Hoşgeldiniz!

Mevlüt Çavuşoğlu Videoları İzle

Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Bullshit Yanıtı 00:45
Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Bullshit Yanıtı 13.594 izlenme - 2 hafta önce Dışişleri bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'na türkiyedeki tutuklamalar ile ilgili sorulan bir soruya ingilizce argo bir kelime olan bullshit yani saçmalık cevabını vermiş.
Pazarcıdan Kaçan Bakan 00:17
Pazarcıdan Kaçan Bakan 10.798 izlenme - 4 hafta önce Millete hizmetkâr olarak gelen dış işleri bakanımız mevlüt çavuşoğlu arkasında koruma ordusuyla pazarda gezdiği sırada pazarcı bir amcadan kendisine methiyeler dizilmesini beklerken ummadık bir anda pazarcı amcanın halkın sorunlarını anlatıp eleştiride bulununca olay mahalinden hemen kaçışının videosu.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu - Ermeni Vekile Cevap 03:36
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu - Ermeni Vekile Cevap 7.263 izlenme - 4 ay önce NATO Parlamenterler Toplantısı'nda Ermeni vekilin "Türkiye DEAŞ'a destek veriyor." yönündeki suçlamalarına Bakan Çavuşoğlu sert tepki gösterdi.
 İngiltere Dışişleri Bakanı Johson'a Çankırılı mısınız? 01:19
İngiltere Dışişleri Bakanı Johson'a Çankırılı mısınız? 3.712 izlenme - 6 ay önce Boris Johnson "nerelisiniz" sorusunu cevapladı İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson, kendisine gazetecilerin yönelttiği "Çankırılı mısınız" sorusuna "Kalfat" diye cevap verdi. Çankırı'nın Orta İlçesi'ne bağlı bir köy.
Çavuşoğlu'nun Canlı Yayında Japonca Konuşması 01:18
Çavuşoğlu'nun Canlı Yayında Japonca Konuşması 144 izlenme - 2 hafta önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, katıldığı bir TV programında Japonca konuştu. Bakan Çavuşoğlu, Japonca'yı ilk öğrendiği dönemde başından geçen komik bir anısını da paylaştı.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Hollanda'ya Sert Tepki! 02:54
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Hollanda'ya Sert Tepki! 8 izlenme - 2 hafta önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hollanda'nın skandal kararını değerlendirdi. Çavuşoğlu, Hollanda'ya hak ettikleri karşılığı vereceklerini belirtiyor.
Bakan Çavuşoğlu'nun Pazarcıyı Dinlemeden Çekip Gitmesi 00:17
Bakan Çavuşoğlu'nun Pazarcıyı Dinlemeden Çekip Gitmesi 20 izlenme - 4 hafta önce Antalya Döşmealtı pazarını ziyaret eden Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, geçim sıkıntısından dert yanan bir pazarcıyla karşılaşınca koşar adım uzaklaştı. Mazot fiyatlarına dikkat çekmeye çalışan pazarcıya "Ben de çiftçiyim" diyen Çavuşoğlu, pazarı terk etti. Pazarcı ise Çavuşoğlu’nun ardından, “Gonuşmadan geçmeycen, cevap vercen, çiftçi ne yapıyor” dedi.
Eto'o'nun baklava ile imtihanı 00:40
Eto'o'nun baklava ile imtihanı 526 izlenme - 1 yıl önce Antalyasporlu yıldız futbolcu Eto'o, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu'nun kulübü ziyareti sırasında, ikram edilen baklavayı geri çevirerek, “3 haftada 3 kilo verdim” dedi.
Rotterdam Konsolosluk Önünde Protesto 02:20
Rotterdam Konsolosluk Önünde Protesto 2 izlenme - 2 hafta önce Rotterdam konsolosluğu önünde toplanan 300 kişilik grup Bakan Çavuşoğlu'na uçuş yasağı uygulayan Hollanda hükümetini protesto ediyor. Hollanda'da yaşayan Türk vatandaşları Rotterdam konsolosluğu önünde toplanarak, Dışileri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'na uygulanan uçuş yasağını protesto etti. Bu sırada ülkeye girmeye çalışan Aile ve Sosyal Polistikalar Bakanı Betül Sayan Kaya'nın konvoyunun durdurulduğu bilgisi geldi. ELLERİNDE TÜRK BAYRAKLARIYLA YASAĞI PROTESTO ETTİLER Konsolosluk önünde bulunan Türkler aynı zamanda Bakan Betül Sayan Kaya'nın gelmesini bekliyor. TRT haber muhabiri Cansu Canbaz'ın aktardığı bilgiye göre yaklaşık 200-300 kişilik grup Hollanda polisi tarafından ablukaya alındı. TRT haber canlı yayınında ellerinde Türk bayrakları bulunan Türk vatandaşlarının sloganlara atarak Türkiye'nin yanındayız mesajı verdiği görüldü.
Mevlüt Çavuşoğlu: Hollanda Uçuş İznini İptal İle Tehdit Etti 02:24
Mevlüt Çavuşoğlu: Hollanda Uçuş İznini İptal İle Tehdit Etti 11 izlenme - 2 hafta önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu bazı Avrupa ülkelerinde referandumla ilgili katılacakları toplantılara izin verilmemesiyle ilgili konuştu; Hollanda'nın kendisinin gideceği uçağın uçuş iznini iptal etmekle tehdit ettiğini açıkladı.
Mevlüt Çavuşoğlu Twitter'dan Paylaştı: Erdoğan'a Sevgi Gösterisi 00:33
Mevlüt Çavuşoğlu Twitter'dan Paylaştı: Erdoğan'a Sevgi Gösterisi 2 izlenme - 3 saat önce Milli maçı stattan izleyen Mevlüt Çavuşoğlu, taraftarın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a gösterdiği sevgi gösterisini Twitter'ından paylaştı. Çavuşoğlu, paylaşımında Millileri de tebrik etti.
Çavuşoğlu: 03:25
Çavuşoğlu: "16 Nisan'da Hadlerini Bildireceğiz. Türkiye'ye Nasıl Davranacaklarını Öğrenecekler" 2 izlenme - 8 saat önce Çavuşoğlu: "16 Nisan'da hadlerini bildireceğiz.
Çavuşoğlu'ndan Hollandalı Bakana Tokat Gibi Cevap 02:30
Çavuşoğlu'ndan Hollandalı Bakana Tokat Gibi Cevap 82 izlenme - 7 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Hollanda Dışişleri Bakanı Bert Koenders ortak basın toplantısı düzenledi. Toplantıda gündeme dair bir çok açıklama yapıldı. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, canlı yayında Hollanda'nın içişlerine karışıldığı iddiasına sert bir yanıt verdi. Çavuşoğlu, "Hollanda veya başka bir ülke Türkiye'ye demokrasi dersi vermeye çalışırken bu Türkiye'nin iç siyasetine karışmak olmuyor mu? Ancak Avrupa'daki Türklerle ilgili bir görüş bildirdiğinde iç siyasete karışmak oluyor. Böyle saçma anlayış olamaz, bu çifte standarttır" dedi.
Çavuşoğlu: 03:58
Çavuşoğlu: "Sistemi Sağlamlaştırmak Lazım" 2 izlenme - 1 gün önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İsviçre'deki temasları kapsamında Türk sivil toplum kuruluşlarının (STK) temsilcilerine hitap etti.
Bakan Çavuşoğlu: Ypg Çekilmezse Vuracağız 00:36
Bakan Çavuşoğlu: Ypg Çekilmezse Vuracağız 11 izlenme - 3 hafta önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Münbiç operasyonu açıklaması: YPG çekilmezse vuracağız
Çavuşoğlu, İncirlik Kapatılacak Mı Tartışmalarına Nokta Koydu: Gündemimizde Yok! 01:08
Çavuşoğlu, İncirlik Kapatılacak Mı Tartışmalarına Nokta Koydu: Gündemimizde Yok! 25 izlenme - 3 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İncirlik Üssü'nün kapatılması tartışmalarına ilişkin "İncirlik Üssü'nün kapatılması gündemimizde yok" dedi.
Egemen Bağış'ın devir teslim töreni 05:57
Egemen Bağış'ın devir teslim töreni 343 izlenme - 3 yıl önce AB Bakanı ve Başmüzakereci olarak atanan Mevlüt Çavuşoğlu, görevi Egemen Bağış'tan devraldı.
Bakan Çavuşoğlu'na Üniversite Öğrencilerinden Büyük Sürpriz 01:40
Bakan Çavuşoğlu'na Üniversite Öğrencilerinden Büyük Sürpriz 2 izlenme - 1 hafta önce Bakan Çavuşoğlu'na üniversite öğrencilerinden büyük sürpriz Üniversite öğrencilerinin sürprizi esnasında salonda elektrikler kesildi Çavuşoğlu kürsüde konuşurken bir anda ayağa kalkan öğrenciler 'Düşündük biz, evet diyoruz' diyerek bağırmaya başladılar Ardan salonda sönen ışıklar...
Bakan Çavuşoğlu: Benim Bakanlığıma Da Sızmış Bu Hainler 02:11
Bakan Çavuşoğlu: Benim Bakanlığıma Da Sızmış Bu Hainler 53 izlenme - 8 ay önce Bakan Çavuşoğlu: Benim bakanlığıma da sızmış bu hainler Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, FETÖ'cülerin kendi bakanlığına da sızdığını belirterek, "Kapasitesi yok, dil bilgisi yok" dedi.
Ankara) Bakan Çavuşoğlu: 04:48
Ankara) Bakan Çavuşoğlu: "Ermeniler Her Yerde Yenilgiye Uğruyorlar Uğramaya da Mahkumlar" 8 izlenme - 1 ay önce (ANKARA) Bakan Çavuşoğlu: "Ermeniler her yerde yenilgiye uğruyorlar uğramaya da mahkumlar"ANKARA (İHA) - Bakan Mevlüt Çavuşoğlu "Hocalı Soykırımı,,İnsanlığa Karşı Suçlar ve Terörizm" konferansında konuştu.
Bakan Mevlüt Çavuşoğlu: 01:57
Bakan Mevlüt Çavuşoğlu: "Fransa Dışişleri Bakanı Jean Marc Ayrault Dostumla Telefonda Görüştüm.... 1 izlenme - 1 hafta önce Bakan Mevlüt Çavuşoğlu: "Fransa Dışişleri Bakanı Jean Marc Ayrault dostumla telefonda görüştüm. Fransa bu süreçte farklı olduğunu da gösterdi" "Rusya'dan adaylar da gelip Antalya'da kampanya yapsınlar"ANTALYA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Fransa Dışişleri Bakanı Jean Marc Ayrault...
Bakan Çavuşoğlu'na Üniversite Öğrencilerinden Büyük Sürpriz 02:00
Bakan Çavuşoğlu'na Üniversite Öğrencilerinden Büyük Sürpriz 1 izlenme - 1 hafta önce Bakan Çavuşoğlu'na üniversite öğrencilerinden büyük sürpriz Çavuşoğlu kürsüde konuşurken bir anda ayağa kalkan öğrenciler 'Düşündük biz, evet diyoruz' diyerek bağırmaya başladılar Ardan salonda sönen ışıklar tekrar yakıldığında salondaki tüm gençler ellerinde türk bayraklarıyla ortaya...
Bakan Çavuşoğlu: Yapılan uygulama ırkçılıktır 01:10
Bakan Çavuşoğlu: Yapılan uygulama ırkçılıktır 1 izlenme - 2 hafta önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hollanda'nın skandal uygulamsına ilişkin Fransa'da açıklamalarda bulundu. Çavuşoğlu, 'Yapılan uygulama ırkçılıktır. Karşılığı elbette olacaktır. Avrupa Birliği'nden tepki bekliyoruz' dedi. Bakan Çavuşoğlu, Hollanda'nın özür dilemesinin yetmeyeceğini, karşılığının mutlaka olacağını da sözlerine ekledi.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ile Macaristan Dışişleri Bakanı Szijjarto Çalışma Kahvaltısında Bir... 00:49
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ile Macaristan Dışişleri Bakanı Szijjarto Çalışma Kahvaltısında Bir... 5 izlenme - 3 hafta önce Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ile Macaristan Dışişleri Bakanı Szijjarto çalışma kahvaltısında bir araya geldiANKARA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto ile çalışma kahvaltısında bir araya geldi.
Mevlüt Çavuşoğlu: 04:24
Mevlüt Çavuşoğlu: "Recep Tayyip Erdoğan Sonrası Türkiye'yi Sigortalıyoruz" 1 izlenme - 1 hafta önce Mevlüt Çavuşoğlu: "Recep Tayyip Erdoğan sonrası Türkiye'yi sigortalıyoruz"EDİRNE - Keşan'da konuşan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Kendisini düşünen insan bu kadar yaptırım koymaz. Biz memleketi düşünüyoruz, yarınları düşünüyoruz.
Çavuşoğlu: 04:56
Çavuşoğlu: "Türkiye'de Bütün Koalisyonlar Felaketle Sonuçlandı" 1 izlenme - 1 gün önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İsviçre'deki temasları kapsamında Türk sivil toplum kuruluşlarının (STK) temsilcilerine hitap etti.
Çavuşoğlu: 05:01
Çavuşoğlu: "Yapmaya Çalıştığımız Iş Gerçekten Türkiye'de Sistemi Güçlendirmek ve Istikrarı... 1 izlenme - 1 gün önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İsviçre'deki temasları kapsamında Türk sivil toplum kuruluşlarının (STK) temsilcilerine hitap etti.
Çavuşoğlu: 04:27
Çavuşoğlu: "Yargının Tarafsızlığı Bakımından Bizim Sistem Avrupa'dan Daha Demokratik" 1 izlenme - 1 gün önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İsviçre'deki temasları kapsamında Türk sivil toplum kuruluşlarının (STK) temsilcilerine hitap etti.
Çavuşoğlu: 03:20
Çavuşoğlu: "Nefsimize Yenilerek Kişisel Meselelerden Dolayı Karar Vermeyelim" 1 izlenme - 1 gün önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İsviçre'deki temasları kapsamında Türk sivil toplum kuruluşlarının (STK) temsilcilerine hitap etti.
Bakan Çavuşoğlu: 05:55
Bakan Çavuşoğlu: "Yakında Avrupa'da Din Savaşları da Başlatacaksınız, Başlayacak da Zaten. Avrupa... 1 izlenme - 1 hafta önce Bakan Çavuşoğlu: "Yakında Avrupa'da din savaşları da başlatacaksınız, başlayacak da zaten. Avrupa 2. Dünya savaşına doğru gidiyor" "Bize nasıl davranacağınızı öğreneceksiniz, siz öğrenmezseniz biz size itinayla öğretiriz" "Türkiye'ye hükmedici konuşmalardan vazgeçeceksiniz, Türkiye hükmeden...