Hoşgeldiniz!

michelle obama

Donald Trump'ın Eşi Melania Trump Michelle Obama'nın Konuşmasını Çaldı 01:18
Donald Trump'ın Eşi Melania Trump Michelle Obama'nın Konuşmasını Çaldı 3.396 izlenme - 2 yıl önce ABD'de Cumhuriyetçi Parti'nin Başkan Adayı Donald Trump'ın eşi Melania Trump'ın seçim kampanyasında yaptığı ilk konuşma 'hırsızlık' suçlamalarına hedef oldu. Melania Trump, konuşması için metin yazarlarıyla çalıştı. Trump'ın eşi, kocasını sert ama merhametli ve birleştirici bir aday olarak tanıttı. Donald Trump'ın İletişim Danışmanı Jason Miller yayınladığı bildiride "Yazar ekibi bu güzel konuşmayı kaleme alırken Melania'nın hayatında ilham aldığı şeyleri ve bazı noktalarda kendi düşünce yapısını yansıttılar. Melania'nın kendi göçmen deneyimi ve Amerika'ya beslediği sevgi konuşmasında öne çıktı ve böyle başarılı bir konuşma ortaya çıktı" dedi. Donald Trump da karısının konuşmasını "inanılmazdı" diyerek övdü.
James Corden ile Michelle Obama Carpool Karaoke Yaptı 14:41
James Corden ile Michelle Obama Carpool Karaoke Yaptı 1.189 izlenme - 2 yıl önce Michelle Obama, James Corden ile birlikte Carpool Karaoke yaparak Beyonce ve Stevie Wonde söyledi. Sürpriz olarak ise kendilerine Missy Elliott da katıldı.
Michelle Obama'nın Eşini Kıskanıp Kezbana Bağlaması 00:50
Michelle Obama'nın Eşini Kıskanıp Kezbana Bağlaması 1.663 izlenme - 5 yıl önce Barack Obama'nin Mandela'yi anma toreninde Danimarka başbakanıyla samimi tutumlarda bulunması eşi Michalle Obama'yı hayli kıskandırmış.
Bir Günde 17 Milyon Kez İzlenen Michelle Obama'nın 'Turplu Dansı 01:05
Bir Günde 17 Milyon Kez İzlenen Michelle Obama'nın 'Turplu Dansı 826 izlenme - 4 yıl önce BD'nin 'First Lady'si Michelle Obama'nın, elinde bir turpla yaptığı dans, internette günün en popüler videolarından oldu. Sağlıklı beslenme kampanyalarına destek veren Michelle Obama, internette bu kapsamda yapılan bir soru cevap oturumunda, kendisine yönetilen bir soruya bu dansla cevap verdi. Soru, "Ortaya her çıkışınızda kaç kalori harcıyorsunuz?"du. Soruda İngilizce "ortaya çıkmak" amlanıma gelen "turn up" kelimesinin kullanılması üzerine, First Lady orijinal sözleri "Turn up for what?" şeklinde olan bir şarkıyı "Turnip for what?" olarak değiştirerek dansetti. Video bir günde yaklaşık 17 milyon kez izlendi. Michelle Obama ardından çocuklarla birlikte Beyaz Saray'ın bahçesinde yetişen sebzeleri toplayarak yemek yaptı.
Michelle Obama'nın Ellen Show'daki Dansı 06:28
Michelle Obama'nın Ellen Show'daki Dansı 550 izlenme - 4 yıl önce Haydi Hareket Edelim' adlı sağlıklı yaşam kampanyasının mimarı olan Amerikalı First Lady, The Ellen Show'a konuk olduğu gece kampanyanın 5. yılı için dans etti.
First Lady'nin Basketbol Şovu 00:05
First Lady'nin Basketbol Şovu 1.085 izlenme - 5 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nin First Lady'si Michelle Obama, basketbol becerisini, NBA basketbolcularının da katıldığı, sağlıklı beslenme konulu bir filmin çekimleri sırasında gösterme fırsatı buldu.
Michelle Obama'nın Lebron'a Smacı 00:49
Michelle Obama'nın Lebron'a Smacı 753 izlenme - 4 yıl önce Gelenek icabı NBA şampiyonu MiamiHeat Beyaz Saray'ı ziyarete gidiyor ve hadi obeziteye karşı bir reklam filmi çekelim diyorlar. Bu sırada eğlenceli bir kişilik olduğunu tahmin ettiğim Michelle Obama Lebron James'in üzerinden smaç basıyor. Emine Erdoğan vs Michelle Obama demeden edemeyeceğim kusura bakmayın.
Michelle Obama ve Cleveland Cavaliers Mannequin Challenge 00:30
Michelle Obama ve Cleveland Cavaliers Mannequin Challenge 400 izlenme - 2 yıl önce Geçen sozunun NBA şampiyonu Cleveland Cavaliers'ın beyaz saray ziyarete sırasında ABD First Lady'si Michelle Obama ile yapmış oldukları mannequin challenge izliyoruz...
Dünya Michelle Obama'nın Dansını Konuşuyor 01:36
Dünya Michelle Obama'nın Dansını Konuşuyor 751 izlenme - 6 yıl önce Michelle Obama, obeziteyle mücadele için bir süredir devam ettirdiği "Haydi Hareket Edelim" kampanyası kapsamında Cuma gecesi Jimmy Fallon'ın talk show programına katıldı. Programda Obama ile Fallon?ın yaptığı dans birkaç saat içinde internetin en çok izlenen videoları arasına girdi. Videoda Fallon kadın kılığına girdi. Hem ünlü sunucu hem de Obama, kapri pantolonları, hırkaları ve düz ayakkabılarıyla tipik birer "ABD?li ev kadını anne" rolünde.
Bush'un Michelle Obama'ya Şeker Vermesi 00:45
Bush'un Michelle Obama'ya Şeker Vermesi 34 izlenme - 5 ay önce Senatör John McCain için düzenlenen cenaze törenindeki görüntüleriGeorge W. Bush'un, eşi Lara Bush’un elindeki şekeri alıp Michelle Obama'ya verdiği anlaşıldı.
Michelle Obama Obeziteyle Mücadele İçin Dans Etti 03:14
Michelle Obama Obeziteyle Mücadele İçin Dans Etti 451 izlenme - 4 yıl önce 'Haydi Hareket Edelim' adlı sağlıklı yaşam kampanyasının mimarı olan Amerikalı First Lady, The Ellen Show'a konuk olduğu gece kampanyanın 5. yılı için dans etti. 'Let's Move' (Haydi Hareket Edelim) adlı obeziteyle mücadele ve sağlıklı yaşam kampanyasının mimarı Amerikalı First Lady Michelle Obama, The Ellen Degeneres Show'a konuk oldu. Kampanyanın 5. yılında harekete geçen First Lady konuk olduğu programda dansçılarla sahne aldı. ELLEN DA EŞLİK ETTİ First Lady, Mark Ronson ve Bruno Mars'ın 'Uptown Funk' parçası eşliğinde Ellen ile birlikte dans ederken stüdyodaki seyircinin de coşkusu gözlerden kaçmadı. AYNI DANSLA BEYAZ SARAY'DA OLACAKLAR Kampanyaya özel hazırlanan bu koreografi, bu yıl Beyaz Saray'daki Paskalya kutlamaları kapsamında yapılacak geleneksel yumurta yuvarlama etkinliğinde de tüm katılımcılara öğretilecek.
Michelle Obama'nın Paskalya Dansı 01:15
Michelle Obama'nın Paskalya Dansı 216 izlenme - 3 yıl önce Hiç bizde/onlarda geyiğine girmeden "bir ülkenin liderinin eşinin halkla ne derece bütünleşebileceğini gösteren bir video olmuş" diyip konuyu kapatmak istiyorum.
Michelle Obama'nın Dansı 02:03
Michelle Obama'nın Dansı 275 izlenme - 4 yıl önce Amerika'nın first lady'si Michelle Obama'nın bizzat kendisinin düzenlediği bir kampanya dahilinde ünlü talk show sunucusu Jimmy Fallon'la birlikte gerçekleştirdiği dansı izliyoruz. Şimdiden Türkiye ile karşılaştırmalı yorumları duyar gibiyim. İyi seyirler!
Michelle Obama'nın Eşini Kıskanıp 'Kezban'a Bağlaması 00:50
Michelle Obama'nın Eşini Kıskanıp 'Kezban'a Bağlaması 337 izlenme - 4 yıl önce Barack Obama'nin Mandela'yi anma toreninde Danimarka başbakanıyla önce kendi fotoğraflarını çekip ardından samimiyeti ilerletmeye başlamasının akabinde bizim Obama'nın eşi tavır falan yapıp, trip atıp finalde de yerini değiştirmiş kocasının. Kezbanlık evrensel demek arkadaş. Ayrıca Amerika, Danimarka başbakanı falansınız cep telefonuyla tutup "selfieeeee" yapmak da nedir.
Michelle Obama'dan Turplu Dans 00:42
Michelle Obama'dan Turplu Dans 220 izlenme - 4 yıl önce ABD'nin 'First Lady'si Michelle Obama'nın, elinde bir turpla yaptığı dans, internette günün en popüler videolarından oldu. Sağlıklı beslenme kampanyalarına destek veren Michelle Obama, internette bu kapsamda yapılan bir soru cevap oturumunda kendisine yönetilen bir soruya bu dansla cevap verdi. First Lady orijinal sözleri "Turn down for what?" şeklinde olan bir şarkıyı "Turnip (turp) for what?" olarak değiştirerek dans etti. Video bir günde yaklaşık 17 milyon kez izlendi. Michelle Obama ardından çocuklarla birlikte Beyaz Saray'ın bahçesinde yetiştirilen sebzeleri toplayarak yemek yaptı.
Jimmy Fallon | Michelle Obama - Evolution Of Mom Dancing Anne Dansı 02:03
Jimmy Fallon | Michelle Obama - Evolution Of Mom Dancing Anne Dansı 430 izlenme - 6 yıl önce In Honor Of The First Lady's "let's Move" Campaign, And To Encourage Parents Everywhere To Get Up And Get Moving With Their Kids, Jimmy Fallon And Michelle O...
Michelle Obama'nın Ellen'in Programında Dans Etmesi 00:52
Michelle Obama'nın Ellen'in Programında Dans Etmesi 244 izlenme - 3 yıl önce 'Let's Move' (Haydi Hareket Edelim) adlı obeziteyle mücadele ve sağlıklı yaşam kampanyasının mimarı Amerikalı First Lady Michelle Obama, The Ellen Degeneres Show'a konuk oldu. Kampanyanın 5. yılında harekete geçen First Lady konuk olduğu programda dansçılarla sahne aldı. First Lady, Mark Ronson ve Bruno Mars'ın 'Uptown Funk' parçası eşliğinde Ellen ile birlikte dans ederken stüdyodaki seyircinin de coşkusu gözlerden kaçmadı. Kampanyaya özel hazırlanan bu koreografi, bu yıl Beyaz Saray'daki Paskalya kutlamaları kapsamında yapılacak geleneksel yumurta yuvarlama etkinliğinde de tüm katılımcılara öğretilecek.
First Lady Michelle Obama'nın Şaşırtan Dansı 01:14
First Lady Michelle Obama'nın Şaşırtan Dansı 208 izlenme - 4 yıl önce Daha önce de obezite sorununa ve sağlıklı beslenmeye dikkat çekmek amacıyla çeşitli etkinliklerde dans eden First Lady Michelle Obama , bu kez Beyaz Saray’da düzenlenen Paskalya kutlamasında sahneye çıktı. Mark Ronson’ın Uptown Funk adlı şarkısında dans eden First Lady bir hayli neşeliydi. Paskalya kutlamaları kapsamında ABD Başkanı Barack Obama da ise tenis oynadı.
Michelle Obama'nın Eşini Kıskanıp 'Kezban'a Bağlaması 00:50
Michelle Obama'nın Eşini Kıskanıp 'Kezban'a Bağlaması 166 izlenme - 5 yıl önce Michelle Obama'nın Eşini Kıskanıp 'Kezban'a Bağlaması
Beyaz Saray’da Nevruz Bayramı Kutlandı 01:15
Beyaz Saray’da Nevruz Bayramı Kutlandı 165 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Saray'da Nevruz bayramı dolayısıyla kutlama yapıldı. ABD Başkanı Barack Obama’nın eşi Michelle Obama’nın ev sahipliği yaptığı etkinlikte, Nevruz bayramını kutlayan ülke ve topluluklardan katılımcılar hazır bulundu. Folklor ekiplerinin yerel dansları sergilediği etkinlikte, Nevruz’a özel menü de sunuldu.
Go To College Music Video (with FIRST LADY MICHELLE OBAMA!) 02:02
Go To College Music Video (with FIRST LADY MICHELLE OBAMA!) 78 izlenme - 3 yıl önce College is awesome. If you don’t believe us just ask the First Lady of the United States and SNL’s Jay Pharoah. See more http://www.collegehumor.com LIKE us on: http://www.facebook.com/collegehumor FOLLOW us on: http://www.twitter.com/collegehumor FOLLOW us on: http://www.collegehumor.tumblr.com Subscribe to our new channel: CH2: https://www.youtube.com/ch2 cast: First Lady Michele Obama Jay Pharaoh Morgan Meadows Mahlon Raoufi crew: Director - Tim Wilkerson, Spencer Griffin Producer - Julia Bales Music Composer - The Gregory Brothers Assistant Music Producer - Michael Onufrak Assistant Music Producer - Tony Rodini Mastering - Dan Millice Cinematography - Kenny Wu Production Designer - Clayton Beisner Editors- Ryan Anthony Martin Writers: Pat Cassels, The Gregory Brothers, Jay Pharoah President of Original Content - Sam Reich Executive Producer & Vice President of Production - Spencer Griffin Director of Production - Sam Sparks Director of Post Production - Michael Schaubach Production Coordinator - Jessie Hixenbaugh Supervising Producer - Alex Edge Cam Op: Greg Harriot Sound Mixer - Patrick Southern Visual Effects - Somatic Studios, Ryan Anthony Martin Post Production Supervisor - Ashley Ruben Post Production Manager - Stephanie Zorn & Evan Watkins Head Assistant Editor - Phil Fox Assistant Editor - Eve Hinz Production Legal - Julia Shapiro Production Accountant - Shay Parsons Assistant Production Accountant - Giles Moffett Second Assistant Production Accountant - Chetera Bell Key Set PA - Marino Sannuti PA - Natalie Mattox
Michelle Obama ve Jimmy Fallon Yine Dans Etti 02:40
Michelle Obama ve Jimmy Fallon Yine Dans Etti 76 izlenme - 4 yıl önce Michelle Obama ve Jimmy Fallon yine dans etti Talk show programında Michelle Obama ile 5 sene önce yaptıkları dansı sergileyen Jimmy Fallon danslarıyla olay yarattı.
First Lady'den Ellen'e Özel Doğum Günü Kutlaması 01:00
First Lady'den Ellen'e Özel Doğum Günü Kutlaması 94 izlenme - 5 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nin First Lady'si Michelle Obama, oyuncu ve komedyen Ellen DeGeneres'in doğum gününü bir video ile kutladı.
Beyaz Saray'da Paskalya Kutlaması 03:04
Beyaz Saray'da Paskalya Kutlaması 72 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Saray'da Paskalya kutlaması- Obama çifti, Beyaz Saray bahçesinde yaklaşık 35 bin Amerikalıyı ağırladı ABD Başkanı Barack Obama ve eşi Michelle Obama, Paskalya kutlamasında Beyaz Saray'ın bahçesinde yaklaşık 35 bin Amerikalı'yı ağırladı.
Obama çifti dans pistinde 01:00
Obama çifti dans pistinde 56 izlenme - 6 yıl önce ABD Başkanı Barack Obama ve eşi Michelle Obama, başkanlık yemin töreninden sonra Kongre Merkezi'nde düzenlenen Başkomutanlık Balosu'nda dans etti.
Michelle Obama Hediyeyi Ne Yapacağını Bilemedi 01:10
Michelle Obama Hediyeyi Ne Yapacağını Bilemedi 19 izlenme - 2 yıl önce Tüm dünya dün Donald Trump'ın ABD'nin 45'inci Başkanı olarak görevi devraldığı yemin törenine kilitlendi. Törende yaşanan bazı olaylar sosyal medyada viral oldu. Bunlardan biri de Michelle Obama'nın Melania Trump'ın getirdiği hediyeyi ne yapacağını bilemediği anlara aitti.