Hoşgeldiniz!

Mikrofon Videoları İzle

İlk Okul Gününde Annesini Aşırı Özleyen Çocuk 00:12
İlk Okul Gününde Annesini Aşırı Özleyen Çocuk 2.786.917 izlenme - 1 yıl önce Amerika'nın Los Angles şehrinde ilk defa anaokuluna başlayacak olan Poor Andrew ile röportaj yapan bir muhabir küçük çocuğa "Anneni özleyecek misin?" sorusunu yöneltti. Bu soruya cesurca "Hayır" diye cevap veren Andrew, ardından gözyaşlarını tutamadı. Sonrasında kamera arkasında kendisini izleyen annesine doğru yürüdü.
Çin'de Mikrofonu Eline Alıp Satış Yapan Türk (Küfür İçerir) 00:42
Çin'de Mikrofonu Eline Alıp Satış Yapan Türk (Küfür İçerir) 12.007 izlenme - 5 gün önce Çin'de yurt dışı gezisi esnasında bir mağazanın önünden geçen Türk satış için kullanılan mikrofonu eline alıp anons yapıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sigarayı Bırakmak İstemeyen Dayı 00:58
Sigarayı Bırakmak İstemeyen Dayı 5.835 izlenme - 1 ay önce Sigaranın zararlı olmadığını kendine has üslubu ile anlatan bu dayı ayrıca işin içine dini de katarak tezini pekiştirmeye çalışmış..
Türkiye'de İnsanların Ellerinden Sigarayı Alıp Yere Atmak 03:28
Türkiye'de İnsanların Ellerinden Sigarayı Alıp Yere Atmak 22.294 izlenme - 8 ay önce Bir genç sokakta sigara içen insanlara gidip ,ateşinizi alabilir miyim dedikten sonra ,yanan sigarayla kendi sigarasını yakıp yere atıyor.İşte sonrasındaki tepkiler
Ceza - Mikrofon Show 03:27
Ceza - Mikrofon Show 104.580 izlenme - 3 yıl önce Ceza - Mikrofon Show
Röportaj Yapan Muhabire Yürümek 00:43
Röportaj Yapan Muhabire Yürümek 12.101 izlenme - 8 ay önce Sokak röportajında heyecanlanan abinin öyküsü...
Esra Erol'da Damat Adayının Mikrofonu Frlatıp Gitmesi 01:04
Esra Erol'da Damat Adayının Mikrofonu Frlatıp Gitmesi 13.323 izlenme - 1 yıl önce Esra Erol'da damat adayı mikrofonu fırlatıp gitti Esra Erol'a siz burada şov yapıyorsunuz deyip tüdyoyu terk etti. Esra Erolun evlilik programında seyirciye sinirlenen damat adayı Yüksel Bey kulaklığını çıkarıp yere fırlattı ve stüdyoyu terk etti.
Mikrofon Uzattığı Kızı Öpmek 03:14
Mikrofon Uzattığı Kızı Öpmek 27.882 izlenme - 3 yıl önce Mikrofon uzattığı her kızı öpen sunucu. Türkiye'de olsa ne sonuçlar doğar tahmin bile edemiyoruz.
Allah'ım Bu Dünya'ya Ben Niye Geldim Tepkisi! (İzdivaç İçerir) 02:07
Allah'ım Bu Dünya'ya Ben Niye Geldim Tepkisi! (İzdivaç İçerir) 9.396 izlenme - 11 ay önce İlk başta morali,Nihat'ın Çeklere attığı 3.gol sonrası gibi olan Mustafa sunucuların gazıyla Adriana Lima beklemektedir.Müzik yükselir,kader ağlarını örer.Kısaca burası Türkiye...Hayaller Paris,hayatlar Mahmut Tuncer.Geçmiş olsun Mustafa.Rapçi bir kardeşimizi buldun...
Türkiye'nin İngilizce ile imtihanı (Sokak Röportajları) 01:58
Türkiye'nin İngilizce ile imtihanı (Sokak Röportajları) 4.757 izlenme - 7 ay önce Sarı Mikrofon, sokakta insanlara İngilizce birikimlerini sunma imkanı verdi. Gelen harika cümleleri anlayabilmemiz için çok iyi çevirmenlere ihtiyacımız olduğu kesin.
Minecraft 4. Bölüm Yeni Mikrofon 22:40
Minecraft 4. Bölüm Yeni Mikrofon 17.423 izlenme - 3 yıl önce Minecraft 4. Bölüm Yeni Mikrofon
Sokak Röportajları - Türk Erkeğini Tek Kelimeyle ifade Edebilir misiniz? 01:16
Sokak Röportajları - Türk Erkeğini Tek Kelimeyle ifade Edebilir misiniz? 5.083 izlenme - 7 ay önce Sarı Mikrofon kadınlara sordu: Türk erkeklerini tek kelimeyle nasıl özetlersiniz? Cevaplar tam da tahmin ettiğiniz gibi.
Ceza - Bir Minik Mikrofon 04:47
Ceza - Bir Minik Mikrofon 27.841 izlenme - 5 yıl önce
Milf Nedir? 03:23
Milf Nedir? 12.641 izlenme - 1 yıl önce MILF (mother i'd like to fuck) nedir sorusuna halkımızın cevabı.
Canlı yayında olduğunu unutan hava durumu sunucusu 00:17
Canlı yayında olduğunu unutan hava durumu sunucusu 19.526 izlenme - 3 yıl önce Habertürk ekranlarında hava durumunu sunan Selay Dilber canlı yayında talihsiz bir an yaşadı.
Travestiyle Öpüşme Şakası - Brezilya 02:50
Travestiyle Öpüşme Şakası - Brezilya 3.491 izlenme - 9 ay önce Olay şu yoldan adam çevirip güzel bir kadınla öpüşmeleri isteniyor. O kısmı anlamadım nasıl ikna ediliyor adamlar ama zor olmasa gerek. Sonra öpülen kadının travesti olduğu söyleniyor. Komik tepkiler ortaya çıkmış. Tek kelime portekizce bilmememe rağmen ben güldüm. Size de komik gelir diye düşünüyorum.
Esmerim Bicim Bicim 01:00
Esmerim Bicim Bicim 62.245 izlenme - 9 yıl önce kamtugedır
Röportajın HDP'lileri Birbirine Düşürmesi 09:03
Röportajın HDP'lileri Birbirine Düşürmesi 6.881 izlenme - 1 yıl önce Gene röportaj için yollara koyulmuş, bulmuş bir grup HDP'li sohbet ediyor diyeceğim ama pek sohbet ettiğini söyleyemem gene ortalığı karıştırmış ilk defa olumlu bir hareket yaparak hdpliler arasında kargaşa çıkarmış tebrik ediyoruz.
Deniz Baykal'ın Mikrofonunu Açık Unutması 00:27
Deniz Baykal'ın Mikrofonunu Açık Unutması 6.875 izlenme - 2 yıl önce İsmet Yılmaz, Deniz Baykal, Ekmelettin İhsanoğlu ve Mir Fıra'ın yarıştığı TBMM Başkanlığı seçimi için yapılan ilk iki tur oylamada Birinci tur oylama sonuçları açıklanırken, geçici başkan Deniz Baykal, fire oyların hesabını yaparken O sırada mikrofonunu açık unutuyor ve konuşmaları ekranlarada yansıyor
Ceza - Holocaust (Mikrofon Show) 03:27
Ceza - Holocaust (Mikrofon Show) 24.122 izlenme - 5 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Koydum nokta belki son Ben bunu bilemem ayni bomb Gibi gelir sana belkide ayni ton dibi delik kelimelerimde ayni fon Kendini bilemez montofon, monoton yeserip hep ayni don anlatirim ben derdimi yanliz, Hey bi mini microfon!!! Simdi bana bi bakiniz haydi, muamelesi kesebilir asi, ve de muhammed ali gibi gelir asi Bana bak beni gör ve de ölüm asi Sesim hep duyulur demedim manito, Mekanım olabilir heran ozon Yanima gelenin canina girecek yo! hey bi mini microfon. O ooo... Bunu ben bunu sen sunu ben bunu sen, gülü ben gülü sen, Fenomen olacak dolacak her yer menemen kıvamı balçık gelemem Edemem dostumu göremezsem, Düsmanin postunu yere seremezsem Rüzgâr gibi esemezsem, Veremezsem kalbimi geri gelemezsem Sen beni bilemedin yüreğimi göremedin, kendini bilemedin yamacima gelemedin Amacina varamadin, heryeri karaladin, yarisda yariladin acimadan aldin Rüyalara daldin var Arasi gök karası İstanbul kalem harb okulunda çikti en baba rap Basina darısı Ma mamamamama mamama microfonunu getirsene bana baksana lak lak etme sakin ha Sen beni dinle kelimelerimi kilometrelerce milimetrik hesaplarla yazdim ha İhtiyaciniz var bu yardima Hatali rhymelar, fatalrhymelar çatal olur ha Yatacaktir yere bana bakacaktir, Kanacaktir, akacaktir, rüzgar gibi esecektir geri gelecektir ceza! tek bir sentezdir, Bela teknik bir arzadir 3 fazdir kanadi kiriktir, Taktik kuskulu olusumudur, su yaptıgım rap'teki uçurumdur, ßak beni gör hadi kendin ol Rape gözkulak oldum sende ol ve de holocoust u gören insan ol, Ari gibi uç kartal gibi kon ne de sen köle ol ne de ben patron, Rhymelarim belki can yakabilir aa pardon ya bi mini microfon!! Simdi bana bi bakiniz haydi, muamelesi kesebilir asi, Ve de muhammed ali gibi gelir asi Bana bak beni gör ve de ölüm asi Sesim hep duyulur demedim manito, Mekanım olabilir heran ozon yanima gelenin canina girecekbi mini microfon!! Bana bak kalbini aç sonra tak, yo muamele bak, katarakt, yo görünen köy, bu dayak sözlerle gelen Kendini nostrodamus sanana namus gerekir Ceza gibi bir kâbus gerekir, Fanus gibi deliginize nus sokulur Bana bi bakiniz akiniz underground ne ? Kafaniza takiniz, yakiniz, aleve veriniz her yeri, Holocoust'u görünüz Gösteriniz iste bu hiphop gösterimiz yo! Allah rap'in cezasini verdi Ma ma ma ma ma ma ma ma microfon show Ma ma ma ma ma ma ma ma microfon show Ma ma ma ma ma ma ma ma microfon show Ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma microfon show Simdi bana bi bakiniz haydi, simdi bana bi bakiniz haydi Simdi bana bi bakiniz haydi, simdi bana bi bakiniz haydi, Simdi bana bi bakiniz haydi, simdi bana bi bakiniz haydi Simdi bana bi bakiniz akiniz underground'u kafaniza takiniz haydi, Bana bi bakiniz underground'i kafaniza takiniz siz haydi Ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma microfon show Ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma mi mi mi mi mi mi ma ma ma ma mi mi mi microfon
Rihanna Hayranına Mikrofonla Vurdu! 00:22
Rihanna Hayranına Mikrofonla Vurdu! 10.817 izlenme - 4 yıl önce Hayranların çekiştirmesine dayanamayan Rihanna dayanamayıp hayranına mikrofonla vurdu..
Devlet Bahçeli'nin TRT'ye Ayar Vermesi 00:20
Devlet Bahçeli'nin TRT'ye Ayar Vermesi 4.592 izlenme - 1 yıl önce Halkın ödediği vergilerle Devletin kanalı olarak yayın yapan ama son dönemde AKP'nin resmi yayın organı gibi davranan TRT kanalı Devlet Bahçelinin hışmına uğradı. Seçim çalışmaları kapsamında Osmaniye'ye gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TRT mikrofonunu görünce sinirlenip “Kaldırın şu TRT’nin mikrofonunu” diyerek tepki gösterdi.
Üsemaki 2 (Basın Açıklaması) 01:24
Üsemaki 2 (Basın Açıklaması) 2.804 izlenme - 9 ay önce Üsmakiyi bilmeyen bu videoyu sonuna kadar izlemeleri lazım, http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/217832/serin-sesler-uyusturucu-pismanliktir Üsemaki abimizin gündeme dair mesajları ve Rusya devlet başkanı Vladimir Putin'e verdiği ayarı izliyoruz. Biz de Putin'e ki Üsemaki diyoruz,
Amanın Yandı Kadın... 00:08
Amanın Yandı Kadın... 22.831 izlenme - 10 yıl önce Miktofon patlıyor galiba.
Mikrofon Bende 03:48
Mikrofon Bende 4.058 izlenme - 3 yıl önce Mikrofon Bende
Barbie Prenses ve Rock Star Kareoke Mikrofonu-Türkçe Barbie Şarkısı-Barbie Oyuncağı 03:33
Barbie Prenses ve Rock Star Kareoke Mikrofonu-Türkçe Barbie Şarkısı-Barbie Oyuncağı 2.976 izlenme - 10 ay önce Barbie Prenses ve Rock Star Kareoke Mikrofonu sizlerle! Türkçe Barbie şarkısı içeren mikrofon değişik melodiler içeriyor.Çocuk oyun dünyasının ve çizgi film kahramanlarının en popüler videoları kanalımızda.Mutlu oyunlar diliyoruz. Her hafta yeni videolar için Ceren'le Çocuk Oyunları kanalımıza abone olmayı unutmayın. www.izlesene.com/cerenlecocukoyunlari Mobil uygulamamızı Google Play Store'dan indirebilirsiniz .izl.sn/3nky5s
Vejetaryenlerin Bitki Katletmesi Hakkında ne Düşünüyorsunuz? (Sarı Mikrofon - Sokak Roportajları) 02:23
Vejetaryenlerin Bitki Katletmesi Hakkında ne Düşünüyorsunuz? (Sarı Mikrofon - Sokak Roportajları) 2.200 izlenme - 9 ay önce Vegan ve vejetaryenlerin duymaktan bıktığı argümanı Sarı Mikrofon sokakta sordu: Her gün binlerce bitki vejetaryenler tarafından katlediliyor. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yakışıklı Ama Fakir Koca mı, Zengin Ama Çirkin Koca mı? 02:28
Yakışıklı Ama Fakir Koca mı, Zengin Ama Çirkin Koca mı? 1.805 izlenme - 7 ay önce Soruları iyice salaklaşan sokak röportajlarından bir tanesi daha. Bundan da herifiniz yakışıklı olsun ama çulsuz olsun mu, yoksa zengin olsun ama çirkin olsun diye mi sormuşlar. Biriside damarlı olsun yeter deseydi tıklanma rekorları kırarmış ama neyse. İyi seyirler.
Filinta Gibi Erkek Neye Benzer ? Mikrofon Sokakta 04:05
Filinta Gibi Erkek Neye Benzer ? Mikrofon Sokakta 6.700 izlenme - 3 yıl önce Yanından Yakışıklı Bir Erkek Geçtiğinde Türk Milletinin En Çok Kullandığı Deyimlerden Biridir "filinta Gibi Erkek Bee" Kelime Anlamı Olarak Yakışıklı, Güzel Anlamına Gelmektedir Filinta. Bu Deyimde Geçen 'gibi' Edatının Burada Filintayı Neye Benzettiğini Merak Ettik. İyi Seyirler.
Türk Halkının Einstein ile İmtihanı 02:24
Türk Halkının Einstein ile İmtihanı 2.333 izlenme - 8 ay önce Türk halkına Einstein'ı soran sarı mikrofon,birbirinden ilginç,şok edici yanıtlar almış ve ortaya ülkenin zeka seviyesinin ne kadar yerlerde olduğunu gösteren bir video çıkmış.