Hoşgeldiniz!

miletvekili

Sırrı Süreyya: Bugün Türk Milliyetçisi Gibi Konuşmak İstiyorum 01:47
Sırrı Süreyya: Bugün Türk Milliyetçisi Gibi Konuşmak İstiyorum 8.410 izlenme - 2 yıl önce Sırrı Süreyya Önder: Bugün Türk milliyetçisi gibi konuşmak istiyorum Sırrı Süreyya Önder Meclis'te konuştu HDP'li milletvekili Sırrı Süreyya Önder uzun bir aradan sonra Meclis'te konuşma yaptı.
TBMM Yemin Töreni - Leyla Zana (1991) 00:44
TBMM Yemin Töreni - Leyla Zana (1991) 1.344 izlenme - 3 yıl önce 19. yasama dönemi yemin töreni yapılırken tarihler 6 kasım 1991'i gösteriyordu. Diyarbakır milletvekili Leyla Zana saçında sarı, kırmızı ve yeşil renk taşıyan bantla yeminini türkçe yaptıktan sonra kürtçe "bu yemini Türk ve Kürt halklarının kardeşliği adına ediyorum." cümlesiyle noktalayınca ortalık karışır.
Canlı Yayında Birbirlerine Girdiler 01:01
Canlı Yayında Birbirlerine Girdiler 1.819 izlenme - 6 yıl önce Parlamentoda önceki gün milletvekillerinin birbirine girdiği Ukrayna'da bu kez de canlı yayında iki vekil kavga etti. Ukrayna'nın en ünlü açık oturum programı Shuster Live'de muhalefetteki Bizim Ukrayna Halkın Nefsi Müdafaası Bloğu milletvekili Vyaçeslav Krilenko ile iktidardaki Bölgeler Partisi milletvekili Vadim Kolesniçenko arasında kavga çıktı.Kolesniçenko, parlamentoda çıkan kavgada dayak yediğini söyleyince Krilenko, dayak yiyen milletvekili hastanede, öbürü ise burada stüdyoda oturuyor
Eliyle Bir Türlü 3'ü Gösteremeyen 3 Numara Milletvekili Adayı 00:15
Eliyle Bir Türlü 3'ü Gösteremeyen 3 Numara Milletvekili Adayı 232 izlenme - 3 yıl önce Eliyle Bir Türlü 3'ü Gösteremeyen 3 Numara Milletvekili Adayı.
Genç Bakış'ta Burhan Kuzu'ya Ayar Veren Genç 01:00
Genç Bakış'ta Burhan Kuzu'ya Ayar Veren Genç 170 izlenme - 3 yıl önce 'Abbas Güçlü ile Genç Bakış' programında, Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı ve AKP İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu İle Sinan isimli üniversite öğrencisi arasındaki tartışma programa damgasını vurdu. Kanal D'de yayınlanan Genç Bakış programında 4 eski Bakanın Yüce Divan'a gönderilmemesi konusu tartışıldı. Burhan Kuzu ile Sinan isimli üniversite öğrencisi arasındaki "çarpılırsın" tartışması programa damgasını vurdu.
Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı 02:48
Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı 7 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Denizli Milletvekili Bilal Uçar'ın mazbatasını alması- CHP Denizli Milletvekilleri Melike Basmacı, Kazım Arslan ve Gülizar Biçer Karaca'nın mazbatalarını almaları- MHP Denizli Milletvekili Emin Ayhan'ın mazbatasını alması- AK Parti Denizli Milletvekili Bilal Uçar'ın açıklaması- CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı'nın açıklaması- MHP Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan'ın açıklamaları Milletvekili genel seçiminin ardından- Denizli'den milletvekili seçilen AK Parti, CHP ve MHP adayları mazbatalarını aldı Milletvekili Genel Seçimi'nde Denizli'den milletvekili seçilen AK Parti, CHP ve MHP adayları mazbatalarını İl Seçim Kurulundan aldı.
Hdp Van Milletvekili Hezer'e Tepkiler - Siirt / 03:49
Hdp Van Milletvekili Hezer'e Tepkiler - Siirt / 3 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Siirt Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'un İl Teşkilatına gelişi Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'un konuşması Sivas Şehit Aileleri ve Gazileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Dernek Başkanı Mustafa Hızal'ın konuşması HDP Van Milletvekili Hezer'e tepkiler Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz: "Bunlarla alakalı sözü vakit kaybı olarak görüyoruz" "Asker ve polislerimizin her zaman yanlarındayız ve terörle mücadelede kararlı bir şekilde devam etmesini istiyoruz" Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, HDP Van Milletvekili Tuba Hezer'in Ankara saldırısı faili için kurulan taziye çadırına gitmesine tepki göstererek, "Bunlarla alakalı sözü vakit kaybı olarak görüyoruz" dedi.