Hoşgeldiniz!

microsoft

Microsoft KOBİ Çözümleri - Saint Benoit 01:31
Microsoft KOBİ Çözümleri - Saint Benoit 75.778 izlenme - 2 yıl önce Windows tabletler sayesinde çocuklarımız çok daha motive çalışıyor. Windows eğitim sektörüne zeka katıyor.
Windows emlak sektörüne hareket katıyor 01:14
Windows emlak sektörüne hareket katıyor 112.307 izlenme - 3 yıl önce Türkiye’nin önde gelen emlak firması Coldwell Banker Windows tabanlı emlak yönetim sistemi kullanıyor. Windows tabletlerde tüm danışmanlar, hangi noktada olursa olsun ilanlardan ajandalara, finansal araçlardan sözleşmelere kadar tüm ihtiyaçlarına her an ulaşabiliyor. Coldwell Banker 1906’da Amerika San Francisco’da Coldwell ve Benjamin Arthur Banker tarafından kurulmuş dünyanın ilk global gayrimenkul danışmanlık markası. Coldwell Banker Microsoft Azure bulut sistemini kullanıyor ve bu şekilde ölçeklenebilir, hızlı, sürekli erişilebilir ve güvenlikli bir ortamda tüm ofislerine ve müşterilerine hizmet üretebiliyor. Coldwell Banker Windows cihazlarında kullandığı REOS adlı emlak uygulamasıyla saha ekiplerini hareket halideyken de verimli kılabiliyor. Microsoft Kobi Çözümleri tüm dünyada büyüklü küçüklü milyonlarca işletmeye güç katıyor. Arayın, Microsoft’un üretkenlikten hareket halinde çalışmaya, iş zekasından bilgi güvenliğine kadar işinize neler kattığını uzmanlarımızdan öğrenin. Çözümlerimiz hakkında bilgi almak için hemen arayın: 444 9 365 Kayıt formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.
Beyaz Fırın Microsoft Kobi Çözümleri ile işine güvenlik katıyor 01:17
Beyaz Fırın Microsoft Kobi Çözümleri ile işine güvenlik katıyor 108.042 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Fırın, Türkiye’ye sunduğu lezzetlerin kalitesini 178 yıldır koruyor. Beyaz Fırın’ın bilişim sistemini koruyansa Microsoft’un yüksek güvenlikli hizmetleri. Beyaz Fırın 1836 yılında ilk olarak Balat’ta Kozmostranof tarafından kuruldu. Yıllar içinde nesilden nesile devreden işletme şu anda 5. nesil tarafından işletilmekte. Başarıya giderken ve büyüme yolunda çözüm ortaklarının önemine inanan Beyaz Fırın Genel Müdürü Nathalie Stoyanof Suda, Office 365 çözümlerini kullanmaya başladıktan sonra üretkenliklerinin arttığını söylüyor. Türkiye’de pastanecilik sektöründe e-ticaret sitesi kuran ilk işletme olan Beyaz Fırın e-ticaret sitesini Azure platformuna taşıdı, böylece esnek ve güvenilir bir altyapıya sahip oldu. Ayrıca maliyetler azaldı. Kendi işletmelerindeki bir çok uygulama ve sunucu Microsoft Azure platform üzerine taşındı. Felaket senaryosu ve yedekleme konusunda büyük bir avantaj elde edilmiş oldu. Bu da Beyaz Fırın’ın güvenlik açısından tüm endişelerini ortadan kaldırdı. Beyaz Fırın’ın tüm güvenliği Microsoft’a emanet… Kısacası, Microsoft Kobi Çözümleri işinize güvenlik katar. Microsoft Kobi Çözümleri işinize güç katar. Microsoft Kobi Çözümleri tüm dünyada büyüklü küçüklü milyonlarca işletmeye güç katıyor. Arayın, Microsoft’un üretkenlikten hareket halinde çalışmaya, iş zekasından bilgi güvenliğine kadar işinize neler kattığını uzmanlarımızdan öğrenin. Çözümlerimiz hakkında bilgi almak için hemen arayın: 444 9 365 Kayıt formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.
Microsoft küçük işletmelere büyük güç katıyor 01:23
Microsoft küçük işletmelere büyük güç katıyor 106.640 izlenme - 3 yıl önce İş dünyasının hızlı yardımcısı, internetin İngilizce - Türkçe sözlüğü Zargan her ay 1 milyon ziyaretçi alıyor. Bu başarının ardında küçük şirketlere büyük olanaklar sunan Microsoft teknolojileri var. Zargan Microsoft teknolojileri ile yazılım mimarisini değiştirdi ve sistemi Azure ile bulut ortamına taşıdı. Maliyetleri azaldı, yazılım geliştirme süresinde ciddi kısalmalar meydana geldi. Microsoft Kobi Çözümleri tüm dünyada büyüklü küçüklü milyonlarca işletmeye güç katıyor. Arayın, Microsoft’un üretkenlikten hareket halinde çalışmaya, iş zekasından bilgi güvenliğine kadar işinize neler kattığını uzmanlarımızdan öğrenin. Çözümlerimiz hakkında bilgi almak için hemen arayın: 444 9 365 Kayıt formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.
Simit Sarayı Microsoft Kobi Çözümleri ile işine zeka katıyor 01:13
Simit Sarayı Microsoft Kobi Çözümleri ile işine zeka katıyor 104.725 izlenme - 3 yıl önce 8.600 Simit Sarayı çalışanı, her gün 650.000 kişiye en taze lezzetleri sunmak için çalışıyor. Bu yoğun tempo, planlamadan üretime, raf doluluğundan müşteri analizine uzanan akıllı bir sisteme, sistem de Microsoft’a bağlı. Simit Sarayı ilk mağazasını 2002 yılında Mecidiyeköy’de açtı. 2002 yılından günümüze kadar 200’e aşkın mağazasında 8600 çalışanı ile günde 650.000’e aşkın müşteriye afiyet olsun diyor. Simit Sarayı Microsoft servislerini uçtan uça kullanmaya çalışıyor. Buradaki temel hedef de müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak. Bu noktada Microsoft’un sunduğu SQL Server, System Center, Azure ve Store Simple çözümleri işlerine zeka katarak müşteri memnuniyetini arttırmalarına yardımcı oluyor. Ayrıca,Microsoft’un bulut çözümlerinde ne kadar başarılı olduğunu Azure platformu ile test eden Simit Sarayı, bir sonraki adımda lokalde çalıştırmış olduğu CRM, Sharepoint, Lync, Exchange gibi ürünlerini Office 365’e taşıyarak hem finansal garanti hem de optimum maliyete ulaşmış olacak. Microsoft Kobi Çözümleri tüm dünyada büyüklü küçüklü milyonlarca işletmeye güç katıyor. Arayın, Microsoft’un üretkenlikten hareket halinde çalışmaya, iş zekasından bilgi güvenliğine kadar işinize neler kattığını uzmanlarımızdan öğrenin. Çözümlerimiz hakkında bilgi almak için hemen arayın: 444 9 365 Kayıt formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.
Öykü Lojistik, Office 365 ile ekiplerine üretkenlik katıyor 01:07
Öykü Lojistik, Office 365 ile ekiplerine üretkenlik katıyor 102.308 izlenme - 3 yıl önce Öykü Lojistik gümrük müşavirliği, uluslararası kara-hava-deniz taşımacılığı, antrepo, serbest depo, yurtiçi nakliye ve sigorta alanlarında hizmet veren, Türkiye’nin ve dünyanın her yeriyle sürekli haberleşme halinde olan bir şirketler grubu. Bu yüksek tempoda hız kazanmak için Office 365 kullanmaya başladılar, buluta geçtiler ve çok rahat ettiler. • Office 365 sayesinde Öykü grubu çalışanları her yerden e-postalarına, ofis programlarına ve telekonferans sistemlerine rahatlıkla ulaşabiliyor. • E-posta sistemlerini kendi bünyelerinde tuttuklarında sunucu yönetimi gerekirken, Office 365 sayesinde tek bir web arayüzünden bu yönetim kolayca sağlandı. • Ayrıca kiralama ödeme modeliyle şirketlerinin gider kalemlerinde ciddi karlılık sağlandı. • Bununla beraber yedek alma ve arşivleme maliyetleri ortadan kalktı. Microsoft Kobi Çözümleri tüm dünyada büyüklü küçüklü milyonlarca işletmeye güç katıyor. Arayın, Microsoft’un üretkenlikten hareket halinde çalışmaya, iş zekasından bilgi güvenliğine kadar işinize neler kattığını uzmanlarımızdan öğrenin. Çözümlerimiz hakkında bilgi almak için hemen arayın: 444 9 365 Kayıt formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.
Ege Yapı Office 365 ile işine üretkenlik katıyor 01:13
Ege Yapı Office 365 ile işine üretkenlik katıyor 100.545 izlenme - 3 yıl önce Türkiye’nin ve dünyanın farklı noktalarında ekipleri bulunan Ege Yapı Office 365’e geçerek üretkenliğini arttırdı. Çalışanlar her yerden, her cihazdan e-postalarına erişerek hız kazandı. Hızlı hizmet, müşteri memnuniyetini arttırdı. Bu da Ege Yapı’nın en fazla müşteri referansıyla satış yapan firmalar arasına girmesini sağladı. Ege Yapı Office 365 kullanarak; • Data ve stoklara doğru, zamanında ve hızlı ulaştı • Exchange 2013 sayesinde kullanıcılar arasındaki iletişim kalitesi yükseltti • Departmanların birbiriyle olan iletişimi, veri akışı çok daha hızlandı ve güvenilir hale geldi • Lisanslama maliyetleri kalktı ve kullandıkları kadar ödeyerek maliyet optimizasyonu sağlandı Microsoft Kobi Çözümleri tüm dünyada büyüklü küçüklü milyonlarca işletmeye güç katıyor. Arayın, Microsoft’un üretkenlikten hareket halinde çalışmaya, iş zekasından bilgi güvenliğine kadar işinize neler kattığını uzmanlarımızdan öğrenin. Çözümlerimiz hakkında bilgi almak için hemen arayın: 444 9 365 Kayıt formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.
Yeni IE Deneyenleri Şaşkına Çevirdi 01:52
Yeni IE Deneyenleri Şaşkına Çevirdi 74.449 izlenme - 4 yıl önce Internet Explorer'ın en çok yavaşlığından şikayet ediliyordu. Yeni IE ile yavaşlık devri bitti, hız ve kolaylık devri başladı. Biz de sokaktaki insanlara Yeni Internet Explorer'ın ne kadar değişip geliştiğini gösterdik. E tabii kimse gözlerine inanamadı.
Güle güle Windows XP, merhaba Windows 10! 01:10
Güle güle Windows XP, merhaba Windows 10! 36.204 izlenme - 3 yıl önce Windows'un yeni sürümü Windows 10, 29 Temmuz 2015'te piyasaya çıkacak. Windows 7 ve 8.1 kullanıcıları bu tarihten itibaren 1 yıl içerisinde ücretsiz olarak Windows 10'a geçiş yapmaya hak kazanıyorlar. Siz de hemen Windows XP bilgisayarlarınızı Windows 8.1 Pro'ya geçirin, Microsoft tarihinde bir ilk olan bu fırsatı yakalayın! Detaylı bilgi için www.windows.microsoftkobi.com ya da 444 9 365 Microsoft Kobi Hattı
yalnız seninle uçarım 03:36
yalnız seninle uçarım 81.551 izlenme - 7 yıl önce ajan w7 dünyayı kurtarmak için kötülerle mücadele ediyor. doktor ve asistan içimsu onu korumak için inanılmaz buluşlar geliştiriyor.
Windows Server 2003’ün desteği sona eriyor - Kazıyoruz 00:24
Windows Server 2003’ün desteği sona eriyor - Kazıyoruz 18.284 izlenme - 3 yıl önce Microsoft, 14 Temmuz 2015 tarihinde Windows Server 2003 için verdiği desteği sona erdiriyor. Dünyada ve Türkiye’de yıllardır pek çok kurumsal sistemi barındırmış olan işletim sistemi, artık emekliye ayrılıyor. Desteğin sona ermesi, bu tarihten sonra güncellemelerin ve yamaların yayınlanmayacağı ve bu işletim sistemini çalıştıran sistemlerde güvenlik ve uyumluluk kaybı oluşabileceği anlamına geliyor. Kurumlar Windows Server 2003 sunucularını güncellemeyi ertelerse, tüm BT altyapılarını risk altına sokmuş olurlar. 14 Temmuz’dan sonra Windows Server 2003 kullanmaya devam eden kurumlar önemli güvenlik riskleri ve uyumluluk sorunlarıyla karşılaşacaklar. Bu durum, geçiş maliyetlerinden daha fazla zarara yol açacaktır. Neyse ki güncellemeye hazır olanlar için, çok avantajlı seçenekler sunuyoruz. Eğer hala Windows Server 2003 kullanıyorsanız, geçişinizi planlamanın zamanı geldi de geçiyor. Desteğin bitmesine yalnızca iki ay kaldı. Geçişinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek için bir an önce harekete geçmenizi tavsiye ediyoruz. Microsoft ve iş ortakları ağı olarak, bu geçiş sürecinde size her türlü desteği vermeye hazırız. Detaylı bilgi için: www.degisimiyakala.com ya da 444 9 365 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz
Windows 8 Müziği Lenka - Everything At Once 02:47
Windows 8 Müziği Lenka - Everything At Once 93.099 izlenme - 5 yıl önce Lenka Everything At Once Şarkısı. Windows 8 Reklamlarında Çalan Eğlenceli Şarkı.
Windows Server 2003’ün desteği sona eriyor - Açmıyoruz 00:28
Windows Server 2003’ün desteği sona eriyor - Açmıyoruz 16.134 izlenme - 3 yıl önce Microsoft, 14 Temmuz 2015 tarihinde Windows Server 2003 için verdiği desteği sona erdiriyor. Dünyada ve Türkiye’de yıllardır pek çok kurumsal sistemi barındırmış olan işletim sistemi, artık emekliye ayrılıyor. Desteğin sona ermesi, bu tarihten sonra güncellemelerin ve yamaların yayınlanmayacağı ve bu işletim sistemini çalıştıran sistemlerde güvenlik ve uyumluluk kaybı oluşabileceği anlamına geliyor. Kurumlar Windows Server 2003 sunucularını güncellemeyi ertelerse, tüm BT altyapılarını risk altına sokmuş olurlar. 14 Temmuz’dan sonra Windows Server 2003 kullanmaya devam eden kurumlar önemli güvenlik riskleri ve uyumluluk sorunlarıyla karşılaşacaklar. Bu durum, geçiş maliyetlerinden daha fazla zarara yol açacaktır. Neyse ki güncellemeye hazır olanlar için, çok avantajlı seçenekler sunuyoruz. Eğer hala Windows Server 2003 kullanıyorsanız, geçişinizi planlamanın zamanı geldi de geçiyor. Desteğin bitmesine yalnızca iki ay kaldı. Geçişinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek için bir an önce harekete geçmenizi tavsiye ediyoruz. Microsoft ve iş ortakları ağı olarak, bu geçiş sürecinde size her türlü desteği vermeye hazırız. Detaylı bilgi için: www.degisimiyakala.com ya da 444 9 365 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Windows Server 2003’ün desteği sona eriyor - Taşınıyoruz 00:27
Windows Server 2003’ün desteği sona eriyor - Taşınıyoruz 16.005 izlenme - 3 yıl önce Microsoft, 14 Temmuz 2015 tarihinde Windows Server 2003 için verdiği desteği sona erdiriyor. Dünyada ve Türkiye’de yıllardır pek çok kurumsal sistemi barındırmış olan işletim sistemi, artık emekliye ayrılıyor. Desteğin sona ermesi, bu tarihten sonra güncellemelerin ve yamaların yayınlanmayacağı ve bu işletim sistemini çalıştıran sistemlerde güvenlik ve uyumluluk kaybı oluşabileceği anlamına geliyor. Kurumlar Windows Server 2003 sunucularını güncellemeyi ertelerse, tüm BT altyapılarını risk altına sokmuş olurlar. 14 Temmuz’dan sonra Windows Server 2003 kullanmaya devam eden kurumlar önemli güvenlik riskleri ve uyumluluk sorunlarıyla karşılaşacaklar. Bu durum, geçiş maliyetlerinden daha fazla zarara yol açacaktır. Neyse ki güncellemeye hazır olanlar için, çok avantajlı seçenekler sunuyoruz. Eğer hala Windows Server 2003 kullanıyorsanız, geçişinizi planlamanın zamanı geldi de geçiyor. Desteğin bitmesine yalnızca iki ay kaldı. Geçişinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek için bir an önce harekete geçmenizi tavsiye ediyoruz. Microsoft ve iş ortakları ağı olarak, bu geçiş sürecinde size her türlü desteği vermeye hazırız. Detaylı bilgi için: www.degisimiyakala.com ya da 444 9 365 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
dünyayı yerinden oynat! 02:52
dünyayı yerinden oynat! 62.593 izlenme - 7 yıl önce ajan w7 dünyayı kurtarmak için kötülerle mücadele ediyor. doktor ve asistan içimsu onu korumak için inanılmaz buluşlar geliştiriyor.
Microsoft KOBİ Çözümleri İşinize Güç Katar 00:15
Microsoft KOBİ Çözümleri İşinize Güç Katar 21.318 izlenme - 3 yıl önce Microsoft KOBİ çözümleriyle işinize zeka, hareket, güvenlik, üretkenlik katın. Microsoft KOBİ çözümleriyle işinize güç katın! Çözümlerimiz hakkında bilgi almak için hemen arayın: 444 9 365 Kayıt formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.
Onur 01:36
Onur 44.065 izlenme - 8 yıl önce isviçre çakılarını kıskançlıktan çatlatan office çözümü
Microsoft KOBİ Çözümleri - T&G Workshop 01:34
Microsoft KOBİ Çözümleri - T&G Workshop 9.781 izlenme - 2 yıl önce
gerçekler yalan söylemez! 03:18
gerçekler yalan söylemez! 27.853 izlenme - 7 yıl önce ajan w7 dünyayı kurtarmak için kötülerle mücadele ediyor. doktor ve asistan içimsu onu korumak için inanılmaz buluşlar geliştiriyor.
microsoft'un yasaklanan reklamı! 00:30
microsoft'un yasaklanan reklamı! 19.899 izlenme - 8 yıl önce microsoftun yasaklanan reklamı!
Kuaför 01:08
Kuaför 18.835 izlenme - 8 yıl önce haa bu arada; ben renk körüyüm...
Ajan W7 - Windows 7 Reklamı 03:35
Ajan W7 - Windows 7 Reklamı 1.482 izlenme - 6 ay önce Windows 7'nin ilk çıktığı zamanlardan bir Microsoft reklamı izleyeceğiz. Reklamda Windows 7'nin yanı sıra Internet Explorer 9'un ekran kartını kullanmasından bahsedilmiş.
Microsoft Office Asistanı Ataç Clippy 04:12
Microsoft Office Asistanı Ataç Clippy 1.689 izlenme - 8 ay önce Microsoft Office'in 2000-2003 arası versiyonlarında bulunan sihirbaz kedi, köpek, robot, top vs. gibi yardımcılarından biridir Ataç Clippy.3d animasyonuyla çocukları eğlendiren olmadık önerilerle kullanıcıyı çıldırtan günümüzde unutulmuş bir microsoft karakteridir.Kullanıcıyı oyalayıp işine engel olduğu için diğer sürümlerinde yer verilmemiştir.Hayranları için Chrome'da bir uzantısı da bulunmakta.
bill gates 00:09
bill gates 27.044 izlenme - 11 yıl önce adama pastayı yapıştırıolar tamamıyla gerçekkk
Stuxnet - Yapılmış En Güçlü Siber Silah! 10:37
Stuxnet - Yapılmış En Güçlü Siber Silah! 2.154 izlenme - 11 ay önce Dostlar konu hakkında araştırma yaptım en son olarak da master ve tüm kariyerini bilişim alanında yapmış arkadaşımla kısa bir söyleşi gerçekleştirdim.Daha basit kelimelerle tam anlaşılması için.Bab benim,x de diğer arkadaşım.Buyrunuz Bab:Stuxnet nedir?Sitedaşlara anlatır mısın x:Endüstriyel bir savaş silahı.Bunu hepsinden ayıran yönü fabrika,nükleer tesis ve elektrik santralleri gibi yapıları kullanılamaz hale getirmek için yapılmış olması. Bab:Patlatmak ve yoketmek işin içine dahil mi? x:Ne istersen ekleyebilirsin.Ama Stuxnet için konuşursak böyle bir yönü var. Bab:15,000 satırlık kod olduğundan tut olağanüstü teknolojik bir virüs olduğu vurgulanıyor... x:İnanılmaz derecede uzmanlaşmış kişilerce zamanının çok ötesinde hazırlanmış bir ölümcül sanat eseri diyebilirim.Üzerinde yapılan çalışmalar ve hesaplamalar yıllara yayılabilir.Zaten ne olduğunun anlaşılması bile zaman almış. Bab: Devlet desteği olmadan yapılamaz mı?Yüzde bir ihtimal bile olsa... x:Yapılamaz.İmkansız.Muhtemelen virusun yüklendiği USB stick i kullanan mühendisin tüm bilgileri,ailesi yakın çevresi dahi her şey araştırılmış işin bu yönü de var. Bab:Bu olay bize nasıl dersler öğretir? x:öncelikle yaptığımız nükleer santral.Kendi yazılımlarımız üzerine kurulmalı ve koruma mükemmele yakın olmalı.Buna mecburuz.Yaşadığımız coğrafya bazı alanlarda hatasız olmamızı öğretiyor.Teknoloji üretebilmeliyiz.Mecburuz. Bab: Toplum olarak CIA herkesi dinliyor koca Amerika benim bağkur borcumu öğrenip ne yapacak modundayız... x:Bu gerçekten vahim bir durum.Sonuçta enformasyon kullanılır kullanılmaz ama bir toplumun demografik ve sosyolojik yapısı elde edilmek istenirse kullanılabilir. Bab:Hatta seçimlerde bile lider analizlerinde.Aklıma 2007 de Estonya ya yapılan siber saldırı geldi.Ruslar yapmıştı hatırladığım.Amerika nın seçim sonuçları için onları suçlaması... x:Çünkü yapabilme potansiyelleri var.Bu konuda yoğun bir savaş yaşanıyor halen. Bab:Ben halen gençlere inanıyorum.13-14 yaşında işin ustası olmuş nice gençler var ama iş devlet sitelerine gelince sıkıntılıyız. x:Çünkü güvenlik altyapısı olmadan bir hizmeti devreye sokup sonra bulunan açıklara önlem almaya çalışıyoruz.Güvenlik geriden geliyor.Oysa ilk aşama olmalı Bab:Esat Yılmaer'in Chicago Bulls röportajından sonra yapılmış en iyi röportaj oldu teşekkür ederim. İlgili İçerikler: https://alkislarlayasiyorum.com/icerik/60276/esat-yilmaer-039in-efsanevi-chicago-bulls-roportaji Stuxnet Vikipedi Link: https://tr.wikipedia.org/wiki/Stuxnet Stuxnet Ekşi Sözlük Link: https://eksisozluk.com/stuxnet--2525442
Microsoft Elektronik Sex 00:30
Microsoft Elektronik Sex 13.245 izlenme - 9 yıl önce
Ms Office Powerpoint 2010 İle Slayt Gösterisi Hazırlama Eğitim Videosu 03:47
Ms Office Powerpoint 2010 İle Slayt Gösterisi Hazırlama Eğitim Videosu 9.912 izlenme - 7 yıl önce bayram yıldız; türkiyenin ilk "microsoft office 2010" adan zye bilgisayar rehberi ve adım adım bilgisayar kitaplarının yazarı uzman bilişim eğitmenidir.2003 yılında okulunda bölümler arası yapılan sınavda alanında okul birincisi oldu. yine aynı yıl antalya geneli okulların katılımı ile gerçekleşen sınavda bölümünde antalya il birincisi oldu. www.bayramyildiz.net
Kobi 01:24
Kobi 9.412 izlenme - 8 yıl önce artık global düşünmek lazım.
Microsoft'tan 68 TL'lik Telefon 00:41
Microsoft'tan 68 TL'lik Telefon 4.537 izlenme - 3 yıl önce Microsoft'tan 68 TL'lik telefon Microsoft resmi olarak Nokia 215 ismindeki internete bağlanabilen, kendi sınıfının en ucuz telefonlarını tanıttı. 2G destekleyen telefon, 2.4 inç büyüklüğündeki, 320 x 240 piksel ekrana, 0.3 MP kameraya, Bluetooth 3.0 bağlantı desteğine ve FM radyoya sahip. 29 gün bekleme süresi bulunan cihaz 1100mAh pil gücüne sahip. Facebook, Facebook Messenger, Bing Search, Opera Mini ve MSN Weather gibi mobil uygulamaları sayesinde kendi segmentinin en işlevsel ve ucuz telefonu olan Nokia 215, vergisiz olarak 68 TL’lik etiket fiyatına sahip. 2015 yılında Nisan ayına girmeden Asya, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu ülkelerinde satışa çıkacak olan cihaz, siyah beyaz ve sarı renk seçenekleriyle sunulacak.
Güle Güle Windows XP - Merhaba Windows 10 01:10
Güle Güle Windows XP - Merhaba Windows 10 3.179 izlenme - 2 yıl önce Microsoft firmasının Windows 10 için yaptığı reklam, Windows XP tüm Windows kullanıcılarının hayatında önemli bir yer tutuyor ancak daha yeni teknolojiler ile uyumlu ve daha iyi bir işletim sistemi deneyimi yaşamak için artık Windows XP'ye güle güle diyerek Windows 10 ile yola devam etmenin zamanı geldi,