Hoşgeldiniz!

mia wasikowska

Kızıl Tepe (Crimson Peak) Türkçe Altyazılı Fragman 02:25
Kızıl Tepe (Crimson Peak) Türkçe Altyazılı Fragman 71.890 izlenme - 2 yıl önce Kızıl Tepe filmi 16 Ekim 2015 tarihinde sinemalarda! Genç bir kadın, çekici bir yabancı kalbini çalınca, sonsuza dek peşini bırakmayacak sırlarla dolu, kan kırmızısı toprağa sahip bir dağın tepesindeki eve sürüklenir. Gerçek, Crimson Peak’te tutku ile karanlık; gizem ile delilik arasındaki çizgide yatmaktadır.Crimson Peak, yönetmeni Guillermo del Toro’nun hayalgücünün bir ürünü olan, Tom Hiddleston, Jessica Chastain, Mia Wasikowska ve Charlie Hunnam’ın rol aldığı doğaüstü gizem türünde bir film.
Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden (Alice Through The Looking Glass) Türkçe Altyazılı Fragman 01:47
Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden (Alice Through The Looking Glass) Türkçe Altyazılı Fragman 11.759 izlenme - 2 yıl önce 2016'da vizyona girecek Alis Harikalar Diyarında serisinin 2. filmi Aynanın İçinden'e ait fragman. Filmde Mia Wasikowska yine başrolde.
Only Lovers Left Alive Fragmanı 02:08
Only Lovers Left Alive Fragmanı 17.176 izlenme - 4 yıl önce Tom Hiddleston ve Tilda Swinton'ın yer aldığı Only Lovers Left Alive (Sadece Aşıklar Hayatta Kalır) filminin resmi fragmanı. Jim Jarmusch'un 2013 yapımı Only Lovers Left Alive filmi, yüzyıllardan biri birbirine aşık olan iki vampirin öyküsünü anlatıyor. Filmin başrollerinde Tom Hiddleston (Adam) ve Tilda Swinton (Eve) yer alıyor. Eve'in sorunlu kızkardeşi Ava rolünde ise Mia Wasikowska seyircilerle buluşuyor.
Alice Through the Looking Glass (2016) İlk Görüntüler #1 00:10
Alice Through the Looking Glass (2016) İlk Görüntüler #1 3.493 izlenme - 2 yıl önce Alice Harikalar Diyarında serisinin 2. filmi Alice Through the Looking Glass'ın ilk görüntüleri (Sneak Peek) yayınlandı. Filmin başrolünde Mia Wasikowska var.
Alice Through the Looking Glass (2016) İlk Görüntüler #2 00:08
Alice Through the Looking Glass (2016) İlk Görüntüler #2 1.711 izlenme - 2 yıl önce 2016'da vizyona girecek Alice Through the Looking Glass filminin ilk görüntülerinin (Sneak Peek) 2. kısmı. Başrolde Mia Wasikowska bulunuyor.
Kızıl Tepe (Crimson Peak) Yakından Bakış - Türkçe Altyazılı 01:28
Kızıl Tepe (Crimson Peak) Yakından Bakış - Türkçe Altyazılı 1.061 izlenme - 2 yıl önce 16 Ekim 2015'te vizyona giren Kızıl Tepe filmini daha yakından incelemek ister misiniz? Filmde Mia Wasikowska başrolde oynuyor.
amelia filmi fragmanı izle 01:53
amelia filmi fragmanı izle 3.232 izlenme - 8 yıl önce amelia filmi fragmanı izle
Sadece Aşıklar Hayatta Kalır Türkçe Altyazılı Fragman 02:11
Sadece Aşıklar Hayatta Kalır Türkçe Altyazılı Fragman 2.091 izlenme - 4 yıl önce Only Lovers Left Alive 14 Şubat'ta Sinemalarda. Jim Jarmusch'un 2013 yapımı Only Lovers Left Alive filmi, yüzyıllardan biri birbirine aşık olan iki vampirin öyküsünü anlatıyor. Filmin başrollerinde Tom Hiddleston (Adam) ve Tilda Swinton (Eve) yer alıyor. Eve'in sorunlu kızkardeşi Ava rolünde ise Mia Wasikowska seyircilerle buluşuyor. Eve ve Adam, insanlık tarihine çok uzun zamandır tanıklık eden ve bunun etkisiyle çoğu şeye karşı inancını yitiren iki ölümsüz aşık, iki depresif vampirdir. Adam, iflas etmiş ve büyük ölçüde terk edilmiş hayalet bir şehir görünümünde olan Detroit'te yaşayan; tüm zamanını müziğe ve kimseye dinletmediği şarkılarına ayıran başarılı bir müzisyen, karamsar ve depresif bir vampirdir. Tek aşkı Eve ise uzun bir süredir Fas'ın Tanca şehrinde, bambaşka bir kültürün içerisinde nefes almaktadır. Eve'ın, Adam'ı ziyarete geldiği zamanlardan birinde kız kardeşi Ava'nın da beklenmedik ziyaretiyle karşılaşırlar. O ana dek beladan başka bir getirisi olmayan Ava, bir kez daha işleri daha içerisinden çıkılması zor bir noktaya sürükler. İnsanlığın bilinçli olarak, kendi elleriyle belirlediği yazgısı Eve ve Adam'ın penceresinden her ne kadar karamsar bir tablo gibi görünse de her daim tutunabilecekleri bir umut ışığı bulurlar. Baş vampir rollerinde Tom Hiddleston ve Tilda Swinton'ın bulunduğu filmin yönetmenliği ve senaryosu Amerikan bağımsız sinemasının başarılı ismi Jim Jarmusch'a ait. Filmin oyuncu kadrosunda Mia Wasikowska, John Hurt ve Anton Yelchin gibi önemli isimler de yer alıyor.
Stoker Özel Klip Fragmanı 01:15
Stoker Özel Klip Fragmanı 293 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Matthew Goode, Nicole Kidman ve Mia Wasikowska gibi isimlerin yer aldığı dram gerilim türündeki Stoker filminin resmi özel klip fragmanı.
Lanetli Kan / Stoker - Türkçe Altyazılı Fragman 02:08
Lanetli Kan / Stoker - Türkçe Altyazılı Fragman 238 izlenme - 5 yıl önce Old Boy / İhtiyar Delikanlı filminin ünlü yönetmeni Park Chan-wook'ın İngilizce çektiği ilk İngilizce film olma özelliği taşıyan LANETLİ KAN, 26 Nisan'da vizyona giriyor. Babasının ölmesiyle annesiyle bir başına kalan India'nın ilk kez tanıştığı gizemli amcasıyla arasında korku ve öfkeden doğan garip ilişkiyi anlatan filmin kadrosunda Nicole Kidman, Mia Wasikowska ve Matthew Goode'yi başrollerde yer alıyor.
Alis Harikalar Diyarında 2 - Aynanın İçinden Fragman 01:00
Alis Harikalar Diyarında 2 - Aynanın İçinden Fragman 55 izlenme - 2 yıl önce 27 Mayıs’ta gösterime girecek olan film, 2010 yapımı Alice In Wonderland'in devam filmi. İlk filmin oyuncu kadrosunda yer alan Johnny Depp, Mia Wasikowska, Helena Bonham Carter gibi isimlere ek olarak, yeni filmde Sacha Baron Cohen’i de izleyeceğiz.
Lanetli Kan - Stoker Türkçe Altyazılı Fragman 02:08
Lanetli Kan - Stoker Türkçe Altyazılı Fragman 108 izlenme - 5 yıl önce Lanetli Kan - Stoker Türkçe Altyazılı Fragman