Hoşgeldiniz!

Mhk Başkanı Videoları İzle

Kuddusi Müftüoğlu'ndan Deniz Ateş Bitnel Açıklaması 12:00
Kuddusi Müftüoğlu'ndan Deniz Ateş Bitnel Açıklaması 12 izlenme - 1 yıl önce MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu, Deniz Ateş Bitnel'in ceza almayacağını ancak dinlendirileceğini söyledi. Dün akşam oynanan Galatasaray-Trabzonspor mücadelesine maçın hakemi Deniz Ateş Bitnel'in kararları damga vurmuştu. Bitnel'in verdiği skandal kararların ardından TFF ve MHK yoğun eleştiriler alınca, Kuddusi Müftüoğlu bir basın toplantısı düzenledi. İşte Müftüoğlu'nun sözleri: ÇOK ÜZGÜNÜZ Müftüoğlu, ''Maçın tamamlanmasının ardından her şeyi takip ettim. Trabzonspor cephesinde yaşanan infialin farkındayız, dün akşam kötü bir hakemlik performansı sergilenmiştir. Trabzonspor'un mağdur olduğunu söyleyebiliriz. Deniz Ateş Bitnel, ilk kez Trabzonspor maçı yönetmiyor. Bu yıl iki kez Trabzon maçı yönetti ve ikisi de kamuoyu tarafından takdir edildi. Özellikle Fenerbahçe maçında gösterdiği performans takdir edildi. Bitnel, bizim hakemlikte değişim öğelerimizden biridir. Potansiyeli yüksek bir hakemdir, daha önce daha zorlu bir karşılaşma yönetmiş hakemi bu maça atanmasından daha doğal bir şey olamaz. Dünkü performans bizi üzmüştür, biz de en az tüm futbolseverler kadar üzgünüz.'' şeklinde konuştu. CEZA YOK DİNLENDİRME VAR Deniz Ateş Bitnel'in veza almayacağını söyleyen Müftüoğlu, "Bizde cezalandırma sistemi yok. Cezalandırmıyoruz hakemleri, dinlendiriyoruz." dedi.
Müftüoğlu TFF Binası'nda! 01:42
Müftüoğlu TFF Binası'nda! 12 izlenme - 1 yıl önce Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Kuddusi Müftüoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ile görüşmek üzere Riva'daki Federasyon binasına giriş yaptı.
Mhk Başkanı Kuddusi  Müftüoğlu İstanbul'a Geldi 01:17
Mhk Başkanı Kuddusi Müftüoğlu İstanbul'a Geldi 6 izlenme - 1 yıl önce Mhk Başkanı Müftüoğlu İstanbul'a geldi MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu İstanbul'a geldi. Alanya'dan yola çıkarak bu sabah İstanbul'a gelen Müftüoğlu, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile önce özel görüşecek, ardından MHK Yönetimi'ni toplayacak. Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, olağanüstü toplanarak Galatasaray-Trabzonspor maçındaki kararlarıyla büyük tepki gören hakem Deniz Ateş Bitnel'in durumunu görüşüp karara bağlaması bekleniyor.
01:29
"Deniz Ateş Bitnel çok üzüntülüydü" 7 izlenme - 1 yıl önce Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, Galatasaray'a 2-1 yenildikleri ve 4 oyuncularının kırmızı kart gördüğü maçla ilgili Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve TFF Merkez Hakem Kuruluna (MHK) tepki gösterdi
Kuddusi Müftüoğlu: 03:33
Kuddusi Müftüoğlu: "Yaptırımlar uygulanacak" 7 izlenme - 1 yıl önce Merkez Hakem Kurulu Başkanı Kuddusi Müftüoğlu, dün oynanan ve yaşananlar sonrasında tüm dünyada konuşulan bir mücadele haline gelen Galatasaray - Trabzonspor maçı hakkında basın toplantısı düzenledi. Kuddusi Müftüoğlu, istifasının söz konusu olmadığı söyledi.
Müftüoğlu: 02:26
Müftüoğlu: "İlave Yardımcı Hakem Uygulaması Devam Edecek" 3 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Seminere katılan hakemlerden görüntüler- Kuddusi Müftüoğlu'nun açıklamaları- Müftüoğlu'nun poz vermesi Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Kuddusi Müftüoğlu, ilave yardımcı hakem uygulamasının sezonun ikinci yarısında da devam edeceğini bildirdi.
Müftüoğlu: 02:06
Müftüoğlu: "Basit Fauller Çalınmayacak" 3 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - MHK Başkanı Müftüoğlu'nun konuşması - Slayt ve görüntü gösterimi. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Kuddusi Müftüoğlu, Antalya'daki Kaya Palazzo Golf Resort'ta gerçekleştirilen MHK Kış Semineri'nin bugünkü bölümündeki konuşmasında, "İkinci yarıdan başlamak üzere yüksek tempolu oynanan maçlarda daha fazla korakor mücadelelere izin vereceğiz" dedi.
07:16
"Hakemleri iyi buluyorum" 3 izlenme - 1 yıl önce Merkez Hakem Kurulu Başkanı Kuddusi Müftüoğlu basın toplantısı düzenledi. Türkiye'nin en iyi spor sitesi Sporx.com'dan en güncel spor videoları.
Demirkol: 07:53
Demirkol: "Bunun adı şantaj" 3 izlenme - 1 yıl önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol MHK eski başkanlarından Mustafa Çulcu'yu eleştirdi.
Mhk Başkanı  Kuddusi Müftüoğlu, Tff Binasına Geldi 01:47
Mhk Başkanı Kuddusi Müftüoğlu, Tff Binasına Geldi 2 izlenme - 1 yıl önce Mhk Başkanı Müftüoğlu, TFF binasına geldi Müftüoğlu, TFF Başkanı Demirören ile özel bir görüşme yapacak Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Kuddusi Müftüoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ile görüşmek üzere Riva'daki Federasyon binasına giriş yaptı.
Mhk Başkanı  Müftüoğlu: İstifa Yok 01:17
Mhk Başkanı Müftüoğlu: İstifa Yok 2 izlenme - 1 yıl önce Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Kuddusi Müftüoğlu, istifa ettiğine yönelik iddialar karşısında "Şu anda istifa yok" dedi.
Mhk Başkanı A Haber'e Konuk Oldu... 03:49
Mhk Başkanı A Haber'e Konuk Oldu... 2 izlenme - 3 yıl önce MHK BAŞKANI A HABER'E KONUK OLDU... "BU GÖREVDE KİMSEYE YARANAMAZSINIZ"
06:26
"Sonucu Etkileyecek Hatalar Olmaması İçin Çalışıyoruz" 1 izlenme - 1 yıl önce Merkez Hakem Kurulu Başkanı Kuddusi Müftüoğlu basın toplantısı düzenledi. "Maçın tamamlanmasının ardından her şeyi takip ettim. Trabzonspor cephesinde yaşanan infialin farkındayız. Lafı dolandırmaya gerek yok Deniz Ateş Bitnel kötü bir maç yönetmiştir. Trabzonspor'un mağdur olduğunu söyleyebiliriz. Deniz Ateş Bitnel, ilk kez Trabzonspor maçı yönetmiyor. Bu yıl iki kez Trabzon maçı yönetti. Osmanlıspor ve Fenerbahçe maçları.
MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu Topun Çizgiyle Vedalaştığını Görmedim 01:15
MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu Topun Çizgiyle Vedalaştığını Görmedim 1 izlenme - 2 yıl önce MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu Topun Çizgiyle Vedalaştığını Görmedim