Hoşgeldiniz!

metro turizm

Namaz Kıldırmayan Metro Turizm Şoförüne Kızan Dinibütün Abla 01:00
Namaz Kıldırmayan Metro Turizm Şoförüne Kızan Dinibütün Abla 7.573 izlenme - 1 ay önce "Tuvalet için durur musunuz?" denildiğinde duran fakat "Namaz için durur musunuz?" denildiğinde durmayan METRO Turizm. Gerekli cevabı halk size verecektir.
Metro Turizm Başkanı Çiğdem Öztürk: Beni Taciz Etmek Ne Kadar Doğru? 04:08
Metro Turizm Başkanı Çiğdem Öztürk: Beni Taciz Etmek Ne Kadar Doğru? 39.566 izlenme - 1 yıl önce METRO Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Çiğdem Öztürk, otobüsteki mastürbasyon skandalı nedeniyle bir kadın olarak büyük üzüntü duyduğunu belirterek, "Bundan dersimizi aldık" dedi. Şirketin Antalya'daki yaz sezonu açılışı ve suit otobüslerinin de teslimat törenine katılan Çiğdem Öztürk, otobüsteki mastürbasyon skandalıyla ilgili de gazetecilere açıklamalarda bulundu. Yaşanan olaydan dolayı bir kadın olarak çok büyük üzüntü duyduğunu belirten Öztürk, "Yaşanan olay çok üzücü, aslında toplumsal bir sorun. Türkiye'de otobüste, minibüste, takside, yolda yürürken sokakta, hatta ana caddede, okulda, camide, her yerde başınıza gelebilecek olan bu tehlikeyi hissettiğiniz bir durum" dedi. Şirket isminin böyle bir olaya bulaşmasından dolayı son derece üzgün olduğunu belirten Öztürk, şunları söyledi: "Bir kadın yönetim kurulu başkanı olarak böyle bir şeyi herhalde en son isteyecek insan da bendim. Altını çizmek istediğim bir konu daha var. Çok büyük yankı buldu. Bir kadının yaşadığı olayın sonuna kadar yankı bulmasının da arkasındayım. Yankı bulması da gerekiyordu. Ama eleştirdiğim tek taraf, bir kadını savunurken başka bir kadını yani beni, sözlü taciz etmek ne kadar doğruydu acaba? Tepki olması gerektiğini düşünüyorum. Ama tepkinin bu olmaması gerektiğini düşünüyorum. Tepkinin kurumumuza gelmemesi gerektiğini düşünüyorum." Otobüsçülük sektörünün, Türkiye'de karayolu taşımacılık sektörü içinde eğitime en çok ihtiyaç duyan sektör olduğunu belirten Çiğdem Öztürk, "Biz burada aslında bir sürü sektörün dışlamış olduğu insanları, birazcık olsun elimizdeki imkanlarla eğiterek bir şeyler ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Daha büyük çalışmalar da yapacağız. Bundan dersimizi aldık" dedi. İstismara uğrayan üniversite öğrencisi genç kızla iletişime geçtiklerini de anlatan Öztürk, "Kendisine her türlü maddi, manevi, psikolojik desteği sağlayacağız inşallah. İletişim halindeyiz hala. Söz konusu şahıstan şikayetçi de olduk. Olay yargıda. Kendisi tutuklandı. Benim temennim, Türkiye'de böyle olayların bir daha yaşanmaması. Kişilerin eğitilmesi" diye konuştu. Daha önce Metro Turizm'de buna benzer bir olay yaşanmadığını, ilk kez böyle bir durumla karşılaştıklarını da anlatan Öztürk, "Tutuklanan şahıs bizim kendi personelimiz de değildi. Bireysel otobüsçümüzün seçtiği bir personeldi. Yaklaşık 6 aydır bizimle çalışıyordu. Tabi bu süreçten sonra hem muavinin işine son verildi, hem de otobüsü listemizden düşürdük. Kaptanla da otobüsçüyle de çalışmıyoruz artık" dedi.
Bir Metro Otobüsü Neden Kaza Yapar? 00:34
Bir Metro Otobüsü Neden Kaza Yapar? 21.727 izlenme - 9 ay önce Kazalarıyla ve olaylarıyla nam salmış olan efsane firma metro turizmin vukuatlarından biri daha,5-10 lira kar yapmak için bu katil firmaya para kazandırmaya değer mi tabi orası tamamen vicdana kalmış bişey.
Metro Turizm Terbiyesizliği 03:49
Metro Turizm Terbiyesizliği 14.092 izlenme - 1 yıl önce Metro Turizm'in sosyal medyada izlediğimiz terbiyesizliklerine bu sefer de kulübümüzün üyeleri şahit oldu. Yolcu otobüsünün motosikletli arkadaşımızın üzerine kırması ve sonrasında yaşananların kayda alınması sayesinde sizlerle paylaşıyoruz. Şerit ihlal eden, motosiklet ve otomobillerin üzerlerine kıran, taciz olaylarının yaşandığı ve emniyet şeridinin ihlal edildiği Metro Turizm im videolarına internetten ulaşabilirsiniz. Bu sefer de araç şoförünün arkadaşımızın üzerine kırması, araçtan saymaması ve sonrasında özür dilemesi gerekirken; terbiyesizce saldırmaya çalışması bu videoda yer almaktadır.
Metro Turizm Şoförünün Tır Tacizi 00:35
Metro Turizm Şoförünün Tır Tacizi 9.383 izlenme - 10 ay önce Hendek sakarya yolunda tır sağ şeritte gittiği halde taşıdığı canları hiçe sayan şoförün kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle...
Metro Turizm Makas 00:11
Metro Turizm Makas 11.900 izlenme - 1 yıl önce Metro Turizm,yine iş başında,22 AT 236 plakalı otobüs gişelerde yan şeritte seyir halinde olan aracın üzerine sürüp,makas atıyor.
Metro Turizm'in 5 Yılda 1865 Kişinin Ölümüne Sebep Olmasının Sebebi 00:59
Metro Turizm'in 5 Yılda 1865 Kişinin Ölümüne Sebep Olmasının Sebebi 9.547 izlenme - 2 yıl önce İşte metro turizmin şöförü emniyet şeridinde saate 80-90 km HIZLA gidiyor metro turizimi 5 yılda yaptığı kazalarla 1865 Kişi ölmüştür Canını seven binmesi
Metro Turizm Şoförü Mastürbasyon Yaparken Kameralara Yakalandı 00:28
Metro Turizm Şoförü Mastürbasyon Yaparken Kameralara Yakalandı 199 izlenme - 3 hafta önce Metro Turizm, mastürbasyon yaptığı iddia edilen sürücüsüyle ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, 'Görüntüler 1-1.5 ay önce bir yolcumuz tarafından kaydedilerek bize gönderildi. Şoförün iş akdine son verdik' denildi. Geçtiğimiz sene uyuyan bir kadın yolcunun üzerine mastürbasyon yapan muavin ile gündeme gelen Metro Turizm'de bu kez direksiyon başında mastürbasyon yaptığı iddia edilen sürücü gündem oldu. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler kısa sürede yayıldı. Metro Turizm yetkilileri konuyla ilgili Hürriyet'e açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamada “Hopa'dan Gürcistan'a giden bir aracın sürücüsüydü. Görüntüler 1-1.5 ay ay önce bir yolcumuz tarafından gönderildi. Şirket olarak görüntüleri incelemeye aldık. Konuyla ilgili sürücüden de savunma aldık. Şoför mastürbasyon yapmadığını, görüntülerin hızlandırıldığını ve cinsel organını kaşıdığını iddia etti. Biz buna rağmen bir otobüs şoförünün böyle bir görüntü vermemesi gerektiği kanaatine vardık. Sürücüyle var olan ilişkinin kesilmesine yönünde rapor verdik.Şoförün iş akdi feshedildi."
mercedes benz travego 04:25
mercedes benz travego 43.895 izlenme - 8 yıl önce travego15 travego 17
metro turizm otobüsleri 01:30
metro turizm otobüsleri 15.986 izlenme - 6 yıl önce metro turizm filosunda yer alan otobüs çeşitlerinden seçme otobüs resimleri
Ambulansa Yol Vermeyen Metro Turizm Otobüsü 00:53
Ambulansa Yol Vermeyen Metro Turizm Otobüsü 6.067 izlenme - 2 yıl önce Ambülansa yol vermeyen pişkin şoför. Şaşırdık mı? http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/268522/metro-turizmin-5-yilda-1865-kisinin-olumune-sebep-olmasinin-sebebi
mercedes benz travego 02:50
mercedes benz travego 22.946 izlenme - 8 yıl önce yarenler diyarı şirin çankırı
Metro Turizm 04:30
Metro Turizm 2.818 izlenme - 3 yıl önce Çanakkale Bir Feribotta 7 Otobüs
Hipnotize Eden Otobüs Sürüşü 04:49
Hipnotize Eden Otobüs Sürüşü 2.640 izlenme - 2 yıl önce Sitemizdeki hipnotize eden envai çeşit videoya bir ekleme de ben yapayım dedim. Travego yolcu otobüsü ile otogara giden şofor abimizin hareketleri türk dizileri gibi hipnotize ediyor. Çok fazla izlenmesi rüyanızda metro turizm görmezine sebep olabilir. Tavsiye etmiyoruz.
metro turizm 01:38
metro turizm 4.788 izlenme - 6 yıl önce http//www.fikirhaber.com
neoplan 04:25
neoplan 9.361 izlenme - 8 yıl önce t.ü.r.k.i.y.e
Metro Turizm'den Mastürbasyon Skandalıyla İlgili Açıklama: Şoförü Kovduk 00:27
Metro Turizm'den Mastürbasyon Skandalıyla İlgili Açıklama: Şoförü Kovduk 47 izlenme - 3 hafta önce Metro Turizm, mastürbasyon yaptığı iddia edilen sürücüsüyle ilgili açıklama yaptı: Şoför, 'Mastürbasyon yapmadım, cinsel organımı kaşıyordum' dedi, şoförün iş akdi feshedildi.
setra 431 dt 07:20
setra 431 dt 8.933 izlenme - 8 yıl önce setracılar ve otobüscüler izleyin
ulus metro bolu terminal çıkış 03:52
ulus metro bolu terminal çıkış 2.783 izlenme - 6 yıl önce temsa safir ulus metro turizm bolu terminalden çıkış
Ulus Metro Turizm İstanbula Dönüş 03:23
Ulus Metro Turizm İstanbula Dönüş 1.110 izlenme - 6 yıl önce bartın ulustan istanbula dönüş
Metro Turizm Maganda Şöför 01:31
Metro Turizm Maganda Şöför "52 FF 052" Yolcuların Can güvenliğini hiçe sayması 185 izlenme - 2 yıl önce Kandıra civarında sağ şeritte gitmekte iken arkadan gelen 52 FF 052 plakalı araç Sinyal yakarak üzerime doğru sürdü. yavaşlayarak arkasına geçtim. Önce sandım ki lastiklerde veya arabanın biryerinde birşey var. Arabamın sürüşüne dikkat ederek ve kafamı çıkarıp bakmak sureti ile birşey olmadığını gördüm. Sonrasında Bu Metro otobüsünü sollamaya kalktım. Tam otobüsün yarısına kadar geldiğimde aracı üzerime sürdü, sağdan geçmeye kalksam sağa sıkıştırdı. Görüntüler dilovası'nda çekilmiştir. kandıradan gebze'ye kadar bu davranışı devam ettirmiştir. Video da açıkça görülmektedir ki, aracın önünde kimse olmadığı zaman hem solundan hem de sağından geçmeye çalıştığımda aracımı sıkıştırmaktadır. Çok daha tehlikeli durumlarda da bıraktı. Zaten ondan sonra Video çekmeye karar verdim... Şikayetlerimizi yapmalıyız ki birşeyler düzelsin. Hem benim , hem de yolcuların canına kastetmektir bu kişinin yaptığı .... Tarih ve Saat: 23.02.2015 - 06:41 metro turizm
temsa diamond 06:21
temsa diamond 2.814 izlenme - 8 yıl önce emre karakurt
Çakma Telefon Ve Metro Turizm Sponsorluğunda Klip Çekmek 03:23
Çakma Telefon Ve Metro Turizm Sponsorluğunda Klip Çekmek 300 izlenme - 2 yıl önce Mantık hataları içeren bir klip. Videonun 43. Saniyesinde eleman kıza telefon saati 16:17'de "buluşalım mı " diye mesaj atıyor. Videonun 53. saniyesinde ise kız telefon saatine göre 16.06'da "olmaz babamlayım" diye cevap veriyor. Biraz dikkatli olun, benim gözümden kaçmaz.
Sapık Muavine Altı Yıl Hapis 00:48
Sapık Muavine Altı Yıl Hapis 163 izlenme - 1 yıl önce Muğla’dan İstanbul’a giden otobüste mastürbasyon yaparak üniversite öğrencisi genç kıza cinsel istismarda bulunduğu öne sürülen muavin 27 yaşındaki Gökhan G., ‘Cinsel saldırı’ suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Metro Turizm Türkiye'nin Konuştuğu Taciz Olayı İçin Özür Diledi 01:44
Metro Turizm Türkiye'nin Konuştuğu Taciz Olayı İçin Özür Diledi 187 izlenme - 1 yıl önce Metro Turizm'e ait otobüste uyuyan kızın yanında otobüsün muavininin mastürbasyon yapması ve spermlerinin kızın üzerine gelmesi olayının ardından firmadan özür açıklaması geldi.
Metro Turizm İle Motosiklet Sürücüsü Tartışması 03:50
Metro Turizm İle Motosiklet Sürücüsü Tartışması 106 izlenme - 1 yıl önce metro turizm otobüslerinden birini kullanan şoförün orta şeride ani manevrası ile başlayan tartışma. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Metro Turizm Terbiyesizliği 03:50
Metro Turizm Terbiyesizliği 63 izlenme - 1 yıl önce Metro Turizm'in sosyal medyada izlediğimiz terbiyesizliklerine bu sefer de kulübümüzün üyeleri şahit oldu. Yolcu otobüsünün motosikletli arkadaşımızın üzerine kırması ve sonrasında yaşananların kayda alınması sayesinde sizlerle paylaşıyoruz. Şerit ihlal eden, motosiklet ve otomobillerin üzerlerine kıran, taciz olaylarının yaşandığı ve emniyet şeridinin ihlal edildiği Metro Turizm im videolarına internetten ulaşabilirsiniz. Bu sefer de araç şoförünün arkadaşımızın üzerine kırması, araçtan saymaması ve sonrasında özür dilemesi gerekirken; terbiyesizce saldırmaya çalışması bu videoda yer almaktadır.
ulus metro turizm ulustan bartına tur 03:30
ulus metro turizm ulustan bartına tur 413 izlenme - 6 yıl önce ulustan temsa safir 34 zy 6929 bartına şehir turu yolunuz açık olsun!...
GTA 5 METRO TURİZM OTOBÜS MODU (Mercedes-Benz) 18:43
GTA 5 METRO TURİZM OTOBÜS MODU (Mercedes-Benz) 65 izlenme - 9 ay önce Merhaba arkadaşlar bugün sizinle gta 5'de çok tanıdığınız ve bildiğiniz mercedes benz metro turizm firmasının otobüs modunu yapacağız.Umarım beğenirsiniz.İyi seyirler Abone olmayı, like ve yorum atmayı unutmayın. İyi seyirleer! :) Kişisel Facebook Profilim : https://goo.gl/b0NBv7 Ucuza Oyunlar Alın : https://goo.gl/EF78q3 YouNow'da Canlı Yayınları Takip Edin : https://goo.gl/JgdHHL
Korkut Efe Yakut - Turnalara Tutunda Gel 04:38
Korkut Efe Yakut - Turnalara Tutunda Gel 1.557 izlenme - 9 yıl önce fransada yaşayan Şerife altemel ve fehmi yakut çiftinin dünya tatlısı oğulları için yapılmış clip. turnalara tutunda gel fehminin şerife için mırıldandığı şarkı,mırıldanırken aşkık olduğu şarkı. Hazırlayan: ebru seydaoğlu ve Kızı Nujen Nur Seydaoğlu