Hoşgeldiniz!

Michael Winslow

Polis Akademisi - Ağzıyla Her Sesi Çıkaran Adam Larvele Jones 24:04
Polis Akademisi - Ağzıyla Her Sesi Çıkaran Adam Larvele Jones 1.604 izlenme - 3 yıl önce Polis Akademisi filminin en sempatik oyuncusudur Michael Winslow.. Larvelle Jones karakteriyle daha doğrusu çıkardığı seslerle ve yaptığı taklitlerle, tanıdığımız oyuncu, 90'larda çocuk olan herkesi kendisine hayran bırakmıştır. Bu uzun versiyondur. Daha kısası için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/12522/larvele-jones-polis-akademisi-agziyla-her-sesi-cikaran-adam
Michael Winslow Beyaz Show'da (Polis Akademisi) 03:49
Michael Winslow Beyaz Show'da (Polis Akademisi) 1.538 izlenme - 4 yıl önce Sevilen film serisi Polis Akademisi'nde taklitleriyle ünlü aktör Michael Winslow, Beyaz Show'a konuk oldu. Ünlü aktör kısa bir gösteri yaptı ve seyirciden büyük alkış aldı.
Polis Akademisi - Fragman (1984) 02:14
Polis Akademisi - Fragman (1984) 1.431 izlenme - 3 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/50906/polis-akademisi-cizgi-film-jenerik Bilmeyenler İçin Polis Akademisi Çizgifilmden Filme Uyarlanmıştır.... Kentin valisi Polis Akademileri'nin artık ırk, cinsiyet, boy, kilo ve eğitim ayrımı yapmaksızın polis olmak isteyen herkese açık olduğunu beyan eder. Bunun üzerine her biri farklı ortamlardan gelen, birbirinden ilginç ve farklı kişiliklere sahip insanlar Polis Akademisi'ndeki seçmelere katılmak üzere Akademi Kampüsü'ne gelirler. Polis adayları bu durumdan son derece hoşnuttur. Ancak onları eğitmekle sorumlu olan üstleri, bu acemi çaylakları nasıl yola getireceklerini kara kara düşünmeye başlamışlardır bile. Öğrencilerin hemen hepsi, eğitimlerini tamamlayıp iyi birer polis olarak emniyet teşkilatına katılmaya kararlıdırlar. Ancak bazılarının geliş sebebi çok farklıdır. Ya akademiye yazılacak, ya da hapse gireceklerdir...
Michael Winslow Ses Gösterisi - Polis Akademisi - Beyaz Show 03:49
Michael Winslow Ses Gösterisi - Polis Akademisi - Beyaz Show 1.269 izlenme - 4 yıl önce beyaz show ekranlara kahkaha ve neşe katmaya geliyor. beyaz show yine şahane! yonca lodi, gürkan uygun, berk hakman ve simin bıçakçıoğlu bu hafta beyaz show’da.. beyaz show 21 mart cuma akşamı yine kırmaktan geçirecek.
Polis Akademisi 5 - Miami Sahili Görevi - Fragman (1988) 01:39
Polis Akademisi 5 - Miami Sahili Görevi - Fragman (1988) 934 izlenme - 3 yıl önce Serinin bu bölümünde Kahramanlarımız Miami'ye bir ödül törenine davetlidir. Hem ödül hem de tatil için ünlü tatil cenneti ve turizm kenti olan Miami'ye giderler. Ancak Miami'ye geldiklerinde havaalanında Lassard yanlışlıkla 3 milyon dolar değerinde elmas bulunan çantayı alınca mücevher hırsızları paniğe kapılır. Çünkü kumandan Lassard'ın çantası bir mücevher hırsızının çantası ile birbirine karışır. Lassard kendisinin zannetiiği içi mücevher taşlarıyla dolu çantayı alıp oteline giderken, hırsızların kendilerinin diye aldıkları çanta ile ortada kalırlar. Bunun için Lassard'ı kaçırıp çantaya kavuşmak isterler ve bundada başarılı olurlar. Lassard ise kendisini kaçıranların polis olduklarını ve tatbikat yaptıklarını zanneder ve bu çok hoşuna gider. Bu yüzden hırsızların işini kolaylaştıracak tüyolar verir, onlara yardımcı olur ve tabi onu kurtarmak isteyen kahramanlarımızın işide zorlaşır.
Michael Winslow Sahne Şovu 13:45
Michael Winslow Sahne Şovu 509 izlenme - 4 yıl önce Michael Winslow Sahne Şovu
Michael Winslow - Phonecalls 05:01
Michael Winslow - Phonecalls 325 izlenme - 3 yıl önce Efendim michael winslow abimiz sizlerin de tanıyacağı gibi polis akademisinden, phonecalls adlı gösterisini izleyeceksiniz
Polis Akademisi 02:11
Polis Akademisi 516 izlenme - 5 yıl önce Polis Akademisi'nden hatırladığımız Michael Winslow filmden bildiğimiz taklit özelliğiyle bakın ne yaptı...
Polis Akademisi 7 Moskova Görevi - Fragman (1994) 01:42
Polis Akademisi 7 Moskova Görevi - Fragman (1994) 454 izlenme - 3 yıl önce Rus mafyası'nın başı Constantine Konali, popüler bir bilgisayar oyunu aracılıyla dünyayı ele geçirmenin planlarını yapmaktadır. Konali'nin bu planından ürken Yeltsin, Emniyet Müdürü Rakov'dan onunla anlaşmasını ister. Rakov'da Amerika'dan Lassard'ı arayarak yardım ister...
Michael Winslow Kısa Gösteri (Polis Akademisi) 03:49
Michael Winslow Kısa Gösteri (Polis Akademisi) 356 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Show - Michael Winslow Kısa Gösteri (Polis Akademisi) 21.03.2014 Beyaz Show
Michael Winslow - Polis Akademisi'ndeki Her Ses Adam - Led Zeppelin Cover 02:11
Michael Winslow - Polis Akademisi'ndeki Her Ses Adam - Led Zeppelin Cover 259 izlenme - 3 yıl önce Michael Winslow... Onu ismen bilmesek de sıfatını gördüğümuzde aha işte bu polis akademisindeki adam der yaptığı efektleri bizde bir parça yapmaya çalışırız. Abimiz yine efekt yapma konusunda sınırları epeyce bı zorlamış. Buyursunlar.
Polis Akademisi 3 Eğitime Dönüş - Fragman (1986) 01:39
Polis Akademisi 3 Eğitime Dönüş - Fragman (1986) 326 izlenme - 3 yıl önce Bir eyalette iki Polis Akademisi'nin gereksiz olduğunu düşünen Vali Neilson, okullardan birinin eğitime devam edeceğini bildirir ve Komutan Lassard'ın her biri farklı kişiliklere sahip olan polis adayları ile Komutan Mauser'ın kurallara bağlı, güçlü denizcileri arasında komik bir mücadele başlar.
Polis Akademisinin Taklitçi Zencisi (Jimmy Hendrix İçermez) 05:17
Polis Akademisinin Taklitçi Zencisi (Jimmy Hendrix İçermez) 140 izlenme - 3 yıl önce Videomuz, 2000'lere kadar izlediğimiz 80'lerin efsanesi Polis Akademisi'nde efsane taklitler yapan eleman'ın, Michael Winslow'un, şovlarından bir tanesidir. Şu yaşıma kadar o seslerin montajla eklendiğine gayet ikna olmuştum. Ta ki zencimizin bir röportajına rastlayana kadar. Havalara girmeden çıkardığı pürüzsüz seslerle yaptığı beatbox'ı, Jimmy Hendrix soloları ve binimum efektleriyle yıılar sonra gönlümde yeniden bir taht kurmuştur. Jimmy Hendrix'in gitarla yaptığı efsane açılımları ağzıyla takip eden adamı izliyoruz efenm.
Michael Winslow Star Wars Sesleri 04:12
Michael Winslow Star Wars Sesleri 249 izlenme - 3 yıl önce Polis Akademisi'nde Teğmen Jones olarak tanıdığımız ve hayranı olduğumuz usta ses taklitçisi ve komedyen Michael Winslow Star Wars filmini kendi sesiyle yorumluyor ve eğlenceli bir gösteri oluyor.
Polis Akademisi Efsanesi Michael Winslow'dan Muhteşem Performans! 02:40
Polis Akademisi Efsanesi Michael Winslow'dan Muhteşem Performans! 59 izlenme - 1 yıl önce Efsanevi oyuncu Michael Winslow'da ne yetenekler varmış öyle! Michael'ın "Whole Lotta Love" performansını dinliyoruz.
Polis Akademisi 4 Vatandaşlar Devriyede - Fragman (1987) 01:39
Polis Akademisi 4 Vatandaşlar Devriyede - Fragman (1987) 170 izlenme - 3 yıl önce Her türlü suçun bir yaşandığı Los Angeles şehrini serserilerden temizlemeye ant içmiş, cesur ama biraz sakar kahramanlarımız, aynı zamanda da polis olmayı öğrendikleri akademilerini yaşatma savaşı içindedirler. Lassard, hem suça karşı daha güçlü olmak, hem de polis akademisinin gerekliliğini ispatlamak için halkı eğitip onları da polis teşkilatının bir parçası haline getirmek gerektiğini düşünür. Bunun için deeski mezunlarını yardıma çağırır. Ama zencisi, beyazı, hippisi, delisi ile Los Angelas halkını eğitmek hiç te kolay olmayacaktır.
Michael Winslow Ve Led Zeppelin'den Harika Düet 02:11
Michael Winslow Ve Led Zeppelin'den Harika Düet 129 izlenme - 4 yıl önce Polis Akademisi dizisinden hatırladığımız ses taklitleriyle bilinen Michael Winslow, Led Zeppelin ile muhteşem bir düet yaptı
Polis Akademisi 2 - İlk Görev Fragman (1985) 01:23
Polis Akademisi 2 - İlk Görev Fragman (1985) 183 izlenme - 3 yıl önce Akademiden mezun olan öğrenciler, artık birer polis olarak görev başındadır. Ancak Los Angeles şehrinde çıkan olaylar karşısında Emniyet Teşkilatı başarı gösteremeyince hesap akademiye çıkarılır. Akademinin yaşlı müdürü komutan Lassard, bunun üzerine eski öğrencilerinden yardım ister.
Polis Akademisi 6 - Şehir Kuşatma Altında - Fragman (1989) 01:25
Polis Akademisi 6 - Şehir Kuşatma Altında - Fragman (1989) 146 izlenme - 3 yıl önce Şehri kasıp kavuran ve esrarengiz bir lideri olan Wilson Heights çetesi, kanunları ve kuralları hiçe sayarak şehrin altını üstüne getirirler. Şehri, başındaki bu beladan her zaman olduğu gibi Polis Akademisinin çılgın polisleri kurtaracaktır.
Michael Winslow - Araba Alarmı 01:24
Michael Winslow - Araba Alarmı 147 izlenme - 3 yıl önce Jay Leno'dan Subat 2014'de The Tonight Show tahtini alacak olan Jimmy Fallon sunar: Ses efekti konusunda bir ustad Michael Winslow. Michael Winslow kimdir diye sorarsaniz, cok ayip edersiniz ve ben affetsem bile tarih sizi affetmez..
michael winslow - whole lotta love 02:11
michael winslow - whole lotta love 118 izlenme - 7 yıl önce