Hoşgeldiniz!

migros indirim

00:20
"Aldım Bitti!" Seyahat Ürünleri Migros'ta: Stonebag Valiz 1.998 izlenme - 1 yıl önce Migros'tan yepyeni bir fırsat daha! İki haftada bir yenilenen, stokları sınırlı ürünler sizleri bekliyor. Bu hafta seyahat ürünlerinden Stonebag kabin boy kumaş valiz sadece 39,90 TL! 'Alamadım bitti' demeyin, bitmeden alın.
Migros'ta Gördüğünüze İnanın! Touch Me Akrobat Mini Vantilatör 00:14
Migros'ta Gördüğünüze İnanın! Touch Me Akrobat Mini Vantilatör 2.913 izlenme - 2 yıl önce Migros'ta gördüğünüze inanın! Money Club Kart veya Money Bonus ile yaptığınız 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde Touch Me Akrobat Mini Vantilatör 29.90 TL yerine sadece 7 TL. 29 Temmuz Çarşamba ve 30 Temmuz Perşembe tüm Migros'larda. Migros size iyi gelecek!
Migros'ta Gördüğünüze İnanın: Salat Ayçiçek Yağı 00:14
Migros'ta Gördüğünüze İnanın: Salat Ayçiçek Yağı 1.085 izlenme - 2 yıl önce Migros'ta gördüğünüze inanın! Money Club Kart veya Money Bonus ile yaptığınız 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde 5 lt Salat Ayçiçek Yağı 21.95 TL yerine sadece 9 TL. 15 Haziran Pazartesi tüm Migros'larda. Migros'tan haberler, nefis yemek tarifleri, pratik öneriler ve harika fikirler için bizden ayrılmayın; http://migrostv.migros.com.tr/
Migros'ta Sucuk İndirimi 00:15
Migros'ta Sucuk İndirimi 1.047 izlenme - 3 yıl önce Sucuklu yumurta kahvaltı keyfinize, tüm sucuklarda tek fiyat cebinize iyi gelecek! 7 Şubat Cumartesi - 9 Şubat Pazartesi günleri arasında Migros'ta tüm açık sucukların kilosu sadece 29.90TL. Migros cebinize iyi gelecek! Tüm kampanya haberleri için; http://migrostv.migros.com.tr/
Migros'ta Gördüğünüze İnanın: Yayla Gönen Baldo Pirinç 00:14
Migros'ta Gördüğünüze İnanın: Yayla Gönen Baldo Pirinç 477 izlenme - 2 yıl önce Migros'ta gördüğünüze inanın! Money Club Kart veya Money Bonus ile yaptığınız 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde 2 kg Yayla Gönen Baldo Pirinç 16.95 TL yerine sadece 5 TL. 16 Haziran Salı tüm Migros'larda. Migros'tan haberler, nefis yemek tarifleri, pratik öneriler ve harika fikirler için bizden ayrılmayın; http://migrostv.migros.com.tr/
Kuzu Etlerinde   İndirim Migros'ta! 00:05
Kuzu Etlerinde İndirim Migros'ta! 215 izlenme - 1 yıl önce 13-15 Ağustos 2016 tarihlerinde Money Club Kart'ınızla yapacağınız alışverişlerinizde kuzu etleri indirimli!
Migros'ta Gördüğünüze İnanın: Pınar Taze Kaşar 00:14
Migros'ta Gördüğünüze İnanın: Pınar Taze Kaşar 538 izlenme - 3 yıl önce Migros'ta gördüğünüze inanın! Money Club Kart veya Money Bonus ile yaptığınız 50TL ve üzeri alışverişlerinizde, 700gr Pınar Taze Kaşar, 18.90TL yerine sadece 5TL. 23-24 Şubat tarihlerinde tüm Migros'larda. Migros size iyi gelecek! Tüm kampanya haberleri için; http://migrostv.migros.com.tr/
Migros'ta Gördüğünüze İnanın: Yayla Gönen Baldo Pirinç 00:14
Migros'ta Gördüğünüze İnanın: Yayla Gönen Baldo Pirinç 359 izlenme - 3 yıl önce Migros'ta gördüğünüze inanın! Money Club Kart veya Money Bonus ie yaptığınız 50TL ve üzeri alışverişlerinizde, 2kg Yayla Gönen Baldo Pirinç 16.95TL yerine sadece 5TL. 22 Şubat Pazar günü tüm Migros'larda. Migros size iyi gelecek! Tüm kampanya haberleri için; http://migrostv.migros.com.tr/
Decent’le Hızlı ve Pratik Valiz Hazırlama! 01:50
Decent’le Hızlı ve Pratik Valiz Hazırlama! 426 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/decentle-hizli-ve-pratik-valiz-hazirlama/ Hayatı kolaylaştıran pratik öneriler MigrosTV’de! Hızlı ve pratik valiz hazırlama teknikleri ile tanışın, seyahata hazırlanırken keyfinizi ikiye katlayın.
Haftanın Fırsatları Temmuz 00:45
Haftanın Fırsatları Temmuz 14 izlenme - 3 ay önce Migros'ta Haftanın Fırsatları!
Migros Yaz Fırsatları: Beyaz Peynir 00:14
Migros Yaz Fırsatları: Beyaz Peynir 113 izlenme - 2 yıl önce Leziz mi leziz peynirler sofranıza, Migros'un yaz fırsatları cebinize iyi gelecek! 15 - 17 Ağustos tarihlerinde; paketli beyaz peynirlerde aynı ürünün 2.'si P indirimli. Migros size iyi gelecek.
Migros'ta Tüm Şampuan ve Saç Kremlerinde @ İndirim 00:16
Migros'ta Tüm Şampuan ve Saç Kremlerinde @ İndirim 162 izlenme - 2 yıl önce Migros'tan cebinize #iyigelecek kampanya! Migros'ta tüm şampuan ve saç kremlerinde @ indirim var. 17-20 Ekim tarihleri arasında, Money Bonus veya Money Club ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
Migros'ta Günün İndirimleri 8 Temmuz 00:46
Migros'ta Günün İndirimleri 8 Temmuz 143 izlenme - 2 yıl önce Migros'ta günün fırsatlarını takip edenler, kazançlı alışverişin tadını çıkarıyor. Migros’ta sürpriz indirimler ve kaçırılmayacak fırsatlar sizi bekliyor. Siz de Migros’a gelin, fırsatları kaçırmayın. İndirimli alışveriş, kaçırılmayacak Migros fırsatları ve Migros kampanyaları için Migros’a bekleriz.
Migros'ta Günün İndirimleri 7 Temmuz 00:44
Migros'ta Günün İndirimleri 7 Temmuz 130 izlenme - 2 yıl önce Migros'ta günün fırsatlarını takip edenler, kazançlı alışverişin tadını çıkarıyor. Migros’ta sürpriz indirimler ve kaçırılmayacak fırsatlar sizi bekliyor. Siz de Migros’a gelin, fırsatları kaçırmayın. İndirimli alışveriş, kaçırılmayacak Migros fırsatları ve Migros kampanyaları için Migros’a bekleriz.
Migros'ta Günün İndirimleri 1 Ekim 00:50
Migros'ta Günün İndirimleri 1 Ekim 85 izlenme - 2 yıl önce
Migros’tan Sevgililer Günü Sürprizi 02:32
Migros’tan Sevgililer Günü Sürprizi 212 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/migrostan-sevgililer-gunu-surprizi-sevgi-paylastikca-buyur/ Soğuk havaya aldırmadan Sevgililer Günü‘nü ‘sevgi’ ile kutlayanlara şahane bir sürpriz hazırladık. ‘ Sevgiye giden yol mideden geçer‘ dedik ve en lezzetli aşkları bir kutuya sığdırdık. Peki, Sevgililer Günü için hazırladığımız o özel sürpriz neydi? Detaylar için videomuza tıklayın!i
Tüm Elektrikli Küçük Ev Aletleri ve Kişisel Bakım Ürünleri'nde % 30 İndirim! 00:34
Tüm Elektrikli Küçük Ev Aletleri ve Kişisel Bakım Ürünleri'nde % 30 İndirim! 63 izlenme - 1 yıl önce 19-22 Ekim tarihlerinde Money Club Kart'ınızla yapacağınız alışverişlerde Tüm Elektrikli Küçük Ev Aletleri ve Kişisel Bakım Ürünleri'nde % 30 İndirim!
Özel Mutluluk Ürünü: Bahçıvan Beyaz Peynir Özel Kutu 00:20
Özel Mutluluk Ürünü: Bahçıvan Beyaz Peynir Özel Kutu 171 izlenme - 3 yıl önce Alışveriş deneyiminizi mutluluğa dönüştürecek özel tasarımlı ürünleri ve çok kazandıran kampanyalarıyla Migros Mutluluk Festivali devam ediyor!
Mutlululuk Ürünü: İnegöl Köfte 00:36
Mutlululuk Ürünü: İnegöl Köfte 205 izlenme - 3 yıl önce Alışveriş deneyiminizi mutluluğa dönüştürecek özel tasarımlı ürünler Migros Mutluluk Festivali’nde! http://migrostv.migros.com.tr/mutlululuk-urunu-inegol-kofte/ Nefis yemek tarifleri için bizden ayrılmayın; http://migrostv.migros.com.tr/
Uzman Kasap’tan İyi Et, Tek Tıkla Nereden? 00:35
Uzman Kasap’tan İyi Et, Tek Tıkla Nereden? 136 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/uzman-kasaptan-iyi-et-tek-tikla-nereden/ Sanal Market‘ten! Sanal Market; netten, cepten, tabletten!
Migros'ta Haftanı İndirimleri 00:40
Migros'ta Haftanı İndirimleri 22 izlenme - 11 ay önce Migros'ta indirimler takip edin!
Babalar Günü’nüz Kutlu Olsun! 00:57
Babalar Günü’nüz Kutlu Olsun! 119 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/babalar-gununuz-kutlu-olsun/ Migros Babalar Günü’nüzü Kutlar!
Özel Mutluluk Ürünü: Gülen Elma 00:23
Özel Mutluluk Ürünü: Gülen Elma 108 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/ozel-mutluluk-urunu-gulen-elma/ Alışveriş deneyiminizi mutluluğa dönüştürecek özel tasarımlı ürünleri ve çok kazandıran kampanyalarıyla Migros Mutluluk Festivali devam ediyor!
migros'tan indirim çeki! 00:20
migros'tan indirim çeki! 149 izlenme - 8 yıl önce 10 tl'lik indirim çeki 13 eylül pazar günü tüm gazete bayilerinde...
Ramazan Reklam Filmi 2 00:15
Ramazan Reklam Filmi 2 89 izlenme - 3 yıl önce Haftanın Fırsatları'nı takip edenler, kazançlı alışverişin tadını çıkarıyor. Bu hafta da Migros'ta sürpriz indirimler ve kaçırılmayacak fırsatlar sizi bekliyor. Siz de Migros'a gelin, fırsatları kaçırmayın. İndirimli alışveriş, kaçırılmayacak Migros fırsatları ve Migros kampanyaları için Migros'a bekleriz.http://www.migrostv.com/ramazan-reklam-filmi-2/
Moneygiller’den Bayrama Özel Harçlık Kampanyası! 00:16
Moneygiller’den Bayrama Özel Harçlık Kampanyası! 86 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/moneygillerden-bayrama-ozel-harclik-kampanyasi/ Haydi çocuklar, Bayram harçlıklarınızı almaya!
Money Club Hedef Kampanyası 00:22
Money Club Hedef Kampanyası 85 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/money-hedef-kampanyasi/ Ramazan’da tuttur hedefini, kazan daha çok Money!
Özel Mutluluk Ürünü: Filiz Kalpli Makarna 00:22
Özel Mutluluk Ürünü: Filiz Kalpli Makarna 83 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/ozel-mutluluk-urunu-filiz-kalpli-makarna/ Alışveriş deneyiminizi mutluluğa dönüştürecek özel tasarımlı ürünleri ve çok kazandıran kampanyalarıyla Migros Mutluluk Festivali devam ediyor!
Mutluluk Reklam Filmi İlk Kez MigrosTV’de! 00:16
Mutluluk Reklam Filmi İlk Kez MigrosTV’de! 82 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/merakla-beklenen-mutluluk-reklam-filmi-ilk-kez-migrostvde/ Migros’un merakla beklenen Mutluluk Reklam Filmi ilk kez MigrosTV’de.
Migros İyi Bayramlar Diler! 01:09
Migros İyi Bayramlar Diler! 76 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/migros-iyi-bayramlar-diler/ Migros İyi Bayramlar Diler!