Hoşgeldiniz!

michigan

Michigan Üniversitesi Bando Takımının Game of Thrones'li Gösterisi 08:39
Michigan Üniversitesi Bando Takımının Game of Thrones'li Gösterisi 1.397 izlenme - 1 hafta önce Amerikan futbolu müsabakalarının seyircileri takımlarını desteklemenin yanı sıra maçlardan önce üniversitelerin bando takımlarının sergiledikleri gösterileri izlemeyi seviyorlarmış. ABD'nin Michigan eyaletinde bulunan Michigan Üniversitesi bando takımının muhteşem görsel şovu kameraya böyle yansımış.
Erkekler doğum sancısı çekerse! 02:58
Erkekler doğum sancısı çekerse! 4.133 izlenme - 5 yıl önce ABD'nin Michigan eyaletinde iki erkek, eşlerinin yaşadığı doğum sancısının nasıl olduğunu öğrenmek için gönüllü olarak doğumhaneye yattı. Kensington Church'den iki erkek bunun için önce jinekolog Dr. Julie Masters ile irtibata geçti. Daha sonra 12 Mayıs'taki Anneler Günü'nde, doğumdan önce kasılmaların canlandırıldığı simulatöre girerek, yaşadıklarını filme aldırdı. Eşlerinin yanında sedyeye yatan erkeklere kasılmaları sağlayacak aplikasyonlar yapıldıktan sonra suni doğum sancıları verildi. Jinekologların yönlendirmesiyle, sancılara karşı nefes egzersizleri yapan erkeklerin görüntüleri ve kasılmalar karşısındaki yaşadıkları acıyı, eşleri gülerek seyretti. Dr. Masters, kasılmaları canlandırmak için gönüllülerin karın bölgelerine elektrodlar yerleştirdiklerini belirterek, bu sayede erkeklerin gerçekteki gibi olmasa da, eşlerinin doğum tecrübesini yaşadıklarını söyledi. Bu arada doğum sancıları sırasında eşlerinden duygusal destek alan erkeklerden biri "kusacağım" diye bağırırken, bir diğeri, "sanki karnının oyuluyormuş" acı çektiğini söyledi.Sedyeden kalktıktan sonra bir hayli bitkin görünen erkeklerden biri annesini ve eşini "kahraman" olarak nitelerken, bir diğeri "Kesinlikle tahmin ettiğimden çok daha kötüydü" yorumunda bulundu.
Şerefsiz Kurbağa 06:52
Şerefsiz Kurbağa 767 izlenme - 3 yıl önce Çizgi filmimizin konusu bilen bilir. İnşaat alanında çalışan amele, bir kutu içinde, bastonuyla dans edip şarkı söyleyen kurbağa bulur. Amele açgözlülükle ona buna kurbağanın yeteneklerini göstererek ticari amaca dökmeye çalışmaktadır ama şerefsiz kurbağa başka insanların yanında sadece oturup vraklamakla yetinir. Hem gıcık olduğum hem de sempati beslediğim bu kurbağa, aynısını bana yapsa o bastonunu ....
Usta Eller - Master Hands - 1936 Chevrolet Otomobil İmalatı 26:47
Usta Eller - Master Hands - 1936 Chevrolet Otomobil İmalatı 595 izlenme - 3 yıl önce Dökümden montaja, 1936 yılından bir otomobilin imalatının tüm aşamalarını içeren usta ellerin çalışmalarını izlemek için hazır olun.
Tribünlerin 3 Saniye Feyki 00:35
Tribünlerin 3 Saniye Feyki 496 izlenme - 4 yıl önce NCAA'in en ateşli taraftar topluluklarından birisine sahip olan Michigan State Spartans taraftarları top rakibin elindeyken yanlış geri sayım yaparak rakibini iki kez şaşırtıyor ve iki top kaybına neden oluyor. Sürenin bitmesine 5 saniye varken 8'den geriye saymaya başlayan tarafarlar iki kez rakibi yanıltıyor ve rakibin top kullanmadan süresinin bitmesine yol açıyor.
Beyzbol Topuyla Kuş Vurdu! İnanılmaz... 02:15
Beyzbol Topuyla Kuş Vurdu! İnanılmaz... 459 izlenme - 4 yıl önce ABD'de oynanan bir beyzbol maçında eşine az rastlanacak bir olay gerçekleşti. West Michigan Whitecaps forması giyen sporcu Jon Maciel yaptığı atışla bir kuşu vurdu.
Buzla Kaplı Deniz Feneri (Timelapse) 00:45
Buzla Kaplı Deniz Feneri (Timelapse) 488 izlenme - 5 yıl önce Michigan Gölü üzerinde St Joseph Feneri son kutup girdabı
Neden Michigan State Üniversitesi'nde Tedarik Zinciri ve Finans üzerine MBA yapmak istediniz? 02:09
Neden Michigan State Üniversitesi'nde Tedarik Zinciri ve Finans üzerine MBA yapmak istediniz? 276 izlenme - 4 yıl önce Solvoyo'da Müşteri Çözümleri Direktörü olarak çalışan Emre Darıcı, Michigan State Üniversitesi'ni ve Tedarik Zinciri ve Finans MBA'ini anlattı.
Michigan Gölü'nde deniz hortumu 00:38
Michigan Gölü'nde deniz hortumu 107 izlenme - 5 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nin Wisconsin eyaletinin kıyısında bulunduğu Michigan Gölü'nde oluşan iki deniz hortumu amatör bir kameraman tarafından görüntülendi.
ABD'nin Michigan Eyaletine Meteor Düştü 00:18
ABD'nin Michigan Eyaletine Meteor Düştü 16 izlenme - 10 ay önce ABD'nin Michigan eyaletinde dün akşam saatlerinde bir meteorun düşme anı araç içi kameraya böyle yansıdı.
Red Hot Chili Peppers Especially In Michigan
Red Hot Chili Peppers Especially In Michigan 142 izlenme - 7 yıl önce Red Hot Chili Peppers Especially In Michigan
Ağ Atarak Dron Yakalayan Dron Üretildi 01:44
Ağ Atarak Dron Yakalayan Dron Üretildi 58 izlenme - 3 yıl önce Michigan Üniversitesinin geliştirdiği dron attığı ağla diğer dronları havada yakalayabiliyor. Michigan Üniversitesi Amerika Birleşik Devletleri'nde eyalet üniversitesi. Dünyanın önde gelen araştırma üniversitelerindendir. 1817'de Detroit'te kurulmuş. 1837'de Ann Arbor'a taşınmış, Flint kampusu 1956'da, Dearbon kampusu ise 1959'da açılmıştır.
Neden Michigan State Üniversitesi'nde Tedarik Zinciri Ve Finans Üzerine Mba Yapmak İstediniz? 02:09
Neden Michigan State Üniversitesi'nde Tedarik Zinciri Ve Finans Üzerine Mba Yapmak İstediniz? 102 izlenme - 4 yıl önce Solvoyo'da Müşteri Çözümleri Direktörü olarak çalışan Emre Darıcı, MBA programını seçerken nasıl bir süreçten geçtiğini anlattı. Emre Darıcı'nın diğer anlatımları için; http://solvoyo.anlatsin.com/emre-darici Bütün anlatımlar için; http://anlatsin.com/
Müthiş Füzeye, Kaleci Bakakaldı 00:35
Müthiş Füzeye, Kaleci Bakakaldı 57 izlenme - 4 yıl önce ABD'de Michigan State Soccer futbolcusu Jason Stacy attığı golle maça damga vurdu. Rakip savunmanın kafayla uzaklaştırdığı top Jason Stacy'nin önünde kaldı. Önüne düşen topa bekletmeden nefis bir vuruş yapan Stacy, kalecinin çaresiz bakışları arasında harika bir gole imza attı.
Michigan Gölünde Top Şeklinde Buz Kütleleri 00:36
Michigan Gölünde Top Şeklinde Buz Kütleleri 40 izlenme - 5 yıl önce Michigan Gölünde İlginç Bir Manzara..
extreme lake effect snow blizzard in michigan! 05:19
extreme lake effect snow blizzard in michigan! 64 izlenme - 7 yıl önce tornadovideos.net storm chasers document an incredible lake effect snow blizzard in grand rapids michigan on december 23 2007. 50 mph wind gusts and snowfall rates of 2 inches per hour created near whiteout conditions and treacherous roads. check out tornadovideos.net for insane tornado footage breaking weather news and our live gps tracker!
Contact Me Roofing Contractor Dearborn Michigan 01:16
Contact Me Roofing Contractor Dearborn Michigan 3 izlenme - 5 ay önce Contact Me - Roofing Contractor Dearborn Michigan https://roofingdearborn.com/contact/ We are primarily focused on helping people with roofing problems in Dearborn Michigan and surrounding areas. If you wish to contact us please use the form below to send us an email. You can also contact us via social media on Facebook and Twitter.
Canlı Yayında Hayranından, Spor Spikerine Evlenme Teklifi 00:37
Canlı Yayında Hayranından, Spor Spikerine Evlenme Teklifi 25 izlenme - 4 yıl önce ABD'li spor spikeri Allie LaForce, basketbol karşılaşması öncesi canlı yayın bağlantısı yaparken hayranından sürpriz bir evlenme teklifi aldı.
Roofing Troy Michigan 01:06
Roofing Troy Michigan 2 izlenme - 6 ay önce http://troyroofingpros.com/ Need roof repair or roof replacement in Troy Michigan? At Troy Roofing Pros we offer roofing for residential and commercial and offer free roof inspections
Pota Çöktü, Ölümden Kıl Payı Kurtuldu 00:35
Pota Çöktü, Ölümden Kıl Payı Kurtuldu 17 izlenme - 4 yıl önce ABD Kolej Basketbal Ligi NCAA'de oynanan Northern Illinois Huskies'in Central Michigan'ı 73-55 yendiği maçta görülmemiş bir olay yaşandı.
Roofing contractros wyandotte Michigan 00:35
Roofing contractros wyandotte Michigan 1 izlenme - 11 ay önce http://michiganroofpros.com/finding-best-roofing-contractors-wyandotte-michigan/ Does your home need a new roof installed or a roof repair? Getting professional roof service means you'll need qualified roofing contractors in Wyandotte MI.
Buzdan Kaleye Dönüşen Deniz Feneri 00:52
Buzdan Kaleye Dönüşen Deniz Feneri 3 izlenme - 2 yıl önce ABD'deki Michigan Gölü'nde bulunan bir deniz feneri, kutuplardan gelen bir girdabın ortasında kalmasının ardından buz tuttu. Buzdan bir kaleye dönüşen deniz feneri, üstündeki buz katmanı sebebiyle çalışmaz hale geldi.
Sürükleme Haftası  2009 -  Salı 09:54
Sürükleme Haftası 2009 - Salı 3 izlenme - 4 yıl önce Day 2 of Hot Rod Magazine's Drag Week in Martin Michigan US131. Daha fazlası www.izlesene.com/hizlivebeygirli
R G Dempster and the Patriots Stand Up 02:25
R G Dempster and the Patriots Stand Up 1 izlenme - 1 yıl önce Click: http://www.DetroitRocksMedia.com R.G. Dempster and the Patriots represent a new movement in the music industry! Enjoy this unique patriotic song dedicated to bringing the message of unity. Be sure to share with all of your friends and family!
Elektrikle Çalışan Sürücüsüz Servis Araçları Sonbaharda Faaliyete Geçecek 00:31
Elektrikle Çalışan Sürücüsüz Servis Araçları Sonbaharda Faaliyete Geçecek 1 izlenme - 1 yıl önce Michigan Üniversitesi öğrencileri, yakında sürücüsüz servis aracından faydalanabilecek. Elektrikle çalışan bu araçlar sonbahar itibariyle kampüs içinde kullanıma girecek. Michigan Üniversitesi öğrencileri, bu sonbahar itibariyle şöföre ihtiyaç duymayan servis aracından faydalanabilecek. TAM OTOMATİK OLAN BU ARAÇLAR, ELEKTRİK ENERJİSİYLE ÇALIŞIYOR 15 kişilik kapasitesi olan bu tam otomatik servis aracının patenti, Fransız NAVYA firmasına ait. Elektrikle çalışan bu araçlar yaklaşık 3 kilometre yol gidebiliyor. MCity adı verilen bu proje kapsamında şu anda deney sürüşleri yapılıyor. Araçlar, bu yılın sonbaharında kullanılabilecek.