Hoşgeldiniz!

mihrace

Bakkala Tecavüz - Sakin Kasabanın Kadını 02:26
Bakkala Tecavüz - Sakin Kasabanın Kadını 46.645 izlenme - 1 yıl önce Yıllarca bu sahneyi anlattım. Aydan Şener'in filminde bakkalı s..ler dedim. Kimse inanmadı örselendim. Ama nihayet Televizyon Filmleri adlı youtuber ( emeğe saygı) filmin tamamını yüklemiş de ben de ispat edebileceğim. Gerçi sansür var bakkalın çığlıkları ve adamın gidip gelmesi kesilmiş ama buna da şükür. Bonus olarak Ruhsar'ın görümcesi ilk aşkım Mihrace de var.
Garanti - Elma Hesabı Açtırsam Reklamı (2002) 01:04
Garanti - Elma Hesabı Açtırsam Reklamı (2002) 2.283 izlenme - 1 yıl önce Öncelikle kaydın kalitesizliğinden dolayı çok özür diliyorum. Elimden geldiğince iyi kaliteye getirmeye çalıştım. Youtube'da VHS VİDEO ARŞİVİ adlı bir kanaldaki reklam kuşaklarını gezerken, yıllardır internet alemini talan edip de bulamadığım bir başka banka reklamı olan buna denk geldim. Kanalı yöneten arkadaşımızın da sanıyorum o dönemlerde video kayıt cihazı yokmuş ki, reklamları handycamini televizyona tutarak kaydetmiş. Kendisine bu reklamı da kayıt altına aldığı için ayrıca teşekkür ederim. Mazhar Alanson'un internet alemindeki tek eksik Garanti reklamını da böylece bulmuş olduk sanıyorum. Reklamla aynı sene (2002) çıkardığı ''Türk Lokumuyla Tatlı Rüyalar'' albümündeki ''Hamak'' parçasını bu reklama uyarlayan Alanson'a, seçebildiğim kadarıyla Mihrace Yekenkülüğ (Ruhsar'da Mazhar'ın kardeşi Firdevs) ve Sinan Çalışkanoğlu (İncir Reçeli'nde Halil Sezai'nin arkadaşı Erol) gibi şimdilerde de bildiğimiz isimler eşlik etmiş.
Ruhsar Dizisi - 2. Sezon - Jenerik 01:30
Ruhsar Dizisi - 2. Sezon - Jenerik 1.463 izlenme - 2 yıl önce Ruhsar, 1998 - 2001 yılları arasında Kanal D'de yayınlanmış bir aile dizisi. Dizi Ruhsar ve Mazhar adında iki insanın ölümsüz aşklarını ve başlarından geçen tuhaf olayları anlatır. Eylül 2002 itibarıyla hafta içi her gün saat 18.30'da Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi, Euro D'de ise Eylül 2005 itibarıyla hafta içi her gün saat 9.00'da yayınlanmıştır. Dizinin tekrarları ise eskiden D Max kanalında oynamıştır. Ayrıca bu diziden esinlenerek Hayal ve Gerçek adında bir dizi çekilmiştir. Mazhar ile Ruhsar daha yeni evlenir. Ama evliliklerinin daha ilk günlerinde Ruhsar amansız bir hastalığa yakalanır. Ve ne yazık ki ölür. Ama her şey öldüğü zaman başlayacaktır. Ruhsar artık bir ruh olmuş ve sadece yağmur yağdığında Mazhar'ın yanına gelebilmektedir. Ama Ruhsar ruh olduğu için onu bir tek Mazhar görebilir. Bu arada Mazhar'ın kurnaz annesi Menkıbe, Ruhsar'ı hiç sevmediğinden Mazhar'a bir eş aramaya başlamıştır. O günlerde Mazhar'ın kankası Müfit hep yanında olmuştur. Ve Mazhar'ın kız kardeşi Firdevs Müfit'e çılgınlar gibi aşıktır.Fakat Müfit ilk başlarda nefret ediyordur. Tabi bu olayı Mazhar'a söyleyemezler. Mazhar sürekli Reyhan adındaki yarımakıllı bir kız ile evlendirilmeye çalışılır. Apartmanın Muhteşem adında bir de bakkalı bulunmaktadır. Mazhar, Generation Ajans adındaki bir reklam şirketinde çalışmaktadır. Ajansın patronu ise Önder Bey'dir. Önder Bey devrimcidir ve siyasi görüşlerini ajansta her zaman belli eder. Ruhsar öldükten sonra öbür dünyaya gider ve Gözüm Abla adında, ölülerin Türkiye sorumlusu olan bir kadın ile karşılaşır. Gözüm, vefat eden Türkleri cennet ve cehennemden birine göndermektedir. Dizi 29 Aralık 2001 Cumartesi günü sona ermiştir.Ayrıca dizi 1999'daki Marmara Depremi nedeniyle sık sık ara vermiştir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2917/ruhsar-jenerik 1.Sezon Jeneriği
Umut Hoşgör - Mihrace 05:19
Umut Hoşgör - Mihrace 447 izlenme - 5 yıl önce
Hasret 03:28
Hasret 169 izlenme - 8 yıl önce hasret
Sevdam 10:55
Sevdam 115 izlenme - 8 yıl önce sevdam
Sensiz Olmuyor 04:13
Sensiz Olmuyor 99 izlenme - 8 yıl önce olmuyorr