Hoşgeldiniz!

microsoft surface

Yok Artık 01:22
Yok Artık 1.035 izlenme - 10 yıl önce Microsoft\'un yeni ürünü olan surface çoştu.
Microsoft Surface 3 Tanıtım Videosu 01:22
Microsoft Surface 3 Tanıtım Videosu 351 izlenme - 4 yıl önce Teknoloji devi Microsoft, New York'ta düzenlediği etkinlikte Surface Pro 3 tabletini resmi olarak tanıttı.
Microsoft Surface Tablet'in Tanıtımda Hata Vermesi 00:51
Microsoft Surface Tablet'in Tanıtımda Hata Vermesi 175 izlenme - 3 yıl önce Şüphesiz ki Apple gibi hızlı sorunsuz ve bu işi çok iyi yapan ipad'lere alışamayan Microsoft kullanıcılarının yüzünü güldürecek, yavaş ve hata veren bir tablet ile piyasada, üstelik her zaman ki gibi çökmektedir.
Microsoft Surface Tablet'in Tanıtımda Hata Vermesi 00:51
Microsoft Surface Tablet'in Tanıtımda Hata Vermesi 95 izlenme - 6 yıl önce Microsoft Surface Tablet'in Tanıtımda Hata Vermesi
Microsoft Surface'ın Tanıtımında Bozuldu! 01:30
Microsoft Surface'ın Tanıtımında Bozuldu! 87 izlenme - 6 yıl önce Microsoft Surface'ın Tanıtımında Bozuldu!
Microsoft Surface Pro 3 Ürününü Tanıttı 01:15
Microsoft Surface Pro 3 Ürününü Tanıttı 50 izlenme - 4 yıl önce Dizüstü Bilgisayarların Yerine Geçebilecek Olan Microsoft Surface Pro 3 Tabletlerinin Video Tanıtımları Yayınlandı.
Yeni Microsoft Surface 01:03
Yeni Microsoft Surface 58 izlenme - 6 yıl önce Yeni Microsoft Surface
Haftanın Özeti Bölüm 22 04:47
Haftanın Özeti Bölüm 22 22 izlenme - 5 yıl önce Webrazzi'nin de medya sponsorlarından olduğu LeWeb London konferansındaydık ve sizlere bolca haber ve röportajla olan biteni aktardık. Geçtiğimiz hafta ayrıca Bankalararası Kart Merkezi'nin duyurduğu Express dijital cüzdan, Facebook'un Face.com'u satın alması ve Google'ın ülkeler bazında 'hesap detay talep' sıralaması diğer dikkate değer haberler arasındaydı.
Cannes Lions Festivalinde Microsoft Surface'i sizler için inceledik 07:03
Cannes Lions Festivalinde Microsoft Surface'i sizler için inceledik 7 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/webrazzi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cannes Lions Festivalinde Microsoft Surface Hub'ı sizler için inceledik 04:38
Cannes Lions Festivalinde Microsoft Surface Hub'ı sizler için inceledik 4 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/webrazzi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."