Hoşgeldiniz!

Micheal Jordan Videoları İzle

Micheal Jordan 00:13
Micheal Jordan 1.587 izlenme - 10 yıl önce no comment
Allen Iverson'ın Michael Jordan'a Yaptığı Ünlü Crossover! (1996-97) 00:15
Allen Iverson'ın Michael Jordan'a Yaptığı Ünlü Crossover! (1996-97) 28 izlenme - 2 ay önce Allen Iverson, Chicago Bulls hanedanlığınının sürdüğü çaylak sezonunda, efsane Michael Jordan'ı bu crossover ile avlamıştı!
Micheal Jordan'ın Dikembe Mutombo'ya Smaçla Verdigi Ders 01:05
Micheal Jordan'ın Dikembe Mutombo'ya Smaçla Verdigi Ders 314 izlenme - 2 yıl önce Sanırım All Star maçından önce Dikembe Mutombo'nun yaptığı iddialı açıklamarının karşılığı olarak, aynı sezon içinde Michel Jordan'ın muhteşem smacıyla cevap vermesini izliyoruz. Smacın sonunda Dikembe Mutombo'nun klasik parmak sallama hareketini yapması da Mutombo acısından üzüntu verici olmuş.
Micheal Jordan Süper Hareketler 00:24
Micheal Jordan Süper Hareketler 1.128 izlenme - 9 yıl önce süper bloklar basıyor süperde oynuyor
Dream Team Ve Micheal Jordan 09:06
Dream Team Ve Micheal Jordan 1.325 izlenme - 10 yıl önce Sadece izleyin büyüleneceksiniz...
Micheal Jordan-Air Jordan 06:20
Micheal Jordan-Air Jordan 15 izlenme - 2 ay önce Basketbol tarihinin en önemli basketbolculardan olan Micheal Jordan'ın en güzel hareketlerinin,basketlerinin olduğu geçmişten geleceğe bir video.Zevkle izleyeceksiniz.
Michael Jordan - Başarı(sızlık) Hikayesi 00:32
Michael Jordan - Başarı(sızlık) Hikayesi 164 izlenme - 2 yıl önce Bu dünyada birşeyler başarmak için çok iyi olman gerekmiyor ama çok inatçı olman gerekiyor.
Kahramanlar Bile Başarasız Olabilirler 03:24
Kahramanlar Bile Başarasız Olabilirler 46 izlenme - 2 yıl önce ABONE OL: https://goo.gl/gKhVL6 Kahramanlar Bile Başarısız Olabilirler 1. Lisede basketbol takımından atıldıktan sonra eve gidip kendini odasına kilitleyip basketbol oynıyamadığı için ağlamaya başladı. Michael Jordan 6 kez NBA şampıyonu 5 kez NBA MVP 4 kez NBA All-Star oldu 2. Neredeyse 4 yaşına kadar konuşamıyordu. Öğretmenleri asla diğerlerine yetişemez dediler. Albert Einstein Teorik Fizikçi Nobel Ödülüne layık görüldü. 3. Kilolu olduğu için haber sunduğu kanaldan kovuldu. Oprah Winfrey bir çok ödül kazanan talk show'lara ev sahipliği yaptı. dünyanın en etkili kadınlarından biri olarak bilinmekte 4. Hayal güçü ve original fikirleri olmadığı için çcalıştığı gazeteden kovulur. Walt Disney Mickey Mouse yapımçısı ... 22 Akademik ödül kazandı 5. 11 yaşında büyüme hormonu eksikliği teşhisi konduktan sonra oynadığı takımdan atıldı. Çünkü yaşıtlarına göre kısa kalıyordu. Lionel Messi 4 kez FIFA Ballon d'Or ödülü kazandı 6. 30 yaşında başladığı şirketten çıkarıldıktan sonra harap ve depresif bırakıldı. Steve Jobs Apple ve Pixar kuruçusu 7. Kullandığı İlaçlar ve yoksulluk yüzünden liseyi bırakmak zorunda kaldı, ve başarısız bir intihar girişiminde bulundu. Eminem 13 kez grammy ödülü kazandı albumlari 90 milyon sattı 8. Bir öğretmen "bir şeyler öğrenmesi için çok aptal olduğunu söyledi." başarılı olaçağı bir başka yere gitmesini söyledi. Thomas Edison Tarihe elektriği bulan adam olarak geçti 9. Decca Kayıt stüdyoları, tarafından reddedildi "Biz onların sesini sevmiyorum, Onların şov dünyasında bir geleceği yok" dedi. Beatles Grubu Tarihteki en başarılı ticari olarak eleştirmenlerce beğenilen bant 10. İlk kitabı 27 yayımcı tarafından reddedildi. Dr. Seuss tarihin en çok satan çocuk kitapları yazarı 11. Nişanlısı öldü, işinde başarısız oldu, ölüm sinir krizleri geçirdi ve 8 kere seçimlerde yenildi. Abraham Lincoln ABD'nin 16. Başbakanı 12. Eğer başarısız olmassan. Yeniden denemeyi öğrenemessin. Beğenmeyi Yorum Yapmayı ve Abone Olmayı Unutmayın! İletişim: sehmouscelik@gmail.com Takip Edin: Facebook: https://www.facebook.com/pages/Sehmou... Youtube: http://www.youtube.com/sehmouscelik Google : https://plus.google.com/ sehmouscelik Pinterest: https://www.pinterest.com/sxmscelik Music: incompetech.com Video Editing: Sony Vegas Pro 13