Hoşgeldiniz!

miletvekili

Sırrı Süreyya: Bugün Türk Milliyetçisi Gibi Konuşmak İstiyorum 01:47
Sırrı Süreyya: Bugün Türk Milliyetçisi Gibi Konuşmak İstiyorum 7.610 izlenme - 9 ay önce Sırrı Süreyya Önder: Bugün Türk milliyetçisi gibi konuşmak istiyorum Sırrı Süreyya Önder Meclis'te konuştu HDP'li milletvekili Sırrı Süreyya Önder uzun bir aradan sonra Meclis'te konuşma yaptı.
TBMM Yemin Töreni - Leyla Zana (1991) 00:44
TBMM Yemin Töreni - Leyla Zana (1991) 1.191 izlenme - 2 yıl önce 19. yasama dönemi yemin töreni yapılırken tarihler 6 kasım 1991'i gösteriyordu. Diyarbakır milletvekili Leyla Zana saçında sarı, kırmızı ve yeşil renk taşıyan bantla yeminini türkçe yaptıktan sonra kürtçe "bu yemini Türk ve Kürt halklarının kardeşliği adına ediyorum." cümlesiyle noktalayınca ortalık karışır.
Canlı Yayında Birbirlerine Girdiler 01:01
Canlı Yayında Birbirlerine Girdiler 1.715 izlenme - 5 yıl önce Parlamentoda önceki gün milletvekillerinin birbirine girdiği Ukrayna'da bu kez de canlı yayında iki vekil kavga etti. Ukrayna'nın en ünlü açık oturum programı Shuster Live'de muhalefetteki Bizim Ukrayna Halkın Nefsi Müdafaası Bloğu milletvekili Vyaçeslav Krilenko ile iktidardaki Bölgeler Partisi milletvekili Vadim Kolesniçenko arasında kavga çıktı.Kolesniçenko, parlamentoda çıkan kavgada dayak yediğini söyleyince Krilenko, dayak yiyen milletvekili hastanede, öbürü ise burada stüdyoda oturuyor
Eliyle Bir Türlü 3'ü Gösteremeyen 3 Numara Milletvekili Adayı 00:15
Eliyle Bir Türlü 3'ü Gösteremeyen 3 Numara Milletvekili Adayı 211 izlenme - 1 yıl önce Eliyle Bir Türlü 3'ü Gösteremeyen 3 Numara Milletvekili Adayı.
Genç Bakış'ta Burhan Kuzu'ya Ayar Veren Genç 01:00
Genç Bakış'ta Burhan Kuzu'ya Ayar Veren Genç 140 izlenme - 2 yıl önce 'Abbas Güçlü ile Genç Bakış' programında, Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı ve AKP İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu İle Sinan isimli üniversite öğrencisi arasındaki tartışma programa damgasını vurdu. Kanal D'de yayınlanan Genç Bakış programında 4 eski Bakanın Yüce Divan'a gönderilmemesi konusu tartışıldı. Burhan Kuzu ile Sinan isimli üniversite öğrencisi arasındaki "çarpılırsın" tartışması programa damgasını vurdu.
Beşikdüzü Ziyareti 03:49
Beşikdüzü Ziyareti 20 izlenme - 2 yıl önce
1 Kasım Seçimlerinin Kesin Sonuçları Açıklandı 02:53
1 Kasım Seçimlerinin Kesin Sonuçları Açıklandı 13 izlenme - 1 yıl önce Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, 26. Milletvekili Genel Seçimi sonucu siyasi partilerin çıkarmış oldukları milletvekili sayısını açıklayarak, "Adalet ve Kalkınma Partisi 317, Cumhuriyet Halk Partisi 134, Halkların Demokratik Partisi 59, Milliyetçi Hareket Partisi 40 olarak tespit edilmiştir" dedi. YSK, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimleri sonuçlarını açıkladı. Sonuçlar, YSK Başkanı Sadi Güven tarafından kamuoyuna duyuruldu. Güven, yurt içi seçim sonucuna ilişkin olarak, "Kayıtlı seçmen sayısı 54 milyon 49 bin 940, oy kullanan seçmen sayısı 47 milyon 239 bin 370, geçerli oy sayısı 46 milyon 555 bin 267, geçersiz oy sayısı 684 bin 103, seçime katılma oranı 84,40" dedi. Yurt dışı sandıkları seçim sonucuna ilişkin de bilgi veren Güven, "Kayıtlı seçmen sayısı 2 milyon 899 bin 69, oy kullanan seçmen sayısı 1 milyon 159 bin 871, geçerli oy sayısı 1 milyon 147 bin 692, geçersiz oy sayısı 12 bin 179, seçime katılma oranı yüzde 40,01" ifadelerini kullandı. GÜMRÜK KAPILARI SEÇİM SONUCU Güven, gümrük kapıları seçim sonucuna değinerek, "Oy kullanan seçmen sayısı 138 bin 454, geçerli oy sayısı 137 bin 272, geçersiz oy sayısı bin 182, seçime katılım oranı yüzde 4,78" diye konuştu. Yurt içi, yurt dışı ve gümrük sandıkları dahil milletvekili genel seçimi sonucunu açıklayan Güven, "Kayıtlı seçmen sayısı 56 milyon 949 bin 9, oy kullanan seçmen sayısı 48 milyon 537 bin 695, geçerli oy sayısı 47 milyon 840 bin 231, geçersiz oy sayısı 697 bin 464, seçime katılma oranı yüzde 85.23 olarak gerçekleşmiştir" dedi. Güven, 26. Milletvekili Genel Seçimi sonucu siyasi partilerin çıkarmış oldukları milletvekili sayısına ilişkin, "Adalet ve Kalkınma Partisi 317, Cumhuriyet Halk Partisi 134, Halkların Demokratik Partisi 59, Milliyetçi Hareket Partisi 40 olarak tespit edilmiştir" ifadelerini kullandı. Güven'in açıklamasının ardından sonuçlar Resmi Gazete'de yayımlanacak. 5 gün sonra ise Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) toplanacak ve milletvekilleri yemin edecek. Yemin töreni, 17 Kasım'da gerçekleştirilecek.
TBMM - Miletvekili 'nin Kaşı Yarıldı 03:46
TBMM - Miletvekili 'nin Kaşı Yarıldı 28 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Büyük Millet Meclis'nde (TBMM), torba teklifin genel kurulda görüşülmesi sırasında CHP'lilerin Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'ın üzerine yürüdü.
Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı 02:48
Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı 7 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Denizli Milletvekili Bilal Uçar'ın mazbatasını alması- CHP Denizli Milletvekilleri Melike Basmacı, Kazım Arslan ve Gülizar Biçer Karaca'nın mazbatalarını almaları- MHP Denizli Milletvekili Emin Ayhan'ın mazbatasını alması- AK Parti Denizli Milletvekili Bilal Uçar'ın açıklaması- CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı'nın açıklaması- MHP Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan'ın açıklamaları Milletvekili genel seçiminin ardından- Denizli'den milletvekili seçilen AK Parti, CHP ve MHP adayları mazbatalarını aldı Milletvekili Genel Seçimi'nde Denizli'den milletvekili seçilen AK Parti, CHP ve MHP adayları mazbatalarını İl Seçim Kurulundan aldı.
MHP 24 Dönem Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz Başkanlık Sisteminin Türkiye İçin Riskler 01:11
MHP 24 Dönem Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz Başkanlık Sisteminin Türkiye İçin Riskler 10 izlenme - 1 yıl önce MHP 24. Dönem Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz Başkanlık Sisteminin Türkiye İçin Risklerini Değerlendiriyor
Mhp Seyhan’da Seçim Startını Verdi 03:00
Mhp Seyhan’da Seçim Startını Verdi 11 izlenme - 2 yıl önce Mhp'den Genel Seçim Öncesi Görkemli Toplantı. Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.c...
Dr. Demet Çardak Mhp'den Adaylığını Açıkladı 09:30
Dr. Demet Çardak Mhp'den Adaylığını Açıkladı 7 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk.
Dr.demet Çardak Mhp'den Adaylığını Açıkladı 05:16
Dr.demet Çardak Mhp'den Adaylığını Açıkladı 7 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk.
Hdp Van Milletvekili Hezer'e Tepkiler - Siirt / 03:49
Hdp Van Milletvekili Hezer'e Tepkiler - Siirt / 3 izlenme - 9 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Siirt Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'un İl Teşkilatına gelişi Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'un konuşması Sivas Şehit Aileleri ve Gazileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Dernek Başkanı Mustafa Hızal'ın konuşması HDP Van Milletvekili Hezer'e tepkiler Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz: "Bunlarla alakalı sözü vakit kaybı olarak görüyoruz" "Asker ve polislerimizin her zaman yanlarındayız ve terörle mücadelede kararlı bir şekilde devam etmesini istiyoruz" Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, HDP Van Milletvekili Tuba Hezer'in Ankara saldırısı faili için kurulan taziye çadırına gitmesine tepki göstererek, "Bunlarla alakalı sözü vakit kaybı olarak görüyoruz" dedi.
Ukrayna Parlamentosunda Yumruklar Konuştu 01:43
Ukrayna Parlamentosunda Yumruklar Konuştu 3 izlenme - 12 ay önce Ukrayna’da Petro Poroshenko Bloku’nda yer alan Milletvekili Oleh Barna önce kürsüye yaklaşarak elindeki bir demet gülü Başbakan Yatsenyuka uzattı, ardından da Yatsenyuk’u kucaklayarak kürsüden uzaklaştırmak istedi. Daha sonra ise yumruklar konuştu. Ukrayna Parlamentosu bugün, hükümetin bir yıllık çalışması değerlendirmek üzere toplandı.
Ahmet Erdoğan Adaylığını Açıkladı ! 04:00
Ahmet Erdoğan Adaylığını Açıkladı ! 4 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk.
Çukurova Meclis Üyeleri İki Acı Kaybı Değerlendirdi 05:24
Çukurova Meclis Üyeleri İki Acı Kaybı Değerlendirdi 4 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk.