Hoşgeldiniz!

mezuniyet makyajı

Mezuniyet-Kep Saçı | Düzleştirici ile Dalgalı Saç | Merve SEVİL 07:07
Mezuniyet-Kep Saçı | Düzleştirici ile Dalgalı Saç | Merve SEVİL 418 izlenme - 12 ay önce Düzleştirici ile dalgalı saç videomu daha detaylı çektim. Kep töreninde kullanabileceğiniz abartısız ve ideal saç modelini sizinle paylaşmak istedim. Kendi mezuniyet kep törenimde de bu saçı kullanmıştım. Herkese iyi seyirler :)LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! ABONE OL tuşuna basarak abone olabilirsiniz. Bana ulaşmak için ; http://www.twitter.com/mervesssevil http://www.instagram.com/mervessevil Pr & İletişim : mrvsvl@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir.
Mükemmel Bir Mezuniyet Balosu Makyajı 13:54
Mükemmel Bir Mezuniyet Balosu Makyajı 242 izlenme - 2 yıl önce Mezuniyet için makyaj modeli arıyorsanız, evde kendinizin de yapabileceğini unutmayın. Önemli olan doğru malzemeleri kullanmak. Bu videoda güzel bir makyaj örneği ve nasıl yapılacağı anlatılıyor. Dünyaca ünlü NikkieTutorials kanalından.
Mezuniyet makyajı - By Umy MakeUp 13:43
Mezuniyet makyajı - By Umy MakeUp 327 izlenme - 2 yıl önce Mezuniyet makyajı nasıl olmalı? Bu videomda izleyebilirsiniz... Bence bütün kadınlar güzeldir :) Yeter ki güzelliğimizi ortaya çıkaracak tüm incelikleri, doğru makyaj, saç uygulamalarını bilelim. Farklı ortamlar için uygulamalı makyaj, saç önerileri, sıkça yapılan makyaj hataları ve bu hataların nasıl düzeltileceğine dair tiyolar, kısacası güzelliğe dair her şey burada... ByUmy MakeUp kanalıma abone olarak, her hafta yükleyeceğim yeni videoları hemen izleyebilirsiniz.
Mezuniyet Makyajı 30:30
Mezuniyet Makyajı 120 izlenme - 2 yıl önce Beauty Blender Yazısı: http://gorkemkarman.blogspot.com/2013... MAC Prep + Prime Yazısı: http://gorkemkarman.blogspot.com/2013... MAC Pro Longwear Kapatıcı Yazısı: http://gorkemkarman.blogspot.com/2013... Instagram: http://instagram.com/gorkemkarman