Hoşgeldiniz!

Militan Videoları İzle

 Türkçe Konuşan Işid Militanları 04:18
Türkçe Konuşan Işid Militanları 27.016 izlenme - 3 yıl önce Irak'ın önemli noktalarını ele geçiren IŞİD militanları arasında her ülkeden insan var..Çatışmalara katılmak için önce Suriye'ye giren bu militanlar daha sonra Irak'taki çatışmalara katıldı. Tanınmamak için sürekli olarak yüzlerini kapatan yabancı savaşçılar arasında çok sayıda Türk ve Azeri bulunduğu söyleniyordu. Youtube'ye düşen bu videoda bu söylentinin gerçek olduğu ortaya çıktı. Azeri bir IŞİD militanı Irak ordusundan ele geçirilen askeri karargahta Türkçe tanıtım yaptı. Odanın nasıl ele geçirildiğini anlatan militanın yanındakilerin de Türkçe konuşması dikkat çekti.
Türkçe Konuşan Işid Militanı 01:18
Türkçe Konuşan Işid Militanı 18.217 izlenme - 3 yıl önce Türkçe Konuşan Işid Militanı: Tüm Kafirleri Yok Edeceğiz
Şii militanın vurulma anı kamerada 00:32
Şii militanın vurulma anı kamerada 15.195 izlenme - 2 yıl önce IŞİD ile çatışan şii militan "ya zehra yardım et" dedikten saniyeler sonra keskin nişancı tarafından kafasından vuruluyor. İşte kafasından vurulan şii militanın saniye saniye vurulma anı...
Öso Militanının Selfie Çekerken Evi Havaya Uçurması 00:23
Öso Militanının Selfie Çekerken Evi Havaya Uçurması 4.402 izlenme - 8 ay önce Suriye'de Türkiye'nin desteği ile IŞİD'e karşı mücadele veren Özgür Suriye Ordusu askerlerinin kaldıkları bir evde bir militan arkadaşlarıyla birlikte selfie çekmek isterken birden içerideki bir bomba infilak etti. Cep telefonunun bomba düzeneğine bağlı olduğu iddia edildi.
Fatih Yeşilgül Tek Tabancayım 05:06
Fatih Yeşilgül Tek Tabancayım 78.536 izlenme - 9 yıl önce bir merdiven dayadım göğe bulutlara tırmandım yıldızlar koydum cebime tek tabancayım..
IŞİD Militanı Deliği Tutturamadı Bina Başına Çöktü 00:39
IŞİD Militanı Deliği Tutturamadı Bina Başına Çöktü 7.042 izlenme - 1 yıl önce Suriye'nin İdlib kenti yakınlarında terk edilmiş bir binanın içinden dışarıdaki hedefe ateş etmeye çalışan IŞİD militanı, roketi duvardaki küçük delikten geçirmeyi başaramayınca bina başına çöktü.İnternet paylaşım sitelerinde yayımlanan görüntülere göre, bir bina enkazının duvarlarını siper olarak kullanan IŞİD militanı, elindeki RPG roketatarı duvardaki küçük bir delikten dışarıdaki hedefe ateşliyor. Ancak militanın ateşlediği roket küçük delikten çıkmak yerine duvara çarparak patlıyor ve militanın içinde bulunduğu bina başına çöküyor ve militan toz bulutları arasında kayboluyor.
Pkk'nın Üniversite Yapılanması  00:59
Pkk'nın Üniversite Yapılanması 6.167 izlenme - 1 yıl önce Pkk'nın Üniversite Yapılanması Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Türkçe Konuşan Işid Militanları 04:18
Türkçe Konuşan Işid Militanları 10.706 izlenme - 2 yıl önce Irak'ın önemli noktalarını ele geçiren IŞİD militanları arasında her ülkeden insan var..Çatışmalara katılmak için önce Suriye'ye giren bu militanlar daha sonra Irak'taki çatışmalara katıldı. Tanınmamak için sürekli olarak yüzlerini kapatan yabancı savaşçılar arasında çok sayıda Türk ve Azeri bulunduğu söyleniyordu. Youtube'ye düşen bu videoda bu söylentinin gerçek olduğu ortaya çıktı. Azeri bir IŞİD militanı Irak ordusundan ele geçirilen askeri karargahta Türkçe tanıtım yaptı. Odanın nasıl ele geçirildiğini anlatan militanın yanındakilerin de Türkçe konuşması dikkat çekti. (İHA)
Eski IŞİD Militanının İtirafları 20:00
Eski IŞİD Militanının İtirafları 6.467 izlenme - 2 yıl önce Ortadoğu’da terör estiren Irak İslam Şam Devleti’nin (IŞİD) eski bir militanı olduğunu iddia eden bir gence ait olduğu belirtilen bir video yayınlandı. Al Monitor tarafından yayınlanan videoda IŞİD’e katılma sürecini ve Suriye’deki yaşantısını anlatan genç, Ankara’nın Türkiye’nin Musul Konsolosluğu’ndan kaçırılanların serbest bırakılması için IŞİD’le takas anlaşması yaptığını öne sürdü. 25 yaşındaki Hüseyin Mustafa Peri, İstanbul’un Güngören semtindeki bir fırında çalışırken tanıştığı İbrahim Usame’nin de etkisiyle IŞİD’e katılmaya karar vermiş.
Çingene Gençler IŞİD'e Özenip Kafa Kesme Videosu Çekti 00:44
Çingene Gençler IŞİD'e Özenip Kafa Kesme Videosu Çekti 7.881 izlenme - 2 yıl önce Bulgaristan'da IŞİD militanlarının kafa kesme görüntüleriyle dalga geçen 2 gencin çektiği görüntüler sosyal medyada en çok izlenenler arasına girdi.
Bomba Hazırlarken Bok Yoluna Giden Militan 00:53
Bomba Hazırlarken Bok Yoluna Giden Militan 3.835 izlenme - 2 yıl önce Abimiz arkadaşına Bir taraftan Bomba nasıl hazırlanır anlatıyorken nasıl bok yoluna gidiyor izleyelim. ALLAHU AKBAR
Bir Garip Yaşam Öyküsü 16:14
Bir Garip Yaşam Öyküsü 3.872 izlenme - 1 yıl önce zengin bir aileden uyuşturucu bağımlısı bir sokak sersersine, oradan da mahallesine ve ötesine katkı sağlayan biirisine dönüşen adamin yolculuğunu anlatıyor. Boğaz’da bir yalıda doğdu. Militanlıktan, işadamlığına, sonra da alkolik sokak serserisiliğine geçiş yaptı. Madde bağımlılığını bırakıp yoksul, varoş semti olan Balat’ta ‘Derviş Baba Deliler, Abdallar, Meczuplar ve Aşıklar Kahvehânesi’ni kurdu. Mahallenin yardıma ihtiyacı olan delileri ve evsizleri ile başladığı yardımları sonra kapsamlı oldu. Yaşam felsefesi basit; ‘Görüyorsan, duyuyorsan; sorumlusun!
IŞİD Militanı Kendi Ölümünü Böyle Kaydetti 00:30
IŞİD Militanı Kendi Ölümünü Böyle Kaydetti 1.432 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz ay IŞİD'in eline geçen Ramadi'de çekildiği ifade edilen bu videoda bir IŞİD militanı kaskında bulunan kamerayla kendi ölümünü kaydediyor.
Yalniz Kurt - Canlandirma [ahmet Safak] 05:32
Yalniz Kurt - Canlandirma [ahmet Safak] 5.599 izlenme - 4 yıl önce
Bozkurt 09:38
Bozkurt 11.556 izlenme - 9 yıl önce ülkücü gençlik
IŞİD'in Çocuk Cellatları Kamera Karşısında 01:51
IŞİD'in Çocuk Cellatları Kamera Karşısında 2.148 izlenme - 2 yıl önce IŞİD'in yayınladığı son görüntülerde küçük yaştaki 'cellatlar' 8 Şii militanın arkasına geçerek ellerindeki silahlarla poz verdiler.
IŞİD’in Çocuk Militanı Böyle Öldürdü 00:57
IŞİD’in Çocuk Militanı Böyle Öldürdü 1.462 izlenme - 2 yıl önce IŞİD’in yayınladığı ve izleyenlerin kanını donduran yeni görüntülerinde bir çocuk militanın iki Rus’u öldürdüğü görülüyor. IŞİD’in yayınladığı ve izleyenlerin kanını donduran yeni görüntülerinde bir çocuk militanın iki Rus’u öldürdüğü görülüyor. IŞİD tarafından yayınlanan son görüntülerde, örgütün yetiştirdiği bir çocuk militanın infaz gerçekleştirdiği görülüyor. Görüntülerde, çocuk militanın silah ile iki Rus rehineyi kafasından vurduğu dikkat çekti. Görüntülerde iki Rus rehinenin istihbarat biriminde çalıştığı iddia edildi.
Sevinç Eratalay - Militan Mavisi 03:18
Sevinç Eratalay - Militan Mavisi 2.522 izlenme - 5 yıl önce
Cerablus'da Esir Alınan PKK/YPG'lilerin Görüntüleri 00:41
Cerablus'da Esir Alınan PKK/YPG'lilerin Görüntüleri 349 izlenme - 9 ay önce Cerablus'un güneyindeki Amarna köyünde esir alınan PKK/YPG militanlarının görüntüleri paylaşıldı.
Bir Militan Oldugumu Bilsen Yine Severmiydin 04:34
Bir Militan Oldugumu Bilsen Yine Severmiydin 3.441 izlenme - 7 yıl önce http://www.izlesene.com/kanal/murat_tarlaci
IŞİD'in Duygulandıran Reklam Filmi 01:28
IŞİD'in Duygulandıran Reklam Filmi 806 izlenme - 2 yıl önce Amerika'yı ayağa kaldıran video'da bir genç kızın IŞİD'e katılış hikayesi anlatılıyor.
El Kaide Militanından Isınma Hareketleri 03:00
El Kaide Militanından Isınma Hareketleri 1.027 izlenme - 3 yıl önce Efendim El Kaide Adlı İslami Terör Örgütü Militanından Isınma Hareketlerini Öğreniyoruz.
Işidin Kuran Yarışması Düzenlemesi 03:31
Işidin Kuran Yarışması Düzenlemesi 907 izlenme - 2 yıl önce Işid gözlerdeki gaddar kafan kesen imajını biraz olsun yıkabilmek amacıyla kuran yarışması düzenlemiş ve çocuklarla samimi bir ortam yaratmış tabi ne kadar bu imajı yıkılabilir yorum sizin
IŞİD'ciler Kadın Kılığında Yakalandı 00:55
IŞİD'ciler Kadın Kılığında Yakalandı 573 izlenme - 2 yıl önce IŞİD'ciler Kadın Kılığında Yakalandı IŞİD militanları kurtulmak için her yolu deniyor şimdi de kadın kılığına girip kaçmaya çalışırken yakayı ele verdiler.
Küçücük Çocuğa Yapılan Beyin Yıkama Operasyonu 01:49
Küçücük Çocuğa Yapılan Beyin Yıkama Operasyonu 596 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de örgütlenen IŞİD militanlarının başı olduğu söylenen İbrahim Usame'nin küçücük oğluna yaptığı beyin yıkama çalışmalarını üzülerek ve küfrederek izliyoruz.
Keyif Yaparken Roket Yiyen Suriyeli 01:40
Keyif Yaparken Roket Yiyen Suriyeli 462 izlenme - 2 yıl önce Olayların eksik olmadığı ırak ve suriyede ışid'e karşı savaşan bir şii militanının gülüp eğlenirken birden üzerlerine roket düştüğünü gösteren tesadüfen çekilmiş video.
Irak Ordusu, Işid'i Havadan Böyle Vurdu 03:51
Irak Ordusu, Işid'i Havadan Böyle Vurdu 640 izlenme - 3 yıl önce Irak Savunma Bakanlığı, IŞİD militanlarının bulunduğu noktaları havadan bombalama görüntülerini yayınladı. Bakanlık 17 Haziran'da yapılan operasyonda 55 IŞİD militanının öldürüldüğünü duyurdu.
IŞİD Türkiyede Miilitan Topluyor! 03:11
IŞİD Türkiyede Miilitan Topluyor! 511 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'den IŞİD (Irak-Şam İslam Devleti'ne) katılımın yüksek olduğu daha önceleri hep dile getirilmişti. Radikal islam terör örgütleri bunu nasıl başarıyor. Gençleri hangi vaadlerle saflarına katıyorlar? Tüm cevaplar bu haber videosunda...
Hayalet Kent Kobani 02:19
Hayalet Kent Kobani 420 izlenme - 2 yıl önce Suriye’nin Kobani bölgesinde IŞİD militanları ile YPG öncülüğündeki Kürt grupları arasında aylardır devam eden çatışmaların ardından YPG güçlerinin bölgede kontrolü sağlamasıyla birlikte Kobani’nin son hali gözler önüne serildi.
Galatasaray Forması Giyen Işid Militanı 00:46
Galatasaray Forması Giyen Işid Militanı 409 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Forması Giyen Işid Militanı