Hoşgeldiniz!

Mide Bulantısı Videoları İzle

Nasıl İğrenç Kahvaltı Hazırlanır? 02:58
Nasıl İğrenç Kahvaltı Hazırlanır? 483 izlenme - 3 yıl önce Böyle israf böyle mide zorlanması böyle iğrençlik görülmedi! Midesi kaldırmayacaklar izlemesin!
Hamilelikte Mide Bulantısı ve Kusmaya Ne İyi Gelir? | İki Anne Bir Mutfak 01:58
Hamilelikte Mide Bulantısı ve Kusmaya Ne İyi Gelir? | İki Anne Bir Mutfak 188 izlenme - 1 yıl önce Jinekoloğumuz Prof. Dr. Kılıç Aydınlı hamilelikle ilgili kritik sorularımıza cevap veriyor. Bu videomuzda hamilelikte kusma ve mide bulantısına nelerin iyi geldiğini konuşuyoruz. Sosyal Medya hesaplarımız: https://www.facebook.com/2anne1mutfak https://twitter.com/2anne1mutfak https://instagram.com/2anne1mutfak/
Hologram Etkisi - Baş Döndürebilir 02:39
Hologram Etkisi - Baş Döndürebilir 151 izlenme - 2 yıl önce Nesneleri havada yüzer gösteren ve İçine bir nesne yerleştirdiğinizde yukarı yansıtarak inanılmaz bir göz yanılgısına sebep olan abidik aleti izliyoruz efenim..
Hastaların Dilinden: Sinan Kara 00:53
Hastaların Dilinden: Sinan Kara 47 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Sinan Kara
Migren nasıl bir hastalıktır? 00:55
Migren nasıl bir hastalıktır? 13 izlenme - 2 yıl önce Migren, ara ara tekrarlayan baş ağrısıyla seyreden ve beraberinde mide bulantısı, kusma, ışıktan ve sesten rahatsız olma gibi belirtileri de taşıyan bir hastalık. Migren ağrısı genellikle tek taraflıdır ve zonklayıcı türdedir. Migren diğer baş ağrılarından farklı bir baş ağrısıdır. Mekanizması tam olarak anlaşılamasa da migren, serotonin metabolizmasının değişmesi nedeniyle beyin damarlarının önce daralması sonra genişlemesiyle oluşur.
Sıcak çarpmasının belirtileri nelerdir? 00:33
Sıcak çarpmasının belirtileri nelerdir? 10 izlenme - 2 yıl önce Sıcak çarpması öncelikle baş ağrısıyla kendini belli eder. Bunun yanı sıra mide bulantısı, kusma ve yüksek ateş de sıcak çarpması belirtileridir.
ID Migren Testi nedir? 01:00
ID Migren Testi nedir? 7 izlenme - 2 yıl önce ID migren testi kişinin kendi kendine migren tanısı koyabilmesi için yapılan bir testtir ve üç sorudan oluşur. Sorular kişinin baş ağrılarının ışık hassasiyeti ve mide bulantısıyla desteklenip desteklenmediği ve normal hayatı engelleyecek şiddette olup olmadığına odaklıdır. Sorulara pozitif cevap veren insanların çoğunluğu migren hastasıdır.