Hoşgeldiniz!

midnight clear

a midnight clear 01:04
a midnight clear 463 izlenme - 6 yıl önce 2. dünya savaşının sonlarında karşı karşıya gelen bir amerikan birliği ile teslim olmak isteyen bir alman birliği arasında dostluk bağları oluşur ve birlikte noeli kutlarlar. ancak teslim planındaki değişiklik iki tarafı birbirleriyle savaşmaya zorlayacaktır.
midnight clear 01:50
midnight clear 105 izlenme - 6 yıl önce işsiz ve evsiz kalmış bir adam ailesinden uzaklaştırılımış bir kadın kocasının zarar görmüş beyniyle ilgilenen bir anne işinden nefret eden bir benzinci depresyonlu bir gencin yeni yıla yanlız girecek olması tüm bu insanların yaşamlarını tamamen degiştiricek bir olayla karşı karşıya gelmeleri.
a midnight clear fragmanı 1 01:04
a midnight clear fragmanı 1 93 izlenme - 6 yıl önce 2. dünya savaşının sonlarında karşı karşıya gelen bir amerikan birliği ile teslim olmak isteyen bir alman birliği arasında dostluk bağları oluşur ve birlikte noeli kutlarlar. ancak teslim planındaki değişiklik iki tarafı birbirleriyle savaşmaya zorlayacaktır.
josh groban ıt came upon a midnight clear 01:56
josh groban ıt came upon a midnight clear 40 izlenme - 6 yıl önce josh groban ıt came upon a midnight clear
midnight clear fragmanı 1 01:50
midnight clear fragmanı 1 25 izlenme - 6 yıl önce işsiz ve evsiz kalmış bir adam ailesinden uzaklaştırılımış bir kadın kocasının zarar görmüş beyniyle ilgilenen bir anne işinden nefret eden bir benzinci depresyonlu bir gencin yeni yıla yanlız girecek olması tüm bu insanların yaşamlarını tamamen degiştiricek bir olayla karşı karşıya gelmeleri.