Hoşgeldiniz!

Michael Owen Videoları İzle

Michael Owen 00:11
Michael Owen 31.681 izlenme - 11 yıl önce Michael Owen'dan süper bir gol.
7 Yaşında ! 18 Maç 128 Gol 06:42
7 Yaşında ! 18 Maç 128 Gol 2.872 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de henüz 7 yaşında olan Ben Trueman isimli minik futbolcu, 18 maçta 128 gol atarak şimdiden İngilizler yeni bir "Michael Owen" umudu oldu.
Michael Owen 00:23
Michael Owen 2.354 izlenme - 10 yıl önce Owen in Arjantine attığı müthiş gol
Michael Owen da yerle bir oldu 00:48
Michael Owen da yerle bir oldu 555 izlenme - 1 yıl önce Eski Liverpoollu İngiliz golcü Michael Owen, son günlerde birçok futbolcunun denediği Dizzy yani baş döndüren gol yarışına katılan son isim oldu
Gol Sanatçısı - Michael Owen 04:16
Gol Sanatçısı - Michael Owen 153 izlenme - 2 yıl önce İşte karşımızda bir dönemin gol denince akla gelen yıldızlarından Michael Owen. Henüz yirmili yaşlarının başlarında Liverpool ve İngiltere Milli Takımı'nın değişmezi olmuş, İngilizlerin gol sanatçısı Owen, gerek uzun ve sürekli sakatlıklar gerekse de yanlış transfer tercihleriyle çoğu zaman futboldan uzak kalmıştır. Owen'ın istikrarsız ama parlak kariyerinden seçme golleri izliyoruz. İyi seyirler
Michael Owen'ın Golüne Spikerin Flemenkçe Hassiktir Çekmesi 00:53
Michael Owen'ın Golüne Spikerin Flemenkçe Hassiktir Çekmesi 108 izlenme - 2 yıl önce O yıllarda Michael Owen dünya sahnesine yeni çıkmış, gelecek vadeden bir çok genç bir futbolcudur. Dünya kupasında İngiltere adına forma şansı bulacak kadar kendisine güvenilmektedir. Ve Arjantin'e attığı, dünya kupası tarihine geçecek güzellikte bu gol ile tüm dünyaya adını duyurur. Ve futbol tarihin her dönüm noktasında olduğu gibi arap spiker yine iş başındadır. Ve bu gole hassiktir çeker ve de haklıdır da. Bu gol hassiktirliktir. Not : Golden hemen sonra "Ya hassiktir!" tepkisini duyabilirsiniz.
Michael Owen,paul Scholes 01:16
Michael Owen,paul Scholes 203 izlenme - 8 yıl önce onlar birer yaşayan efsane
Michael Owen Spiker Olursa 01:00
Michael Owen Spiker Olursa 74 izlenme - 4 yıl önce İngiliz futbolunun efsane ismi, futbol yorumculuğu için anlaştığı kanalın reklamını yaptı.
Owen: Martial başarısız olursa 01:30
Owen: Martial başarısız olursa 9 izlenme - 1 yıl önce İngiltere'nin efsane eski futbolcusu Michael Owen, Manchester United'ın yeni transferi Anthony Martial ve Wayne Rooney hakkında konuştu.
Balotelli İçin Şok Sözler 00:28
Balotelli İçin Şok Sözler 10 izlenme - 2 yıl önce Eski İngiliz milli futbolcu Michael Owen: "Balotelli, takımdaki kredisini tüketmek üzere. En endişe verici durum ise arkadaşlarının ona karşı sergilediği vücut dili." dedi.