Hoşgeldiniz!

meydan okumalar

Keçeden Çanta Yapımı | Kendin Yap / Do It Yourself 03:00
Keçeden Çanta Yapımı | Kendin Yap / Do It Yourself 392 izlenme - 1 yıl önce Evde kolayca çanta yapıyoruz. Üstelik istediğiniz renkte yapabileceğiniz bu çantalarla günün en şık insanı olacağınızı garanti ederiz! :) Deri çanta nasıl yapılır; https://youtu.be/Vkl9kLu3MUs Kalemlik yapımı; https://youtu.be/QmxDVqtZ1kg Bileklik yapımı; https://youtu.be/dYHgqlhZ2qg Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/spCfbr Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Gezen Oyuncu (Mete) | Arkamda Ne Var #herhaftayeniyoutuber - Binbir Fikir 07:31
Gezen Oyuncu (Mete) | Arkamda Ne Var #herhaftayeniyoutuber - Binbir Fikir 263 izlenme - 1 yıl önce Arkamda Ne Var Challenge videomuzda bu haftaki konuğumuz Mete, nam-ı diğer Gezen Oyuncu.. Sizce Soruların kaç tanesini bildi? Zorlu ve keyifli anlar Gezen Oyuncu'yu bekliyor. Gezen Oyuncu kanalına abone olmak için; https://goo.gl/Tyjjjd Burak Oyunda kanalına göz atın; https://www.youtube.com/user/MultiRawen Tonguç Akademi kanalına göz atın; https://www.youtube.com/user/MetaAkademi Ahmet Usta kanalına göz atın; https://www.youtube.com/user/agegamesTR Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/SU02LM Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler. Music: Syn Cole - Feel Good [NCS Release] https://www.youtube.com/watch?v=q1ULJ92aldE https://www.youtube.com/channel/UC_aEa8K-EOJ3D6gOs7HcyNg
Kaya Giray | Arkamda Ne Var Challenge #Her Hafta Yeni Youtuber 08:12
Kaya Giray | Arkamda Ne Var Challenge #Her Hafta Yeni Youtuber 191 izlenme - 1 yıl önce Arkamda Ne var Challenge videomuzda bu haftaki konuğumuz Kaya Giray... Eser ve Gökçe'den sonra bakalım Kaya'nın başına neler geldi? Soruların kaç tanesini bildi? Sizlerde ekran karşısında bilebilecek misiniz? Videomuza katıldığı ve neşe kattığı için Kaya Giray'a, Katkılarından dolayı Muhammed Emin Yüksel'e teşekkür ederiz. Kaya Giray kanalına gitmek için; https://www.youtube.com/user/kayagray Kaya Giray K'oyun kanalına gitmek için; https://www.youtube.com/channel/UC1Sjzkj2jNMd2fd4BHGcn0Q My çizim kanalına gitmek için; https://www.youtube.com/user/MEYAraba Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/SU02LM Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Özel Hediye Kutusu Yapımı | Kendin Yap / Do It Yourself 05:41
Özel Hediye Kutusu Yapımı | Kendin Yap / Do It Yourself 206 izlenme - 1 yıl önce Sevgilisine, en yakın arkadaşına veya ailesine özel bir hediye arayanlar buraya! Dışardan kutu gibi görünen fakat içinde bir çok anıyı ve sözleri paylaşabileceğiniz bu kutuyu hediye ettiğiniz kişi çok sevecek. Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/spCfbr Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Takı Kutusu Yapımı #2 | Kendin Yap ( Do It Yourself) 02:56
Takı Kutusu Yapımı #2 | Kendin Yap ( Do It Yourself) 128 izlenme - 1 yıl önce Evde dağınık takılarını toparlamak için çözüm mü arıyorsunuz? Kız arkadaşınıza, eşinize, dostunuza pratik bir hediye mi yapmak istiyorsunuz? İşte size fırsat :) Evdeki malzemelerle kolay bir takı kutusu yapımı. Dikkatlice izleyip hemen sizde yapabilirsiniz. İyi Seyirler. Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/SU02LM Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Yasaklanan Reklamlar 01:19
Yasaklanan Reklamlar 158 izlenme - 1 yıl önce Dünyada üzerinde yasaklanan reklamları duyunca çok şaşıracaksınız. Bazıları belli bir saatten sonra yayınlanamıyor bazıları ise yayından kaldırılıyor. İşte yasaklanan o reklamlar! Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/spCfbr Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Büyük Çekilişe Hazır Mısınız? 00:44
Büyük Çekilişe Hazır Mısınız? 58 izlenme - 6 ay önce Çekilişe katılmak için; https://gleam.io/Z6WkN/byk-ekl Çekilişe katılmak için Gleam linkindeki şartlar yerine getirilmelidir. Çekilişe sadece Gleam üzerinden katılabilirsiniz. ÇEKİLİŞ ÜRÜNLERİ 1 - GTA V (Social Club hesabı ile beraber ) 2 - GTA V (Social Club hesabı ile beraber ) 3 - The Elder Scroll Tamriel Unlimited 4 - LOGITECH G633 ARTEMIS SPECTRUM 5 - STELLSERIES QCK CSGO MOUSEPAD 6 - TTEC THERON GAMING MOUSE 7 - LOGITECH G103 GAMING KEYBOARD 8 - RAMPAGE PROFESSIONAL GAMING MOUSEPAD 9 - EVERETS SM 700 GAMING MOUSE 10 - EVERETS SM 700 GAMING MOUSE 11 - EVERETS SM 700 GAMING MOUSE 12 - Hama VGA KABLO 13 - Hama Ethernet Kablosu 14 - INCA IMG 369 GAMING MOUSE + MOUSEPAD 15 - RAMPAGE MP12 GAMING MOUSEPAD 16 - RAMPAGE MP12 GAMING MOUSEPAD 17 - RAMPAGE MP12 GAMING MOUSEPAD 18 - S-LINK 2600 MAH POWERBANK 19 - S-LINK 2600 MAH POWERBANK 20 - USP - S CYREX 21 - AK - 47 FRONTSIDE MISTY 22 - AK - 47 KARGAŞA NOKTASI 23 - M4A1 - S CYREX 24 - SSG 08 BÜYÜK DEMİR 25 - AK-47 CARTEL 26 - DESERT EAGLE PARÇALI KOBALT 27 - RAZER DEATHEDDER CROMA Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/SU02LM Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Boyfriend Tag - Cezalı | Challenge / Meydan Okuma 07:12
Boyfriend Tag - Cezalı | Challenge / Meydan Okuma 54 izlenme - 6 ay önce Bugün bizden çok istediğiniz boyfriend tag videosu ile karşınızdayız! Üstelik bu challenge'ın cezası da var. :) Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/SU02LM Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Furkan Yaman | Arkamda Ne Var #HerHaftaYeniYouTuber 08:58
Furkan Yaman | Arkamda Ne Var #HerHaftaYeniYouTuber 76 izlenme - 10 ay önce Arkamda Ne Var Challenge videomuzda bu haftaki konuğumuz Furkan Yaman. Sizce soruların kaç tanesini bildi? Zorlu ve keyifli anlar Furkan Yaman'ı bekliyor. Furkan Yaman kanalına abone olmak için; http://bit.ly/1z8fOAa Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/SU02LM Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Dünyanın En İlginç Hastalıkları - Binbirfikir 02:30
Dünyanın En İlginç Hastalıkları - Binbirfikir 107 izlenme - 1 yıl önce Yine farklı bir bilgi videosu ile karşınızdayız. Dünyada neler varmış diyebileceğiniz her şeyi sizinle paylaşıyoruz. İşte o ilginç gerçekler.. Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/SU02LM Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Oya Aydoğan Kimdir? 01:59
Oya Aydoğan Kimdir? 101 izlenme - 1 yıl önce 15 Mayıs Pazar günü hayatını kaybeden Oya Aydoğan kimdir? Hangi filmlerde rol aldı? Nerede doğdu? Hangi okullarda okudu? Merak ettiklerinizin hepsi bu videoda. Binbir Fikir ailesi olarak Allah'tan Rahmet, sevdiklerine sabır ve başsağlığı diliyoruz. Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/SU02LM Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Plastik Kaşıktan Gül Yapımı | Kendin Yap / Do It Yourself 02:40
Plastik Kaşıktan Gül Yapımı | Kendin Yap / Do It Yourself 124 izlenme - 1 yıl önce Bu seferki kendin yap videomuzda kaşık ve mum kullanarak yaratıcılığımızı zorluyoruz. Plastik kaşıktan renk renk gül yapabileceğiniz bu videomuzun sonunda siz de çok eğleneceksiniz. Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/spCfbr Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Kendin Yap / Do It Yourself  - Telefon Kılıfı Nasıl Yapılır? | 02:40
Kendin Yap / Do It Yourself - Telefon Kılıfı Nasıl Yapılır? | 119 izlenme - 1 yıl önce Telefon kılıfı nasıl yapılır? Telefon kılıfı yapmak zor mu? Tüm bu sorularınıza cevap olacak videomuzla karşınızdayız. Siz de evde kolaylıkla telefon kılıfı yapabilir, üstelik arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz. Yaptığımız bu telefon kılıfını erkekler de kolayca yapabilir. Telefon Kılıfı Yapımı #1; https://youtu.be/aVBxr7vwDyM Telefon Kılıfı Yapımı #2: https://youtu.be/0DfVPLGVzNs Telefon Kılıfı Yapımı #3: https://youtu.be/BRqW3BttUXc Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/spCfbr Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Vücuduma Dokun Challenge | Touch My Body Challenge 08:04
Vücuduma Dokun Challenge | Touch My Body Challenge 89 izlenme - 1 yıl önce Yurt dışında oldukça popüler olan "Touch My Body Challenge" videosunu biz de dedik. İşte karşınızda vücuduma dokun challenge! Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/SU02LM Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Yumurtladım - Tavuk Rap Şarkısı (Eminem Chicken Cover) #2 02:07
Yumurtladım - Tavuk Rap Şarkısı (Eminem Chicken Cover) #2 51 izlenme - 7 ay önce Parodi #1 Kaya Giray'ın kanalında; Parodi #3 Doğukan'ın kanalında; https://youtu.be/YlTUv5QFf80 Kaya Giray'ın kanalı; https://www.youtube.com/user/kayagray Doğukan'ın kanalı; https://www.youtube.com/user/LeafGaming35 Herkese merhaba... Bu sefer bir Parodi ile karşınızdayız:) Tabiki parodi denince akla gelen isim Kaya Giray ve evimizin neşesi Doğukan da bizimle. İşte Tavuk Cover :) İyi Seyirler... İyi eğlenceler... Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/SU02LM Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
50 Kilo Mega Slime | Troll Video 05:48
50 Kilo Mega Slime | Troll Video 71 izlenme - 1 yıl önce Herkese merhaba, en çok beklenen ve aranan videolardan bir tanesi slime yapımı ile sizlerleyiz. Malzemeleri not edin ve başlayalım:) Şaka şaka, videolarımız böyle olsaydı ne yapardınız? Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/SU02LM Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Keçeden Bileklik Nasıl Yapılır? | Kendin Yap / Do It Yourself 02:13
Keçeden Bileklik Nasıl Yapılır? | Kendin Yap / Do It Yourself 96 izlenme - 1 yıl önce Kendinize özel, renk renk ve istediğiniz desen bileklik yapmaya ne dersiniz? Haydi beraberce keçeden bileklik yapıyoruz. Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/spCfbr Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Kolay Anahtarlık Yapımı | Kendin Yap / Do It Yourself 02:28
Kolay Anahtarlık Yapımı | Kendin Yap / Do It Yourself 102 izlenme - 2 yıl önce Hem hediye edebileceğiniz hem de kendiniz kullanabileceğiniz kolay anahtarlık yapıyoruz. Üstelik kendi zevkinize göre dizayn da edebilirsiniz. Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/spCfbr Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Trivago'nun Hiç Yayınlanmamış Reklamı | Troll Video 01:46
Trivago'nun Hiç Yayınlanmamış Reklamı | Troll Video 59 izlenme - 11 ay önce Bu aralar en çok ne duyuyoruz; "Siz hiç internetten otel aradınız mı?" Eee durum böyle olunca bize de troll bir video hazırlayalım dedik! Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/SU02LM Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Oda Dekorasyon Fikirleri | Küçük Süs Eşyaları | Yılbaşı Hediye Önerisi #2 03:49
Oda Dekorasyon Fikirleri | Küçük Süs Eşyaları | Yılbaşı Hediye Önerisi #2 35 izlenme - 7 ay önce Oda dekorasyonu için fikir mi arıyorsunuz? Küçük süslemelere mi istiyoruz? Size hem oda dekorasyon önerisi hem yılbaşı hediyesi olarak kullanabileceğiniz bir hediye. Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/SU02LM Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Ev Turu - Yeni Ev Vlogu | Binbir Fikir 12:04
Ev Turu - Yeni Ev Vlogu | Binbir Fikir 9 izlenme - 2 ay önce Yeni taşındığımız evimizde size bir vlog çekmek istedik. Ev turuna hazır mısınız? :) EBRU ŞALLI'YA MEYDAN OKUDUK; https://youtu.be/YBDz38bPUuE Furkan Yaman | Arkamda Ne Var; https://youtu.be/ktptwDo4sHU Boyfriend Tag - Cezalı; https://youtu.be/a06zwsC5kEg Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/SU02LM Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Kulaktan Kulağa | Konuk Leafgaming35 04:31
Kulaktan Kulağa | Konuk Leafgaming35 75 izlenme - 1 yıl önce Hepimizin bildiği kulaktan kulağa oyununu biraz değiştirdik ve eğlenceli bir hale getirdik. Anlamadan, ne cümleler ne kelimeler ürettik, sizce :) ? Çok güleceğiniz bu videoyu sakın kaçırmayın :) Leafgaming35 kanalı: https://www.youtube.com/user/LeafGaming35 Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/spCfbr Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Korkmama Challenge! | Gökçe | Outlast 2 05:14
Korkmama Challenge! | Gökçe | Outlast 2 39 izlenme - 9 ay önce Merhaba arkadaşlar, korkmama Challenge'ında korkmamaya çalışırken; ikimizde korktuk ama kim daha çok korktu sizce? Siz karar verin. Eser'in videosunu izlemek için; https://youtu.be/imMvr2d35FA Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/SU02LM Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
24 Kasım Öğretmenler Günü İçin Hediye Önerisi #2 - Binbir Fikir 03:49
24 Kasım Öğretmenler Günü İçin Hediye Önerisi #2 - Binbir Fikir 34 izlenme - 8 ay önce 24 Kasım Öğretmen Günü için özel bir hediye mi arıyorsunuz? Buyrun Öğretmenler Günü'ne özel hediyemiz! Diğer önerimizi izlemek için; https://youtu.be/8mAhp1SGarQ Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/SU02LM Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Gülmeme Challenge // Leafgaming // Cezalı 11:59
Gülmeme Challenge // Leafgaming // Cezalı 6 izlenme - 1 ay önce Doğukan ile gülmemeye çalıştık, kaybedenin cezasını siz belirleyeceksiniz Eğlenceli güzel komik ve türkçe bir video oldu. Videomuzu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın hepinizi çok seviyoruz. ? İyi Seyirler ? EBRU ŞALLI'YA MEYDAN OKUDUK; https://youtu.be/YBDz38bPUuE Furkan Yaman | Arkamda Ne Var; https://youtu.be/ktptwDo4sHU Boyfriend Tag - Cezalı; https://youtu.be/a06zwsC5kEg Leafgaming kanalındaki video : https://www.youtube.com/watch?v=-sd0QRABZ6Y Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Steam'den Ekleyin : http://steamcommunity.com/id/eservsgo... Bizi Facebook grubumuzdan takip edin : https://goo.gl/QUVTLD Bizi Facebook'tan Takip Edin: https://www.facebook.com/binbirfikirtv Bizi Instagram'dan Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'dan Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Discord: https://discordapp.com/invite/hotbros Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Eşek Şakası Nasıl Yapılır? | Troll Video - Binbir Fikir 06:31
Eşek Şakası Nasıl Yapılır? | Troll Video - Binbir Fikir 47 izlenme - 12 ay önce Gökçe'ye çok korkacağı bir eşek şakası yapıyorum. Hadi hep beraber Gökçe'nin bu videoya vereceği tepkiyi izleyelim. :) Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/SU02LM Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Dijital Çerçeve Yapımı | Yılbaşı Hediye Önerisi #3 02:49
Dijital Çerçeve Yapımı | Yılbaşı Hediye Önerisi #3 27 izlenme - 7 ay önce Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/SU02LM Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Galatasaray - Fenerbahçe Derbisini Kim Kazanacak? - Binbirfikir 01:07
Galatasaray - Fenerbahçe Derbisini Kim Kazanacak? - Binbirfikir 58 izlenme - 1 yıl önce Herkes nefesini tuttu 13 Nisan 2016 tarihinde oynanacak ertelenmiş derbiyi bekliyor. Galatasaray ve Fenerbahçe arasında gerçekleşecek derbiyi kazanan kim olacak? Galataray kazanırsa Eser'in başına ne gelecek, Fenerbahçe kazanırsa Gökçe'nin başına ne gelecek? Akşam derbi heyecanını yaşarken bir taraftan evde de bir derbi havası esecek! :) Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/spCfbr Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Telefon Kılıfı Nasıl Yapılır? | Iphone 7 Telefon Kılıfı | Kendin Yap / Do It Yourself 04:14
Telefon Kılıfı Nasıl Yapılır? | Iphone 7 Telefon Kılıfı | Kendin Yap / Do It Yourself 30 izlenme - 8 ay önce Kendin yap videolarımızın en sevileni telefon kılıfları. Bugün Iphone 7 için telefon kılıfı yapacağız. Fakat siz de bu video sayesinde başka telefon modelleri için de uygulayabilirsiniz. Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/SU02LM Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.
Pizza Challenge | Doğukan'ın Açlığı 03:29
Pizza Challenge | Doğukan'ın Açlığı 49 izlenme - 1 yıl önce Yanımızda Doğukan var. Doğukan'ın kanalında hazırladığımız pizzayı yiyoruz. Karşınızda pizza challenge! Doğukan'ın kanalındaki videoyu izlemek için tıklayın; https://youtu.be/nSMQslRAdq8 Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz. Videoları beğenip destek verdiğiniz için teşekkürler. Abone Olun! http://goo.gl/aJbNfZ Bizi Facebook'ta Takip Edin: https://goo.gl/SU02LM Bizi Instagram'da Takip Edin: https://goo.gl/jTYz89 hom Bizi Twitter'da Takip Edin: https://twitter.com/BinbirFikirTV Bizi Younow'da Takip Edin: https://younow.com/binbirfikir Kanalımızda; hayatın içinden vloglar, kesinlikle kazanabileceğiniz İddialar, herkese 'sende yap' diyebileceğiniz el işleri, ev süsleri, oyunda rekabet/meydan okumalar, mutfakta pratik tarifler, bilgiler, izlemekten kendinizi alamayacağınız eğlenceli ve ilginç şakalar yer almakta. Abone olduğunuz takdirde hepsinden haberdar olabilirsiniz;) 5 dakikanızı ayırarak gününüzü eğlenceli, bilgili veya yüksek moralli geçirebilirsiniz;) İyi Seyirler.