Hoşgeldiniz!

Miladi Takvim Videoları İzle

Kayıp Günler (Missing Days) 06:18
Kayıp Günler (Missing Days) 74 izlenme - 2 yıl önce Dünya'da herkes tarafından kullanılan miladi (gergoryan) takvim acaba tarihi doğru mu gösteriyor? Videoda 365 gün 6 saatin keplerin 3. yasasıyla (eliptik yörüngede dünyanın dönüş süresi) hesaplanarak karşılaştırma yapılıyor. Bakalım doğru mu hesaplıyormuş?
hicri yeni yıl 10:48
hicri yeni yıl 291 izlenme - 6 yıl önce bu sohbette hicri takvimin başlangici hangi olaya dayanır ? kuranı kerimde hangi aylara kıymet verilmiştir ? sadece aşure gününde oruc tutmak caiz mi ? ramazanı şeriften sonra en faziletli oruç hangi ayda tutulan oruçtur ? muharrem ayında bir gün oruç tutmak çok sevaptır . hicri yeni yılda müslümanların neler yapması lazım kıymetli günlere nasıl hürmet edilir diye anlatılmaktadır .
Hicri Yılbaşı Ne Zaman ? 10:42
Hicri Yılbaşı Ne Zaman ? 95 izlenme - 4 yıl önce Hicri Yılbaşı
hicri yeni yıl 11:04
hicri yeni yıl 69 izlenme - 5 yıl önce bu sohbette hicri takvimin başlangici hangi olaya dayanır ? kuranı kerimde hangi aylara kıymet verilmiştir ? sadece aşure gününde oruc tutmak caiz mi ? ramazanı şeriften sonra en faziletli oruç hangi ayda tutulan oruçtur ? muharrem ayında bir gün oruç tutmak çok sevaptır . hicri yeni yılda müslümanların neler yapması lazım kıymetli günlere nasıl hürmet edilir diye anlatılmaktadır .
noeli kutlamak caiz mi 11:10
noeli kutlamak caiz mi 37 izlenme - 5 yıl önce www.huzuradogru.tv
Hicri Yeni Yıl Ne Zamandır, Nasıl Kutlamalı? 11:22
Hicri Yeni Yıl Ne Zamandır, Nasıl Kutlamalı? 37 izlenme - 3 yıl önce Hicri Yeni Yıl Ne Zamandır?