Hoşgeldiniz!

mevsimlerden

Ayna - Mevsimlerden Sonbahardayım 05:09
Ayna - Mevsimlerden Sonbahardayım 22.079 izlenme - 7 yıl önce ayna - mevsimlerden sonbahardayım || sessizcadde.com || farkLı oLanların mekanı ;)
Göktan - Mevsimlerden Sonbahardayım 05:26
Göktan - Mevsimlerden Sonbahardayım 4.964 izlenme - 4 yıl önce Göktan-Mevsimlerden Sonbahardayım Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Tohumunda ayrılık varsa aşkın Mahsulün gözyaşıdır Benim gibi ağır ağır Öder yürek cezasını Susar yalan Tohumunda ayrılık varsa aşkın Mahsulün gözyaşıdır Benim gibi ağır ağır Ödersin zamanla Geçer yaran Yalan yalan yalan değil benim sevdam Seni sonsuza kadar seveceğim Yalan yalan yalan yalandi her şeyin Seni sonsuza kadar affetmeyeceğim Mevsimlerden sonbahardayım Artık çok geç yağmurlardayım Ben vazgeçtim yalnızlardayım Seni affedemem Mevsimlerden sonbahardayım Resimde sapsarı yapraklar, Kurumuş dallar. Yılgın bir rüzgar ve ne yapacağını Bilmeyen bir çocuk var Aslında sana söylemek İstediğim çok şey vardı Mesela keşke bu kadar Büyük sevdirmeseydin Kendini. Neyin bedelini Ödediğimi bilmiyorum. Her şeye rağmen sana da Kızmıyorum, kızamıyorum. Acım durulduğunda bir Şarkı söylerim belki, Belki o zaman anlarsın. Bunca hüzün bizde iyi durmadı. Bu ayrılık bu aşka hiç yakışmadı.
mevsimlerden sonbahardayım 05:26
mevsimlerden sonbahardayım 14.305 izlenme - 7 yıl önce tohumunda ayrılık varsa aşkın mahsulün gözyaşıdır benim gibi ağır ağır öder yürek cezasını susar yalan...tohumunda ayrılık varsa aşkın mahsülün gözyaşıdır benim gibi ağır ağır ödersin zamanla geçer yaran...yalan yalan yalan değil benim sevdam seni sonsuza kadar seveceğim!!!yalan yalan yalan yalandı herşeyin seni sonsuza kadar affetmeyeceğim!!! mevsimlerden sonbahardayım artık çok geç yağmurlardayım ben vazgeçtim yalnızlardayım seni affedemem...
mevsimlerden sonbahardayım... 05:27
mevsimlerden sonbahardayım... 7.393 izlenme - 7 yıl önce yalan yalan yalan değil benim sevdam sonsuza kadar seveceğim...yalan yalan yalandı her şeyin seni sonsuza kadar affetmeyeceğim....
Mevsimlerden Sonbahardayım Erhan Güleryüz 05:13
Mevsimlerden Sonbahardayım Erhan Güleryüz 2.029 izlenme - 6 yıl önce www.yildizkoyu.com
Ahmet Yılmaz - Saydım 02:14
Ahmet Yılmaz - Saydım 3.586 izlenme - 7 yıl önce begenceginizi umuyorum http://www.facebook.com/ahmetyilmazfan
Ahmet Yılmaz - Gidersen 02:41
Ahmet Yılmaz - Gidersen 2.997 izlenme - 7 yıl önce begenceginizi umuyorum http://www.facebook.com/ahmetyilmazfan
Mevsimlerden Sonbahardayım Süper Düet 04:19
Mevsimlerden Sonbahardayım Süper Düet 1.230 izlenme - 6 yıl önce mehmet ali polat
Göktan - Mevsimlerden Sonbahardayım (2000) 05:20
Göktan - Mevsimlerden Sonbahardayım (2000) 587 izlenme - 2 yıl önce Mevsimlerden Sonbahardayım , Sen Vaktinden Çok Sonra Gelen Sevdalı Bir Yağmur Gibisin , Kal Demeni Bekledim (Sezen Söylüyordu) , Efsane Olmuştu İki Günlük Sevdamız , Bu Eylül Akşamında ve İstanbul'dan Kız Mı Alınır şarkılarıyla 90'ların sonlarında ve 2000'lerin başlarında büyük iz bırakmış sevgili Göktan Çelikiz'i bizle tanıştıran çıkış şarkısıdır . 1999 yılının son zamanlarında çıkmış Efsane adlı albümünden 2000 yılının başlarında çektiği ilk klibidir . Nostaljik bir değer olur diye düşünüp paylaşmak ve bu sonbahar mevsimine özel bir şarkı olur diye paylaşmak istedim . Ayrıca Göktan'ın iz bırakmış diğer şarkıları da şu linklerdedir : Efsane - http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/114141/goktan-efsane-1998 Sen - http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/98323/sen-goktan Kal Demeni Bekledim - http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/126125/goktan-sezen-soyluyordu İyi izlemeler .
Göktan'ın Efsane Kaseti (1999 - 44 Dk) 44:13
Göktan'ın Efsane Kaseti (1999 - 44 Dk) 631 izlenme - 2 yıl önce İşte alkışlarlayaşıyorum yine tozlu raflarda kalmış ve internette dahi bulunamayan bir albümü daha gün yüzüne çıkardı. Mevsimlerden Sonbahardayım , Sen Vaktinden Çok Sonra Gelen Sevdalı Bir Yağmur Gibisin , Kal Demeni Bekledim (Sezen Söylüyordu) , Efsane Olmuştu İki Günlük Sevdamız , Bu Eylül Akşamında ve İstanbul'dan Kız Mı Alınır şarkılarıyla 90'ların sonlarında ve 2000'lerin başlarında büyük iz bırakmış sevgili Göktan Çelikiz'i bizle tanıştıran ilk albümüdür. Albüm,1999 yılının son haftalarında çıkmış ve ilk klibi de 2000 yılının ilk günlerinde Mevsimlerden Sonbahardayım şarkısına çekilmiştir.Ardından ikinci klip de Şubat ayının ortalarında Efsane şarkısına çekilmiştir.Bu sırada da 3 aylık bir sürede yakaladığı büyük başarıyla Kral Tv En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı ödülüne de aday olmuştur.Ardından 2000 yılının Ekim ayında üçüncü klibini de İstanbul'dan Kız Mı Alınır şarkısına çekmiş ve albümdeki en son klibini de 2000 yılının Aralık ayında Sezen Söylüyordu şarkısına klip çekmiştir. Albümdeki şarkılar sırasıyla şöyledir : 1-İstanbul'dan Kız Mı Alınır 2-Köprüler 3-Mevsimlerden Sonbahardayım 4-Efsane 5-Deli Leyla 6-Ah Bu Gönül 7-Sezen Söylüyordu 8-Aşığım Sana 9-Bu Cumartesi 10-Rüzgarlar 11-Kürkünü Giymiş 12-İstanbul'dan Kız Mı Alınır (Orient Mix) Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve böyle hiç bir yerde bulunmayan bu arşivlik albümü gün yüzüne çıkarmak istedim.Ayrıca içeriği paylaşmamın bir diğer nedeni de 90'lara dönmek için ve teknolojinin esiri olmadığımız , bir atari oyunuyla saatlerce vakit geçirebildiğimiz , bir kaset aldığımızda deli gibi mutlu olup bütün gün hiç sıkılmadan sarıp sarıp dinlediğimiz , aşkların 1 hafta çıkıp ayrılma olmadığı , yürekten olduğu ve dostlukların daha sıkı olduğu zamanlara dönmek için , akşam olduğunda yakınlarımızla ve ailemizle beraber oturup gece yarısına kadar konuştuğumuz , 90'ların o saf , masum ve güzel günlerine bir mazi yapmak için paylaşmak istedim . Ayrıca albümün kapağı da budur : http://i.hizliresim.com/XYnbM7.jpg İyi dinlemeler.
Mertcan Aksoy  -  Mevsimlerden Sonbahardayım 01:42
Mertcan Aksoy - Mevsimlerden Sonbahardayım 926 izlenme - 7 yıl önce güzel bi çalışma umarım begenırsınız
Göktan - Mevsimlerden Son Bahardayım 05:31
Göktan - Mevsimlerden Son Bahardayım 403 izlenme - 4 yıl önce Mevsimlerden Sonra Bahardayım.cezan Ömür Boyu Sevilmek..hemde Sevildiğini Hiçbir Zaman Bilmeden..
Gokhan Mevsimlerden 04:07
Gokhan Mevsimlerden 561 izlenme - 7 yıl önce çok duru bir ses
ahmet yılmaz - mevsimlerden bahar 03:10
ahmet yılmaz - mevsimlerden bahar 1.112 izlenme - 7 yıl önce begenceginizi umuyorum http://www.facebook.com/ahmetyilmazfan
Zeki Müren Mevsimlerden İlkbaharken 05:09
Zeki Müren Mevsimlerden İlkbaharken 391 izlenme - 5 yıl önce
Göktan - Mevsimlerden Son Bahardayım 05:31
Göktan - Mevsimlerden Son Bahardayım 312 izlenme - 4 yıl önce Mevsimlerden Sonra Bahardayım.cezan Ömür Boyu Sevilmek..hemde Sevildiğini Hiçbir Zaman Bilmeden..
Deniz Çevik - Mevsimlerden Bahardı 03:48
Deniz Çevik - Mevsimlerden Bahardı 310 izlenme - 4 yıl önce Sayın Hayat (2013) - ELENOR PLAK MÜZİK
Deniz Çevik - Mevsimlerden Bahardı 03:48
Deniz Çevik - Mevsimlerden Bahardı 207 izlenme - 4 yıl önce Sayın Hayat (2013) - Elenor Plak Müzik
Fatih Yılmaz & Can Erdönmez-Mevsimlerden Sonbahard 04:14
Fatih Yılmaz & Can Erdönmez-Mevsimlerden Sonbahard 249 izlenme - 7 yıl önce
Taksim Metrosu - Mevsimlerden Sonbahardayım 2014 Yeni 03:33
Taksim Metrosu - Mevsimlerden Sonbahardayım 2014 Yeni 68 izlenme - 3 yıl önce Taksim Metrosu - Mevsimlerden Sonbahardayım 2014 Yeni
Zeki Müren - Mevsimlerden İlkbaharken 05:04
Zeki Müren - Mevsimlerden İlkbaharken 10 izlenme - 8 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Şarkı Sözleri (lyrics): Mevsimlerden ilkbaharken Gönüllere aşk dolarken Sevenler hep es ararken Neden benden kaçıverdin Seni sordum yıldızlara Seni sordum yalnızlara Seni sordum kuşlara Ucan kuşlara Hani beni seviyordun Yalnız benle gülüyordun Yokluğumda özlüyordun Neden benden bıkıverdin Leylaklarla acıyordun Mutluluklar saçıyordun Seni sevdim biliyordun Neden bana küsüverdin İsmini hep anar oldum Hiç dinmeyen acı duydum Gidişinle harap oldum Neden benden kaçıverdin.