Hoşgeldiniz!

milis

Müslüman Adamı Önce Yaktılar Ardından Yediler 01:37
Müslüman Adamı Önce Yaktılar Ardından Yediler 639 izlenme - 4 yıl önce Orta Afrika Cumhuriyeti'nde kendisine 'Çılgın Köpek' lakabını takan bir Hristiyan milis, ailesini öldürdüren Müslümanlardan intikam almak içi rastgele bir Müslüman adamı öldürüp ateşe verdikten sonra bacağını yediğini anlattı.
İyi Adamdı Ama Müslümandı. Öldüğü İyi Oldu - Afrika 02:04
İyi Adamdı Ama Müslümandı. Öldüğü İyi Oldu - Afrika 137 izlenme - 3 yıl önce Orta Afrika Cumhuriyeti'nde Hristiyan milislerin Müslümanlar'a karşı devam eden saldırılarında ölenlerin sayısı artıyor. Silahlı milislere karşı kendilerini koruyamayanlar yaşadıkları yeri terk ediyor, kaçamayanlarsa öldürülüyor.
İpsiz Recep Milis Yüzbaşı Emice (Rizeli İçerir) 14:32
İpsiz Recep Milis Yüzbaşı Emice (Rizeli İçerir) 77 izlenme - 2 yıl önce İpsiz Recep ya da Emice Rizeli bir çeteci ve Kuvayı Milliyecidir. 1862 yılında Rize'de doğmuştur. Yelkenlisiyle Zonguldak üzerinden kömür taşımacılığı yaparken işlerinin bozulmasıyla eşkiyalığa başlamış, Kandıra civarında Müslüman halka zulmeden Rum çetelerine karşı Kuvayı Milliye saflarında başarıyla karşı koymuştur. Bir Fransız gemisini kaçırmayı başarınca Ankara hükümeti'nce milis yüzbaşı olarak onurlandırılan İpsiz Recep, düzenli kuvvetlere katılarak Yunan ordusuna karşı savaşmıştır. Ona layık görülen istiklal madalyasını geri çevirerek "Ben madalya için değil milletim içim savaştım" demiştir. 1928 yılında Yenimahalle'deki evinde ölmüş, vasiyeti üzerine mezarı Karasu şehir mezarlığına defnedilmiştir.
PKK’ya karşı da legal milis gücü oluşturulsa kaçma imkanı bulamazlar 01:26
PKK’ya karşı da legal milis gücü oluşturulsa kaçma imkanı bulamazlar 3 izlenme - 6 ay önce PKK’ya karşı da legal milis gücü oluşturulsa kaçma imkanı bulamazlar.
Halkın yorulduğu anda atağa geçmeyi düşünüyor olabilirler Milis gücü ve ağır silahlarla tedbir alınm 03:23
Halkın yorulduğu anda atağa geçmeyi düşünüyor olabilirler Milis gücü ve ağır silahlarla tedbir alınm 4 izlenme - 12 ay önce Halkın yorulduğu anda atağa geçmeyi düşünüyor olabilirler Milis gücü ve ağır silahlarla tedbir alınmalı Adnan Oktar’ın 26 Temmuz 2016 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
militia fragmanı 1 01:37
militia fragmanı 1 24 izlenme - 6 yıl önce radikal terör grubunun lideri çılgın george montgomorynin a.b.d. başkanını devirmeyi ve öldürmeyi planlamaktadır. örgütün içine sızan devlet ajanları bu planın varlığından haberdar olurlar nefes kesen kovalamaca başlar.nimdb 3.0
Pkk’ya Karşı Da Legal Milis Gücü Oluşturulsa Kaçma İmkanı Bulamazlar 01:26
Pkk’ya Karşı Da Legal Milis Gücü Oluşturulsa Kaçma İmkanı Bulamazlar 3 izlenme - 11 ay önce PKK’ya karşı da legal milis gücü oluşturulsa kaçma imkanı bulamazlar Adnan Oktar’ın 10 Ağustos 2016 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Adnan Oktar Devletimizin legal bir milis gücü kurması iç ve dış tehlikelere karşı çok hayatidir 02:35
Adnan Oktar Devletimizin legal bir milis gücü kurması iç ve dış tehlikelere karşı çok hayatidir 3 izlenme - 12 ay önce Adnan Oktar: Devletimizin legal bir milis gücü kurması iç ve dış tehlikelere karşı çok hayatidir Adnan Oktar’ın 23 Temmuz 2016 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
İngiliz Derin Devletinin İşgal Planına Karşı Halktan Milis Gücü Oluşturulması Çok Aciliyetlidir 05:08
İngiliz Derin Devletinin İşgal Planına Karşı Halktan Milis Gücü Oluşturulması Çok Aciliyetlidir 3 izlenme - 12 ay önce İngiliz derin devletinin işgal planına karşı halktan milis gücü oluşturulması çok aciliyetlidir Adnan Oktar’ın 29 Temmuz 2016 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Legal Milis Gücü Oluşturmaktan Tedirgin Olunmamalı Koruculuk Sistemi Gibi Düşünülmeli 03:00
Legal Milis Gücü Oluşturmaktan Tedirgin Olunmamalı Koruculuk Sistemi Gibi Düşünülmeli 2 izlenme - 11 ay önce Legal milis gücü oluşturmaktan tedirgin olunmamalı. Koruculuk sistemi gibi düşünülmeli.
Halkın Yorulduğu Anda Atağa Geçmeyi Düşünüyor Olabilirler. Milis Gücü Ve Ağır Silahlarla Tedbir 03:23
Halkın Yorulduğu Anda Atağa Geçmeyi Düşünüyor Olabilirler. Milis Gücü Ve Ağır Silahlarla Tedbir 1 izlenme - 7 ay önce Halkın yorulduğu anda atağa geçmeyi düşünüyor olabilirler. Milis gücü ve ağır silahlarla tedbir alınmalı.
Adnan Oktar: Devletimizin Legal Bir Milis Gücü Kurması İç Ve Dış Tehlikelere Karşı Çok Hayatidir 02:35
Adnan Oktar: Devletimizin Legal Bir Milis Gücü Kurması İç Ve Dış Tehlikelere Karşı Çok Hayatidir 1 izlenme - 7 ay önce Adnan Oktar: Devletimizin legal bir milis gücü kurması iç ve dış tehlikelere karşı çok hayatidir.
Tayyip Hocam Kuva-İ Milliye’yi Halktan Milis Gücü Oluşturursa Çok Güzel Olur 03:23
Tayyip Hocam Kuva-İ Milliye’yi Halktan Milis Gücü Oluşturursa Çok Güzel Olur 1 izlenme - 6 ay önce Tayyip hocam Kuva-i Milliye’yi halktan milis gücü oluşturursa çok güzel olur.
Caydırıcı Güç Oluşturmak Kuran'da Bildirilen Bir Tedbirdir. Milis Gücü Oluşturmak Çok Önemlidir 01:35
Caydırıcı Güç Oluşturmak Kuran'da Bildirilen Bir Tedbirdir. Milis Gücü Oluşturmak Çok Önemlidir 0 izlenme - 7 ay önce Caydırıcı güç oluşturmak Kuran'da bildirilen bir tedbirdir. Milis gücü oluşturmak çok önemlidir.
Hukuki Düzenleme İle Milis Gücü Oluşturulması Her Türlü Girişim İhtimalini Bitirir 04:05
Hukuki Düzenleme İle Milis Gücü Oluşturulması Her Türlü Girişim İhtimalini Bitirir 0 izlenme - 6 ay önce Hukuki düzenleme ile milis gücü oluşturulması her türlü girişim ihtimalini bitirir.
Legal milis gücü oluşturmaktan tedirgin olunmamalı. Koruculuk sistemi gibi düşünülmeli 03:00
Legal milis gücü oluşturmaktan tedirgin olunmamalı. Koruculuk sistemi gibi düşünülmeli 0 izlenme - 6 ay önce Legal milis gücü oluşturmaktan tedirgin olunmamalı. Koruculuk sistemi gibi düşünülmeli.
Türkiye’nin Paramiliter Milis Gücü Oluşturursa Kimse Darbe Girişimine Kalkışamaz 03:23
Türkiye’nin Paramiliter Milis Gücü Oluşturursa Kimse Darbe Girişimine Kalkışamaz 0 izlenme - 7 ay önce Türkiye’nin paramiliter milis gücü oluşturursa kimse darbe girişimine kalkışamaz.
Hukuki Düzenleme İle Milis Gücü Oluşturulması Her Türlü Girişim İhtimalini Bitirir 04:05
Hukuki Düzenleme İle Milis Gücü Oluşturulması Her Türlü Girişim İhtimalini Bitirir 0 izlenme - 11 ay önce Hukuki düzenleme ile milis gücü oluşturulması her türlü girişim ihtimalini bitirir Adnan Oktar’ın 1 Ağustos 2016 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org