Hoşgeldiniz!

Mıknatıslı Videoları İzle

Sürprizlerle  Dolu Eğlenceli Macun (MIknatıslı) 04:55
Sürprizlerle Dolu Eğlenceli Macun (MIknatıslı) 5.047 izlenme - 2 yıl önce Herkesin merak ettiği Sürprizlerle dolu eğlenceli macun sizlerle. Manyetik özellikli bu macun içindeki hediye mıknatıs ile harika gösteriler yapmanızı sağlayacak. Çocuklar yeni oyun arkadaşınız Crazy Aaron's Thinking Pütty yeni çeşitleri ile kanalımızda olacak. Her hafta yeni videolar izlemek için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Daha fazla video için:www.izlesene.com/cerenlecocukoyunlari Ücretsiz mobil uygulamamızı Ceren'le Çocuk Oyunları adı ile Google Play Store'dan indirebilirsiniz. Rock Star Eylül videosu: http://www.izlesene.com/video/barbie-rock-star-eylul/8929764 Monster High Gooliope videosu: http://www.izlesene.com/video/monster-high-gooliope-bebegi/8921598 Barbie Prenses Azra Bebeği: http://www.izlesene.com/video/barbie-prenses-azra-bebegi/8880208 Mia ve Ben: http://www.izlesene.com/video/mia-bebegi-mia-ve-ben/8591493 My Little Pony Masalı: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-masali-applejackraritytwillight-sparkle/8176713 Frozen Masalı: http://www.izlesene.com/video/frozen-karlar-ulkesi-masali/8183628 Equestria Girls Konseri: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-equestria-girls-konseri-twillight-sparklepinkie-pierainbow-dashfluttershy/8219467 Prenses Sofia Masalı: http://www.izlesene.com/video/prenses-sofia-masali/8244330 Ever After High Briar Beauty Bebeği: http://www.izlesene.com/video/ever-after-high-briar-beauty-bebegi-ve-evi/8115558 My Little Pony Equestria Girls Rarity: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-equestria-girls-rarity/8230998 Prenses Sofia Bebeği: http://www.izlesene.com/video/prenses-sofia-bebegi/8244368
Uçan Bonsai 04:05
Uçan Bonsai 2.942 izlenme - 1 yıl önce Japonların son numarası. Şeffaf poşetler ve mıknatıslarla bonsailer havada duruyor, uçma hissi veriyor ve geleneksel minyatür Japon ağaçları daha dekoratif oluyorlar.
Mıknatıslı Balık Tutma Oyunu - Kırmızı Balık 04:47
Mıknatıslı Balık Tutma Oyunu - Kırmızı Balık 51 izlenme - 7 gün önce Balık tutma oyunu oynayıp kendini Balıkçı Hasan lan eden çocuğu izliyoruz. Balıklara da kaçacak yer kalmamış leğende.
manyetik takı, mıknatıslı takı, bileklik, kolye 03:20
manyetik takı, mıknatıslı takı, bileklik, kolye 1.827 izlenme - 9 yıl önce manyetik takı şimdi türkiye'de. çok güçlü mıknatıslardan oluşan altın ve gümüş kaplama manyetik bileklik gerçekten çok şık. manyetik gücü aynı zamanda kan dolaşıma etkili olduğundan sağlık açısından da faydaları var. http://www.manyetiktaki.com
Mıknatıslı Futbol - Proaction Football 00:20
Mıknatıslı Futbol - Proaction Football 412 izlenme - 2 yıl önce Bu oyunu reklamlarda ilk gördüğüm zaman o kadar heyecanlanmıştım ki sevgiliyle buluşma heyecanı gibiydi. Allah'ım dedim bundan benimde olsa babama baba benim neden mıknatıslı futbol oyunum yok bana neden almıyorsun dedim babam da mobilya boyacısı ertesi gün elinde gazete kağıdına sarılı tahta ya özenle çakılı çivilerden oluşan bozuk parayla oynanan hepimizin bildiği o oyun tahtasından getirdi. Hayal kırıklığımı dersiniz ne derseniz artık bilmem ama ona sevinemedim bile babam "onu sonra alırız oğlum şimdilik bununla oynayın" dedi adam babam benim."oğlum onu şu an alamayız" demedi almam demezdi hiç bir zaman başka alternatifler sunardı hep.Bizler çivili tahtalarda dirilinnggg dırlınggg diye sesler çıkaran oyunları sevdik hep bunlar bizim için hep bir hayal oldu daha halada gerçekte birebir görmüş değilim bu oyunu buda böle bir anımdır ilk paylaşımımdır hayırlı uğurlu olsun efenim.
manyetik takı - süper bişiiii 02:18
manyetik takı - süper bişiiii 1.192 izlenme - 8 yıl önce manyetik takılar, mıknatıslı bileklikler. www.ManyetikTaki.com
Otomattan Kutu İçecek Nasıl Araklanır? 00:59
Otomattan Kutu İçecek Nasıl Araklanır? 396 izlenme - 2 yıl önce Metre kullanarak otomat nasıl patlatılırı gösteren eğitici, öğretici bir video. Yalnız dikkatinizi çekerim ki bazı metrelerin ucu mıknatıslıdır, bu özellik oldumu daha da önünüzde duracak bir otomat yoktur, yardırın.
Mıknatıslı Hızlı Tren Deneyi Bakır Tel 01:56
Mıknatıslı Hızlı Tren Deneyi Bakır Tel 36 izlenme - 5 ay önce Bakır Tel Tren Deneyi Deney malzeme setleri, Tübitak faturası düzenlenir. http://www.hdgmagaza.com http://dukkanlar.gittigidiyor.com/2C_... Havale, Kredi Kartı, Kapıda ödeme Elektrik tren deneyi, mıknatıs tren deneyi nasıl yapılır videomuzdan izleyebilirsiniz. Tübitak fuarı projeleriniz için oldukça detaylı ve keyifli bir settir. Çok zor bulunan çıplak bakır teli yalnız olarak da temin edebilir birçok projenizde kullanabilirsiniz. Tübitak faturası düzenlenmektedir.
Durbuldum Mıknatıslı Kapı Sinekliği Tül 01:15
Durbuldum Mıknatıslı Kapı Sinekliği Tül 86 izlenme - 3 yıl önce En özel ve değişik hediyeler, Tüm Türkiye'ye kapıda ödeme imkanıyla üstelik ücretsiz kargo ile durbuldum'da
Manyetik Yazı Tahtası Reklamı (1993) 00:31
Manyetik Yazı Tahtası Reklamı (1993) 97 izlenme - 2 yıl önce Bu yazı tahtasını aldığımızda en çok annem sevinmişti. Resim çizerken etrafta oluşturduğumuz bilimum kağıt kırpıklarına, koltuk , halı ve sehpa üzerlerinde bıraktığımız boya ve kalem izlerine kökten bir çözüm olmuştu. İstediğinizi çizip tek hareketle temizleyebiliyordunuz, güzel bir icattı kendisi fakat bu kadar düzenli bir sistem bizi sıktığından bir süre sonra pislikli kağıt ve boya ikilisine geri dönmüştük.
Doğum Günleri İçin Bebek Magnetleri, 1 Yaş Magnetleri, Kalın Magnet 00:48
Doğum Günleri İçin Bebek Magnetleri, 1 Yaş Magnetleri, Kalın Magnet 89 izlenme - 3 yıl önce
Durbuldum Mıknatıslı Çift Taraflı Cam Silici 01:47
Durbuldum Mıknatıslı Çift Taraflı Cam Silici 58 izlenme - 3 yıl önce En özel ve değişik hediyeler, Tüm Türkiye'ye kapıda ödeme imkanıyla üstelik ücretsiz kargo ile durbuldum'da