Hoşgeldiniz!

Mevsimlik Videoları

Ahmet Çakar: Özgür Yankaya Galatasaray'ın Mevsimlik İşçisidir 01:20
Ahmet Çakar: Özgür Yankaya Galatasaray'ın Mevsimlik İşçisidir 2.436 izlenme - 6 ay önce Beyaz TV spor yorumcusu Ahmet Çakar dün Galatasaray-Antalyaspor maçını yöneten Özgür Yankaya hakkında Galatasaraylılar'ı kızdıracak bir açıklama yaptı. Çakar, 'Özgür Yankaya Galatasaray'ın mevsimlik işçisidir' dedi.
Sibel Egemen - Bir Mevsimlik Aşk 02:29
Sibel Egemen - Bir Mevsimlik Aşk 668 izlenme - 3 yıl önce Nostaljinin Sesi - Eski Plakların Dünyasına Hoşgeldiniz!
Yılmaz Erdoğan - Mevsimlik Şarkı 01:38
Yılmaz Erdoğan - Mevsimlik Şarkı 554 izlenme - 5 yıl önce
Sibel Egemen - Bir Mevsimlik Aşk 02:28
Sibel Egemen - Bir Mevsimlik Aşk 330 izlenme - 3 yıl önce Nostalji
Mevsimlik İşçilerin Göçü Başladı 06:00
Mevsimlik İşçilerin Göçü Başladı 229 izlenme - 6 yıl önce doğu ve güneydoğu anadolu bölgelerinde ikamet eden mevsimlik tarım işçileri yaz sezonunun gelmesiyle birlikte salatalık toplama işinde çalışmak için saruhanlıya bağlı büyükbelen beldesine gelerek burada kurdukları çadırlarda yaşamaya başladılar.
Bir Varmış Bir Yokmuş - Al Jazeera Türk Belgesel 43:45
Bir Varmış Bir Yokmuş - Al Jazeera Türk Belgesel 74 izlenme - 2 yıl önce Batman'dan Çankırı'ya; tren raylarından, marul tarlalarına... "Bir Varmış Bir Yokmuş", Batman'ın eteklerinde iki odalı bir evde yaşayan, yaşamlarını mevsimlik işçilik yaparak kazanmaya çalışan 22 kişilik bir ailenin hikâyesi.
Bir Mevsimlik Sömürü 16:06
Bir Mevsimlik Sömürü 81 izlenme - 2 yıl önce Bir Mevsimlik Sömürü Belgeseli Şanlıurfanın Suruç ilçesinde çekilmiş olup mevsimlik tarım emekçilerinin yaşadıkları sömürüyü ve bu sömürü karşısında hissettikleri duyguları, acıları,y oksulluklarını ve beklentilerini tüm insanlığa göstermeyi amaçlamıştır.
Mevsimlik İşçileri Taşıyan Otobüsün Tırla Çarpışması 01:24
Mevsimlik İşçileri Taşıyan Otobüsün Tırla Çarpışması 69 izlenme - 2 yıl önce Kazada ölenlerin 4 kişi olduğu, 49 kişinin de yaralandığı bildirildi Otobüsle, tarım işçilerinin mevsimlik işlerde çalışmak üzere Batman'dan Antalya'ya götürüldüğü belirtildi.
Ahmet Çakar'dan Olay Yaratacak Benzetme 01:47
Ahmet Çakar'dan Olay Yaratacak Benzetme 72 izlenme - 3 yıl önce Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programından Fenerbahçe ve Galatasaray'ın golcülerini değerlendiren Ahmet Çakar yaptığı ilginç benzetme ile izleyenleri kahkahaya boğdu.
Özcan Akman - Mevsimlik Aşk 03:25
Özcan Akman - Mevsimlik Aşk 19 izlenme - 2 yıl önce Özcan Akman - Mevsimlik Aşk -