Hoşgeldiniz!

mezarlar

havalandırma bacalı kaya mezarlar 04:15
havalandırma bacalı kaya mezarlar 24.005 izlenme - 7 yıl önce gezı paylaşım
Su Kuyusu 00:55
Su Kuyusu 1.756 izlenme - 3 yıl önce birkaç define işareti eklemek istedik.daha detaylı halini http://www.definemekani.com/forum/ sitemizde bulabilirsiniz.
Mezar Kazıcılarının Sıra Dışı Hikâyesi 03:33
Mezar Kazıcılarının Sıra Dışı Hikâyesi 1.840 izlenme - 3 yıl önce Mezarlıklarda çalışan mezar kazıcıları, şehrin gürültülü temposundan uzakta sıra dışı bir mesleği icra ediyor. Rızklarını mezarlıklardan kazanan mezar kazıcıları, en çok çocuk ve genç insan cenazelerinden etkilendiklerini belirtiyor.
istavroz işareti definemekani.com 00:18
istavroz işareti definemekani.com 743 izlenme - 3 yıl önce birkaç define işareti eklemek istedik.daha detaylı halini http://www.definemekani.com/forum/ sitemizde bulabilirsiniz.
Mezar Kazıcılarının Sıradışı Hikâyesi 03:33
Mezar Kazıcılarının Sıradışı Hikâyesi 422 izlenme - 2 yıl önce Mezarlıklarda çalışan mezar kazıcıları, şehrin gürültülü temposundan uzakta sıra dışı bir mesleği icra ediyor. Rızklarını mezarlıklardan kazanan mezar kazıcıları, en çok çocuk ve genç insan cenazelerinden etkilendiklerini belirtiyor.
koç işareti definemekani.com 00:41
koç işareti definemekani.com 298 izlenme - 3 yıl önce birkaç define işareti eklemek istedik.daha detaylı halini http://www.definemekani.com/forum/ sitemizde bulabilirsiniz.
Hasan Çirkin 06:36
Hasan Çirkin 1.101 izlenme - 10 yıl önce garip hasan anısına allah rahmet eylesin ordubeyi
Tümülüs Mezarlar - Defineciler İçin 04:54
Tümülüs Mezarlar - Defineciler İçin 123 izlenme - 3 yıl önce Forum Sayfamız http://www.definesohbeti.com/ - MendereSTümülüs Mezarlar - Defineciler İçinTümülüs Mezarlar - Defineciler İçinTümülüs Mezarlar - Defineciler İçinTümülüs Mezarlar - Defineciler İçinTümülüs Mezarlar - Defineciler İçinTümülüs Mezarlar - Defineciler İçinTümülüs Mezarlar - Defineciler İçinTümülüs Mezarlar - Defineciler İçinTümülüs Mezarlar - Defineciler İçinTümülüs Mezarlar - Defineciler İçinTümülüs Mezarlar - Defineciler İçinTümülüs Mezarlar - Defineciler İçinTümülüs Mezarlar - Defineciler İçin
Kadıbükü,köyü 02:46
Kadıbükü,köyü 282 izlenme - 9 yıl önce kadıbükü,köyü,camideki,mezarların sırrı
the graves fragman - kadir 01:36
the graves fragman - kadir 207 izlenme - 8 yıl önce the graves fragman
gardens of stone 00:31
gardens of stone 185 izlenme - 7 yıl önce vietnam savaşı sırasında yaşanan dokunaklı bir öykü. bir çavuşun genç askerlerini cepheden sağ olarak kurtarmak için tecrübelerini paylaşması konu ediliyor. çavuş clell hazardın savaş sırasında emrindeki askerlerle yaşadığı duygusal anlar ve savaşın soğuk yüzü çarpıcı bir şekilde birbirine karışıyor.
gardens of stone fragmanı 1 00:31
gardens of stone fragmanı 1 123 izlenme - 7 yıl önce vietnam savaşı sırasında yaşanan dokunaklı bir öykü. bir çavuşun genç askerlerini cepheden sağ olarak kurtarmak için tecrübelerini paylaşması konu ediliyor. çavuş clell hazardın savaş sırasında emrindeki askerlerle yaşadığı duygusal anlar ve savaşın soğuk yüzü çarpıcı bir şekilde birbirine karışıyor.
gardens of stone fragmanı 1 00:31
gardens of stone fragmanı 1 47 izlenme - 7 yıl önce vietnam savaşı sırasında yaşanan dokunaklı bir öykü. bir çavuşun genç askerlerini cepheden sağ olarak kurtarmak için tecrübelerini paylaşması konu ediliyor. çavuş clell hazardın savaş sırasında emrindeki askerlerle yaşadığı duygusal anlar ve savaşın soğuk yüzü çarpıcı bir şekilde birbirine karışıyor.
gardens of stone fragmanı 1 00:31
gardens of stone fragmanı 1 41 izlenme - 7 yıl önce vietnam savaşı sırasında yaşanan dokunaklı bir öykü. bir çavuşun genç askerlerini cepheden sağ olarak kurtarmak için tecrübelerini paylaşması konu ediliyor. çavuş clell hazardın savaş sırasında emrindeki askerlerle yaşadığı duygusal anlar ve savaşın soğuk yüzü çarpıcı bir şekilde birbirine karışıyor.
gardens of stone fragmanı 1 00:31
gardens of stone fragmanı 1 27 izlenme - 7 yıl önce vietnam savaşı sırasında yaşanan dokunaklı bir öykü. bir çavuşun genç askerlerini cepheden sağ olarak kurtarmak için tecrübelerini paylaşması konu ediliyor. çavuş clell hazardın savaş sırasında emrindeki askerlerle yaşadığı duygusal anlar ve savaşın soğuk yüzü çarpıcı bir şekilde birbirine karışıyor.