Hoşgeldiniz!

midget

Babayı Çıkartıyorum Babaya Bak 01:24
Babayı Çıkartıyorum Babaya Bak 11.813 izlenme - 2 yıl önce Cafer Atalay nam-ı diğer Bu Baba Başka Baba filminin starı yine döktürüp Şahin K olma yolunda ilerliyor. Bir önceki videosu çok beğenilen ve midget erotik türünün ülkemizdeki öncüsü olan kült filmimizden efsane bir sahne daha...
Kung Fu Üstadı Cüce 03:06
Kung Fu Üstadı Cüce 2.025 izlenme - 2 yıl önce Kung Fu üstadı cüce kardeşimiz anlayamadığım bir nedenden ötürü bütün salonu feci halde sopalıyor Kung Fu aleminin yoda ustası olan cüce dövüşçü karşınızda. İyi seyirler.
Bu Baba Başka Baba'nın Oğlu 01:02
Bu Baba Başka Baba'nın Oğlu 2.184 izlenme - 2 yıl önce Babanın arkasından konuşan oğlu en sonunda babasına yakalanır ve cezasını çeker. Devamı: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/207278/babayi-cikartiyorum-babaya-bak
Little Girls - Oingo Boingo (Tyrion Lannister İçerir) 03:47
Little Girls - Oingo Boingo (Tyrion Lannister İçerir) 1.470 izlenme - 2 yıl önce Ana vokali Danny Elfman'ın yaptığı punk tadındaki grubun ürkütücü eğlenceli klibinde Tyrion Lannister Reyizi gördüğümüzü düşünebiliriz. Ama düşünmemeliyiz. Çünkü klip 70li yıllara ait. Peter Dinklage o yıl 12 yaşında. Not:Şarkıdaki küçük kızları severim ile kast edilen midget aplalardır.
Alternatif Satisfaction Klibi 01:17
Alternatif Satisfaction Klibi 536 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşımız, Satisfaction eşliğinde ilginç dans figürleri sergiliyor. Kendisini Yüzüklerin Efendisi'ndeki Gollum'a benzettim. Cinsiyeti hakkında bir fikir beyan edemiyorum. İyi seyirler...
Güreşçi Cüceler 03:21
Güreşçi Cüceler 598 izlenme - 3 yıl önce Cüceden güreşçi olur mu demeyin , cüce kardeşlerimiz bu alanda çok başarılılar ve normal insanlara neredeyse taş çıkartıyorlar . Amerikan güreşi yapan cücelerin hayata tutunma hikayelerini izliyoruz .
Fifa 12  Midget Edition 01:11
Fifa 12 Midget Edition 336 izlenme - 5 yıl önce Fifa 12 Midget Edition
Pakistanlı Pop Yıldızı Olmak - Musafar 02:30
Pakistanlı Pop Yıldızı Olmak - Musafar 117 izlenme - 3 yıl önce Modern toplum bize sadece ses ve yeteneğin yeterli olmadığını düşündürmekle beraber, yeteneğini kareografi ve sahne şovları ile süslemeyi zorunlu kılıyor. Pakistan'ın güzel sesli yıldızlarından bu kardeşimiz, kendisine klibinde eşlik eden hoş bayanlara yaptığı sevimli göndermeler ve mimiklerle kalbimizde taht kurmaya aday.
Cüce Michael Jackson 03:17
Cüce Michael Jackson 140 izlenme - 2 yıl önce Moonwalk yapan cüce.. Kıvraklığı takdire şayan.. Ömrü uzun olsun lakin bugünlerde ölüm döşeğinde olduğu dedikodusu dildendile yayılan efsaneyi taklitleri ile yaşatmaya başlayalım.