Hoşgeldiniz!

Mezoterapi Videoları İzle

Mezoterapi Selülit ve Yağ Dokusunu Tedavi Eder mi? 01:17
Mezoterapi Selülit ve Yağ Dokusunu Tedavi Eder mi? 1.070 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/mezoterapi-selulit-ve-yag-dokusunu-tedavi-eder-mi/ Mezoterapiye dair tüm detayları Özel Ece Kliniği'nden Estetik Dermatoloji ve Anti Aging Uzmanı Dr. Gaye Ünal Sarıkan'a sorduk.
Saç dökülmesinde güncel tedavi yaklaşımları neler? 01:53
Saç dökülmesinde güncel tedavi yaklaşımları neler? 245 izlenme - 2 yıl önce Saç mezoterapisi saç dökülmesinin tedavisinde kullanılan güncel bir yöntem. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mezoterapi 03:48
Mezoterapi 346 izlenme - 4 yıl önce Uz.Dr. Meltem Özer Mezoterapi'yi anlatıyor.
Mezoterapi ve PRP Uygulaması Nedir? 01:53
Mezoterapi ve PRP Uygulaması Nedir? 128 izlenme - 2 yıl önce Mezoterapi ve PRP Uygulaması Nedir?
Çatlak Tedavisinde Mezoterapi Nasıl Uygulanır? 00:39
Çatlak Tedavisinde Mezoterapi Nasıl Uygulanır? 137 izlenme - 2 yıl önce Mezoterapi, çatlakların bulunduğu bölgeye dokuyu uyarıcı ve yapılandırıcı materyallerin enjeksiyonu yoluyla uygulanır. Çatlak tedavisi, zor bir tedavidir. Mezoterapi yöntemi, diğer tüm yöntemlerle birlikte kullanılabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mezoterapi Nedir Nasıl Uygulanır 00:33
Mezoterapi Nedir Nasıl Uygulanır 152 izlenme - 3 yıl önce Akne ve akne izi tedavisi, leke tedavisi, cilt gençleştirme, botoks, dolgu enjeksiyonu, gençlik aşısı, radyofrekans ile cilt germe, saç dökülmesi tedavisi, lazer epilasyon merkezi www.dermatologankara.com
PRP ve Mezoterapinin etkisi ne kadar sürer? 00:15
PRP ve Mezoterapinin etkisi ne kadar sürer? 101 izlenme - 1 yıl önce PRP ve mezoterapinin etkileri maalesef geçicidir. Ortalama etki süresi (önerilen tedavi şemasının sonunda) 3-4 ay kadardır. Belli aralıklarla idame dozları yapılmalıdır.
Cilt Bakımı - Op.Dr.Defne Erkara 06:16
Cilt Bakımı - Op.Dr.Defne Erkara 104 izlenme - 2 yıl önce Daha sağlıklı bir yüz görünümü için periyodik olarak cilt bakımı yaptırmak gerekir. Özellikle yağlı bir cilde sahipseniz bu şarttır. Cilt bakımı botoks, dolgu ve mezoterapi gibi işlemlerle desteklenirse daha başarılı olur.
Mezoterapiyle selülit tedavisi ne kadar sürede sonuç verir? 00:52
Mezoterapiyle selülit tedavisi ne kadar sürede sonuç verir? 75 izlenme - 2 yıl önce Mezoterapi ile selülit tedavisi için en az 6-8 seans uygulama yapılmalı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mezoterapi Ve Prp Yöntemleri Saç Tedavisinde Nasıl Uygulanır? 01:49
Mezoterapi Ve Prp Yöntemleri Saç Tedavisinde Nasıl Uygulanır? 107 izlenme - 3 yıl önce Saç Ekim Merkezi
Saç mezoterapi, saç PRP ve saç kök hücre uygulamaları nelerdir? -  Dr. Hüseyin Tırman 01:06
Saç mezoterapi, saç PRP ve saç kök hücre uygulamaları nelerdir? - Dr. Hüseyin Tırman 71 izlenme - 2 yıl önce implant dişlerin ömrü yaklaşık 30 yıldır. Ancak implantların ömrünü etkileyen birtakım unsurlar bulunmaktadır. Sigara ya da alkol kullanımı, implantların ömrünü etkileyen unsurlardandır. Ayrıca, implant tedavi sürecinde doktorunuzun kemik yapınıza uygun olmayan implant uygulamışsa veya implant ekiminde gerekli hususlara dikkat etmediyse, implant ömrünüzü kısaltabilir. Kişinin implantların temizliğine gereken önemi göstermesi, implantın ömrünü uzatacaktır.
Yüz Mezoterapisi Pahalı Bir İşlem Mi? 00:51
Yüz Mezoterapisi Pahalı Bir İşlem Mi? 66 izlenme - 2 yıl önce Yüz mezoterapisinde kullanılan ürünler pahalıdır. İleri dönemlerde herhangi bir sorunla karşılaşmamak için işlem sırasında kullanılan tüm materyallerin son derece kaliteli ve güvenilir olması gerekir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mezoterapi nedir? - Dr. Hüseyin Tırman 01:14
Mezoterapi nedir? - Dr. Hüseyin Tırman 59 izlenme - 2 yıl önce Selülit tedavisi, saç dökülmesi, yüz gençleştirme ve çatlak tedavileri için yüz güldüren sonuç. Kelime anlamı, orta deri tedavisidir. Problemli bölgelere 4-6 mm uzunluğunda çok ince iğneler kullanılarak bitkisel ilaçların enjekte edilmesiyle kesin sonuçlar sağlanır. Kullanım alanları: • Selülit • Bölgesel zayıflama • Saç dökülmesi • Ergenlik ve hamilelikte oluşan çatlaklar • Yüz gençleştirme, yara izleri • Mezolifting Dr. Hüseyin Tırman Medikal Estetik Hekimi Adres: UPHİLL COURT TOWERS Barbaros Mahallesi A1 A Blok Kat:12 D:69 -70 Batı Ataşehir - İstanbul Telefon: 0 216 688 35 87 web: http://www.drhuseyintirman.com/ facebook.com/drhuseyinn twitter.com/drhuseyintirman instagram.com/drhuseyintirman
Mezoterapinin Etkisi Ne Zaman Görülür? 01:58
Mezoterapinin Etkisi Ne Zaman Görülür? 76 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/mezoterapinin-etkisi-ne-zaman-gorulur/ Mezoterapinin Etkisi Ne Zaman Görülür? Mezoterapiye dair tüm detayları Özel Ece Kliniği’nden Estetik Dermatoloji ve Anti Aging Uzmanı Dr.Gaye Ünal Sarıkan‘a sorduk.
Lipoliz Ve Selülit Mezoterapisi 00:29
Lipoliz Ve Selülit Mezoterapisi 54 izlenme - 3 yıl önce Bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde uygulanan bitkisel kokteyller yağ hücrelerini hem hacim hem de sayıca azaltır. Bu sayede bölgesel incelme ve sıkılaşma mümkün olur
Dr. Melis Mosavi - Saç Mezoterapi Nedir? - Kolantv 01:22
Dr. Melis Mosavi - Saç Mezoterapi Nedir? - Kolantv 25 izlenme - 1 yıl önce Saç Mezoterapisi, saçın gereksinim duyduğu vitaminlerin, minerallerin, proteinlerin, vs. saçlı deri içine oldukça ince iğnelerle doğrudan enjekte edilmesidir. Saç Mezoterapisi, kıl köklerinin beslenmesini sağlayan vitaminlerin, antioksidanların ve kan dolaşımını arttıran ilaçların doğrudan bir şekilde kıl köklerine aktarılmasıdır. Mezoterapi sayesinde saç dökülmeleri durdurulur ve kontrol altına alınır. Sonuçlar kalıcıdır. Saçın gereksinimlerine ve kişinin özelliklerine göre seans sayısına karar verilir. 6-10 seans arasında saç dökülmeleri tamamen durmaktadır. Saç gelişimi adına ihtiyaç duyulan eksiklerin yerine getirilmesi adına daha dolgun, hacimli ve parlak saçlara sahip olunması sağlanır. Uzun vadede bir yan etkisi yoktur. Saç Mezoterapisi, kadınlara ve erkeklere de başarılı olarak uygulanmaktadır. Saç mezoterapisinin diğer saç dökülme yöntemlerine olan üstünlüğü ise, ilaçların ufak dozlarda bölgesel olarak uygulanmasıdır.
Dr Hair 00:06
Dr Hair 6 izlenme - 5 ay önce Hair Transplant ; Sağlık Turizmi ,dünyada ve ülkemizde son yıllarda hızla büyüyen sektörler arasında.Türkiye özellikle saç ekimi konusunda lider.Bu alanda çalışmalar yapan ve 10 yılı aşkın bir süreyle saç ekimi operasyonunu başarıyla gerçeklestiren Dr Hair Clinic.
Mezoterapi7 00:34
Mezoterapi7 2 izlenme - 10 ay önce http://handeulusal.com/tr/dermatoloji/kozmetik-dermatoloji/isik-dolgusu