Hoşgeldiniz!

mevsimlik

Mevsimlik Tarım İşçilerinin Eve Dönüş Mutluluğu 00:11
Mevsimlik Tarım İşçilerinin Eve Dönüş Mutluluğu 1.766 izlenme - 2 ay önce Çeşitli illerden Nevşehir'e giden mevsimlik tarım işçileri, patates toplama işini bitirdiler. Paydos sevinçlerini ise kovalarını havaya fırlatarak gösterdiler.
Ahmet Çakar: Özgür Yankaya Galatasaray'ın Mevsimlik İşçisidir 01:20
Ahmet Çakar: Özgür Yankaya Galatasaray'ın Mevsimlik İşçisidir 2.544 izlenme - 1 yıl önce Beyaz TV spor yorumcusu Ahmet Çakar dün Galatasaray-Antalyaspor maçını yöneten Özgür Yankaya hakkında Galatasaraylılar'ı kızdıracak bir açıklama yaptı. Çakar, 'Özgür Yankaya Galatasaray'ın mevsimlik işçisidir' dedi.
Sibel Egemen - Bir Mevsimlik Aşk 02:29
Sibel Egemen - Bir Mevsimlik Aşk 726 izlenme - 4 yıl önce Nostaljinin Sesi - Eski Plakların Dünyasına Hoşgeldiniz!
Yılmaz Erdoğan - Mevsimlik Şarkı 01:38
Yılmaz Erdoğan - Mevsimlik Şarkı 574 izlenme - 6 yıl önce
Sibel Egemen - Bir Mevsimlik Aşk 02:28
Sibel Egemen - Bir Mevsimlik Aşk 380 izlenme - 4 yıl önce Nostalji
Mevsimlik İşçilerin Göçü Başladı 06:00
Mevsimlik İşçilerin Göçü Başladı 230 izlenme - 7 yıl önce doğu ve güneydoğu anadolu bölgelerinde ikamet eden mevsimlik tarım işçileri yaz sezonunun gelmesiyle birlikte salatalık toplama işinde çalışmak için saruhanlıya bağlı büyükbelen beldesine gelerek burada kurdukları çadırlarda yaşamaya başladılar.
Bir Varmış Bir Yokmuş - Al Jazeera Türk Belgesel 43:45
Bir Varmış Bir Yokmuş - Al Jazeera Türk Belgesel 78 izlenme - 2 yıl önce Batman'dan Çankırı'ya; tren raylarından, marul tarlalarına... "Bir Varmış Bir Yokmuş", Batman'ın eteklerinde iki odalı bir evde yaşayan, yaşamlarını mevsimlik işçilik yaparak kazanmaya çalışan 22 kişilik bir ailenin hikâyesi.
Bir Mevsimlik Sömürü 16:06
Bir Mevsimlik Sömürü 94 izlenme - 3 yıl önce Bir Mevsimlik Sömürü Belgeseli Şanlıurfanın Suruç ilçesinde çekilmiş olup mevsimlik tarım emekçilerinin yaşadıkları sömürüyü ve bu sömürü karşısında hissettikleri duyguları, acıları,y oksulluklarını ve beklentilerini tüm insanlığa göstermeyi amaçlamıştır.
Mevsimlik İşçileri Taşıyan Otobüsün Tırla Çarpışması 01:24
Mevsimlik İşçileri Taşıyan Otobüsün Tırla Çarpışması 69 izlenme - 3 yıl önce Kazada ölenlerin 4 kişi olduğu, 49 kişinin de yaralandığı bildirildi Otobüsle, tarım işçilerinin mevsimlik işlerde çalışmak üzere Batman'dan Antalya'ya götürüldüğü belirtildi.
Ahmet Çakar'dan Olay Yaratacak Benzetme 01:47
Ahmet Çakar'dan Olay Yaratacak Benzetme 76 izlenme - 4 yıl önce Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programından Fenerbahçe ve Galatasaray'ın golcülerini değerlendiren Ahmet Çakar yaptığı ilginç benzetme ile izleyenleri kahkahaya boğdu.
Özcan Akman - Mevsimlik Aşk 03:25
Özcan Akman - Mevsimlik Aşk 19 izlenme - 3 yıl önce Özcan Akman - Mevsimlik Aşk -
Mevsimlik İşçiler Mevsimlik Yaşamlar 01:08
Mevsimlik İşçiler Mevsimlik Yaşamlar 1 izlenme - 9 ay önce Türkiye'de, 48 ilde tarım işçiliği yapılıyor. Peki, mevsimlik tarım işçisi aileler geçimlerini sağlamak için ne gibi zorluklara katlanıyorlar? Kanalımıza abone olmayı ve videolarımızı paylaşmayı unutmayın. ABONE OL: http://bit.ly/2dr5BAe Hikayesi Ne kanalında neler var bir bakalım derseniz Röntgenin bulunuşu, ilk Türk tayyarecisi Vecihi Hürkuş’ın hayatı gibi yakın tarih hikayelerini izlemek için https://goo.gl/FZHUAI Hindistan’daki kadın çetesi, Dingo’nun ahırının hikayesi gibi dünyadan ilginç hikayeleri izlemek için https://goo.gl/LwIDao Osmanlı Devleti hakkındaki tüm hikayeler için https://goo.gl/b1rl1B Metin Oktay’ı Ümit Besen’in keşfettiğini biliyor muydunuz? Onu nereden tanıyoruz serimizde birbirinden ilginç bilgileri bulabilirsiniz https://goo.gl/M3GqzZ Hikayesi Ne kanalında tarihi ya da günümüz olayların, durumların ve yaşanmışlıkların az bilinen yönlerini ve fazlasıyla merak uyandıran ilginç bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Yorum yazıp videolarımızı beğenerek destek olursanız çok mutlu oluruz.