Hoşgeldiniz!

Midyeci Videoları

Artık Yeter! Ekmeğimizle Oynamayın. 04:29
Artık Yeter! Ekmeğimizle Oynamayın. 8.490 izlenme - 4 hafta önce Bize yapılanlara anlam veremiyorum. Duygularımı ve durumumu sizlerle paylaşmak istedim. Çözmek için elimizden geleni yapıyoruz ancak baskıları durmak bilmiyor. Bu konudan siz sevenlerimizin de haberi olması gerektiği kanaatindeyim. Lütfen bu konuda desteklerinizi esirgemeyiniz. Sevgiler, iyi ki varsınız! Adres; Beşiktaş'ta kime sorsanız gösterirler! :) Annem ve babam, midye işini İzmir'de öğrenmişler. Ailece İstanbul'a geldiğimizde, henüz sekiz yaşındayken Şişhane'de Tevfik Sağlam İlkokuIu'nun önünde midye satmaya başladım. 12 yaşımda Taksim Sıraselvilerde eski Kemancı Bar önünde seyyar tezgâhta midyelerimi satmaya devam ettim. Elimdeki tezgâh kısa sürede boşalmaya başlayıp daha fazlası için talepler gelince 2003 yılında Beyoğlu Balık Pazarında dükkân açtım ve bu dükkânı beş sene işlettim. Midyelerimiz Balıkesir, Güney Marmara Adası ve Avşa Adasındaki midye çiftliklerinde yetiştiriliyor: Her hafta Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından denetleniyor. Geceleri hasat edilen midyeler günün ilk ışıklarıyla bizlere ulaşıyor. Midyeleri özenle temizleyip hazırlıyor ve heyecanla pişiriyoruz. Midyelerimizi, bizim kadar sevip aynı heyecanla tüketen değerli dostlarımızla gurur duyuyoruz.
Hunharca Midye Yemek - Midyeci Ahmet 01:00
Hunharca Midye Yemek - Midyeci Ahmet 6.461 izlenme - 8 ay önce Videodaki abimiz hunharca midye yiyor, bize izlemek düşüyor.
Midyeci Ne Kadar Kazanır - Sokak Ekonomisi 02:14
Midyeci Ne Kadar Kazanır - Sokak Ekonomisi 5.054 izlenme - 4 yıl önce TEB TV'nin Midyenin yapım aşamasını anlatan insanı seyyar satıcılığa özendiren sokak ekonomisi serisi videolarından midyeciyi anlatan bir video.
Midyeci Ne Kadar Kazanır - Sokak Ekonomisi 02:14
Midyeci Ne Kadar Kazanır - Sokak Ekonomisi 1.511 izlenme - 2 yıl önce TEB TV'nin Midyenin yapım aşamasını anlatan insanı seyyar satıcılığa özendiren sokak ekonomisi serisi videolarından midyeciyi anlatan bir video.
Midyeci Naci (İsmail Baki) 01:17
Midyeci Naci (İsmail Baki) 1.431 izlenme - 5 yıl önce Midyeci Naci (İsmail Baki)
Kartal Sahilde  Zabıta Midyeci Vatandaş Üçgeni 02:04
Kartal Sahilde Zabıta Midyeci Vatandaş Üçgeni 196 izlenme - 3 yıl önce Rivayet odur ki (Hürriyet) kartal sahilde seyyar satıcı uygulaması yapan zabıta karşı gelen vatandaşları tartakladı. Bir kartallı olarak uygulamayı desteklerken, zabıtanın tutumunu eleştiriyorum, aynı hassasiyeti denetlemekle yükümlü olduğunuz balık pazarları içinde göstermenizi ve bir hafta sonra açılacak av mevsiminde yasal boydan ufak balık sattırmamanızı diliyorum. Tabi bize haber olarak yansıyan bu görüntülere istinaden,yorum sizlerin.
Avcının Yıkıldığı An 00:25
Avcının Yıkıldığı An 97 izlenme - 2 yıl önce Hani bir barda tüm gece barın en güzel kadınını kesersiniz, hani yavaş yavaş yanına sokulmak için planlar yaparsınız, hani tam cesaretinizi toplamışken (3 saat içinde) yanına konuşmaya gidecekken avınız ansızın arkadaşlarıyla bardan çıkar ya da başka bir avcı sizden önce davranıp kızla konuşmaya başlar ve siz tüm geceyi geç kaldığınız için pişmanlıklar içerisinde geçirirsiniz. İşte öyle bir şey, işte öyle bir şey...
tekirdağlı midyeci ömer(yürü kervanlarım yürü) 04:25
tekirdağlı midyeci ömer(yürü kervanlarım yürü) 108 izlenme - 5 yıl önce yürü kervanlarım yürü..
Tekirdağlı Midyeci Ömer İçime Doğmuştu Sanki 03:41
Tekirdağlı Midyeci Ömer İçime Doğmuştu Sanki 141 izlenme - 6 yıl önce
Tekirdağlı Midyeci Ömer 05:09
Tekirdağlı Midyeci Ömer 106 izlenme - 6 yıl önce
tekirdağlı midyeci ömer(canım sevgilim) 04:25
tekirdağlı midyeci ömer(canım sevgilim) 90 izlenme - 5 yıl önce
Tekirdağlı Midyeci Ömercanım Efendim 06:15
Tekirdağlı Midyeci Ömercanım Efendim 98 izlenme - 6 yıl önce dinlemesini bilene...