle evinde birlikte olduğu sırada eşinin planlanandan önce eve gelmesiyle kendini iç çamaşırlarıyla camdan aşağıya atan kadın, elektrik kablolarına asılı kalmış. İzliyoruz.
metres fragmanı 3 00:57
metres fragmanı 3 295 izlenme - 7 yıl önce kiralık bir kadınla evli ve çok zengin bir iş adamının aşk öyküsü.