Hoşgeldiniz!

mikrodalga

Mikrodalgaya Asla Koymamanız Gereken 8 Şey 01:47
Mikrodalgaya Asla Koymamanız Gereken 8 Şey 89.671 izlenme - 3 yıl önce Mikrodalga fırınlar çok pratiktir fakat kullanırken dikkat edilmesi gereken bir çok şey var. Mikrodalga fırınınıza koymamanız gereken, ya da koyarsanız çok pişman olacağınız tüm her şey burada. Her şeyin bir kolayı var. Abone olmak için; www.izlesene.com/kolayivar
Fosforlu Çubukları Mikrodalgaya Koyduk - Glow Stick Deneyi 03:51
Fosforlu Çubukları Mikrodalgaya Koyduk - Glow Stick Deneyi 7.989 izlenme - 8 ay önce İlginç bir deney yapıyoruz. Elimizde kırdığınız zaman parlayan fosforlu çubuklar var. Bunları mikrodalgaya koyacağız. Bakalım nasıl bir görüntü elde edeceğiz? Birbirinden ilginç deney videolarımız tam şurada: https://goo.gl/2xr7rv Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Sabunu Mikrodalgada Isıtınca Ne Olur? 01:55
Sabunu Mikrodalgada Isıtınca Ne Olur? 22.812 izlenme - 3 yıl önce Acaba bir sabunu mikrodalgaya koyarsak ne olur? Videomuzda göreceğiniz üzere, bu deneyi yaptık. Sabunun ne hale geldiğini videomuzun sonunda şahit olacaksınız. Cem'in deyimiyle, sabun sabunluğunu unuttu. :) Başka şeyleri de mikrodalgada ısıtmaya devam edeceğiz. Bakalım ortaya ne tür sonuçlar çıkacak? Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları videoya çekip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz.
Ampulü Mikrodalgada Isıtınca Ne Olur? 02:07
Ampulü Mikrodalgada Isıtınca Ne Olur? 11.802 izlenme - 3 yıl önce Bu videomuzda bir ampulü suyun içine koyup ardından mikrodalga fırında ısıtıyoruz. Videoda da göreceğiniz üzere, ampul mikrodalgaya konar konmaz yanıyor. Bu deneyi çok beğendik ve ohannes verdik. Evet, patlama çatlama yok ama yine de etkileyici bir deney. Bu deneyi evde kesinlikle denemeyin. Ampulün patlama olasılığı yüksek. Ortaya istenmeyen sonuçlar çıkabilir. Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları video haline getirip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz.
Cips Paketini Mikrodalgada Isıtınca Ne Olur? 02:37
Cips Paketini Mikrodalgada Isıtınca Ne Olur? 11.643 izlenme - 3 yıl önce Patates cipsinin paketini mikrodalgada ısıtınca ne olur? Deneyince ortaya çok ilginç bir sonuç çıktı: Paket çekti. :) Not: Bu video bir reklam değil. Markayı gösteriyoruz çünkü paketin minyatür hale geldiğini göstermek durumundayız.
İphone 7 Ve Galaxy S8'in Mikrodalga Fırında Test Edilmesi 12:31
İphone 7 Ve Galaxy S8'in Mikrodalga Fırında Test Edilmesi 589 izlenme - 1 ay önce İphone 7 Ve Galaxy S8 dayanıklılık testi kapsamında mikrodalga fırına atılarak GizmoSlip ekibi tarafından test edilmiş.
7 Dakikada Mikrodalga Keki Tarifi 02:24
7 Dakikada Mikrodalga Keki Tarifi 14.495 izlenme - 4 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla 7 Dakikada Mikrodalga Keki Tarifi
Mikrodalgaya Atılan Fosforlu Çubuğun Suratta Patlaması 04:18
Mikrodalgaya Atılan Fosforlu Çubuğun Suratta Patlaması 3.471 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşın amacı ney bilmiyoruz ancak mikrodalgaya glowstick olarak bilinen fosforlu çubuğu atıyor ve olanlar oluyor. Babasının tepkisi ise ayrı bir olay.
Mikrodalgaya Çatapat Koyarsan Ne Olur? - Sakın Denemeyin 05:07
Mikrodalgaya Çatapat Koyarsan Ne Olur? - Sakın Denemeyin 2.415 izlenme - 8 ay önce Bu videoda yine ilginç bir şey deneme yapıyoruz. Mikrodalgaya yavaş yavaş artırarak çatapat koyacağız. Bakalım neler olacak? Sakın Denemeyin serisindeki diğer videolarımız tam şurada: https://goo.gl/xPQpf0 Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Fincanda Pizza Nasıl Yapılır? - Tadı Bildiğin Pizza 05:52
Fincanda Pizza Nasıl Yapılır? - Tadı Bildiğin Pizza 971 izlenme - 5 ay önce Bu videoda mikrodalga fırın kullanarak fincanda pizza yapıyoruz. Tabii ortaya çıkan pizza görünümünde değil ama tad olarak kesinlikle pizza ve hiç de fene olmadı. YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Gülle İle Mikrodalga Fırın Parçaladık - Oha Diyorum 03:34
Gülle İle Mikrodalga Fırın Parçaladık - Oha Diyorum 2.861 izlenme - 1 yıl önce Gülle ile bir şeyleri parçalamaya devam ediyoruz. Bu videoda mikrodalga fırını gülle ile darmaduman ediyoruz.
Konmaması Gereken 3 Şeyi Mikrodalgaya Koyduk - Oha Diyorum 07:32
Konmaması Gereken 3 Şeyi Mikrodalgaya Koyduk - Oha Diyorum 1.337 izlenme - 10 ay önce Bu videoda mikrodalgaya konması sakıncalı olan şeyleri mikrodalgaya koyuyoruz. Bakalım pili, alüminyum folyoyu ve diş macununu mikrodalgada ısıtınca ne olacak? Birbirinden ilginç tüm deney videoları tam şurada: https://goo.gl/2xr7rv Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Mikrodalgada Islak Kek (7dk Da) 02:24
Mikrodalgada Islak Kek (7dk Da) 4.539 izlenme - 3 yıl önce Mikrodalgada Islak Kek (7dk Da)
Kupada 2 Farklı Omlet Tarifi | Mikrodalgada Tarifler | Yemek Tarifleri 01:17
Kupada 2 Farklı Omlet Tarifi | Mikrodalgada Tarifler | Yemek Tarifleri 99 izlenme - 2 ay önce Malzemeler: Sucuklu Omlet: 1 adet yumurta 1 yemek kaşığı süt 1 yemek kaşığı kaşar peyniri Tuz Karabiber 1 dilim ekmek 1 yemek kaşığı sucuk 1 yemek kaşığı domates Dereotlu Omlet: 1 adet yumurta 1 yemek kaşığı süt 1 yemek kaşığı kaşar peyniri Tuz Karabiber 1 dilim ekmek
Arçelik Kompakt Kombi Mikrodalga Fırın Tanıtım Videosu 01:29
Arçelik Kompakt Kombi Mikrodalga Fırın Tanıtım Videosu 934 izlenme - 3 yıl önce Yenilikçi Arçelik tasarım anlayışı, fırın ve mikrodalgayı bir araya getirdi. İster ayrı ayrı, isterseniz kombi özelliğiyle aynı anda kullanın, mutfakta zaman kazanın.
Mikrodalga ile Yapabileceğiniz 3 Deney 04:01
Mikrodalga ile Yapabileceğiniz 3 Deney 1.002 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda 3 mikrodalga deneyini bir araya getirdik. Mikrodalgada ampul yakma, mikrodalgada cips paketi küçültme ve mikrodalgada sabun ısıtma. İyi seyirler! Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları video haline getirip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz.
Kupada 2 Farklı Kek Tarifi | Yemek Tarifleri 00:57
Kupada 2 Farklı Kek Tarifi | Yemek Tarifleri 80 izlenme - 2 ay önce Malzemeler: 2 yemek kaşığı un 1 yemek kaşığı toz şeker 1 yemek kaşığı süt 1 yemek kaşığı sıvı yağ 1 çay kaşığı vanilya 1 çay kaşığı kabartma tozu Yapılışı: Tüm malzemeleri bir kupada karıştırın. 1:30 dakika mikrodalgada pişirin.
Mikrodalgada Yumurta Nasıl Yapılır? 03:31
Mikrodalgada Yumurta Nasıl Yapılır? 480 izlenme - 3 yıl önce Diğer kanalımızdaki ilginç deneyleri izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Microdalga ile Pratik Yemekler Hüzünlü Versiyon 02:53
Microdalga ile Pratik Yemekler Hüzünlü Versiyon 376 izlenme - 3 yıl önce Youtube'da bir video kanalı var. Burada öncelikle yalnız yaşayanlara hitap ediyorlar ve mikrodalga fırın ile yapılabilecek pratik yemekleri anlatıyorlar. Sürekli farklı kişiler anlatıyor. Bu amcamızda potansiyel gören zeki troller arkaya hüzünlü bir fon müziği koyup videoyu dayamışlar. Gayet beğenilmiş youtube üzerinde. Yalnızlığın acı yönü; Yemekler,bulaşıklar,çamaşırlar ve ütü. Benim gibi yalnız yaşayanların oldukça eğleneceği bir video. İyi seyirler
Sabunu Mikrodalgada Isıtınca Ne Olur 01:55
Sabunu Mikrodalgada Isıtınca Ne Olur 328 izlenme - 3 yıl önce videomuzda göreceğiniz üzere, bu deneyi yaptık. sabunun ne hale geldiğini videomuzun sonunda şahit olacaksınız. cem'in deyimiyle, sabun sabunluğunu unuttu. başka şeyleri de mikrodalgada ısıtmaya devam edeceğiz. bakalım ortaya ne tür sonuçlar çıkacak?
Mikrodalga Fırından Silah Üretmek 03:00
Mikrodalga Fırından Silah Üretmek 416 izlenme - 3 yıl önce Milletin kafasının çalıştığı şeylere bak, şaka maka da aslında güzel bir şey. Benzer mekanizma var mıdır yok mudur bilmiyorum ama üretilse işkence aleti olarak kulanılabilir.
Kedisini Mikrodalga Fırına Atan Adam 02:02
Kedisini Mikrodalga Fırına Atan Adam 470 izlenme - 3 yıl önce Adam dedim ama kusuruma bakmayın. Nasıl bir zihniyetteyse anlamak mümkün değil, bence akli olarak sorunları mevcut, yoksa hiçbir insan bu davranışı sergilemez, hele de bir hayvana. Dün Lübnan'da bu video olay yaratmış.
Kediyi  Mikrodalgaya Atan Adam 01:00
Kediyi Mikrodalgaya Atan Adam 460 izlenme - 4 yıl önce yorumsuz..
Mikrodalga Fırın Bomba Gibi Patladı 00:51
Mikrodalga Fırın Bomba Gibi Patladı 448 izlenme - 3 yıl önce 173 yumurtayı mikrodalga fırınının içerisine koyarak fırını çalıştıran çılgın deneyci dakikalar sonra fırının bomba gibi patlamasıyla çocuklar gibi sevindi.
Mikro Dalgaya Slime Konulursa 03:00
Mikro Dalgaya Slime Konulursa 41 izlenme - 4 ay önce Slime ı koymadığımız yer kalmadı cidden hadi hatırı kalmasın bir de mikrodalgaya koyalım. Keyifli seyirler...
Mikrodalgaya Asla Koymamanız Gereken 8 Şey 01:47
Mikrodalgaya Asla Koymamanız Gereken 8 Şey 388 izlenme - 2 yıl önce Mikrodalga fırınlar çok pratiktir fakat kullanırken dikkat edilmesi gereken bir çok şey var. Mikrodalga fırınınıza koymamanız gereken, ya da koyarsanız çok pişman olacağınız tüm her şey burada. Her şeyin bir kolayı var. Abone olmak için; www.izlesene.com/kolayivar
Mikrodalga Kum Kurutma Makinası 00:19
Mikrodalga Kum Kurutma Makinası 734 izlenme - 4 yıl önce Islak Kil Kum Gibi Ürünlerin Hızlı Ve Ekonomik Kurumasını Sağlar.
Mikrodalga Fırından Silah Üretmek 03:00
Mikrodalga Fırından Silah Üretmek 233 izlenme - 3 yıl önce Milletin kafasının çalıştığı şeylere bak, şaka maka da aslında güzel bir şey. Benzer mekanizma var mıdır yok mudur bilmiyorum ama üretilse işkence aleti olarak kulanılabilir.
Mikrodalgada Nasıl Kek Yapılır? 05:26
Mikrodalgada Nasıl Kek Yapılır? 194 izlenme - 2 yıl önce Öğrenci evinde yaşıyorsanız veya evde anneniz yokken canınınız kek çekerse mikrodalgada kek yapabilirsiniz. Tabii gerekli malzemeleriniz varsa. Açıkçası bir parça meşakkatli olsa da en azından böyle bir deneyimi yaşamak için denemeye değer diye düşünüyorum.
Galaxy S8'in Mikrodalga Fırına Atılması 06:10
Galaxy S8'in Mikrodalga Fırına Atılması 4 izlenme - 2 hafta önce Yüksek sıcaklıkta bulunan mikrodalga fırına Samsung Galaxy S8 telefonu atarak dayanaklılık testinin yapılması.