Hoşgeldiniz!

Mikrofon Videoları İzle

Sigara İçmek Orucu Bozar mı ? Bilimsel Açıklama 01:43
Sigara İçmek Orucu Bozar mı ? Bilimsel Açıklama 5.476 izlenme - 3 hafta önce hataylı dayı bu mübarek günlerde yine önemli konularda açıklamalar yapıyor. Sigara içmek orucu bozar mı? Arapça açıklamalı olarak cevabını veriyor.
Volkan Babacan'ın Dövdüğü Muhabire Mikrofonu Tutturması 00:44
Volkan Babacan'ın Dövdüğü Muhabire Mikrofonu Tutturması 8.434 izlenme - 2 ay önce Medipol Başakşehirli futbolculardan Emre Belözoğlu, Yalçın Ayhan, Volkan Babacan ve Ufuk Ceylan, başkan Göksel Gümüşdağ ile birlikte, A Spor'u ziyaret edip, yaşanan olaylardan dolayı özür diledi.Volkan Babacan dövdüğü muhabirle röportaj yaptı
Ama Kafamız Nasıl Güzel 02:10
Ama Kafamız Nasıl Güzel 23.187 izlenme - 3 ay önce Kafası güzel kardeşimiz, güzel güzel anlatmış. "Saatlerce anlatsa, saatlerce dinlerim ulan" dedirten bu milli değerimizin kıymetine dikkat çekiyor; lafı da fazla uzatmadan izliyoruz! kafası d.şşak gibi olan insanların sitesi alkışlarlayaşıyorum.com
Röportajı Trolleyen Genç İbrahim Tatlıses 00:44
Röportajı Trolleyen Genç İbrahim Tatlıses 5.168 izlenme - 2 ay önce İçindeki ibo yu daha fazla tutamayan genç sokak röportajına birden dahil oluveriyor.
Ceza - Mikrofon Show 03:27
Ceza - Mikrofon Show 104.850 izlenme - 3 yıl önce Ceza - Mikrofon Show
Çin'de Mikrofonu Eline Alıp Satış Yapan Türk (Küfür İçerir) 00:42
Çin'de Mikrofonu Eline Alıp Satış Yapan Türk (Küfür İçerir) 12.822 izlenme - 6 ay önce Çin'de yurt dışı gezisi esnasında bir mağazanın önünden geçen Türk satış için kullanılan mikrofonu eline alıp anons yapıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Alkol Zararsızdır 01:16
Alkol Zararsızdır 4.616 izlenme - 2 ay önce Dayının savunduğu tezi hep beraber izliyoruz:) 50. saniyeden sonra dayının beyni mantara bağlıyor.
Kondom nedir ? Yanınızda Taşır mısınız ? 02:59
Kondom nedir ? Yanınızda Taşır mısınız ? 1.975 izlenme - 3 hafta önce Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Öğrencileri Birliği'nin Farkındalık amacıyla hazırlamış olduğu sokak röportajını izliyoruz.
Türkiye'de İnsanların Ellerinden Sigarayı Alıp Yere Atmak 03:28
Türkiye'de İnsanların Ellerinden Sigarayı Alıp Yere Atmak 22.573 izlenme - 1 yıl önce Bir genç sokakta sigara içen insanlara gidip ,ateşinizi alabilir miyim dedikten sonra ,yanan sigarayla kendi sigarasını yakıp yere atıyor.İşte sonrasındaki tepkiler
Mikrofon Uzattığı Kızı Öpmek 03:14
Mikrofon Uzattığı Kızı Öpmek 27.944 izlenme - 4 yıl önce Mikrofon uzattığı her kızı öpen sunucu. Türkiye'de olsa ne sonuçlar doğar tahmin bile edemiyoruz.
Esra Erol'da Damat Adayının Mikrofonu Frlatıp Gitmesi 01:04
Esra Erol'da Damat Adayının Mikrofonu Frlatıp Gitmesi 13.930 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'da damat adayı mikrofonu fırlatıp gitti Esra Erol'a siz burada şov yapıyorsunuz deyip tüdyoyu terk etti. Esra Erolun evlilik programında seyirciye sinirlenen damat adayı Yüksel Bey kulaklığını çıkarıp yere fırlattı ve stüdyoyu terk etti.
Cennete Gidince İlk Yapacağınız Şey Nedir? 01:13
Cennete Gidince İlk Yapacağınız Şey Nedir? 2.988 izlenme - 4 ay önce Sarı mikrofon muhabirinin halka cennete gidince ilk yapacağınız şey nedir diye sordu aldığı cevaplar ise manidar. Keyifli seyirler...
Sigarayı Bırakmak İstemeyen Dayı 00:58
Sigarayı Bırakmak İstemeyen Dayı 7.123 izlenme - 7 ay önce Sigaranın zararlı olmadığını kendine has üslubu ile anlatan bu dayı ayrıca işin içine dini de katarak tezini pekiştirmeye çalışmış..
Röportaj Yapan Muhabire Yürümek 00:43
Röportaj Yapan Muhabire Yürümek 12.570 izlenme - 1 yıl önce Sokak röportajında heyecanlanan abinin öyküsü...
Minecraft 4. Bölüm Yeni Mikrofon 22:40
Minecraft 4. Bölüm Yeni Mikrofon 17.443 izlenme - 3 yıl önce Minecraft 4. Bölüm Yeni Mikrofon
Benzin mi Dizel mi Lpg mi? - Sarı Mikrofon 02:03
Benzin mi Dizel mi Lpg mi? - Sarı Mikrofon 783 izlenme - 1 ay önce Sarı Mikrofon bu kez insanlara Benzin mi Dizel mi yoksa LPG mi tercih edersiniz diye sordu.İşte Türk halkının yakıt tercihi.
Canlı yayında olduğunu unutan hava durumu sunucusu 00:17
Canlı yayında olduğunu unutan hava durumu sunucusu 19.727 izlenme - 4 yıl önce Habertürk ekranlarında hava durumunu sunan Selay Dilber canlı yayında talihsiz bir an yaşadı.
Milf Nedir? 03:23
Milf Nedir? 12.802 izlenme - 2 yıl önce MILF (mother i'd like to fuck) nedir sorusuna halkımızın cevabı.
Esmerim Bicim Bicim 01:00
Esmerim Bicim Bicim 62.295 izlenme - 9 yıl önce kamtugedır
Allah'ım Bu Dünya'ya Ben Niye Geldim Tepkisi! (İzdivaç İçerir) 02:07
Allah'ım Bu Dünya'ya Ben Niye Geldim Tepkisi! (İzdivaç İçerir) 9.460 izlenme - 1 yıl önce İlk başta morali,Nihat'ın Çeklere attığı 3.gol sonrası gibi olan Mustafa sunucuların gazıyla Adriana Lima beklemektedir.Müzik yükselir,kader ağlarını örer.Kısaca burası Türkiye...Hayaller Paris,hayatlar Mahmut Tuncer.Geçmiş olsun Mustafa.Rapçi bir kardeşimizi buldun...
Sokak Röportajları - Türk Erkeğini Tek Kelimeyle ifade Edebilir misiniz? 01:16
Sokak Röportajları - Türk Erkeğini Tek Kelimeyle ifade Edebilir misiniz? 5.328 izlenme - 1 yıl önce Sarı Mikrofon kadınlara sordu: Türk erkeklerini tek kelimeyle nasıl özetlersiniz? Cevaplar tam da tahmin ettiğiniz gibi.
Ceza - Holocaust (Mikrofon Show) 03:27
Ceza - Holocaust (Mikrofon Show) 24.185 izlenme - 5 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Koydum nokta belki son Ben bunu bilemem ayni bomb Gibi gelir sana belkide ayni ton dibi delik kelimelerimde ayni fon Kendini bilemez montofon, monoton yeserip hep ayni don anlatirim ben derdimi yanliz, Hey bi mini microfon!!! Simdi bana bi bakiniz haydi, muamelesi kesebilir asi, ve de muhammed ali gibi gelir asi Bana bak beni gör ve de ölüm asi Sesim hep duyulur demedim manito, Mekanım olabilir heran ozon Yanima gelenin canina girecek yo! hey bi mini microfon. O ooo... Bunu ben bunu sen sunu ben bunu sen, gülü ben gülü sen, Fenomen olacak dolacak her yer menemen kıvamı balçık gelemem Edemem dostumu göremezsem, Düsmanin postunu yere seremezsem Rüzgâr gibi esemezsem, Veremezsem kalbimi geri gelemezsem Sen beni bilemedin yüreğimi göremedin, kendini bilemedin yamacima gelemedin Amacina varamadin, heryeri karaladin, yarisda yariladin acimadan aldin Rüyalara daldin var Arasi gök karası İstanbul kalem harb okulunda çikti en baba rap Basina darısı Ma mamamamama mamama microfonunu getirsene bana baksana lak lak etme sakin ha Sen beni dinle kelimelerimi kilometrelerce milimetrik hesaplarla yazdim ha İhtiyaciniz var bu yardima Hatali rhymelar, fatalrhymelar çatal olur ha Yatacaktir yere bana bakacaktir, Kanacaktir, akacaktir, rüzgar gibi esecektir geri gelecektir ceza! tek bir sentezdir, Bela teknik bir arzadir 3 fazdir kanadi kiriktir, Taktik kuskulu olusumudur, su yaptıgım rap'teki uçurumdur, ßak beni gör hadi kendin ol Rape gözkulak oldum sende ol ve de holocoust u gören insan ol, Ari gibi uç kartal gibi kon ne de sen köle ol ne de ben patron, Rhymelarim belki can yakabilir aa pardon ya bi mini microfon!! Simdi bana bi bakiniz haydi, muamelesi kesebilir asi, Ve de muhammed ali gibi gelir asi Bana bak beni gör ve de ölüm asi Sesim hep duyulur demedim manito, Mekanım olabilir heran ozon yanima gelenin canina girecekbi mini microfon!! Bana bak kalbini aç sonra tak, yo muamele bak, katarakt, yo görünen köy, bu dayak sözlerle gelen Kendini nostrodamus sanana namus gerekir Ceza gibi bir kâbus gerekir, Fanus gibi deliginize nus sokulur Bana bi bakiniz akiniz underground ne ? Kafaniza takiniz, yakiniz, aleve veriniz her yeri, Holocoust'u görünüz Gösteriniz iste bu hiphop gösterimiz yo! Allah rap'in cezasini verdi Ma ma ma ma ma ma ma ma microfon show Ma ma ma ma ma ma ma ma microfon show Ma ma ma ma ma ma ma ma microfon show Ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma microfon show Simdi bana bi bakiniz haydi, simdi bana bi bakiniz haydi Simdi bana bi bakiniz haydi, simdi bana bi bakiniz haydi, Simdi bana bi bakiniz haydi, simdi bana bi bakiniz haydi Simdi bana bi bakiniz akiniz underground'u kafaniza takiniz haydi, Bana bi bakiniz underground'i kafaniza takiniz siz haydi Ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma microfon show Ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma mi mi mi mi mi mi ma ma ma ma mi mi mi microfon
Rihanna Hayranına Mikrofonla Vurdu! 00:22
Rihanna Hayranına Mikrofonla Vurdu! 10.895 izlenme - 4 yıl önce Hayranların çekiştirmesine dayanamayan Rihanna dayanamayıp hayranına mikrofonla vurdu..
Deniz Baykal'ın Mikrofonunu Açık Unutması 00:27
Deniz Baykal'ın Mikrofonunu Açık Unutması 6.889 izlenme - 2 yıl önce İsmet Yılmaz, Deniz Baykal, Ekmelettin İhsanoğlu ve Mir Fıra'ın yarıştığı TBMM Başkanlığı seçimi için yapılan ilk iki tur oylamada Birinci tur oylama sonuçları açıklanırken, geçici başkan Deniz Baykal, fire oyların hesabını yaparken O sırada mikrofonunu açık unutuyor ve konuşmaları ekranlarada yansıyor
Röportajın HDP'lileri Birbirine Düşürmesi 09:03
Röportajın HDP'lileri Birbirine Düşürmesi 6.903 izlenme - 2 yıl önce Gene röportaj için yollara koyulmuş, bulmuş bir grup HDP'li sohbet ediyor diyeceğim ama pek sohbet ettiğini söyleyemem gene ortalığı karıştırmış ilk defa olumlu bir hareket yaparak hdpliler arasında kargaşa çıkarmış tebrik ediyoruz.
Türkiye'nin İngilizce ile imtihanı (Sokak Röportajları) 01:58
Türkiye'nin İngilizce ile imtihanı (Sokak Röportajları) 4.926 izlenme - 1 yıl önce Sarı Mikrofon, sokakta insanlara İngilizce birikimlerini sunma imkanı verdi. Gelen harika cümleleri anlayabilmemiz için çok iyi çevirmenlere ihtiyacımız olduğu kesin.
Devlet Bahçeli'nin TRT'ye Ayar Vermesi 00:20
Devlet Bahçeli'nin TRT'ye Ayar Vermesi 4.609 izlenme - 2 yıl önce Halkın ödediği vergilerle Devletin kanalı olarak yayın yapan ama son dönemde AKP'nin resmi yayın organı gibi davranan TRT kanalı Devlet Bahçelinin hışmına uğradı. Seçim çalışmaları kapsamında Osmaniye'ye gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TRT mikrofonunu görünce sinirlenip “Kaldırın şu TRT’nin mikrofonunu” diyerek tepki gösterdi.
Travestiyle Öpüşme Şakası - Brezilya 02:50
Travestiyle Öpüşme Şakası - Brezilya 4.469 izlenme - 1 yıl önce Olay şu yoldan adam çevirip güzel bir kadınla öpüşmeleri isteniyor. O kısmı anlamadım nasıl ikna ediliyor adamlar ama zor olmasa gerek. Sonra öpülen kadının travesti olduğu söyleniyor. Komik tepkiler ortaya çıkmış. Tek kelime portekizce bilmememe rağmen ben güldüm. Size de komik gelir diye düşünüyorum.
Mikrofon Bende 03:48
Mikrofon Bende 4.060 izlenme - 3 yıl önce Mikrofon Bende
Barbie Prenses ve Rock Star Kareoke Mikrofonu-Türkçe Barbie Şarkısı-Barbie Oyuncağı 03:33
Barbie Prenses ve Rock Star Kareoke Mikrofonu-Türkçe Barbie Şarkısı-Barbie Oyuncağı 3.742 izlenme - 1 yıl önce Barbie Prenses ve Rock Star Kareoke Mikrofonu sizlerle! Türkçe Barbie şarkısı içeren mikrofon değişik melodiler içeriyor.Çocuk oyun dünyasının ve çizgi film kahramanlarının en popüler videoları kanalımızda.Mutlu oyunlar diliyoruz. Her hafta yeni videolar için Ceren'le Çocuk Oyunları kanalımıza abone olmayı unutmayın. www.izlesene.com/cerenlecocukoyunlari Mobil uygulamamızı Google Play Store'dan indirebilirsiniz .izl.sn/3nky5s