Hoşgeldiniz!

milletvekili

No Drink, No Drink - TBMM 00:17
No Drink, No Drink - TBMM 1.224.003 izlenme - 3 yıl önce Mecliste yaşanan bir an ve milletvekili anlatmak istediğini hoş bir üslupla anlatmaya çalışıyor.
Akp'ye Oy Vermeyen Mümin Değildir 05:14
Akp'ye Oy Vermeyen Mümin Değildir 5.953 izlenme - 3 hafta önce beyni olmadan yaşayabilenlerin ülkesinde bugün de bu amcayı dinliyoruz sonra da küfür edip rahatlıyoruz buyrun(amariga bizi kıskanıyor içerir)
İran Milletvekilleri Meclis'te ABD Bayrağı Yaktı 00:57
İran Milletvekilleri Meclis'te ABD Bayrağı Yaktı 1.664 izlenme - 2 hafta önce İran Meclisi'nde bir grup milletvekili, ABD Başkanı Donald Trump'ın İran ile imzalanan nükleer anlaşmadan çıkmasına tepki olarak Meclis kürsüsünde ABD bayrağını ve nükleer anlaşma metnini yaktı.
Şafak Pavey'in 31 Ekim 2013 Tarihli Meclis Konuşması 07:27
Şafak Pavey'in 31 Ekim 2013 Tarihli Meclis Konuşması 116.623 izlenme - 5 yıl önce AK Partili dört kadın milletvekili türbanla TBMM Genel Kurulu'na geldi. Partisi adına söz alan CHP Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey önemli mesajlar verdi....
Zübük: 02:40
Zübük: "1977 Güneş Motel Olayı" Parodisi 1.941 izlenme - 4 hafta önce bülent ecevit’in 1977’de kurduğu azınlık hükümeti meclis’ten güvenoyu alamamıştı. adalet partisi, milli selamet partisi ve milliyetçi hareket partisi bir araya gelerek 2. milliyetçi cephe hükümetini kurdu. ecevit, söz konusu hükümeti düşürmek istiyordu ve bunun için 11 milletvekiline ihtiyacı vardı. türkiye ilk kez milletvekili pazarlığına sahne oldu. meşhur güneş motel’de yapılan pazarlıklarda bakanlık sözü verilen 11 ap’li partilerinden ayrıldı. bunlardan 10’u daha sonra ecevit hükümetinde bakan oldular.
Sisi'nin Vekillerinin Üzerine Dev Ekran Devrildi 01:07
Sisi'nin Vekillerinin Üzerine Dev Ekran Devrildi 2.934 izlenme - 2 ay önce Mısır'da seçim çalışması yapan milletvekillerinin üzerine sahnede bulunan dev ekranın devrilmesi kameralara böyle yansıdı.
Balıkesir Milletvekili Aday Adayları 00:43
Balıkesir Milletvekili Aday Adayları 33.728 izlenme - 3 yıl önce Balıkesir Milletvekili Aday Adayları nın tanıtımının yapıldığı www.balikesirmilletvekili.com sitesinden milletvekili aday adaylarını tanıyabilirsiniz.
İtalya Eski Milletvekili  Cıccıolına 01:26
İtalya Eski Milletvekili Cıccıolına 8.167 izlenme - 6 ay önce 1951 Macaristan doğumlu cicciolina veya diğer adıyla ilona staller ask partisi adindaki kendi kurdugu partiyle iki donem parlementoya girmis. partisi kendisi dahil 7 milletvekili ile temsil edilmis porno yıldızıdır. Milano belediye baskanligina adayligini koymustur. Ortadoğuda barışı sağlamak adına saddam hüseyin'in altına yatmak istediğini söylemiş, maalesef Saddam tarafından bile ciddiye alınmamıştır. 60 yaşını aştığı ve milletvekilliği de yaptığı için, yıllık 39 bin ero emekli maaşı almaya hak etmiştir.
Meclis Oturumunda Burnunu Karıştıran Milletvekili 01:04
Meclis Oturumunda Burnunu Karıştıran Milletvekili 3.492 izlenme - 3 ay önce Güney Afrika yapılan meclis oturumunda kürsüde konuşan vekilden çok oturan kadın bir vekil sanki evde televizyon seyreder gibi burnunu karıştırıyor
Tarsus'taki Gizemli Kazı'yı Birde Mersin Milletvekilinden Dinleyin 06:07
Tarsus'taki Gizemli Kazı'yı Birde Mersin Milletvekilinden Dinleyin 4.922 izlenme - 6 ay önce Tarsus'taki Gizemli Kazı'yı Birde Mersin Milletvekilinden Dinleyin.
Tolga Zengin - Miiletvekiline de Şeyine de Başlarım 00:17
Tolga Zengin - Miiletvekiline de Şeyine de Başlarım 18.135 izlenme - 2 yıl önce Stada girerken korumalar tarafından bekletilen Tolga Zengin'in isyanı.Stada asıl girmesi gereken kişi ve kişileri ne diye bekletirsiniz anlam veremedim.
Akp Vekilden Aglatan Kürtçe Şarki 03:32
Akp Vekilden Aglatan Kürtçe Şarki 42.716 izlenme - 9 yıl önce Kars,Ardahan,göle,buyukaltunbulak,turku,Kürtçe,uzunhava,trt6,izet Yıldızhan,İbrahim Tatlıses,berdan mardini,Aynur dogan,latif dogan,dilberay,şiwan perwer,kadir ipek,nilüfer Akbal,güler ışık,Bülent ırmak,kaşar festivali,mahsun kırmızıgül,ajda pekkan ajdar,hülya Avşar,şeval sam,hozan remzi,kazo,halay,halk ozanları,aşıklar,Mustafa aydın,murat çobanoglu,rahim saglam,ibo show,şemmame,zer mircan,Yusuf çiçek,Orhan üstündag
Milletvekilinden Temel İçgüdü Frikiği 00:33
Milletvekilinden Temel İçgüdü Frikiği 12.966 izlenme - 2 yıl önce İngiltere Parlamentosu’nda Başkaban Theresa May’in konuşma yaptğı sıralarda herkesin kulağı Başbakan’da olsa da gözü arka sıralarda oturan milletvekili Lucy Frazer’de idi. Frazer’in eteğinden verdiği frikik İngiltere’nin gündemine oturdu.
RTE - Eğer 400 Milletvekili Olsa Durum Farklı Olurdu 01:45
RTE - Eğer 400 Milletvekili Olsa Durum Farklı Olurdu 20.012 izlenme - 3 yıl önce Yazacak söyleyecek yorum yapacak bir şey kalmadı dostlar...Vicdanın,aklın,muhakemenin bittiği yerdeyiz... (Hakkari saldırısında henüz şehitlerin sayısı bile belli değilken Cumhurbaşkanı'nın canlı yayında yaptığı yorum)
Şafak Pavey Kimdir? - Sokak Röportajları 01:43
Şafak Pavey Kimdir? - Sokak Röportajları 28.099 izlenme - 5 yıl önce Şafak Pavey Kimdir? - Sokak Röportajları
Tarsus'taki Kazı Çalışması Sona Erdi 02:52
Tarsus'taki Kazı Çalışması Sona Erdi 2.328 izlenme - 7 ay önce Mersin'in Tarsus ilçesinde 1 yıldır sürdürülen 82 Evler Mahallesi’ndeki gecekondu tipi bir evde özel harekat polislerinin gözetiminde 1 yıldır süren ve "gizemli kazı" olarak bilinen çalışmalar sona erdi. Kazı çalışmaları kapsamında açılan çukurlar kapatıldı.
Avustralyalı Eşcinsel Vekilden Mecliste Evlenme Teklifi 01:04
Avustralyalı Eşcinsel Vekilden Mecliste Evlenme Teklifi 1.418 izlenme - 4 ay önce Avustralya’da Liberal Parti’li eşcinsel milletvekili, mecliste söz alarak erkek arkadaşına romantik bir evlenme teklifinde bulundu. Senatodan geçen eşcinsel evlilik yasa tasarısı üzerine söz alan 37 yaşındaki milletvekili Tim Wilson, konuşmasının ortasında izleyici sıralarında yer alan sevgilisi Ryan Bolger’e dönerek ilkokul öğretmeni sevgilisine evlenme teklif etti. Bolger ise önce güldü, ardından da teklifi kabul etti.
Uğur Işılak - Koalisyon Şiiri 02:11
Uğur Işılak - Koalisyon Şiiri 10.594 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Milletvekili Uğur Işılak'ın ülkemizdeki 'koalisyon sorunsalı'na ait düşüncelerini içeren şiiri sizlerle. Keyifli dinlemeler...
Özgür Özel ve Veli Ağbaba TRT'yi Trollemesi 00:33
Özgür Özel ve Veli Ağbaba TRT'yi Trollemesi 4.126 izlenme - 9 ay önce Adalet Kurultayı için Çanakkale'de bulunan CHP'li Özgür Özel ile Veli Ağbaba, TRT kamerasını açık görünce kanalı ti'ye aldılar. Odatv'nin haberine göre, Eceabat İskelesi’nde Gelibolu'daki bayram trafiğini görüntüleyen TRT ekibi, kamerayı açık unutarak, mola verdi. TRT kamerasının açık olduğunu ve başında kameramanın olmadığını gören Özel ve Ağbaba, kameranın önüne geçip, Adalet Kurultayı’na çağrı yaptı. Özel, "Şimdi siz bunu sansürlersiniz, 'bizi sünnete çağırdılar' dersiniz ama, biz sizi Adalet Kurultayı'na davet ediyoruz" şeklinde konuştu. Kameraman durumu fark edip gelince, ikiliye "Sizi Ankara'dan izliyorlar" dedi.
Kadın Milletvekili Kanalizasyona Düştü 01:46
Kadın Milletvekili Kanalizasyona Düştü 6.353 izlenme - 2 yıl önce Halkla bir araya gelen Hint kadın milletvekili, kameraların çekim yaptığı esnada yol çökünce yanındakilerle birlikte kanalizasyona düştü. Hindistan'ın Gucerat eyaletinin Vododara şehrinde incelemelerde bulunan milletvekili 40 yaşındaki Poonam Madam, bölgede oturanlarla konuştuğu sırada yol aşağı çöktü. KANALİZASYONA DÜŞTÜ Talihsiz vekil ve yanında duran dört kişi, yaklaşık 3 metre yükseklikten kanalizasyona düştü. Hint kadın milletvekili kanalizasyona düştü VİDEO KAFASINDAN DARBE ALDI Poonam Madam'ın kafasında, düşme sonrası 10 cm boyunda bir yara oluştu. Madam'ın ayrıca omzundan ve bacaklarından yaralandığı bildirildi. Milletvekili kadının yanında bulunurken düşenlerden ikisinin de yaralandığı rapor edildi. KANALİZASYONA DÜŞTÜ Talihsiz vekil ve yanında duran dört kişi, yaklaşık 3 metre yükseklikten kanalizasyona düştü. KAFASINDAN DARBE ALDI Poonam Madam'ın kafasında, düşme sonrası 10 cm boyunda bir yara oluştu. Madam'ın ayrıca omzundan ve bacaklarından yaralandığı bildirildi. Milletvekili kadının yanında bulunurken düşenlerden ikisinin de yaralandığı rapor edildi. VEKİLİN SAĞLIK DURUMUNUN İYİ OLDUĞU AÇIKLANDI Bombay'da bulunan Sir HN Reliance Foundation Hastanesi sözcüsü yaptığı açıklamada; "Doktorlardan oluşan bir ekip Madam'ın tedavisi için görevlendirildi. Doktorlar öncelikle milletvekilinin kafasındaki yaraya dikiş attılar. Madam düşme sonucunda sol omzunu yaraladı fakat omzunda herhangi bir kırık ya da çatlak tespit edilmedi. Milletvekilinin sağlık durumu iyi, hayati değerleri normal ve bilinci yerinde. Madam'ın sağlığı hakkında endişe edilecek bir durum yok." sözlerini sarf etti. Yapılan incelemede, kanalizasyonun üzerinin üstün körü, ince bir çimento ile kapatıldığı ortaya çıktı.
Akp'nin Çocuk Araştırma Komisyonunu Reddetmesi 06:21
Akp'nin Çocuk Araştırma Komisyonunu Reddetmesi 9.234 izlenme - 2 yıl önce Çocuk istismarı, tecavüz gibi konuların araştırılması için kurulması önerilen komisyon. akp'li milletvekillerinin oylarıyla reddedildi. Video ise Chp milletvekili Eren Erdem'in periscope adresinden. Açıklama videonun içinde milletvekilleri tarafından yapılmakta. Buyrun konuya ilişkin TBMM tutanağı: https://pbs.twimg.com/media/CePdSowVIAAuexI.jpg:large
Bursa'da Bayan Yolculara Öncelikli Vagon Uygulaması 02:15
Bursa'da Bayan Yolculara Öncelikli Vagon Uygulaması 2.694 izlenme - 11 ay önce Bursa'da Bursaray istasyonundaki Otosansit durağında metronun girişlerine "bayan yolcularımıza öncelikli vagon" yazısı konuldu. CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, uygulamaya tepki gösterdi.
 Hdp'li Vekile Polisten tepki : Taş Atanı Vururum Bile 01:24
Hdp'li Vekile Polisten tepki : Taş Atanı Vururum Bile 10.658 izlenme - 2 yıl önce Özel Harekat Polis müdüründen Hdpkk Batman Milletvekili'ne tokat gibi cevap. İzleyelim efendim.
HKP - Nurullah Ankut ile Ulusa Serzeniş 10:23
HKP - Nurullah Ankut ile Ulusa Serzeniş 12.308 izlenme - 3 yıl önce 7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimleri'ne katılan partilerin, TRT'deki 10 dakikalık siyasi propaganda konuşmalarının ilk bölümü, 31 Mayıs 2015 tarihi itibariyle gerçekleştirildi. Konuşma yapan 20 partiden birisi ise, 15. sıradaki Halkın Kurtuluş Partisi'ydi... Partinin genel başkanı Nurullah Ankut, alışılagelmişin dışında bir siyasi propaganda konuşması ile, ulusa bir nevi serzenişte bulundu.
MHP Milletvekilinin Canlı Yayında Sinirlenmesi 02:36
MHP Milletvekilinin Canlı Yayında Sinirlenmesi 10.814 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Hakan'ın Tarafsız Bölge programına konuk olan Ahmet İnsel ve MHP milletvekili ve aynı zamanda Bahçeli'nin danışmanı olan Metin Özkan'ın tartışması... Tartışma MHP'nin seçim sonrası HDP'yi görmezden gelme ve HDP ne yaparsa tersini yapma politikası üzerine seyrediyor.
Kamer Genç Hayatını Kaybetti 02:00
Kamer Genç Hayatını Kaybetti 4.180 izlenme - 2 yıl önce Eski CHP milletvekili Kamer Genç, tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Genç bir süredir kanserle mücadele ediyordu. 18, 19. dönem SHP, 20. ve 21. dönem DYP, 23. ve 24. dönem CHP Tunceli milletvekilidir. Farklı ortamlarda ve partilerde siyaset yapmış olmakla birlikte, ismi Tunceli ile özdeşlemiş ilginç ve renkli bir politikacıdır. Kamer Genç, 23 Şubat 1940 tarihinde Tunceli'nin Nazimiye ilçesine bağlı Ramazanköy'de doğmuştur. Annesinin adı Hadice, babası Ali Genç'dir. Kardeşi Hıdır kızamık hastalığından yaşamını yitirdi. 1960 yılında Ankara'da Maliye Okulu'na yatılı olarak girdi. Ancak okulun tamirata alınması nedeniyle öğrenimine bir süre Tunceli Lisesi'nde devam etmek zorunda kaldı. Ardından Maliye Okulu'na geri döndü. 1966'da Ankara İktisadi Ticari İlimler Akademisi'ni (Şu anki adıyla Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi) bitirdi.
Deniz Baykal'ın Mikrofonunu Açık Unutması 00:27
Deniz Baykal'ın Mikrofonunu Açık Unutması 6.908 izlenme - 3 yıl önce İsmet Yılmaz, Deniz Baykal, Ekmelettin İhsanoğlu ve Mir Fıra'ın yarıştığı TBMM Başkanlığı seçimi için yapılan ilk iki tur oylamada Birinci tur oylama sonuçları açıklanırken, geçici başkan Deniz Baykal, fire oyların hesabını yaparken O sırada mikrofonunu açık unutuyor ve konuşmaları ekranlarada yansıyor
Mecliste Bebeğini Emziren Milletvekili 00:34
Mecliste Bebeğini Emziren Milletvekili 2.082 izlenme - 11 ay önce Avustralyalı senatör bebeğini emzirirken önerge verdi Geçen ay Avustralya Parlamentosu'nda bebeğini emzirerek bir ilke imza atan Senatör Larissa Waters, bu kez de bebeğini emzirirken önerge verdi.
Uganda Meclisinde Sandalyelerin Havada Uçuşması 00:51
Uganda Meclisinde Sandalyelerin Havada Uçuşması 2.154 izlenme - 8 ay önce Uganda Meclisi'nde 31 yıldır iktidarda olan Devlet Başkanı Yoweri Museveni'nin görev süresinin uzatılması girişimi, gerilime neden olmuş. Hükümet ve muhalefet partisi vekilleri birbirine girmiş ve sandalyeler havada uçuşmuş.
CHP Milletvekilinin Üzerine Yürüyen Muhtarlar 01:37
CHP Milletvekilinin Üzerine Yürüyen Muhtarlar 3.198 izlenme - 2 yıl önce Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen gecede Chp Milletvekili Ünal Demirtaş'ın "Türkiye'yi 100 yıl öncesine geri götürerek, saraylardan tek adamla yönetilen bir ülke olmamalıdır” demesi üzerine muhtarlar milletvekilinin üzerine yürüdü.