Hoşgeldiniz!

mikrafon

İftar İlk ve En Son Hangi Şehirlerde Açılır 01:29
İftar İlk ve En Son Hangi Şehirlerde Açılır 2.941 izlenme - 8 ay önce Bir sokak röportajında sorulan iftar ilk ve en son hangi şehirlerde açılır sorusuna verilen tuhaf cevaplar.
Şarkı Nasıl Söylenir 02:03
Şarkı Nasıl Söylenir 4.017 izlenme - 8 yıl önce
Yoyoyoyo Dostum! Aka Cadde Kızı - Diss Atmak 03:26
Yoyoyoyo Dostum! Aka Cadde Kızı - Diss Atmak 1.732 izlenme - 3 yıl önce Facebook fotoğrafları 300 beğeninin altına düşmeyen cadde kızı Sena Özavcı, rapinde bahsettiği ama nerede olduğu bilinmeyen hiç vazgeçemeyeceği çubuklu mikrofonuya freestyle rap yapıyor ve hepimize kalp yolluyor. Hepinizden de destek bekliyor. Bu arada bu kıza sakın diss atmayı aklınızın ucundan bile geçirmeyin, diss inie cevap verirse of of.. RESPECT
ceza - bir minik mikrafon 04:47
ceza - bir minik mikrafon 1.927 izlenme - 7 yıl önce bir minik mikrafon
Mikrafon Grubundan - Karne Bestesi 01:53
Mikrafon Grubundan - Karne Bestesi 831 izlenme - 4 yıl önce Arkadaşlar bu grup yeni açılmıştır bu şarkı youtebedede vardır ve aynısıdır bu yüzden şarkımızı ilk olarak çalıntı yapmak istedik bir sonraki şarkımızı kendi bestemiz olucaktır Bize Facebook gibi adreslerden ulaşabilrsiniz Mikrafonizma
Melisa 00:30
Melisa 847 izlenme - 11 yıl önce
Mikrofon, İşte Böyle Kullanılır 00:21
Mikrofon, İşte Böyle Kullanılır 978 izlenme - 8 yıl önce gercekten cahillik cok kötü birsy
 Eğlencenin Dozunu Kaçıran Demet Özdemir, Mikrofon Elindeyken 00:30
Eğlencenin Dozunu Kaçıran Demet Özdemir, Mikrofon Elindeyken "İşedim" Diyerek Bağırdı 19 izlenme - 3 ay önce Dizisinin final yapmasının ardından arkadaşlarıyla eğlenmeye giden Demet Özdemir, şarkı söylerken bir anda "İşedim" diye bağırdı.
Kocanıza Böyle İltifat Etmeyin 00:21
Kocanıza Böyle İltifat Etmeyin 292 izlenme - 4 yıl önce Kocanıza Böyle İltifat Etmeyin
20 Dollars İn My Pocket - Hatay Ahalisinden Eğlenceli Klip 2 -  Sarı Mikrofon 02:22
20 Dollars İn My Pocket - Hatay Ahalisinden Eğlenceli Klip 2 - Sarı Mikrofon 232 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki, Ardıçlı beldemizden yeni bir video çıkmasın,Ardıçlı halkı bu kez 2013 ün vazgeçilmez şarkılarından,youtube da 400 milyon kişi tarafından izlenen MACKLEMORE & RYAN LEWIS - THRIFT SHOP FEAT. WANZ'a playback yapıyor. Belli ki, yaşlısından gencine herkesin oynadığı klip ve kamera arkası çok eğlenceli geçmiş. İyi seyirler.
Hdp'li Vekil Polis Mikrofonuyla Seslendi 01:45
Hdp'li Vekil Polis Mikrofonuyla Seslendi 64 izlenme - 2 yıl önce Ankara’da düzenlenen terör saldırısı nedeniyle yürüyüş düzenlemek isteyen HDP’liler ile polis arasında gerginlik çıktı. Gerginlik, yapılan oturma eyleminin ardından Siirt milletvekili Kadri Yıldırım’ın polis megafonundan halka seslenerek, “dağılın” şeklinde uyarı yapması ile sona erdi. Siirt’te bugün saat 17.30’da HDP il binası önünde toplanan kalabalık Ankara’da yaşanan bombalı saldırıyı kınamak amacıyla basın açıklaması yaptı. Daha sonra Mithat Öktüren bulvarında yolu trafiğe kapatan kalabalık, belediye hizmet binasına kadar yürüyüp, oturma eylemi yapmak istedi. Ancak polis, gruba izin vermedi. Bunun üzerine polis ile kitle arasında gerginlik yaşandı. Devreye giren HDP Siirt milletvekili Kadri Yıldırım, polis yetkilileri ile görüşerek, oturma eylemi yaptıktan sonra dağılacaklarını söyledi. HDP milletvekili adayı Besime Konca ise “100 insan ölmüş, yüz insan” diyerek polise tepki gösterdi. Bunun üzerine bir polis amiri de, “Allah kahretsin kim öldürdüyse, kim nemalanıyorsa şerefsizdir. Ölünün üzerinden siyaset yapmayın, illa insanları tahrik ediyorsunuz" şeklinde cevap verdi. Daha sonra araya girenler polis megafonu milletvekili Kadri Yıldırım’a uzatarak, kalabalığın sessiz bir şekilde dağılmasını istedi. Yıldırım da polis megafonundan dağılın” şeklinde uyarı yaptı. Uyarının ardından kalabalık dağıldı.
İnsanlara Sorduk: Elbistan Nerededir? | Sarı Mikrofon 01:16
İnsanlara Sorduk: Elbistan Nerededir? | Sarı Mikrofon 49 izlenme - 2 yıl önce Sarı mikrofon, insanlara Kahramanmaraş'ın bir ilçesi olan Elbistan'ın nerede olduğunu sordu. Birbirinden ilginç cevaplar aldı. Sokağın nabzını bizimle birlikte tutmak istiyorsanız Sarı Mikrofon YouTube kanalına abone olun https://goo.gl/V5mFr2 Diğer videolarımıza buradan ulaşabilirsiniz https://goo.gl/GT4IMu Kafamızı kurcalayan sorular için sarı mikrofonumuzu sokağa uzatıyor, en ilginç ve eğlenceli cevapları senin için topluyoruz!
mikrafon ayarı 01:28
mikrafon ayarı 96 izlenme - 8 yıl önce mesengerde mikrafon ayarı