Hoşgeldiniz!

milleti

Deprem olduğunda türk milleti 00:06
Deprem olduğunda türk milleti 50.330.765 izlenme - 2 yıl önce Deprem olduğunda türk milleti
Atatürk İstiklal Marşını Okuyor 03:40
Atatürk İstiklal Marşını Okuyor 83.094 izlenme - 10 yıl önce atatürk istiklal marşını okuyor
Ayşe Mine-Erkek Milleti (Eski) 02:57
Ayşe Mine-Erkek Milleti (Eski) 28.241 izlenme - 8 yıl önce by lll-selimlll
muro fragman 01:41
muro fragman 40.350 izlenme - 10 yıl önce muro yaptı yapacagını milleti gülmekten kırıp dökecek
Akın - Ateş ve Su Kaseti (2002 - 53 Dk) 52:59
Akın - Ateş ve Su Kaseti (2002 - 53 Dk) 14.354 izlenme - 3 yıl önce "Sen benim aklımda kaldın,hep güzel kaldın.Sen aşktın. Ama sen kimseyi böyle yürekten sevemezsin. Bundan böyle ben de sevemeyeceksem Sebebi sensin" Bu albüm , benim hayatımda Mustafa Sandal'ın Gölgede Aynı ve Suç Bende,Tarkan'ın Aacayipsin albümüyle en çok iz bırakmış albümdür.Belki de sizler için çok büyük izler bırakmış albümdür diye düşünüp paylaşmak istedim. Bu albümde özellikle "boşver beni unut gitsin" şarkısını dinleyince eskiden sevdiğim birisini hatırlarım.Maziler gelir aklıma,onunla kalan tozlanmış hatıralar gün yüzüne çıkıp yaralar kalbimi derinden yine.Belki o bir zamanlar çok sevdiklerimiz bizi unutmuş olsa bile (ki iz bırakanlar unutulmaz) zaman geçtikçe hatıralardan kayboluyor sevdamız sessiz sessiz. İşte bu albümü ve özellikle bir dönem çok ilgi görmüş "boşver beni unut gitsin" adlı şarkıyı, eski sevdalara mazi yapmak için,gidenleri hatırlatmak için,pişmanlıklarımızı düşünüp kendimizle yüzleşmek için paylaşmak istedim. Bu albüm , biz kalanlara,terk edilenlere gelsin.Terk edenlere değil . Ayrıca 90'larda Rebeka,Suskun Yüreğim,Alem ve Çılgın Geceler gibi şarkılarıyla büyük bir çıkış yapmış sevgili Akın'ın bu albümde Boşver,Kız Milleti ve Lanet Olsun gibi hit şarkıları vardır. İyi eski sevdalara maziler.
Kucuk Emrah - Kiz Milleti 03:50
Kucuk Emrah - Kiz Milleti 10.327 izlenme - 7 yıl önce
Kızlarda Bunu Yaparsa -- Osuruk Ateşleme Denemesi 00:24
Kızlarda Bunu Yaparsa -- Osuruk Ateşleme Denemesi 19.583 izlenme - 8 yıl önce kızlarda bunu yaparsa -- osuruk ateşleme denemesi
Cüneyt Arkın'ın Türk Milletine Mesajı 00:15
Cüneyt Arkın'ın Türk Milletine Mesajı 4.402 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçam denince ilk akla gelen oyunculardan Türk sinemasının usta oyuncusu Cüneyt Arkın son günlerde iyice artan terör olaylarına karşı Türk milletinin tek yumruk olması gerektiğini söylüyor...
Çizgi FilM - 3D -  4 Araba Sırtında Boya Fırçası 02:33
Çizgi FilM - 3D - 4 Araba Sırtında Boya Fırçası 8.960 izlenme - 2 yıl önce Çizgi Film eğitici bir içeriğe sahiptir. okul öncesi çocuklar bu çizgi filmler ile harika bir gelişim sergiliyorlar. Çocuklarını bu çizgi Filmler ile büyüten Nail Baba kendi yorumlarını da 3 d animasyona ekliyor. 4 Araba 3 d animasyon filmlerini bir çizgi dizi haline getiriyor. Bun çizgi film serisini Yani dizisini üretmek ve seslendirmek Nail Baba da olup onu paylaşmak yaymak ve çocukların izlemlerine sunmak siz değerli ebeveynlerin gelinde.Ne kadar yayılırsa okadar faydalı olabilecek çizgi filmlerdir 4 araba serisi. Türk milleti olarak gurur duyuyoruz bu tür içerik yaratan Bebetürk ten. Videolar ile çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha bir çok şey öğretiyoruz. Çizgi filmlerimiz hem eğlenceli hem de eğiticidirler. Ufaklar harika bir vakit geçirecekler. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Ahmedinejad: Türk Milleti Karşısında Oturarak Konuşamam 03:19
Ahmedinejad: Türk Milleti Karşısında Oturarak Konuşamam 4.835 izlenme - 3 yıl önce İran Eski Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, TRT'ye verdiği röportajda Türkiye'den övgüyle bahsederken, İslam coğrafyasının refahı için, iki ülkenin birlikte hareket etmesi gerektiğini söyledi. İki dönem, toplam 8 yıl süren cumhurbaşkanlığı sürecinin ardından medya ile arasına kalın duvarlar ören Ahmedinejad, siyaset konuşmamak şartıyla TRT'nin röportaj talebine olumlu yanıt verdi. Bölgesinin iki büyük gücü olan Türkiye ve İran’ın el ele vermesi gerektiğinin altını çizen Ahmedinejad, İslam ülkeleri arasına nifak sokulmaya çalışıldığını, bu tuzağa düşülmemesi gerektiğini vurguladı. Oldukça iyi Türkçe konuşan ama bunu kameralar önünde yapmaktan kaçınan İran’ın eski cumhurbaşkanı, açıklamalarda bulundu: "TÜRK MİLLETİ KARŞISINDA OTURARAK KONUŞAMAM" “Türk milletine saygım çok büyük, oturarak onlara seslenemem” diyerek özel röportaj olmasına rağmen ayakta konuşmayı tercih eden Ahmedinejad, "siyaset konuşmayacağım" demişti ama yine de satır aralarında önemli mesajlar verdi. Ahmedinejad, "Türkler yüce bir millettir, çok onurlu bir millettir, özgürlük ve adalet isteyen ve bunların mücadelesini veren bir millettir. Türkler, asırlarca İslam’ın bayraktarlığını yaptı. Ben, bölgesinin iki büyük gücü Türkiye ile İran’ın el ele vermesi gerektiğine inanıyorum. Türkiye, çok hızlı gelişen bir ülke. İki ülkenin de nüfusu yaklaşık 80 milyon ve son derece genç. İran, dünyanın en zengin doğalgaz ve petrol rezervlerine sahip. İslam dünyasının bu iki büyük milleti el ele verirse neler başarılmaz ki, ortak otomobiller ve uçaklar üretebilir, bütün İslam aleminin refahına katkıda bulunabiliriz” dedi.
Amedli'lerin Düğünü | Kürt Milleti 10:18
Amedli'lerin Düğünü | Kürt Milleti 4.300 izlenme - 3 yıl önce Amed lilerin düğünü sizler için paylaştık bakalım beğenecekmisiniz.
türk milleti çalışkandır türk milleti zekidir! 03:45
türk milleti çalışkandır türk milleti zekidir! 7.333 izlenme - 8 yıl önce çok güzel bir çalışma.
Kız Milleti İşte :)) 00:53
Kız Milleti İşte :)) 9.569 izlenme - 9 yıl önce her zaman her yerde aynılar :)
Ayşe Mine - Erkek Milleti 03:07
Ayşe Mine - Erkek Milleti 4.252 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Erkek Milleti Çıkış Tarihi: 09.01.1987 Etnik Şarkı Sözleri: Ona güvenip de verme askini Ateslere atar dertsiz basini Sellere döndürür akan yasini Gülerken a?latir erkek milleti Sanma ki anlar o gönül derdini Hasrete yar eder ümitlerini Pismanli?a salar seven kalbini Yasarken öldürür erkek milleti Ne halina aldan ne gülüsüne Ne bakisina kan ne sözlerine Ayrilir anlatir seni ellere Dillere düsürür erkek milleti ister evli olsun isterse bekar O yalniz gönlüne macera arar Gerçekleri gizler yalanla bakar El eli aratir erkek milleti
Abisi Şehit Olan Kürt Askerin Demirtaş'a İsyanı 01:25
Abisi Şehit Olan Kürt Askerin Demirtaş'a İsyanı 6.128 izlenme - 3 yıl önce Hakkari'de şehit düşen Uzman Çavuş İbrahim Taş'ı mezarında ziyaret eden kardeşi asker Halil Taş, Selahattin Demirtaş'a isyan etti.
Akın - Seni Açık Saçık Kaçık ! 04:09
Akın - Seni Açık Saçık Kaçık ! 561 izlenme - 4 ay önce 90'ların ünlü isimlerinden sevgili Akın'ın çıkış yaptığı ve ilk klibi olan "Açık Saçık Kaçık" şarksının klibi sizlerle. İyi nostaljiler.
Ayse Mine - Erkek Milleti 03:00
Ayse Mine - Erkek Milleti 3.672 izlenme - 4 yıl önce Fantazi Arabesk
Kız Milleti İşte 01:09
Kız Milleti İşte 4.742 izlenme - 9 yıl önce komik,fırlamalar,süper,yhapmıslar,beyenmeyen,top,olsun,
Türkiye'yi Dünya Gücü Yapan 3 Proje 03:49
Türkiye'yi Dünya Gücü Yapan 3 Proje 2.400 izlenme - 2 yıl önce Kötü niyetli eleştirilere inat, ülkemiz ve güzelliklerini, ülkemizin güzel insanlarını ve onların çabalarını sizlerle buluşturduk. İyi seyirler...
Ayşe Mine - Erkek Milleti 03:07
Ayşe Mine - Erkek Milleti 3.732 izlenme - 6 yıl önce
Kaşar Hikayesi 01:01
Kaşar Hikayesi 5.898 izlenme - 11 yıl önce BEYAZ COŞTURUYO MİLLETİ
Cem Uzan - Genç Parti - Türkiye Geliyor 14:51
Cem Uzan - Genç Parti - Türkiye Geliyor 2.299 izlenme - 3 yıl önce Star gazetesinin ilk çıktığı dönemde promosyon olarak Pringles verip bir jenerasyonun gönlünde taht kuran ve daha sonra siyaset basamaklarını çok hızlı tırmanan ama daha sonra yine aynı hızda o basamakların yanındaki trabzandan kayarak inen siyaset adamı Cem Uzan'ın seçim vaatlerini izliyoruz efendim..
kız milleti işte 00:53
kız milleti işte 3.352 izlenme - 7 yıl önce kız milleti işte
Kız Milleti işte xD 00:53
Kız Milleti işte xD 2.725 izlenme - 6 yıl önce
kadın,milleti,inat 02:37
kadın,milleti,inat 3.413 izlenme - 8 yıl önce
Erkek Milleti 02:57
Erkek Milleti 3.311 izlenme - 8 yıl önce
Televizyon Milleti Programı (Yıllardır Aranılan Program) 14:51
Televizyon Milleti Programı (Yıllardır Aranılan Program) 1.649 izlenme - 3 yıl önce 2004 yılında ATV'de yayınlanmış ve büyük ilgi görmüş , İbrahim Sadri'nin sunduğu Televizyon Milleti programından bir kesittir . Gönül isterdi ki 90 Orhan da videoda olsun ama yine de bu yıllardır aranan programı uzun arayışlar sonunda bulup nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim . İyi izlemeler .
Kız Milletine İnçe Bir Sitem _! 04:13
Kız Milletine İnçe Bir Sitem _! 4.143 izlenme - 12 yıl önce biraz alt yapı eksigim war (yorumlarınızı bekliyorum)
Adem Aydaş Coşturuyor Milleti 03:34
Adem Aydaş Coşturuyor Milleti 3.339 izlenme - 9 yıl önce adem aydaş coşturuyor milleti ata66kan
Büyük Taarruz Belgeseli - Major Assault Documentary 38:22
Büyük Taarruz Belgeseli - Major Assault Documentary 2.537 izlenme - 3 yıl önce Kurtuluş Savaşı'nın tarihte eşi benzeri görülmemiş bir zaferle taçlandıran, her aşaması vatanseverlik, cesaret, fedakarlık ve feragat tabloları ile dolu 30 Ağustos Zaferi; Türk Milletinin, ordusu ile birlikte yüce Atatürk' ün önderliğinde yazdığı bir kahramanlık destanıdır. Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerinin atıldığı bu destan, yüreğindeki vatan sevgisi ve üstün cesaretiyle milletini ve ülkesini kanının son damlasına kadar koruyan kahraman Türk askerinin kazandığı en büyük zaferdir.