Hoşgeldiniz!

Michael Bisping

Gözlerini Dövüşçülerden Alamadılar! 01:37
Gözlerini Dövüşçülerden Alamadılar! 623 izlenme - 5 ay önce UFC 199'da Michael Bisping ile Luke Rockhold'un karşı karşıya geleceği maç öncesinde düzenlenen basın gecesinde sahne arkasında yer alan güzeller gözlerini yakışıklı dövüşçülerden alamadı.
Gözlerini Dövüşçülerden Alamadı 01:42
Gözlerini Dövüşçülerden Alamadı 160 izlenme - 5 ay önce UFC 199'da Michael Bisping ile Luke Rockhold'un karşı karşıya geleceği maç öncesinde düzenlenen basın gecesinde sahne arkasında yer alan güzeller gözlerini yakışıklı dövüşçülerden alamadı.
Merakla Beklenen Maçın Galibi Bisping 00:27
Merakla Beklenen Maçın Galibi Bisping 150 izlenme - 5 ay önce UFC 199'da Michael Bisping rakibi Luke Rockhold'u nakavt ederek ortasiklet şampiyonu ünvanını aldı.
Hakeme Derdini Anlatırken Kendini Yerde Buldu 00:41
Hakeme Derdini Anlatırken Kendini Yerde Buldu 90 izlenme - 4 ay önce UFC'de merakla beklenen Michael Bisping-Anderson Silva maçı ilginç bir an yaşandı. Bisping'in hakeme birşeyler anlatmaya çalıştığı sırada durumu fırsat bilen Silva attığı diz ile rakibini yere serdi. Bu olayın ardından devam eden mücadelede Bisping rakibini hakem kararı ile mağlup etti.
Böyle Saygı Görülmedi 00:21
Böyle Saygı Görülmedi 86 izlenme - 4 ay önce UFC'de sonucu merakla beklenen Michael Bisping-Anderson Silva maçı İngiliz Bisping'in galibiyeti ile sonuçlanırken, hakem kararı ile biten maç sonrası iki dövüşçünün birbirlerine olan saygısı büyük alkış aldı.
Böyle Saygı Görülmedi 00:21
Böyle Saygı Görülmedi 84 izlenme - 8 ay önce UFC'de sonucu merakla beklenen Michael Bisping-Anderson Silva maçı İngiliz Bisping'in galibiyeti ile sonuçlanırken, hakem kararı ile biten maç sonrası iki dövüşçünün birbirlerine olan saygısı büyük alkış aldı.
Hakeme Derdini Anlatırken Kendini Yerde Buldu 00:41
Hakeme Derdini Anlatırken Kendini Yerde Buldu 82 izlenme - 8 ay önce UFC'de merakla beklenen Michael Bisping-Anderson Silva maçı ilginç bir an yaşandı. Bisping'in hakeme birşeyler anlatmaya çalıştığı sırada durumu fırsat bilen Silva attığı diz ile rakibini yere serdi. Bu olayın ardından devam eden mücadelede Bisping rakibini hakem kararı ile mağlup etti.
Derdini Anlatırken Nakavt Oldu! 00:11
Derdini Anlatırken Nakavt Oldu! 31 izlenme - 8 ay önce UFC'de merakla beklenen Michael Bisping - Anderson Silva maçı ilginç bir nakavt ile sona erdi. Bisping'in hakeme birşeyler anlatmaya çalıştığı sırada durumu fırsat bilen Silva attığı diz ile rakibini nakavt etti.
Böyle Saygı Görülmedi 00:21
Böyle Saygı Görülmedi 9 izlenme - 4 ay önce UFC'de sonucu merakla beklenen Michael Bisping-Anderson Silva maçı İngiliz Bisping'in galibiyeti ile sonuçlanırken, hakem kararı ile biten maç sonrası iki dövüşçünün birbirlerine olan saygısı büyük alkış aldı.