Hoşgeldiniz!

metres

Kocası ile Metresini Havalimanında Basan Öfkeli Kadın 00:52
Kocası ile Metresini Havalimanında Basan Öfkeli Kadın 343 izlenme - 3 ay önce Kolombiya'nın Jose Maria Cordova Uluslararası Havalimanında bir kadının kocasını metresi ile tatil için uçağa binmeye hazırlandığı sırada yakaladığı anlara ait görüntüler, başka bir yolcunu tarafından cep telefonuna kaydedildi.
Kocasının Metresini Uçurumdan Aşağıya Atmak - Peru (+18) 01:06
Kocasının Metresini Uçurumdan Aşağıya Atmak - Peru (+18) 3.935 izlenme - 4 yıl önce Peru'nun Arequipa kentinde öfkeli bir kadın kocasının kendisini aldattığını öğrenince kocasının metresini 6 metrelik mesafeden aşağıya attı. Güvenlik kameraları da görüntüledi. İbretle izliyoruz.
Kocasının Metresine Dayak Atan Kadın 02:21
Kocasının Metresine Dayak Atan Kadın 669 izlenme - 2 yıl önce Çin'de bir kadın kocası tarafından aldatıldığını öğrenince arkadaşlarıyla birlikte kocasının metresini buldu ve feci bir dayak attı.
Nuri Alço Av Olursa 04:11
Nuri Alço Av Olursa 1.414 izlenme - 3 yıl önce Yapma Nuri Abi, geçen gün kahvede de söyledim sana değil mi? Etme bulma dünyasında yaşıyoruz. Adına ister karma, istersen kuantum diyelim, sap döner keser döner. Hazır çok kirlenmeişken vazgeç, yazık olacak sana da.
Kocasının Otomobilinde Metresi Görünce Çıldıran Kadın 00:57
Kocasının Otomobilinde Metresi Görünce Çıldıran Kadın 331 izlenme - 11 ay önce Kocasını arabasında metresiyle görünce sinirlenen asyalı kadının kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
Metres deyip çırılçıplak soydular! 02:43
Metres deyip çırılçıplak soydular! 1.799 izlenme - 5 yıl önce Çin'de 4 Kadın Baka Bir Kadını 'ahlaksız İlişkilerde Bulunduğu' Gerekçesiyle Çırılçıplak Soydu
Kocasının Metresi ile Mağazada Karşılaşan Öfkeli Kadın 02:36
Kocasının Metresi ile Mağazada Karşılaşan Öfkeli Kadın 133 izlenme - 4 ay önce Çin'de kocasının metresini bir mağazada yakalayan eş, arkadaşlarının yardımıyla önce kadını soydu daha sonra makasla saçlarını kesti.
Kocasını Metresiyle Basan Öfkeli Kadının İntikamı 07:42
Kocasını Metresiyle Basan Öfkeli Kadının İntikamı 607 izlenme - 1 yıl önce Brezilya'da kocasını metresiyle bir Kafede yakalayan öfkeli kadın taş üzerinde taş bırakmadı, Güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler sizlerle.
Kocasının Metresini Yakalayan Kadın'dan Meydan Dayağı 03:03
Kocasının Metresini Yakalayan Kadın'dan Meydan Dayağı 126 izlenme - 7 ay önce Çin’de yaşanan bir olay herkesi hayrete düşürdü. Aldatılan kadın sokak ortasında eşinin sevgilisini yakaladı arkadaşlarının da yardımıyla çırılçıplak soymaya ve dövmeye başladı. Kadını kocasından uzak tutmak isteyen kadın tekmeler vurarak kadını sokak ortasında dövdü.
Bir Gavatlık Hikayesi - Sevgide Hiç Gurur Olur mu? 03:47
Bir Gavatlık Hikayesi - Sevgide Hiç Gurur Olur mu? 762 izlenme - 4 yıl önce Memleketinde reklam olmasın diye metresini otobüsle İstanbul' a getirip; Taksim Kristal Otel' de işi bitirir Hüseyin...Tokmaktan sonra yeni derbiye hazırlanmak için otelin barında kampa girmek şarttır ama kaleciyi karşı takımın antrenörüne kaptırmadan.Senin metres forvetmiş Hüseyin.Harbiden sevgide gurur olmazmış...
Adnan Varveren - Bir Metres İstiyorum 05:43
Adnan Varveren - Bir Metres İstiyorum 1.136 izlenme - 6 yıl önce
Di Maria 28 Metreden Öyle Bir Vurdu Ki... Topu Görebilene Aşk Olsun! 00:47
Di Maria 28 Metreden Öyle Bir Vurdu Ki... Topu Görebilene Aşk Olsun! 642 izlenme - 6 yıl önce Di Maria 28 Metreden Öyle Bir Vurdu Ki... Topu Görebilene Aşk Olsun!
Gönül Yazarı Ağlatan Metres Muhabbeti 02:04
Gönül Yazarı Ağlatan Metres Muhabbeti 1.028 izlenme - 9 yıl önce on kadın programında metres muhabbeti döndü gönül yazar gözyaşlarına boğulup isyan etti
Kaygısızlar - Zavallı Kaltağın Kalacak Yeri Yok 01:23
Kaygısızlar - Zavallı Kaltağın Kalacak Yeri Yok 487 izlenme - 3 yıl önce İsmail'i, Memnun Kaygısız ve kabilesi yüzünden evden çıkarmak isteyen Hacı Gaffur bu sefer değişik bir yola başvuruyor.."İzmir'den metresim gelecek İsmail kalacak yeri yok zavallı kaltağın."
metres fragmanı 2 01:17
metres fragmanı 2 590 izlenme - 7 yıl önce kiralık bir kadınla evli ve çok zengin bir iş adamının aşk öyküsü.
Klink Soy & Öldür -  Sarıl Bana Klink 03:36
Klink Soy & Öldür - Sarıl Bana Klink 395 izlenme - 3 yıl önce O bir kahraman, inanılmaz zekası ve çekiciliğiyle hiçbir kadının karşı koyamayacağı bir insandır. Özel maskesi ve kendi özgü davranış biçimiyle günümüz süper kahramanlarından oldukça farklı bir hayran kitlesine sahiptir. Klink'in elinden ancak uçan ve kaçan kurtulabilecektir.
Karısıyla Metresi Birbirine Girdi! 01:10
Karısıyla Metresi Birbirine Girdi! 396 izlenme - 5 yıl önce Sokak ortasında karısı ve metresi birbirine giren adam, birbirlerinin saçlarına yapışan iki kadını zor ayırdı...
Metrese Öldüresiye Dayak 00:43
Metrese Öldüresiye Dayak 121 izlenme - 2 yıl önce Tayland’da kocasının kendisini aldattığı kadını bulan sinirli eş, kadını "Muay Thai" adı verilen oldukça güçlü bir dövüş sporu yöntemiyle öldüresiye dövdü. Şok eden görüntüler Tayland’ın başkenti Bangkok’tan… Kocasının metresini yakalayan sinirli eş oldukça sakin bir şekilde yaklaştığı kadına bir anda tekmeler yağdırmaya başladı. Tayland’da ortaya çıkan ve oldukça güçlü bir tekniği olan "Muay Thai" adı verilen dövüş sporunu kadını üzerinde uygulama döken eş, kadının başına defalarca tekme darbeleri indirdi. Etraftakilerin adeta bir spor larşılaşması izler gibi hayranlıkla izlediği yaklaşık 2 dakikalık dayağın sonunda gözü dönen eş kadını saçlarından tutup başını duvara doğru defalarca vurdu. Bir türlü sakinleşmeyen kadını arkadaşları zor zaptetti. Dayak yiyen kadının oldukça sakin hali ise şaşkınlık vericiydi. Aldatılan kadının kocasının söz konusu kadınla kendi evlerinde birlikte olduğu belirtiliyor.
metres ı fragmanı 1 02:36
metres ı fragmanı 1 473 izlenme - 7 yıl önce kiralık bir kadınla evli ve çok zengin bir iş adamının aşk öyküsü...
Türkan Şoray'dan Sıra Dayağı 01:05
Türkan Şoray'dan Sıra Dayağı 405 izlenme - 3 yıl önce Türkan Şoray, Aytaç Arman ve Kartal Tibet' in başrollerde olduğu Vukuat Var filminden bir kesit. Güllü, Muzaffer Bey' in (Kartal Tibet) misafirlerine bir ev sahibi havası ve sıcaklığında hizmet ederken gördüğü muamele ve ağır tahrike daha fazla dayanamaz ve önüne gelene tokadı aşk eder. İzleyende fazlasıyla bir tatmin olmuşluk hissi oluşturur bu sahneler, Kartal Tibet'in de bu filmde ne tarz kadınlardan hoşlandığı bu sahnede belli olmuştur.
Metresini Sevgilisinden Saklayan Adam 01:06
Metresini Sevgilisinden Saklayan Adam 41 izlenme - 8 ay önce Metresiyle çılgınca vakit geçiren adamın sevgilisi evi basıyor ve metresini çok fantastik bir şekilde saklıyor.
metres fragmanı 3 00:57
metres fragmanı 3 295 izlenme - 7 yıl önce kiralık bir kadınla evli ve çok zengin bir iş adamının aşk öyküsü.
Yatakta Basılan Metres'in Elektrik Tellerinde Asılı Kalması 00:37
Yatakta Basılan Metres'in Elektrik Tellerinde Asılı Kalması 77 izlenme - 1 yıl önce Çin'de meydana gelen olayda, metresiyle evinde birlikte olduğu sırada eşinin planlanandan önce eve gelmesiyle kendini iç çamaşırlarıyla camdan aşağıya atan kadın, elektrik kablolarına asılı kalmış. İzliyoruz.
metres fragmanı 1 00:59
metres fragmanı 1 278 izlenme - 7 yıl önce kiralık bir kadınla evli ve çok zengin bir iş adamının aşk öyküsü.
Aldatılan Kadın Kocasının Metresini Yamaçtan Aşağı Atti 01:11
Aldatılan Kadın Kocasının Metresini Yamaçtan Aşağı Atti 224 izlenme - 5 yıl önce Aldatılan Kadın Kocasının Metresini Yamaçtan Aşağı Atti