Hoşgeldiniz!

midyeci

Midye Dolma Nasıl Yapılır - Kore 10:08
Midye Dolma Nasıl Yapılır - Kore 1.843 izlenme - 3 hafta önce kore usulü midye dolma tarifi
 Midye Emojisi İstemek (Eng - Tr) 02:22
Midye Emojisi İstemek (Eng - Tr) 1.613 izlenme - 3 hafta önce Sosyal Medyada Gayet Popüler Olan Midyeci Ahmet, "Biz dünya markası değiliz dünyaların markasıyız" Mottosuyla Yola Çıkarak Apple Ve Android Yazılımcılarına Sesleniyor -Niçin Midye Emojisi Yok, Böyle Yaparak Ne Amaçlanmaktadır..
Artık Yeter! Ekmeğimizle Oynamayın. 04:29
Artık Yeter! Ekmeğimizle Oynamayın. 9.150 izlenme - 8 ay önce Bize yapılanlara anlam veremiyorum. Duygularımı ve durumumu sizlerle paylaşmak istedim. Çözmek için elimizden geleni yapıyoruz ancak baskıları durmak bilmiyor. Bu konudan siz sevenlerimizin de haberi olması gerektiği kanaatindeyim. Lütfen bu konuda desteklerinizi esirgemeyiniz. Sevgiler, iyi ki varsınız! Adres; Beşiktaş'ta kime sorsanız gösterirler! :) Annem ve babam, midye işini İzmir'de öğrenmişler. Ailece İstanbul'a geldiğimizde, henüz sekiz yaşındayken Şişhane'de Tevfik Sağlam İlkokuIu'nun önünde midye satmaya başladım. 12 yaşımda Taksim Sıraselvilerde eski Kemancı Bar önünde seyyar tezgâhta midyelerimi satmaya devam ettim. Elimdeki tezgâh kısa sürede boşalmaya başlayıp daha fazlası için talepler gelince 2003 yılında Beyoğlu Balık Pazarında dükkân açtım ve bu dükkânı beş sene işlettim. Midyelerimiz Balıkesir, Güney Marmara Adası ve Avşa Adasındaki midye çiftliklerinde yetiştiriliyor: Her hafta Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından denetleniyor. Geceleri hasat edilen midyeler günün ilk ışıklarıyla bizlere ulaşıyor. Midyeleri özenle temizleyip hazırlıyor ve heyecanla pişiriyoruz. Midyelerimizi, bizim kadar sevip aynı heyecanla tüketen değerli dostlarımızla gurur duyuyoruz.
Dakikada 100 Midye Doldurabilen Adam 01:24
Dakikada 100 Midye Doldurabilen Adam 6.091 izlenme - 5 ay önce Bir oturuşta kaç adet midye yemenin farklı rekorları olabilir peki midyeyi doldurmanın rekoru olur mu eğer bu adamın hızında dolduran olursa olur.
Hunharca Midye Yemek - Midyeci Ahmet 01:00
Hunharca Midye Yemek - Midyeci Ahmet 6.969 izlenme - 1 yıl önce Videodaki abimiz hunharca midye yiyor, bize izlemek düşüyor.
Midyelerin Efendisi - Parodi Şarkı 01:05
Midyelerin Efendisi - Parodi Şarkı 1.753 izlenme - 6 ay önce Mardin'li bir ailenin çocuğu olan meşhur midyeci Ahmet Çiçek, son zamanlarda hem midye ve kokoreç lezzetiyle hemde sosyal medyada ki paylaşımları ile adından söz ettiriyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Midyeci Ahmet VS. OHA Diyorum - Midye Dolma Yeme Kapışması - Hesap Ödetmeli 15:06
Midyeci Ahmet VS. OHA Diyorum - Midye Dolma Yeme Kapışması - Hesap Ödetmeli 339 izlenme - 3 hafta önce Yeni bir yemeli kapışma ile daha beraberiz. Bu kez karşımızda Midyeci Ahmet var. 3 kişi 1 kişiye karşı ama rakibimiz bu konuda gerçekten inanılmaz. Midyeci Ahmet sosyal medya hesapları: https://www.midyeciahmet.com/ Instagram: https://www.instagram.com/midyeci_ahmet/ Facebook: https://goo.gl/QzSsEM Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Midyeci Ne Kadar Kazanır - Sokak Ekonomisi 02:14
Midyeci Ne Kadar Kazanır - Sokak Ekonomisi 5.098 izlenme - 4 yıl önce TEB TV'nin Midyenin yapım aşamasını anlatan insanı seyyar satıcılığa özendiren sokak ekonomisi serisi videolarından midyeciyi anlatan bir video.
Midyeci Ne Kadar Kazanır - Sokak Ekonomisi 02:14
Midyeci Ne Kadar Kazanır - Sokak Ekonomisi 1.739 izlenme - 3 yıl önce TEB TV'nin Midyenin yapım aşamasını anlatan insanı seyyar satıcılığa özendiren sokak ekonomisi serisi videolarından midyeciyi anlatan bir video.
Midyeci Naci (İsmail Baki) 01:17
Midyeci Naci (İsmail Baki) 1.431 izlenme - 5 yıl önce Midyeci Naci (İsmail Baki)
Kartal Sahilde  Zabıta Midyeci Vatandaş Üçgeni 02:04
Kartal Sahilde Zabıta Midyeci Vatandaş Üçgeni 270 izlenme - 3 yıl önce Rivayet odur ki (Hürriyet) kartal sahilde seyyar satıcı uygulaması yapan zabıta karşı gelen vatandaşları tartakladı. Bir kartallı olarak uygulamayı desteklerken, zabıtanın tutumunu eleştiriyorum, aynı hassasiyeti denetlemekle yükümlü olduğunuz balık pazarları içinde göstermenizi ve bir hafta sonra açılacak av mevsiminde yasal boydan ufak balık sattırmamanızı diliyorum. Tabi bize haber olarak yansıyan bu görüntülere istinaden,yorum sizlerin.
Midyeci Ahmet'e Gittim - Kokoreç ve Midye Tadımı 06:44
Midyeci Ahmet'e Gittim - Kokoreç ve Midye Tadımı 12 izlenme - 2 ay önce Midyeci Ahmet son zamanların en popüler mekanlarından biri. Bunu oraya gittiğinizde de rahatlıkla görebiliyorsunuz. Ben de hazır İstanbul'dayken bir ziyarrtte bulunayım dedim. Meşhur uzay kokoreçini, izmir usulü kokoreçini ve soslu ve normal midyelerini tattım. Keif ile...
Avcının Yıkıldığı An 00:25
Avcının Yıkıldığı An 116 izlenme - 3 yıl önce Hani bir barda tüm gece barın en güzel kadınını kesersiniz, hani yavaş yavaş yanına sokulmak için planlar yaparsınız, hani tam cesaretinizi toplamışken (3 saat içinde) yanına konuşmaya gidecekken avınız ansızın arkadaşlarıyla bardan çıkar ya da başka bir avcı sizden önce davranıp kızla konuşmaya başlar ve siz tüm geceyi geç kaldığınız için pişmanlıklar içerisinde geçirirsiniz. İşte öyle bir şey, işte öyle bir şey...
Ekipleri Gören Kaçak Midyeciler Denize Kaçtı 01:25
Ekipleri Gören Kaçak Midyeciler Denize Kaçtı 3 izlenme - 4 hafta önce Kocaeli körfezinde koruma altındaki kuş gözlem merkezi sınırlarında kaçak midye avcılığı yapan şahıslar, Tarım İl Müdürlüğü yetkililerinin kendilerine ceza kesmemesi için denize kaçtı.
tekirdağlı midyeci ömer(yürü kervanlarım yürü) 04:25
tekirdağlı midyeci ömer(yürü kervanlarım yürü) 110 izlenme - 6 yıl önce yürü kervanlarım yürü..
Tekirdağlı Midyeci Ömer İçime Doğmuştu Sanki 03:41
Tekirdağlı Midyeci Ömer İçime Doğmuştu Sanki 143 izlenme - 7 yıl önce
Tekirdağlı Midyeci Ömer 05:09
Tekirdağlı Midyeci Ömer 107 izlenme - 6 yıl önce
tekirdağlı midyeci ömer(canım sevgilim) 04:25
tekirdağlı midyeci ömer(canım sevgilim) 90 izlenme - 6 yıl önce
Tekirdağlı Midyeci Ömercanım Efendim 06:15
Tekirdağlı Midyeci Ömercanım Efendim 100 izlenme - 7 yıl önce dinlemesini bilene...