Hoşgeldiniz!

Meydan Okumak Videoları İzle

Robot Yardımıyla Bin Kat Ruj Süren Kadın 03:54
Robot Yardımıyla Bin Kat Ruj Süren Kadın 3.428 izlenme - 9 ay önce İsveçli mucit Simone Giertz (Robotların Kraliçesi), İnternetin popüler akımı 100 katman düellolarına kendi icadı olan robot ile meydan okudu.
 Motorla Ölüme Meydan Okumak 03:38
Motorla Ölüme Meydan Okumak 5.335 izlenme - 4 yıl önce Motosikletle trafiğe açık caddede ölümüne hız yapan adam..
Ayıya Meydan Okuyan Teyze 00:26
Ayıya Meydan Okuyan Teyze 2.200 izlenme - 2 yıl önce Gezdiği dağdan inerken ayı var mı ayı sorusuna müthiş bir cevap veren teyzeyi izliyoruz. Helal olsun teyzeme. Gerçek Anadolu Kadını.. İçinden geldiği gibi, açık ve net...
Mesut Özil Rihanna'ya Meydan Okudu 00:13
Mesut Özil Rihanna'ya Meydan Okudu 3.310 izlenme - 3 yıl önce ALS hastalığına yardım için düzenlenen kampanya çığ gibi büyümeye devam ediyor. Bu kez Alman futbolcu Mesut Özil, sevgilisi Mandy Capristo ve Rihanna'ya meydan okudu.
Göğüste Kalite Arayanlara Haykıran Kız 01:11
Göğüste Kalite Arayanlara Haykıran Kız 4.019 izlenme - 2 yıl önce İphone videosundan tanınan ablanın ikincisi videosu. Göğüsler onnumara. İdeal meme denilebilir.
Süleyman Şah'ın El Aziz'e Meydan Okuduğu Sahne 01:27
Süleyman Şah'ın El Aziz'e Meydan Okuduğu Sahne 1.787 izlenme - 2 yıl önce 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde Süleyman Şah'ın El Aziz'e meydan okuduğu kısım ekran başındakileri mest etti.
Meydan Okumaya Hazır Mısınız? Amarok 00:26
Meydan Okumaya Hazır Mısınız? Amarok 3.307 izlenme - 5 yıl önce Her Türlü Arazi Koşulunda Test Edilen Volkswagen Amarok'ta Konfor Ve Rahatlık Bir Arada. Yol Biter Volkswagen Amarok Devam Eder!
İlyas Salman - Sarı Mersedes - Kamyoncu 02:24
İlyas Salman - Sarı Mersedes - Kamyoncu 1.381 izlenme - 2 yıl önce İlyas Salmanın pireye kızıp yorgan yaktığı enteresan bir sahne.
John Cena's WWE Debut 14:38
John Cena's WWE Debut 847 izlenme - 3 yıl önce John Cena Kurt Angle'ın meydan okumasınız korkusuzca kabul ediyor ve açık bir meydan okumayla daha önce hiç karşılaşmadığı her hangi birine meydand okuyor. SmackDown, Haziran 27, 2002
Trafiğe Meydan Okuyan Çocuk 00:11
Trafiğe Meydan Okuyan Çocuk 1.141 izlenme - 3 yıl önce Trafiğe Meydan Okuyan Çocuk Korkuttu
Filistinli kız İsrail Askerine Meydan Okuyor 06:35
Filistinli kız İsrail Askerine Meydan Okuyor 1.216 izlenme - 5 yıl önce Filistinli kızların İsrail askerine büyük tepkisi
Beren Saat'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 00:14
Beren Saat'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 907 izlenme - 2 yıl önce ALS hastalığına dikkat çekmek ve bağış toplamak için yapılan buzlu su kampanyasına ünlülerden destek devam ediyor. Senarist Ece Yörenç'in ALS hastalığına dikkat çekmek için başından aşağı buzlu su döküp meydan okumasını kabul eden Beren Saat kampanya için bağışını yaptığını söyledi. Beren Saat daha sonra kafasından aşağı buzlu su dökerek Engin Hepileri, Esra Dermancıoğlu ve Kenan Doğulu'ya meydan okudu.
Ölüme Meydan Okuyan Çılgın Genç 02:40
Ölüme Meydan Okuyan Çılgın Genç 1.367 izlenme - 4 yıl önce Gökdelenin tepesindeki vincin demirlerinde çılgın çocuk, hayata meydan okuyor
Ölüme Meydan Okuyan Adam 00:12
Ölüme Meydan Okuyan Adam 1.994 izlenme - 9 yıl önce the kalpsiz end adlı grubumuza tüm dostlar davetlidir..herkesi bekleriz alemın en kral grubu....d e h s e t
Hülya Avşar, Çağatay Ulusoy'a Meydan Okudu 00:15
Hülya Avşar, Çağatay Ulusoy'a Meydan Okudu 424 izlenme - 3 yıl önce ALS hastalığına dikkat çekmek için başlatılan kampanyaya destek veren Hülya Avşar, buzlu suyu başından aşağı boşaltarak Çağatay Ulusoy'a meydan okudu.
Şahan Gökbakar - Als Hastalığına Destek Verdi 01:27
Şahan Gökbakar - Als Hastalığına Destek Verdi 309 izlenme - 3 yıl önce Demet Akalın , Ata Demirer , Hidayet Türkoğlu ve ailesi için meydan okuyan Şahan Gökbakar buzlu su dökerek hem kampayaya hem de als hastalarına destek oldu
Bilic'in Fatih Terim'e Meydan Okuması 00:15
Bilic'in Fatih Terim'e Meydan Okuması 441 izlenme - 3 yıl önce ALS hastaları için ice bucket challenge olayına başından aşağı su dökerek Beşiktaş teknik direktörü Bilic de eklendi. Challenge için ise Fatih Terim'i seçmiş.
Demet Akalın'ın Şahan Gökbakar'a Cevabı Gecikmedi! 00:26
Demet Akalın'ın Şahan Gökbakar'a Cevabı Gecikmedi! 245 izlenme - 3 yıl önce Şahan Gökbakar ALS hastalığına dikkat çekmek için başından bir kova buzlu su döküp Demet Akalın, Hidayet Türkoğlu ve Ata Demirer'e meydan okumuştu. Demet Akalın'ın ünlü komedyene cevabı gecikmedi...
Eşek Arılarına Fısıldayan Adam 00:39
Eşek Arılarına Fısıldayan Adam 328 izlenme - 3 yıl önce Kaç insan böyle bir şeye cüret edebilir bilinmez. Ama bu adamı cesaretinden dolayı tebrik etmek gerek. Eşek arılarını korkusuzca avuçlayıp vücudunda gezdiren adamı izliyorsunuz efendim. Ne diyelim, helal olsun.
Esra Erol Als Buz Kovası İle Meydan Okudu 00:25
Esra Erol Als Buz Kovası İle Meydan Okudu 277 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Okur'un meydan okumasını kabul eden Esra Erol, buzlu kovayı kafasından dökerek Güpse Özay ve Candaş Tolga Işık'a meydan okudu ve kampanyaya bağış yaptı.
Nokia 3310 Bükülme Testi (Bend Test 2014) 03:32
Nokia 3310 Bükülme Testi (Bend Test 2014) 288 izlenme - 2 yıl önce Nokia'nın efsanevi cep telefonu Nokia 3310 son günlerin trendine uydu ve bir bükme testinin konuğu oldu. iPhone 6 Plus ile yarışan telefon testi geçmeyi başardığı belirtildi. Apple'ın kısa süre önce piyasaya sürdüğü ve bir kez daha rekor üstüne rekor kırmayı başaran akıllı telefonu iPhone 6, son günlerde teknoloji dünyasının Gündem odağı haline geldi. Teknik özellikleri ve başarısından çok, phablet sürümü olan iPhone 6 Plus'ın bükülebildiği iddiası ile hatırlanmaya başlayan cihaz doğal olarak sosyal medyanın da en eğlenceli konularından bir tanesine dönüştü. Ardı ardına gelen bükme testlerinden bazen geçen, bazense sınıfta kalan Plus aynı zamanda rakiplerine de konu oldu. Farklı markaların değişik modelleri üzerinde de denenen bükme testleri sosyal medyanın en çok talep edilenleri arasına girerken, ortaya bazı orijinal video örnekleri de çıktı. Bunlardan bir tanesi de Nokia'nın efsane telefonu Nokia 3310 testi! Sağlamlığı ile telefon tarihine adını adeta altın harfler ile kazıyan Nokia 3310 espri amaçlı bir testin konusu oldu. Testi gerçekleştiren kişi 3310'u farklı noktalardan, olabildiğince güç harcayarak bükmeye çalıştı ancak cihazda en ufak bir bükülme dahi gerçekleşmedi.
81 Yaşındaki Amcanın Fitness Yaparak Ölüme Meydan Okuması 02:30
81 Yaşındaki Amcanın Fitness Yaparak Ölüme Meydan Okuması 313 izlenme - 2 yıl önce Efendim 81 yaşındaki bu yaşlı amcamız her gün fitness yaparak adeta ölüme meydan okuduğunu gösteriyor bizlere. "Yaş 70 ama iş bitmemiş." teorisinin çıtasını 80'e yükselten dayının harika fitness şovunu izliyorsunuz. Darısı dede ve ninelerimizin başına diyelim. İyi seyirler..
Futbol Freestlye Ustasının Örümcek Adam Kılığına Girip Milleti Trollemesi 03:19
Futbol Freestlye Ustasının Örümcek Adam Kılığına Girip Milleti Trollemesi 232 izlenme - 2 yıl önce Dünya Freestyle Futbol Şampiyonu Sean Garnier Örümcek Adam Kostümü İle şehrin merkezine inip milleti trollediği görüntüleri izliyorsunuz efendim. Herkesi düelloya çağıran freestyle şampiyonu gerçekten de kendisine rakip olan insanlara attığı çalımlarla ünvanının hakkını veriyor. İyi seyirler..
Ölüme Meydan Okuyan Gözüpek Rus Gençler 00:56
Ölüme Meydan Okuyan Gözüpek Rus Gençler 129 izlenme - 2 yıl önce Rus gençler, hiç bir güvenlik tertibatı olmadan 40 katlı binada adeta ölüme meydan okudular. Kameraya yansıyan adrenalin dolu çılgın görüntüler sizlerle... 23.08.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Ölüme Meydan Okuyan Gözüpek Rus Gençler' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ponpon Kızlardan Ice Bucket 00:38
Ponpon Kızlardan Ice Bucket 195 izlenme - 3 yıl önce Ice Bucket Challenge serüvenine Toronto Argos'un ponpon kızları da katılmış ve topluca dökünmüşler! Bize de izlemek düşüyor. Bakalım başından aşağı buzlu su dökmek diye adlandırdığımız bu serüven nereye kadar gidebilecek.
Yer Çekimine Meydan Okumak 00:30
Yer Çekimine Meydan Okumak 297 izlenme - 9 yıl önce ilginç bir video
Ölüme Meydan Okudu 03:10
Ölüme Meydan Okudu 103 izlenme - 3 yıl önce İskoçya'da Skye Adası'nı bisikletiyle dolaştı. İşte bisikletçinin ölüme meydan okuyan o yolculuğu...
Kedi Tilkiye Meydan Okuyor! İşte Sonucu... 02:52
Kedi Tilkiye Meydan Okuyor! İşte Sonucu... 168 izlenme - 4 yıl önce Cesur kedi, kendi yiyeceğine göz diken tilkiye meydan okuyor. Normalde herkes tilkinin kazanacağını düşünür ancak kedi sandığımızdan yaman çıkıyor.
Als Hastalığı İçinneden Buzlu Su? 00:58
Als Hastalığı İçinneden Buzlu Su? 118 izlenme - 3 yıl önce Açıklama yapmaya gerek yok. Kızımız açıklamış her şeyi. Neden buzlu su olduğunu öğreniyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çin Askerlerinin El Bombasına Meydan Okuyarak Eğitim Yapması 00:24
Çin Askerlerinin El Bombasına Meydan Okuyarak Eğitim Yapması 161 izlenme - 3 yıl önce Sadece Asya ülkelerinde görülür diyeceğimiz o beyin yakan çılgın eğitimlerden birine bu sefer Çin'de rast geliyoruz efendim. Pimi çekilmiş bombayla eğitim yapan askerlerin görüntüsü bu kadarına da yok artık dedirtecek cinsten. Garip bir eğitim olduğu aşikar. İzleyelim..