Hoşgeldiniz!

meydan okuma

Celal Şengör'e Hodri Meydan Çeken Caner Taslaman 01:03
Celal Şengör'e Hodri Meydan Çeken Caner Taslaman 5.493 izlenme - 2 ay önce Caner Taslaman hoca, az önce Tv8 ekranlarında bir diğer değerli hocamız Celal Şengör'e buyur gel, en iyi bildiğin konu üzerinden, jeoloji üzerinden dini tartışalım dedi.
Stres Çarkına Şişe Kapağıyla Meydan Okuyan Abimiz 00:49
Stres Çarkına Şişe Kapağıyla Meydan Okuyan Abimiz 6.668 izlenme - 2 ay önce ''Eskiden stres de yoktu çarkıda...'' diyerek akıma meydan okuyan Denizlili abimizin tatlı şivesiyle çektiği atarlı videosunu izliyoruz.
Bir Pizza En Fazla Ne Kadar İğren Olabir 09:07
Bir Pizza En Fazla Ne Kadar İğren Olabir 10.897 izlenme - 1 yıl önce Pizzaya meydan okumaya çalışırken pizzayı pizza olduğuna pişman eden aile Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
bu adam fizik kurallarını alt üst ediyor 03:26
bu adam fizik kurallarını alt üst ediyor 53.906 izlenme - 8 yıl önce dominic lacasse yerçekimine meydan okuyor. bu şovu izleyenler şaşkınlıklarını gizleyemediler....
Nusr-Et'e Meydan Okuyan Adanalı Kasap Ali Baba 00:37
Nusr-Et'e Meydan Okuyan Adanalı Kasap Ali Baba 1.143 izlenme - 2 ay önce NNusret'e kafa tutan, Adanalı meşhur kasap Ali Baba, çektiği video ile Nusret'e adeta meydan okudu. Ali Baba'nın çektiği video, kısa sürede sosyal medyada hızla yayılmaya başladı.
Veterinere Git ve Yıllık Bakımım Geldi De ! - 1 Dakıka Kontrol Challenge ! (Sokakta 2) 07:01
Veterinere Git ve Yıllık Bakımım Geldi De ! - 1 Dakıka Kontrol Challenge ! (Sokakta 2) 383 izlenme - 2 hafta önce Çok ucuza Minecraft: https://filopi.com Selamlar bu videomuzda sokakta 1 Dakika Vücüt kontrol challenge 2.bölümü ile karşınızdayız ! 1.bölüm kadar eğlenceli olan videoyu çekmemiz çok uzun sürdü fakat kaliteli hale getirmek için kısalttım daha fazlası için videoyu beğenmeyi ve bana Instagram'dan fikirlerinizi yazmayı unutmayın sizleri çok seviyorum #GereksizARMY! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Outro Şarkısı:https://goo.gl/EKK3RV Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda kuzenim ile birlikte sokakta 1 dakika kontrol challenge yaptık !
Millet Aracıyla Asker Tankına Meydan Okuyor 01:00
Millet Aracıyla Asker Tankına Meydan Okuyor 2.436 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'de FETÖ paralel askeri darbe girişimi - 15.07.2016 ( 15 Temmuz 2016) Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Vur Bana (Türkü Versiyon) 05:11
Vur Bana (Türkü Versiyon) 3.101 izlenme - 8 ay önce Selamlar bu videomuzda Instagram'dan gelen Challenge'ları yaptım! Umarım hoşunuza gitmiştir devamı için beğenmeyi unutmayın Gereksiz Army ! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango Bu videomuzda #emjankimlan'ın videosunu çektim !
SAÇ KESME CEZALI ATEŞ VE SU ! (FurkanYamanHD) 11:47
SAÇ KESME CEZALI ATEŞ VE SU ! (FurkanYamanHD) 2.349 izlenme - 8 ay önce Selamlar bu videomuzda FurkanYamanHD ile birlikte Saç kesme cezalı Ateş ve Su oynadık ! Devamı için like atmayı lütfen unutmayın Gereksiz Army ! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango Bu videomuzda Ateş ve su oynadık !
İmkansız Helikopter Savaşları ! (Gta 5 Online) - Gereksiz Oda 09:25
İmkansız Helikopter Savaşları ! (Gta 5 Online) - Gereksiz Oda 2.316 izlenme - 7 ay önce Selamlar bu videomuzda FurkanYamanHD,Ozan Berkil ve Ali Toprak ile birlikte GTA 5'de efsane bir Challenge yapıyoruz ! Kendi aramızda helikopterler ile en yükseğe çıkıp birbirimize sürttürerek(:D) patlatmaya çalışıyoruz,umarım hoşunuza gitmiştir ve daha fazlası için like ve yorum atmayı unutmayın Gereksiz Army! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda GTA 5'de Helikopter Challenge yaptık !
Gece -10 Derece Soğukta Kar Yedim ! 07:06
Gece -10 Derece Soğukta Kar Yedim ! 1.718 izlenme - 7 ay önce Selamlar bu videomuzda,bana yapılmasını istediğiniz o zor challengeları bu videomda yaptım ! Ben çok eğlendim umarım sizde eğlenirsiniz,devamı için like ve yorum atmayı unutmayın Gereksiz Army! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda #emjankimlan etiketi ile challenge öneren arkadaşlarımızın challengelarını yapmaya çalıştık !
Güzellik Kavramına Hastalığıyla Meydan Okuyan Kadın 04:53
Güzellik Kavramına Hastalığıyla Meydan Okuyan Kadın 161 izlenme - 1 ay önce On yıldır yaşlanmasını sağlayan nadir bir duruma sahip 26 yaşındaki bir kadın, bir model haline gelmek suretiyle güzellik standartlarına meydan okuyor. Minnesota Minneapolis'ten Sara Geurts, modelleme endüstrisine girmeyi umut ederek, onu aşırı derecede sarkık cilt bırakan bir genetik rahatsızlık olan Dermatosparaxis Ehlers-Danlos sendromu (EDS) ile savaşa rağmen başarılı bir modelleme kariyeri hazırlamaya kararlı.
En Yüksekten Atlamalı Kapışma ! - Gta 5 Online (Furkanyamanhd,sesegel,umidi) 19:26
En Yüksekten Atlamalı Kapışma ! - Gta 5 Online (Furkanyamanhd,sesegel,umidi) 1.984 izlenme - 7 ay önce Selamlar bu videomuzda FurkanYamanHD ,Ümidi ve Sesegel ile birlikte GTA 5'de harika kapışmalar yaptık ! Umarım hoşunuza gitmiştir daha fazlası için like ve yorum atmayı unutmayın Gereksiz Army ! FurkanYamanHD;https://www.youtube.com/FurkanYamanHDD Ümidi;https://www.youtube.com/user/uemidi SeseGel;https://www.youtube.com/channel/UCazpvRS7wM8k1ItMd-EgCKw ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda GTA 5 Playlist oynadık !
Kuzenimin E-Okul Notları ! 09:26
Kuzenimin E-Okul Notları ! 1.579 izlenme - 6 ay önce Selamlar bu videomuzda,bana yapılmasını istediğiniz neredeyse en zor challengeları bu videoda yaptım! Gerçekten çok eğlenceli oldu At kafası ile parkta gezmekten tutun Özer'in eokulunu göstermeye kadar :D Devamı için Like ve yorum atmayı unutmayın Gereksiz Army! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda #emjankimlan etiketi ile challenge öneren arkadaşlarımızın challengelarını yapmaya çalıştık !
Rehberimi Sildi !! - 1 Dk Telefon Ele Geçirme Challenge ! 11:25
Rehberimi Sildi !! - 1 Dk Telefon Ele Geçirme Challenge ! 834 izlenme - 4 ay önce Çok ucuza Minecraft: https://filopi.com Selamlar bu videomuzda Ozan kardeşim ile birlikte 1 DK Bilgisayar kontrol Challenge yapıyoruz ! Bu eğlenceli videoyu sonuna kadar sıkılmadan izleyeceğinize eminim :) Devamı için videoyu beğenmeyi unutmayın ! Ozan Berkil:https://www.youtube.com/user/ozanberkil ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Outro Şarkısı:https://goo.gl/EKK3RV Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda Ozan kardeşim ile birlikte 1 Dakika Bilgisayar Ele Gerçirme Challenge yaptık !
B*k İçtim ! - İçecek Smoothie Challenge - Gereksiz Oda 08:57
B*k İçtim ! - İçecek Smoothie Challenge - Gereksiz Oda 1.199 izlenme - 12 ay önce Daha çok Meydan Okuma videosu için videoyu beğenip güzel yorum atmayı unutmayalım ,Gereksiz Army ! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango Bu videomuzda kuzenim ile birlikte İçecekleri karıştırıp harika bir video çıkardık !
Dünyanın En Rahatlatıcı Videosu ! - Asla Rahatlama Challenge 05:07
Dünyanın En Rahatlatıcı Videosu ! - Asla Rahatlama Challenge 1.284 izlenme - 11 ay önce Asla Rahatlamama Challenge'ın 4.bölümü için +7500 Like gelir mi? ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango Bu videomuzda dünyanın en rahatlatıcı videolarını izleyip rahatlamamaya çalıştık !
Rahatlatan Videolar ! - Asla Rahatlama Challenge 11:20
Rahatlatan Videolar ! - Asla Rahatlama Challenge 902 izlenme - 11 ay önce Asla Rahatlamama Challenge'ın 2.bölümü için +7500 Like gelir mi? ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango Bu videomuzda dünyanın en rahatlatıcı videolarını izleyip rahatlamamaya çalıştık !
Meydan Okuma 17 01:12
Meydan Okuma 17 631 izlenme - 8 ay önce Selamlar : ) Bu haftaki meydan okuma bölümümüzde gün içerisinde cebinizde kalan bozuk paralarınızı biriktirmenizi istiyorum. Bir hafta, bir ay gibi zamandan sonra sonuçları video altına yorum olarak yazabilirsiniz. xoxo ^^ Abone olun! http://bit.do/ErkekKanal İnstagram’da Ben; https://www.instagram.com/cancelikay/ Snapchat’te Ben; cancelikay Diğer videolar; Vücıt Tüyleri https://www.youtube.com/watch?v=CmZXU... Penis Boyu ile Barışık Olmak https://www.youtube.com/watch?v=-4U6x... Aksesuar Önerileri https://www.youtube.com/watch?v=6V4V8... Kızlarla Ne Konuşacağız? https://www.youtube.com/watch?v=LidZY... Ben Nasıl “Cool” Olacağım? https://www.youtube.com/watch?v=zzMBE... Meydan Okumalar İçin https://goo.gl/lQXQDs Diğer Kanallarımız; SokakRoportajları https://www.youtube.com/c/SokakRoport... SokakMüzisyenleri https://www.youtube.com/user/SokakMuz... Syenah https://www.youtube.com/c/syenah Doktor Evinde https://www.youtube.com/c/doktorevinde Merlin Mutfakta https://www.youtube.com/c/merlinmutfakta Meraklı Maymun https://www.youtube.com/user/MerakliM... Bedük https://www.youtube.com/c/beduk AkasyaAna http://bit.ly/AkasyaAna TVN https://www.youtube.com/user/TurkeyVi... http://turkeyvideonetwork.com
Dombra (Rap Versiyon) - Gereksiz Oda 05:23
Dombra (Rap Versiyon) - Gereksiz Oda 841 izlenme - 11 ay önce Tamamen şaka amaçlı olup,sizi eğlendirmek için tasarlanmıştır,hepinizi çok seviyorum Gereksiz Army! Dombra Remix Arka Fon:https://youtu.be/dfd30uUbruk ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango Bu videomuzda Emjankimlanın yeni bölümünde Dombrayı rap yaptık !
Can Çektiren Yemekler ! - Asla Acıkmama Challenge (İmkansız) 10:02
Can Çektiren Yemekler ! - Asla Acıkmama Challenge (İmkansız) 893 izlenme - 11 ay önce Asla Acıkmama Challenge'nin 2.bölümü için +7500 Like gelir mi? ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango Bu videomuzda dünyanın en acıktırıcı videolarını izleyip acıklamamaya çalıştık !
En 00:41
En "sıcak" Meydan Okuma Marika Fruscio'dan Geldi! 1.547 izlenme - 3 yıl önce Seksi sunucu Marika Fruscio, Ice Bucket Challenge etkinliğine farklı bir boyut kazandırdı...
Amudalı Twerk !? - 7 Saniyede Meydan Okuma (7secondchallenge) - Gereksiz Oda 04:37
Amudalı Twerk !? - 7 Saniyede Meydan Okuma (7secondchallenge) - Gereksiz Oda 874 izlenme - 12 ay önce Daha çok Meydan Okuma videosu için videoyu beğenip güzel yorum atmayı unutmayalım ,Gereksiz Army ! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango Bu videomuzda kuzenim ile birlikte 7 Saniye Challenge yaptık !
 Üzerinden İki Tank Geçen Kahraman Adam 00:27
Üzerinden İki Tank Geçen Kahraman Adam 323 izlenme - 1 yıl önce 15 Temmuz 2016 gecesi İstanbul Üsküdar'da tanklara meydan okuyan ve darbe girişimini protesto için kendisini tankların önüne vatandaş, darbeye karşı koymanın en çarpıcı örneklerinden birini verdi. Tankı görünce koşarak önlerine atladı, ilk tank durmayarak üzerinden geçti. O korkmadı bu kez ikinci tankı durdurmaya çalıştı, o da durmadı. Üzerinden iki kez tank geçmesine rağmen hayatta kalan vatandaşın kolunun yaralandığı tahmin ediliyor.
Kurallara Meydan Okuyan Fil 01:33
Kurallara Meydan Okuyan Fil 105 izlenme - 5 ay önce Tren yolunda karşıdan karşıya geçerken indirilen uyarıları dinlemeden kaldırıp geçen kuralsız fili kınıyoruz. Keyifli seyirler...
Öyle bir meydan okudu ki 00:15
Öyle bir meydan okudu ki 510 izlenme - 2 yıl önce Dünyaca ünlü kadın dövüşçü Ronda Rousey, Instagram hesabından bu videoyu paylaştı ve 'Zevk için sana dayak atmaya geliyorum' notunu düşerek rakibine meydan okudu.
Koyunlara Meydan okuyan Tavşan 01:16
Koyunlara Meydan okuyan Tavşan 1.377 izlenme - 5 yıl önce Sevimli bir tavşan, kendisinden büyük ve kalabalık oldukları halde bakın koyunlara nasıl meydan okuyor.
Whatsapp İfadeleri Gerçek Olsa...? 05:48
Whatsapp İfadeleri Gerçek Olsa...? 425 izlenme - 2 yıl önce Whatsapp emojileri günlük hayatta kullanabilir miydik? Birbirimizi anlar mıydık? Videomuzda Eser ve Gökçe'nin bu yüz ifadelerini gerçekleştirmesi komik anlara şahit oldu. Hep birlikte görelim, iyi seyirler. Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/spCfbr Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Ice Bucket Challange Yapan Köpek 00:39
Ice Bucket Challange Yapan Köpek 802 izlenme - 3 yıl önce Eleman köpeğini ice bucket challange yaptırabilmek için eğitmiş; ortaya da bu tatlı ama şaşırtıcı görüntü çıkmış. Her ne kadar akım bitmiş olsa da bu izlenilir.
Issız Adam, Eros’a Meydan Okudu! 01:16
Issız Adam, Eros’a Meydan Okudu! 344 izlenme - 1 yıl önce Issız Adam ile kadınların kalbinde taht kuran Cemal Hünal, Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası’nda birinci oldu!