Hoşgeldiniz!

Miesha Tate

Miesha Tate Polisten İntikamını Aldı! 00:43
Miesha Tate Polisten İntikamını Aldı! 621 izlenme - 2 yıl önce UFC Horoz Siklet Şampiyonu olan Miesha Tate, tanıtım gününde soyunduğu sırada kendisine bakış atan polis memurundan intikamını aldı.
Dövüşçü Şov Programına Katıldı 00:26
Dövüşçü Şov Programına Katıldı 412 izlenme - 2 yıl önce UFC şampiyonu ABD'li dövüşçü Miesha Tate, katıldığı Conan Şov'da şovmen Conan O'Brien'ı zor durumda bıraktı.
Miesha Tate polis memurundan intikamını aldı 00:23
Miesha Tate polis memurundan intikamını aldı 318 izlenme - 2 yıl önce UFC Horoz Siklet Şampiyonu olan Miesha Tate, tanıtım gününde soyunduğu sırada kendisine bakış atan polis memurundan intikamını aldı.
Miesha Tate ve Holly Holm UFC Kadınlar Unvan Karşılaşması 01:50
Miesha Tate ve Holly Holm UFC Kadınlar Unvan Karşılaşması 103 izlenme - 2 yıl önce beklenildiği gibi holm dövüşün ayakta geçen kısmında üstündü. yine tam isabetli yumrukları bir tane de boyuna tekmesi vardı. yalnız nedense bu üstünlüğüne rağmen o da meisha gibi çok kontrollüydü ve çok fazla atak oynamayı tercih etmedi. meisha ise ayakta hiçbir varlık gösteremedi sadece araya mesafe koyup kendini korumakla yetindi. sürekli olarak fırsat kolladığı üzere holm'ü kapmak için 2 defa girişimde bulundu, birinde holm'ü zor duruma soktu ve ayakta olmasa da bu şekilde kazanabileceğinin sinyalini verdi.
Güzel Dövüşçü  Tate: Holly Holm, Rousey Gibi Bir Şok Yaşayacak 02:51
Güzel Dövüşçü Tate: Holly Holm, Rousey Gibi Bir Şok Yaşayacak 26 izlenme - 2 yıl önce "Kap kek" lakaplı dövüşçü Miesha Tate, "Holly dahil herkesi sağ yumruğumla yere yıkabilirim. Oraya gidip kemeri kazanacağım." diyerek Holly Holm'e meydan okudu.
Cloud Hex Chasing Shadows [Official Video] 03:46
Cloud Hex Chasing Shadows [Official Video] 1 izlenme - 1 yıl önce http://cloudhex.net Track 2 from "The Lightning Bringer" by Cloud Hex itunes: https://itun.es/i6Yw7swFootage from "Fight Valley" courtesy of Breaking Glass Pictures