Hoşgeldiniz!

michigan

Erkekler doğum sancısı çekerse! 02:58
Erkekler doğum sancısı çekerse! 4.070 izlenme - 4 yıl önce ABD'nin Michigan eyaletinde iki erkek, eşlerinin yaşadığı doğum sancısının nasıl olduğunu öğrenmek için gönüllü olarak doğumhaneye yattı. Kensington Church'den iki erkek bunun için önce jinekolog Dr. Julie Masters ile irtibata geçti. Daha sonra 12 Mayıs'taki Anneler Günü'nde, doğumdan önce kasılmaların canlandırıldığı simulatöre girerek, yaşadıklarını filme aldırdı. Eşlerinin yanında sedyeye yatan erkeklere kasılmaları sağlayacak aplikasyonlar yapıldıktan sonra suni doğum sancıları verildi. Jinekologların yönlendirmesiyle, sancılara karşı nefes egzersizleri yapan erkeklerin görüntüleri ve kasılmalar karşısındaki yaşadıkları acıyı, eşleri gülerek seyretti. Dr. Masters, kasılmaları canlandırmak için gönüllülerin karın bölgelerine elektrodlar yerleştirdiklerini belirterek, bu sayede erkeklerin gerçekteki gibi olmasa da, eşlerinin doğum tecrübesini yaşadıklarını söyledi. Bu arada doğum sancıları sırasında eşlerinden duygusal destek alan erkeklerden biri "kusacağım" diye bağırırken, bir diğeri, "sanki karnının oyuluyormuş" acı çektiğini söyledi.Sedyeden kalktıktan sonra bir hayli bitkin görünen erkeklerden biri annesini ve eşini "kahraman" olarak nitelerken, bir diğeri "Kesinlikle tahmin ettiğimden çok daha kötüydü" yorumunda bulundu.
Usta Eller - Master Hands - 1936 Chevrolet Otomobil İmalatı 26:47
Usta Eller - Master Hands - 1936 Chevrolet Otomobil İmalatı 581 izlenme - 1 yıl önce Dökümden montaja, 1936 yılından bir otomobilin imalatının tüm aşamalarını içeren usta ellerin çalışmalarını izlemek için hazır olun.
Donmuş Deniz Fenerinin Masal Şatosuna Benzemesi 00:42
Donmuş Deniz Fenerinin Masal Şatosuna Benzemesi 166 izlenme - 7 ay önce Michigan Gölü kenarında bulunan deniz feneri donunca şatoya benzemiş. Kameraya yansıyan büyüleyici güzellik sizlerle.
Şerefsiz Kurbağa 06:52
Şerefsiz Kurbağa 482 izlenme - 2 yıl önce Çizgi filmimizin konusu bilen bilir. İnşaat alanında çalışan amele, bir kutu içinde, bastonuyla dans edip şarkı söyleyen kurbağa bulur. Amele açgözlülükle ona buna kurbağanın yeteneklerini göstererek ticari amaca dökmeye çalışmaktadır ama şerefsiz kurbağa başka insanların yanında sadece oturup vraklamakla yetinir. Hem gıcık olduğum hem de sempati beslediğim bu kurbağa, aynısını bana yapsa o bastonunu ....
Tribünlerin 3 Saniye Feyki 00:35
Tribünlerin 3 Saniye Feyki 415 izlenme - 3 yıl önce NCAA'in en ateşli taraftar topluluklarından birisine sahip olan Michigan State Spartans taraftarları top rakibin elindeyken yanlış geri sayım yaparak rakibini iki kez şaşırtıyor ve iki top kaybına neden oluyor. Sürenin bitmesine 5 saniye varken 8'den geriye saymaya başlayan tarafarlar iki kez rakibi yanıltıyor ve rakibin top kullanmadan süresinin bitmesine yol açıyor.
Beyzbol Topuyla Kuş Vurdu! İnanılmaz... 02:15
Beyzbol Topuyla Kuş Vurdu! İnanılmaz... 399 izlenme - 3 yıl önce ABD'de oynanan bir beyzbol maçında eşine az rastlanacak bir olay gerçekleşti. West Michigan Whitecaps forması giyen sporcu Jon Maciel yaptığı atışla bir kuşu vurdu.
Buzla Kaplı Deniz Feneri (Timelapse) 00:45
Buzla Kaplı Deniz Feneri (Timelapse) 449 izlenme - 4 yıl önce Michigan Gölü üzerinde St Joseph Feneri son kutup girdabı
Neden Michigan State Üniversitesi'nde Tedarik Zinciri ve Finans üzerine MBA yapmak istediniz? 02:09
Neden Michigan State Üniversitesi'nde Tedarik Zinciri ve Finans üzerine MBA yapmak istediniz? 269 izlenme - 3 yıl önce Solvoyo'da Müşteri Çözümleri Direktörü olarak çalışan Emre Darıcı, Michigan State Üniversitesi'ni ve Tedarik Zinciri ve Finans MBA'ini anlattı.
Ağ Atarak Dron Yakalayan Dron Üretildi 01:44
Ağ Atarak Dron Yakalayan Dron Üretildi 49 izlenme - 2 yıl önce Michigan Üniversitesinin geliştirdiği dron attığı ağla diğer dronları havada yakalayabiliyor. Michigan Üniversitesi Amerika Birleşik Devletleri'nde eyalet üniversitesi. Dünyanın önde gelen araştırma üniversitelerindendir. 1817'de Detroit'te kurulmuş. 1837'de Ann Arbor'a taşınmış, Flint kampusu 1956'da, Dearbon kampusu ise 1959'da açılmıştır.
Michigan Gölü'nde deniz hortumu 00:38
Michigan Gölü'nde deniz hortumu 103 izlenme - 4 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nin Wisconsin eyaletinin kıyısında bulunduğu Michigan Gölü'nde oluşan iki deniz hortumu amatör bir kameraman tarafından görüntülendi.
Neden Michigan State Üniversitesi'nde Tedarik Zinciri Ve Finans Üzerine Mba Yapmak İstediniz? 02:09
Neden Michigan State Üniversitesi'nde Tedarik Zinciri Ve Finans Üzerine Mba Yapmak İstediniz? 96 izlenme - 3 yıl önce Solvoyo'da Müşteri Çözümleri Direktörü olarak çalışan Emre Darıcı, MBA programını seçerken nasıl bir süreçten geçtiğini anlattı. Emre Darıcı'nın diğer anlatımları için; http://solvoyo.anlatsin.com/emre-darici Bütün anlatımlar için; http://anlatsin.com/
Red Hot Chili Peppers Especially In Michigan
Red Hot Chili Peppers Especially In Michigan 141 izlenme - 6 yıl önce Red Hot Chili Peppers Especially In Michigan
Müthiş Füzeye, Kaleci Bakakaldı 00:35
Müthiş Füzeye, Kaleci Bakakaldı 56 izlenme - 3 yıl önce ABD'de Michigan State Soccer futbolcusu Jason Stacy attığı golle maça damga vurdu. Rakip savunmanın kafayla uzaklaştırdığı top Jason Stacy'nin önünde kaldı. Önüne düşen topa bekletmeden nefis bir vuruş yapan Stacy, kalecinin çaresiz bakışları arasında harika bir gole imza attı.
Michigan Gölünde Top Şeklinde Buz Kütleleri 00:36
Michigan Gölünde Top Şeklinde Buz Kütleleri 40 izlenme - 3 yıl önce Michigan Gölünde İlginç Bir Manzara..
extreme lake effect snow blizzard in michigan! 05:19
extreme lake effect snow blizzard in michigan! 64 izlenme - 6 yıl önce tornadovideos.net storm chasers document an incredible lake effect snow blizzard in grand rapids michigan on december 23 2007. 50 mph wind gusts and snowfall rates of 2 inches per hour created near whiteout conditions and treacherous roads. check out tornadovideos.net for insane tornado footage breaking weather news and our live gps tracker!
Canlı Yayında Hayranından, Spor Spikerine Evlenme Teklifi 00:37
Canlı Yayında Hayranından, Spor Spikerine Evlenme Teklifi 24 izlenme - 2 yıl önce ABD'li spor spikeri Allie LaForce, basketbol karşılaşması öncesi canlı yayın bağlantısı yaparken hayranından sürpriz bir evlenme teklifi aldı.
Pota Çöktü, Ölümden Kıl Payı Kurtuldu 00:35
Pota Çöktü, Ölümden Kıl Payı Kurtuldu 17 izlenme - 2 yıl önce ABD Kolej Basketbal Ligi NCAA'de oynanan Northern Illinois Huskies'in Central Michigan'ı 73-55 yendiği maçta görülmemiş bir olay yaşandı.
Buzdan Kaleye Dönüşen Deniz Feneri 00:52
Buzdan Kaleye Dönüşen Deniz Feneri 2 izlenme - 7 ay önce ABD'deki Michigan Gölü'nde bulunan bir deniz feneri, kutuplardan gelen bir girdabın ortasında kalmasının ardından buz tuttu. Buzdan bir kaleye dönüşen deniz feneri, üstündeki buz katmanı sebebiyle çalışmaz hale geldi.
Sürükleme Haftası  2009 -  Salı 09:54
Sürükleme Haftası 2009 - Salı 3 izlenme - 3 yıl önce Day 2 of Hot Rod Magazine's Drag Week in Martin Michigan US131. Daha fazlası www.izlesene.com/hizlivebeygirli