Hoşgeldiniz!

meydan dayağı

Motordan Kızı İndirip Gasp Eden Hırsıza Meydan Dayağı! 02:04
Motordan Kızı İndirip Gasp Eden Hırsıza Meydan Dayağı! 549 izlenme - 3 ay önce Brezilya'nın "Favela" diye tabir edilen gecekondu mahallelerinin birinde, motosikletine binen kızı indirip gasp etmeye yeltenen hırsıza mahalleli meydan dayağı atmış.
Kahveciye Atar Yapan Mahsun Kırmızıgül 00:34
Kahveciye Atar Yapan Mahsun Kırmızıgül 4.264 izlenme - 2 yıl önce Kahvecinin Mahsun'un ablasına hallenmesi sonucunda asileşen kahveciye atarını izleyelim efem.
Gaspçıya Meydan Dayağının Atılması 01:07
Gaspçıya Meydan Dayağının Atılması 403 izlenme - 4 ay önce Brezilya’da motosikletli gaspçı, kurban olarak seçtiği adam ve arkadaşları tarafından darp edilmiş. Gasp girişiminde bulunduğu adamın karşılık vermesiyle neye uğradığını şaşıran şahıs, motosikletteki arkadaşının kaçmasıyla da tek başına kalmış. Olayı fark eden çevredekiler de ellerine aldıkları sandalye ve sopalarla gaspçıya saldırmış.
Korna Çalmaya Meydan Dayağı 00:53
Korna Çalmaya Meydan Dayağı 5.529 izlenme - 5 yıl önce Samsun Da Seyir Halindeyken Korna Çalan Kapalı Kasa Kamyonetin Şoförünün Araçta Bulunan Babasına Saldırdı
İngiltere'de Lezbiyen Kıza Meydan Dayağı 00:19
İngiltere'de Lezbiyen Kıza Meydan Dayağı 2.830 izlenme - 5 yıl önce İngiltere'de Lezbiyen Kıza Meydan Dayağı İngiltere'de Bir Okulun Bahçesinde Lezbiyen Olduğu Gerekçesiyle 14 Yaşındaki Kız, Arkadaşları Tarafından Dövüldü.
Kızını Bıçakla Rehin Alan Babaya Sopalı Meydan Dayağı 01:35
Kızını Bıçakla Rehin Alan Babaya Sopalı Meydan Dayağı 35 izlenme - 2 hafta önce İstanbul Güngören’de 4 yaşındaki kızının boğazına bıçak dayayan cani babanın elinden, küçük kızı mahalleli son anda sopalarla kurtardı. Mahallenin cani babayı etkisiz hale getirerek küçük kızı kurtardığı o anlar ise bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasına kaydedildi.
Ankara Üniversitesi'nde Tacizciye Meydan Dayağı 01:34
Ankara Üniversitesi'nde Tacizciye Meydan Dayağı 577 izlenme - 2 yıl önce Ankara Üniversitesi DTCF'nde Halk Bilimi öğrencisi Ersel Çetin isimli sapık zihniyetli kişiliğe cezasını kadınlar verdi. Kadınlar tacizciyi döverek okuldan çıkardı. Yaşasın kadın dayanışması! via Kampüs Cadıları
Koca Kafalarla Baba Haber - Meydan Dayağı 01:37
Koca Kafalarla Baba Haber - Meydan Dayağı 231 izlenme - 8 ay önce Koca Kafalar TV 13 Temmuz'da başlayan bir mizah - eğlence programıdır. 5 Ekim 2009 da Koca Kafalarla Baba Haber Bülteni olarak başladı Grafi2000 Prodüksiyon tarafından hazırlanan, Berk Tokay, Vural Yaşaroğlu ve Varol Yaşaroğlu’nun “Koca Kafalar”ı canlandırdığı programın yapımcılığını Varol Yaşaroğlu üstleniyor. Programda her hafta, “Koca Kafalar”ın ünlü bir konuk ile yaptığı talk show, halktan kişilerin ve ünlülerin de rol aldığı “Koca Kafalar” skeçleri ile renklendiriliyor.
İstanbul Beyoğlu'nda Esnaftan Gaspçıya Meydan Dayağı 01:06
İstanbul Beyoğlu'nda Esnaftan Gaspçıya Meydan Dayağı 93 izlenme - 3 ay önce İstanbul Beyoğlu’nda bankadan 20 bin lira para çeken 60 yaşındaki yaşlı adamın paralarını gasp eden soygunculara esnaf meydan dayağı atmış.
Kızı Dövdüler Kameraya Çektiler 02:20
Kızı Dövdüler Kameraya Çektiler 1.472 izlenme - 5 yıl önce Rusyada Kızların Dayak Sahnesi Fight Videos
Rambo Kızdan 3 Kişiye Meydan Dayağı 02:11
Rambo Kızdan 3 Kişiye Meydan Dayağı 527 izlenme - 3 yıl önce Ankara'da iki kız arkadaş arasında başlayan tartışma kavgaya dönüştü. İki kız arkadaşın arasında başlayan tartışmayı sonlandırmak isteyen genç ise, kız arkadaşının hışmına uğradı. Sinirlenen genç, daha sonra kız arkadaşını tekmeledi.
 Serbest bırakılan palalı Barış’a meydan dayağı 03:35
Serbest bırakılan palalı Barış’a meydan dayağı 694 izlenme - 4 yıl önce Küçükçekmece’de elindeki palayla mağazada dehşet saçan ve olay görüntüler üzerine gözaltına alınan ‘Palalı Barış’, salıverilmesinin ardından meydan dayağı yedi. Küçükçekmece’de elindeki palayla mağazada dehşet saçan ve olay görüntüler üzerine gözaltına alınan ‘Palalı Barış’, salıverilmesinin ardından aynı mağazaya geri gelince bu kez işyeri sahibi tarafından tekme tokat dövüldü. Geçtiğimiz günlerde bir giyim mağazasına elinde palayla gelen Barış K. işyerinde dehşet saçmış ve elinde palayla kovaladığı bir genç kendini tuvalete kilitleyerek son anda kurtulmuştu. Olay günü Barış K.(19) ve ismi öğrenilemeyen iki arkadaşı daha önceden arasında husumet bulunan mağaza çalışanı Gökhan Akbaş'ı dışarıya çağırmış Akbaş'ın dışarı çıkmaması üzerine Barış K. ve arkadaşları yanlarında getirdikleri pala ile mağazaya girerek çevreyi dağıtmış ve palayla mağaza sahibinin oğlu Hikmet Doğanay'ı da yaralayarak kaçmışlardı. Dehşet anları işyerinin güvenlik kameraları tarafından görüntülenirken, Barış K. olay görüntülerin ardından polis tarafından gözaltına alınmıştı.Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Barış K. yapılan savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı. İddiaya göre, kendisinden şikayetçi olunmasına kızan Barış K. serbest bırakılır bırakılmaz soluğu işyerinde aldı. Bu kez palasız geldiği dikkat çeken Barış K. iddiaya göre işyerindekileri taciz etti. İşyerinde bulunan mağaza sahibi Bahrem Doğanay, saldırganı tanır tanımaz işyerinin kapısına yöneldi. Doğanay, kısa bir süre tartıştığı Barış K.’yı sokak ortasında tekme tokat dövdü. Çevredekilerin araya girerek önlemeye çalıştığı kavga daha fazla büyümeden önlendi. Bahrem Doğanay esnaflar tarafından sakinleştirilirken bu sırada fırsat bulan Barış K. olay yerinden kaçarak izini kaybettirdi.Olayın yaşandığı ilk gün işyerinde olmadığını açıklayan Bahrem Doğanay, "Burada güvenlik kuvvetleri yetersiz kalıyor. Şu anda bu saldırganlar serbest durumda ve sürekli gelip benim oğullarımı tehdit ediyorlar. Şikayetçi olursanız bu mağazayı yıkarız dediler. Ne zaman yakalanacak bu saldırganlar? Benim çocuklarımı gelip sakat bıraktıktan sonra mı? Yoksa burayı yaktıktan sonra mı?" diye sormuştu.Doğanay, geçtiğimiz günlerde yaptığı bu açıklamanın ardından şüphelinin yakalanmasına rağmen yeniden salıverilmesine tepki gösterdi.
Tecavüze Yeltenip Kaçmaya Çalışan Sapığa Meydan Dayağı 00:24
Tecavüze Yeltenip Kaçmaya Çalışan Sapığa Meydan Dayağı 25 izlenme - 1 ay önce Peru'da bir kız çocuğuna tecavüz etmeye kalkışan adam, taksiye binip kaçmaya çalışırken çocuğun yakını kadınlar tarafından yakalanarak sokak ortasında dövüldü.
Taksimde Polise Meydan Dayağı Çekmek 03:42
Taksimde Polise Meydan Dayağı Çekmek 719 izlenme - 3 yıl önce Daha önce İskenderun Limanı'nı basan yurtsever TKP'liler Gezi Parkında'da Taksim'e Geçiş vermeyen cemaatin polisine veriyor küsküyü. Barikatı yarıp Taksim'e ulaşıyor. Bizde alkışlıyoruz. Senmisin vatandaşa kafa tutmaya çalışan ! Senmisin 1 tane vatandaşı arasına alıp 10 tane polis onu dövmeye kalkan ! Bunların hesabı er yada geç sorulacak !
By Sorgunlu Mustafa Simsek Sunar Türk Bayragini Yakmak Isteyen Pkk lilara Meydan 00:55
By Sorgunlu Mustafa Simsek Sunar Türk Bayragini Yakmak Isteyen Pkk lilara Meydan 813 izlenme - 6 yıl önce By Sorgunlu Mustafa Simsek Sunar Türk Bayragini Yakmak Isteyen Pkk lilara Meydan
tacizciye linç girişimi 03:24
tacizciye linç girişimi 2.261 izlenme - 9 yıl önce
Polisten Dayak Yiyen Esnafın Yine Polisi Araması 02:46
Polisten Dayak Yiyen Esnafın Yine Polisi Araması 614 izlenme - 2 yıl önce Özür dilerim ama bu polisin yaptığı insanlık mıdır? o adamın o kadar polis içinde kendini koruyabilme veya savunabilme hakkı var mıdır?
Ankara Kızılay'da Polise Meydan Dayağı 01:09
Ankara Kızılay'da Polise Meydan Dayağı 554 izlenme - 2 yıl önce Gezi parkı eylemlerinde Ankara Kızılay'daki göstericiler polise meydan dayağı atıyor. Bakalım daha nasıl gelişmeler izleyeceğiz.
Kadın Polis Hırsıza Meydan Dayağı Attı! 02:09
Kadın Polis Hırsıza Meydan Dayağı Attı! 841 izlenme - 6 yıl önce Kadın Polis Hırsıza Meydan Dayağı Attı!
Konya'da Suriye'lilerle Halkın Birbirine Girmesi 02:52
Konya'da Suriye'lilerle Halkın Birbirine Girmesi 103 izlenme - 8 ay önce Konya'da kafe basmaya giden Suriyeli bir grupla vatandaşlar birbirine girdi. Vatandaşlar yakaladıkları bir Suriyeli'yi linç etmek istedi. Suriyelileri, olay yerine gelen polis kurtardı. Konya'da bir kafeye baskına gittikleri iddia edilen Suriyeliler ile vatandaşlar arasında çıkan kavgada 1 kişi yaralandı. 10 KİŞİ KAFE BASTI Olay, dün akşam saat 23.00 sıralarında merkez Selçuklu ilçesi Alaaddin Bulvarı üzerinde meydana geldi. İddiaya göre bir kafeye baskına gittikleri iddia edilen yaklaşık 10 kişilik Suriyeli bir grup ile Türk vatandaşları arasında kavga çıktı. Kavga kısa sürede büyeyerek yola taştı. KAVGA ANI CEP TELEFONUYLA KAYDEDİLDİ İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Ekipler kavgaya hemen müdahele etti. Kalabalık grup güçlükle ayrıldı. Kavgada kalabalık bir grubun arasında kalan Suriyeli tekme tokat dövülerek yaralandı. Suriyelileri, olay yerine gelen polis kurtardı. Kavga anı ise bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
Kadından Adama Meydan Dayağı 01:49
Kadından Adama Meydan Dayağı 665 izlenme - 5 yıl önce Ordu'nun Gölköy İlçesi'nde Bir Kadın Odun İle Kefil Olduğu Kişiyi İlçenin Meydanında Dövmesi Güvenlik Kameralarına Böyle Yansıdı. Edinilen Bilgilere Göre, Bi...
Beyoğlun'da Kadınlardan Meydan Dayağı! 04:16
Beyoğlun'da Kadınlardan Meydan Dayağı! 241 izlenme - 3 yıl önce Beyoğlu'nda, tacizci ve dayakçı olduğu iddia edilen gencin, şamaroğlana çevirilmesi.
Metrobüs Tacizcisine Meydan Dayağı Kamerada 00:50
Metrobüs Tacizcisine Meydan Dayağı Kamerada 9 izlenme - 1 ay önce Metrobüs tacizcisine meydan dayağı kameradaİSTANBUL - Metrobüste güven timleri tarafından suçüstü yakalanan tacizciye vatandaşlar meydan dayağı attı.
Türkan Şoray'dan Sıra Dayağı 01:05
Türkan Şoray'dan Sıra Dayağı 352 izlenme - 3 yıl önce Türkan Şoray, Aytaç Arman ve Kartal Tibet' in başrollerde olduğu Vukuat Var filminden bir kesit. Güllü, Muzaffer Bey' in (Kartal Tibet) misafirlerine bir ev sahibi havası ve sıcaklığında hizmet ederken gördüğü muamele ve ağır tahrike daha fazla dayanamaz ve önüne gelene tokadı aşk eder. İzleyende fazlasıyla bir tatmin olmuşluk hissi oluşturur bu sahneler, Kartal Tibet'in de bu filmde ne tarz kadınlardan hoşlandığı bu sahnede belli olmuştur.
Otobüs Şoförüne Meydan Dayağı 03:29
Otobüs Şoförüne Meydan Dayağı 378 izlenme - 5 yıl önce İstanbul Anadolu Yakasında Bir Otobüs Şoförü, Trafikte Tartıştığı Sürücü Tarafından Dövüldü.
İguanaya Meydan Dayağı 02:19
İguanaya Meydan Dayağı 17 izlenme - 2 ay önce PKK'LI İGUANAYA TÜRK YİĞİTLER MEYDAN DAYAĞI ATIYORLAR AMA PEŞMERGE İGUANA KAÇMAYI BAŞARIYOR..
mukaddes'e meydan dayağı! 03:50
mukaddes'e meydan dayağı! 377 izlenme - 7 yıl önce
Tacizciye vatandaştan meydan dayağı 01:38
Tacizciye vatandaştan meydan dayağı 169 izlenme - 5 yıl önce Ankara'da başörtülü genç bir kadını taciz ettiği iddia edilen bir kişi, vatandaşlar tarafından evire çevire dövüldü. İşte o görüntüler...
Kadından Erkeğe Meydan Dayağı 01:24
Kadından Erkeğe Meydan Dayağı 205 izlenme - 5 yıl önce Kadından erkeğe meydan dayağı ORDU'nun Gölköy İlçesi'nde bir kadının yanında getirdiği sopayla bir adamı sokak ortasında dövmesi güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
Kadından adama meydan dayağı 01:49
Kadından adama meydan dayağı 131 izlenme - 5 yıl önce Ordu'nun Gölköy ilçesinde bir kadın, kefil olduğu kişiyi ilçe meydanında odunla dövdü.