Hoşgeldiniz!

Michael Bisping

Gözlerini Dövüşçülerden Alamadılar! 01:37
Gözlerini Dövüşçülerden Alamadılar! 635 izlenme - 2 yıl önce UFC 199'da Michael Bisping ile Luke Rockhold'un karşı karşıya geleceği maç öncesinde düzenlenen basın gecesinde sahne arkasında yer alan güzeller gözlerini yakışıklı dövüşçülerden alamadı.
Merakla Beklenen Maçın Galibi Bisping 00:27
Merakla Beklenen Maçın Galibi Bisping 170 izlenme - 2 yıl önce UFC 199'da Michael Bisping rakibi Luke Rockhold'u nakavt ederek ortasiklet şampiyonu ünvanını aldı.
Gözlerini Dövüşçülerden Alamadı 01:42
Gözlerini Dövüşçülerden Alamadı 166 izlenme - 2 yıl önce UFC 199'da Michael Bisping ile Luke Rockhold'un karşı karşıya geleceği maç öncesinde düzenlenen basın gecesinde sahne arkasında yer alan güzeller gözlerini yakışıklı dövüşçülerden alamadı.
Hakeme Derdini Anlatırken Kendini Yerde Buldu 00:41
Hakeme Derdini Anlatırken Kendini Yerde Buldu 95 izlenme - 2 yıl önce UFC'de merakla beklenen Michael Bisping-Anderson Silva maçı ilginç bir an yaşandı. Bisping'in hakeme birşeyler anlatmaya çalıştığı sırada durumu fırsat bilen Silva attığı diz ile rakibini yere serdi. Bu olayın ardından devam eden mücadelede Bisping rakibini hakem kararı ile mağlup etti.
Böyle Saygı Görülmedi 00:21
Böyle Saygı Görülmedi 93 izlenme - 2 yıl önce UFC'de sonucu merakla beklenen Michael Bisping-Anderson Silva maçı İngiliz Bisping'in galibiyeti ile sonuçlanırken, hakem kararı ile biten maç sonrası iki dövüşçünün birbirlerine olan saygısı büyük alkış aldı.
Hakeme Derdini Anlatırken Kendini Yerde Buldu 00:41
Hakeme Derdini Anlatırken Kendini Yerde Buldu 94 izlenme - 2 yıl önce UFC'de merakla beklenen Michael Bisping-Anderson Silva maçı ilginç bir an yaşandı. Bisping'in hakeme birşeyler anlatmaya çalıştığı sırada durumu fırsat bilen Silva attığı diz ile rakibini yere serdi. Bu olayın ardından devam eden mücadelede Bisping rakibini hakem kararı ile mağlup etti.
Böyle Saygı Görülmedi 00:21
Böyle Saygı Görülmedi 86 izlenme - 2 yıl önce UFC'de sonucu merakla beklenen Michael Bisping-Anderson Silva maçı İngiliz Bisping'in galibiyeti ile sonuçlanırken, hakem kararı ile biten maç sonrası iki dövüşçünün birbirlerine olan saygısı büyük alkış aldı.
Derdini Anlatırken Nakavt Oldu! 00:11
Derdini Anlatırken Nakavt Oldu! 39 izlenme - 2 yıl önce UFC'de merakla beklenen Michael Bisping - Anderson Silva maçı ilginç bir nakavt ile sona erdi. Bisping'in hakeme birşeyler anlatmaya çalıştığı sırada durumu fırsat bilen Silva attığı diz ile rakibini nakavt etti.
Böyle Saygı Görülmedi 00:21
Böyle Saygı Görülmedi 10 izlenme - 2 yıl önce UFC'de sonucu merakla beklenen Michael Bisping-Anderson Silva maçı İngiliz Bisping'in galibiyeti ile sonuçlanırken, hakem kararı ile biten maç sonrası iki dövüşçünün birbirlerine olan saygısı büyük alkış aldı.