Hoşgeldiniz!

Metruk Videoları İzle

Metruk (Şiir) 03:11
Metruk (Şiir) 50 izlenme - 5 yıl önce Metruk (Şiir)
Kötü Kokular Yayılan Metruk Evde Ceset Bulundu - Bursa 02:00
Kötü Kokular Yayılan Metruk Evde Ceset Bulundu - Bursa 22 izlenme - 3 yıl önce Kötü Kokular Yayılan Metruk Evde Ceset Bulundu - Bursa
Suriyeli Ailenin Yaşadığı Metruk Binada Yangın 1'i Çocuk 2 Ölü 02:43
Suriyeli Ailenin Yaşadığı Metruk Binada Yangın 1'i Çocuk 2 Ölü 11 izlenme - 1 yıl önce (Tür: İstanbul) Esenler'de Suriyeliler'in yaşadığı 2 katlı metruk binada çıkan yangında 7 aylık bir bebekle 4 yaşında bir çocuk hayatını kaybetti. İtfaiyenin olay yerine çabuk ulaşması ve aralarında çocukların da bulunduğu kişileri alev ve dumanla kaplanan evden çıkarması facianın boyutlarının büyümesine engel oldu.
Metruk Evde Korkutan Yangın 01:39
Metruk Evde Korkutan Yangın 1 izlenme - 1 ay önce Metruk evde korkutan yangınBALIKESİR - Edremit'te çökmek üzere olan metruk evde çıkan yangın, mahalle sakinlerine korku dol anlar yaşanmasına neden oldu.
Metruk Bina Çöktü ! O Anlar Kamerada 01:59
Metruk Bina Çöktü ! O Anlar Kamerada 4 izlenme - 1 yıl önce Bursa’da 3 katlı metruk binanın bir kısmı kayarak, park halindeki kamyonetin üzerine çöktü. Edinilen bilgiye göre olay, merkez Osmangazi ilçesi, Demirkapı Mahallesi, Yayla Sokak’ta meydana geldi. 3 yıl önce çıkan bir yangın sonrasında boşaltılan, metruk haldeki binaya ait su borusu bilinmeyen bir sebepten dolayı patladı. Suyun şiddetiyle kaymaya başlayan bina, büyük bir gürültüyle sokağa çöktü. Binanın hemen altında bulunan kamyonet çöken binanın altında kalarak büyük hasar gördü. O sırada sokak üzerinde bir vatandaşın bulunmaması olası bir faciayı önledi. Olay yerine gelen İtfaiye, Zabıta ve BUSKİ ekipleri, binanın tamamen çökmesi ihtimaliyle sokağı araç ve yaya trafiğine kapattı. Mahalle sakinleri metruk binalar için hiçbir önlem alınmamasından şikayetçi olduklarını dile getirdi. Öte yandan binanın çökme anı amatör kameralara böyle yansıdı.
Fatih'te 3 Katlı Metruk Binada Yangın 01:48
Fatih'te 3 Katlı Metruk Binada Yangın 3 izlenme - 2 yıl önce Fatih'te 3 Katlı Metruk Binada Yangın