Hoşgeldiniz!

milletvekili

No Drink, No Drink - TBMM 00:17
No Drink, No Drink - TBMM 1.224.907 izlenme - 4 yıl önce Mecliste yaşanan bir an ve milletvekili anlatmak istediğini hoş bir üslupla anlatmaya çalışıyor.
Asgari Ücretle Çalışan Adamın İsyanı 05:14
Asgari Ücretle Çalışan Adamın İsyanı 5.743 izlenme - 1 ay önce Ahmet Toprak isimli vatandaş iki çocuk babası olduğunu ve aldığı 1603 liranın kendisine yetmediğini dile getirirken milletvekillerine seslendi. Asgari ücrete çözüm bulunmasını isteyen adamın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Mecliste Gerçekleşen Öpücük Muhabbeti 01:19
Mecliste Gerçekleşen Öpücük Muhabbeti 1.308 izlenme - 5 gün önce Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Meclis'inde yapılan bütçe görüşmelerine öpücük muhabbeti damga vurmuş. CTP Milletvekili Biray Hamzaoğulları'nın Ulusal Birlik Partisi Genel Sekreteri Hasan Taçoy’a gönderdiği sevgi öpücüğü mecliste kahkahalara yol açarken, izleyenlere Meclisin Ciddiyetini sorgulattı.
Milletvekili Kenan Sofuoğlu Meclise Lamborghini ile Geldi 01:24
Milletvekili Kenan Sofuoğlu Meclise Lamborghini ile Geldi 20.812 izlenme - 6 ay önce AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, TBMM'de kayıt işlemlerini yaptırmaya Lamborghini ile geldi.
Akp'ye Oy Vermeyen Mümin Değildir 05:14
Akp'ye Oy Vermeyen Mümin Değildir 6.078 izlenme - 8 ay önce beyni olmadan yaşayabilenlerin ülkesinde bugün de bu amcayı dinliyoruz sonra da küfür edip rahatlıyoruz buyrun(amariga bizi kıskanıyor içerir)
Akp Vekilden Aglatan Kürtçe Şarki 03:32
Akp Vekilden Aglatan Kürtçe Şarki 42.763 izlenme - 9 yıl önce Kars,Ardahan,göle,buyukaltunbulak,turku,Kürtçe,uzunhava,trt6,izet Yıldızhan,İbrahim Tatlıses,berdan mardini,Aynur dogan,latif dogan,dilberay,şiwan perwer,kadir ipek,nilüfer Akbal,güler ışık,Bülent ırmak,kaşar festivali,mahsun kırmızıgül,ajda pekkan ajdar,hülya Avşar,şeval sam,hozan remzi,kazo,halay,halk ozanları,aşıklar,Mustafa aydın,murat çobanoglu,rahim saglam,ibo show,şemmame,zer mircan,Yusuf çiçek,Orhan üstündag
iPhone'ununu Kırıp Samsung Alan Milletvekili 01:30
iPhone'ununu Kırıp Samsung Alan Milletvekili 3.049 izlenme - 4 ay önce Altınordu ilçesi Yeni Mahalle'deki telefon bayisine gelen MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, önce yanında getirdiği iPhone marka telefonunun satışını gerçekleştirmiş.
Tolga Zengin - Miiletvekiline de Şeyine de Başlarım 00:17
Tolga Zengin - Miiletvekiline de Şeyine de Başlarım 18.318 izlenme - 3 yıl önce Stada girerken korumalar tarafından bekletilen Tolga Zengin'in isyanı.Stada asıl girmesi gereken kişi ve kişileri ne diye bekletirsiniz anlam veremedim.
Zübük: 02:40
Zübük: "1977 Güneş Motel Olayı" Parodisi 3.413 izlenme - 8 ay önce bülent ecevit’in 1977’de kurduğu azınlık hükümeti meclis’ten güvenoyu alamamıştı. adalet partisi, milli selamet partisi ve milliyetçi hareket partisi bir araya gelerek 2. milliyetçi cephe hükümetini kurdu. ecevit, söz konusu hükümeti düşürmek istiyordu ve bunun için 11 milletvekiline ihtiyacı vardı. türkiye ilk kez milletvekili pazarlığına sahne oldu. meşhur güneş motel’de yapılan pazarlıklarda bakanlık sözü verilen 11 ap’li partilerinden ayrıldı. bunlardan 10’u daha sonra ecevit hükümetinde bakan oldular.
RTE - Eğer 400 Milletvekili Olsa Durum Farklı Olurdu 01:45
RTE - Eğer 400 Milletvekili Olsa Durum Farklı Olurdu 20.062 izlenme - 3 yıl önce Yazacak söyleyecek yorum yapacak bir şey kalmadı dostlar...Vicdanın,aklın,muhakemenin bittiği yerdeyiz... (Hakkari saldırısında henüz şehitlerin sayısı bile belli değilken Cumhurbaşkanı'nın canlı yayında yaptığı yorum)
Şafak Pavey Kimdir? - Sokak Röportajları 01:43
Şafak Pavey Kimdir? - Sokak Röportajları 28.142 izlenme - 5 yıl önce Şafak Pavey Kimdir? - Sokak Röportajları
Sisi'nin Vekillerinin Üzerine Dev Ekran Devrildi 01:07
Sisi'nin Vekillerinin Üzerine Dev Ekran Devrildi 2.936 izlenme - 9 ay önce Mısır'da seçim çalışması yapan milletvekillerinin üzerine sahnede bulunan dev ekranın devrilmesi kameralara böyle yansıdı.
Tarsus'taki Gizemli Kazı'yı Birde Mersin Milletvekilinden Dinleyin 06:07
Tarsus'taki Gizemli Kazı'yı Birde Mersin Milletvekilinden Dinleyin 5.055 izlenme - 1 yıl önce Tarsus'taki Gizemli Kazı'yı Birde Mersin Milletvekilinden Dinleyin.
Meclis Oturumunda Burnunu Karıştıran Milletvekili 01:04
Meclis Oturumunda Burnunu Karıştıran Milletvekili 3.505 izlenme - 10 ay önce Güney Afrika yapılan meclis oturumunda kürsüde konuşan vekilden çok oturan kadın bir vekil sanki evde televizyon seyreder gibi burnunu karıştırıyor
Uğur Işılak - Koalisyon Şiiri 02:11
Uğur Işılak - Koalisyon Şiiri 10.618 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Milletvekili Uğur Işılak'ın ülkemizdeki 'koalisyon sorunsalı'na ait düşüncelerini içeren şiiri sizlerle. Keyifli dinlemeler...
Canlı Yayında Kavga Eden Milletvekilleri 01:39
Canlı Yayında Kavga Eden Milletvekilleri 143 izlenme - 2 hafta önce Ukrayna'da yayın yapan bir televizyon kanalının konukları olan iktidar partisi milletvekili ile muhalif özgürlük partisinin milletvekili arasında canlı yayında tartışma çıkmış ve tartışma kısa sürede yumruklaşmaya dönüşmüş. Kavganın çıkma sebebi ise muhalif milletvekili iktidar partisindeki milletvekiline zenginlerin hizmetçisi diyerek hitap etmiş. İktidar partisindeki milletvekili ise muhalif vekilin iktidarsız biri olduğunu söylemiş. Bu tartışma alevlenince vekiller kavgaya tutuşmuş.
Kadın Milletvekili Kanalizasyona Düştü 01:46
Kadın Milletvekili Kanalizasyona Düştü 6.390 izlenme - 3 yıl önce Halkla bir araya gelen Hint kadın milletvekili, kameraların çekim yaptığı esnada yol çökünce yanındakilerle birlikte kanalizasyona düştü. Hindistan'ın Gucerat eyaletinin Vododara şehrinde incelemelerde bulunan milletvekili 40 yaşındaki Poonam Madam, bölgede oturanlarla konuştuğu sırada yol aşağı çöktü. KANALİZASYONA DÜŞTÜ Talihsiz vekil ve yanında duran dört kişi, yaklaşık 3 metre yükseklikten kanalizasyona düştü. Hint kadın milletvekili kanalizasyona düştü VİDEO KAFASINDAN DARBE ALDI Poonam Madam'ın kafasında, düşme sonrası 10 cm boyunda bir yara oluştu. Madam'ın ayrıca omzundan ve bacaklarından yaralandığı bildirildi. Milletvekili kadının yanında bulunurken düşenlerden ikisinin de yaralandığı rapor edildi. KANALİZASYONA DÜŞTÜ Talihsiz vekil ve yanında duran dört kişi, yaklaşık 3 metre yükseklikten kanalizasyona düştü. KAFASINDAN DARBE ALDI Poonam Madam'ın kafasında, düşme sonrası 10 cm boyunda bir yara oluştu. Madam'ın ayrıca omzundan ve bacaklarından yaralandığı bildirildi. Milletvekili kadının yanında bulunurken düşenlerden ikisinin de yaralandığı rapor edildi. VEKİLİN SAĞLIK DURUMUNUN İYİ OLDUĞU AÇIKLANDI Bombay'da bulunan Sir HN Reliance Foundation Hastanesi sözcüsü yaptığı açıklamada; "Doktorlardan oluşan bir ekip Madam'ın tedavisi için görevlendirildi. Doktorlar öncelikle milletvekilinin kafasındaki yaraya dikiş attılar. Madam düşme sonucunda sol omzunu yaraladı fakat omzunda herhangi bir kırık ya da çatlak tespit edilmedi. Milletvekilinin sağlık durumu iyi, hayati değerleri normal ve bilinci yerinde. Madam'ın sağlığı hakkında endişe edilecek bir durum yok." sözlerini sarf etti. Yapılan incelemede, kanalizasyonun üzerinin üstün körü, ince bir çimento ile kapatıldığı ortaya çıktı.
Akp'nin Çocuk Araştırma Komisyonunu Reddetmesi 06:21
Akp'nin Çocuk Araştırma Komisyonunu Reddetmesi 9.305 izlenme - 3 yıl önce Çocuk istismarı, tecavüz gibi konuların araştırılması için kurulması önerilen komisyon. akp'li milletvekillerinin oylarıyla reddedildi. Video ise Chp milletvekili Eren Erdem'in periscope adresinden. Açıklama videonun içinde milletvekilleri tarafından yapılmakta. Buyrun konuya ilişkin TBMM tutanağı: https://pbs.twimg.com/media/CePdSowVIAAuexI.jpg:large
 Hdp'li Vekile Polisten tepki : Taş Atanı Vururum Bile 01:24
Hdp'li Vekile Polisten tepki : Taş Atanı Vururum Bile 10.721 izlenme - 3 yıl önce Özel Harekat Polis müdüründen Hdpkk Batman Milletvekili'ne tokat gibi cevap. İzleyelim efendim.
HKP - Nurullah Ankut ile Ulusa Serzeniş 10:23
HKP - Nurullah Ankut ile Ulusa Serzeniş 12.394 izlenme - 4 yıl önce 7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimleri'ne katılan partilerin, TRT'deki 10 dakikalık siyasi propaganda konuşmalarının ilk bölümü, 31 Mayıs 2015 tarihi itibariyle gerçekleştirildi. Konuşma yapan 20 partiden birisi ise, 15. sıradaki Halkın Kurtuluş Partisi'ydi... Partinin genel başkanı Nurullah Ankut, alışılagelmişin dışında bir siyasi propaganda konuşması ile, ulusa bir nevi serzenişte bulundu.
İran Milletvekilleri Meclis'te ABD Bayrağı Yaktı 00:57
İran Milletvekilleri Meclis'te ABD Bayrağı Yaktı 1.688 izlenme - 7 ay önce İran Meclisi'nde bir grup milletvekili, ABD Başkanı Donald Trump'ın İran ile imzalanan nükleer anlaşmadan çıkmasına tepki olarak Meclis kürsüsünde ABD bayrağını ve nükleer anlaşma metnini yaktı.
MHP Milletvekilinin Canlı Yayında Sinirlenmesi 02:36
MHP Milletvekilinin Canlı Yayında Sinirlenmesi 10.955 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Hakan'ın Tarafsız Bölge programına konuk olan Ahmet İnsel ve MHP milletvekili ve aynı zamanda Bahçeli'nin danışmanı olan Metin Özkan'ın tartışması... Tartışma MHP'nin seçim sonrası HDP'yi görmezden gelme ve HDP ne yaparsa tersini yapma politikası üzerine seyrediyor.
Özgür Özel ve Veli Ağbaba TRT'yi Trollemesi 00:33
Özgür Özel ve Veli Ağbaba TRT'yi Trollemesi 4.148 izlenme - 1 yıl önce Adalet Kurultayı için Çanakkale'de bulunan CHP'li Özgür Özel ile Veli Ağbaba, TRT kamerasını açık görünce kanalı ti'ye aldılar. Odatv'nin haberine göre, Eceabat İskelesi’nde Gelibolu'daki bayram trafiğini görüntüleyen TRT ekibi, kamerayı açık unutarak, mola verdi. TRT kamerasının açık olduğunu ve başında kameramanın olmadığını gören Özel ve Ağbaba, kameranın önüne geçip, Adalet Kurultayı’na çağrı yaptı. Özel, "Şimdi siz bunu sansürlersiniz, 'bizi sünnete çağırdılar' dersiniz ama, biz sizi Adalet Kurultayı'na davet ediyoruz" şeklinde konuştu. Kameraman durumu fark edip gelince, ikiliye "Sizi Ankara'dan izliyorlar" dedi.
Tarsus'taki Kazı Çalışması Sona Erdi 02:52
Tarsus'taki Kazı Çalışması Sona Erdi 2.340 izlenme - 1 yıl önce Mersin'in Tarsus ilçesinde 1 yıldır sürdürülen 82 Evler Mahallesi’ndeki gecekondu tipi bir evde özel harekat polislerinin gözetiminde 1 yıldır süren ve "gizemli kazı" olarak bilinen çalışmalar sona erdi. Kazı çalışmaları kapsamında açılan çukurlar kapatıldı.
Bursa'da Bayan Yolculara Öncelikli Vagon Uygulaması 02:15
Bursa'da Bayan Yolculara Öncelikli Vagon Uygulaması 2.705 izlenme - 2 yıl önce Bursa'da Bursaray istasyonundaki Otosansit durağında metronun girişlerine "bayan yolcularımıza öncelikli vagon" yazısı konuldu. CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, uygulamaya tepki gösterdi.
Deniz Baykal'ın Mikrofonunu Açık Unutması 00:27
Deniz Baykal'ın Mikrofonunu Açık Unutması 6.918 izlenme - 3 yıl önce İsmet Yılmaz, Deniz Baykal, Ekmelettin İhsanoğlu ve Mir Fıra'ın yarıştığı TBMM Başkanlığı seçimi için yapılan ilk iki tur oylamada Birinci tur oylama sonuçları açıklanırken, geçici başkan Deniz Baykal, fire oyların hesabını yaparken O sırada mikrofonunu açık unutuyor ve konuşmaları ekranlarada yansıyor
Kamer Genç Hayatını Kaybetti 02:00
Kamer Genç Hayatını Kaybetti 4.189 izlenme - 3 yıl önce Eski CHP milletvekili Kamer Genç, tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Genç bir süredir kanserle mücadele ediyordu. 18, 19. dönem SHP, 20. ve 21. dönem DYP, 23. ve 24. dönem CHP Tunceli milletvekilidir. Farklı ortamlarda ve partilerde siyaset yapmış olmakla birlikte, ismi Tunceli ile özdeşlemiş ilginç ve renkli bir politikacıdır. Kamer Genç, 23 Şubat 1940 tarihinde Tunceli'nin Nazimiye ilçesine bağlı Ramazanköy'de doğmuştur. Annesinin adı Hadice, babası Ali Genç'dir. Kardeşi Hıdır kızamık hastalığından yaşamını yitirdi. 1960 yılında Ankara'da Maliye Okulu'na yatılı olarak girdi. Ancak okulun tamirata alınması nedeniyle öğrenimine bir süre Tunceli Lisesi'nde devam etmek zorunda kaldı. Ardından Maliye Okulu'na geri döndü. 1966'da Ankara İktisadi Ticari İlimler Akademisi'ni (Şu anki adıyla Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi) bitirdi.
Ukrayna Parlamentosu Karıştı 01:25
Ukrayna Parlamentosu Karıştı 4.969 izlenme - 3 yıl önce Ukrayna parlamentosunda, Başbakan Arseniy Yatsenyuk'u bir milletvekili kucaklayarak kürsüden indirmeye çalışınca arbede yaşandı. Ukrayna Parlamentosu, hükümetin bir yıllık icraatlarını değerlendirmek üzere toplandı. Başbakan Yatsenyuk'un konuşması sırasında, Petro Poroşenko Bloku'ndan milletvekili Oleg Barna, kürsüye gelerek Yatsenyuk'a bir demet gül verdi. Barna, daha sonra Yatsenyuk'u kucaklayarak, kürsüden indirmeye çalıştı. Bu sırada Yatsenyuk'un üyesi olduğu Halk Cephesi'nden milletvekilleri kürsüye gelerek, Barna'yı darp etmeye başladı. Parlamento Başkanı Vladimir Groysman'ın müdahalesiyle milletvekilleri dağıldı. Başbakan Yatsenyuk, milletvekillerine hitaben, Ukrayna'da 20 yıldır kimsenin atmadığı adımları atmak için çok büyük sorumluluk aldığını belirterek, "Ben bu göreve geldiğimde hakkımda ne olacağını biliyordum. Politik çıkarlar için değil reformları gerçekleştirmek ve ülkemizin çıkarı için bu göreve geldim" dedi. Anayasa'nın hükümlerine göre, istenirse aleyhinde parlamentoda oylama yapılabileceğini vurgulayan Yatsenyuk, "Oylama yapın. Parlamentonun kararını kabul edeceğim. İstifaya hazırım" ifadelerini kullandı. İHRAÇ EDİLDİ Petro Poroşenko Bloğu’ndan yapılan açıklamada, olaydan ötürü Başbakan Arseniy Yatsenyuk’tan özür dilenirken, söz konusu milletvekilinin Petro Poroşenko Bloğu’nun parlamento grubundan ihraç edildiği bildirildi.
Ünlülerden Uğur Işılak'a Destek Klibi 10:50
Ünlülerden Uğur Işılak'a Destek Klibi 6.468 izlenme - 4 yıl önce baha, niran ünsal, berdan mardini, erhan güleryüz, gökhan tepe, murat kekilli gibi ünlüler destek klibi hazırlamış. akp milletvekili adayı olmasında sıkıntı yok olabilir ama bu adamın özellikle kadınları için sarfettiği sözleri kim sineye çekebilir ve bu videodaki kadınlar nasıl bu insana destek olmaktadır aklım almıyor. ha bide kişisel olarak da beni en geren mevzusu neşet ertaş için halk ozanı değil demişti. ağzım dilim varmıyor bişeyler demeye. neşat ertaş bu toprakların canı kanı ciğeridir !
Avustralyalı Eşcinsel Vekilden Mecliste Evlenme Teklifi 01:04
Avustralyalı Eşcinsel Vekilden Mecliste Evlenme Teklifi 1.428 izlenme - 11 ay önce Avustralya’da Liberal Parti’li eşcinsel milletvekili, mecliste söz alarak erkek arkadaşına romantik bir evlenme teklifinde bulundu. Senatodan geçen eşcinsel evlilik yasa tasarısı üzerine söz alan 37 yaşındaki milletvekili Tim Wilson, konuşmasının ortasında izleyici sıralarında yer alan sevgilisi Ryan Bolger’e dönerek ilkokul öğretmeni sevgilisine evlenme teklif etti. Bolger ise önce güldü, ardından da teklifi kabul etti.