Hoşgeldiniz!

Michael De Leeuw Videoları İzle

Hollanda'da Eric Cantona golü 00:33
Hollanda'da Eric Cantona golü 228 izlenme - 1 yıl önce Hollanda ekiplerinden Groningen'de forma giyen Michael de Leeuw, De Graafschap karşısında Fransız efsane futbolcu Eric Cantona'nın Manchester United forması ile Sunderland'e attığı golüne çok benzerini kaydederek adından söz ettirdi.
Hollanda'da Eric Cantona Golü 00:33
Hollanda'da Eric Cantona Golü 200 izlenme - 1 yıl önce Hollanda ekiplerinden Groningen'de forma giyen Michael de Leeuw, De Graafschap karşısında Fransız efsane futbolcu Eric Cantona'nın Manchester United forması ile Sunderland'e attığı golüne çok benzerini kaydederek adından söz ettirdi.
Bu Gol Yılın Golü Olur 00:44
Bu Gol Yılın Golü Olur 115 izlenme - 3 yıl önce Hollanda Eredivisie'nin 18. haftasında sahasında NEC'i 5-2 yenen Groningen'de 4. golü kaydeden Michael de Leeuw yaptığı vuruş ile herkesi şaşırttı. de Leeuw'un bu golü şimdiden sezonun golüne aday gösterildi.
Hollanda'da Eric Cantona golü! 00:33
Hollanda'da Eric Cantona golü! 51 izlenme - 1 yıl önce Hollanda ekiplerinden Groningen'de forma giyen Michael de Leeuw, De Graafschap karşısında Fransız efsane futbolcu Eric Cantona'nın Manchester United forması ile Sunderland'e attığı golüne çok benzerini kaydederek adından söz ettirdi.
Hollanda'da Yılın Golü Geldi! 00:40
Hollanda'da Yılın Golü Geldi! 75 izlenme - 3 yıl önce Hollanda Erediviese 18.hafta maçında Groningen sahasında NEC Nijmegen'i 5-2 mağlup ederken Groningen forması giyen Michael de Leeuw'un golü şimdiden yılın en güzel golüne aday gösterilmeye başlandı.
Bu Gol Ayakta Alkışlanır! Leeuw'dan Süper Gol! 00:44
Bu Gol Ayakta Alkışlanır! Leeuw'dan Süper Gol! 34 izlenme - 3 yıl önce Groningen, Nec Nijmegen'i 5-2 Mağlup Ederken, Michael De Leeuw, Çok Şık Bir Gole İmza Attı..
Hollanda Ligi'ne Damga Vuran Gol! 00:47
Hollanda Ligi'ne Damga Vuran Gol! 33 izlenme - 3 yıl önce Hollanda Eredivisie'nin 18. haftasında sahasında NEC'i 5-2 yenen Groningen'de 4. golü kaydeden Michael de Leeuw yaptığı vuruş ile herkesi şaşırttı. de Leeuw'un bu golü şimdiden sezonun golüne aday gösterildi.