Hoşgeldiniz!

Milletvekili Adayı Videoları İzle

Tek Başına Miting Yaptı 03:17
Tek Başına Miting Yaptı 3.984 izlenme - 1 yıl önce 1 Kasım’da yapılacak olan seçimlerde bağımsız milletvekili adayı olan Ali Osman Demirtaş, açık alanda miting yaptı. Yoldan geçen vatandaşlara vaatlerini sıralayan Demirtaş, oyların bağımsız adaylara verilmesini istedi.
Tatlıses'in AK Parti’den Aday Adayı Olması 02:10
Tatlıses'in AK Parti’den Aday Adayı Olması 4.150 izlenme - 1 yıl önce Tatlıses, Kasım ayında yapılacak genel seçimlerde milletvekilliği aday adaylığı için AK Parti Şanlıurfa İl binasında avukatı aracılığıyla başvuruda bulundu. Tatlıses’in Avukatı Ahmet Türkmen, milletvekilliği aday adayı dosyasını AK Parti İl Başkanlığındaki komisyona teslim etti.
Asansörde Bile Oy İstedi 00:44
Asansörde Bile Oy İstedi 1.912 izlenme - 1 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Zonguldak Milletvekili Adayı Harun Akın, seçim gezileri kapsamında Zonguldak Belediyesi Birimlerini ziyaret ederek personelden destek istedi.
inci sözlük bağımsız milletvekili adayı... 09:55
inci sözlük bağımsız milletvekili adayı... 3.033 izlenme - 6 yıl önce
Mhp-Kahramanmaraş-Günay Kodaz 02:22
Mhp-Kahramanmaraş-Günay Kodaz 1.932 izlenme - 7 yıl önce mustafa kemal atatürk ve İsmet İnönü arasında geçen bir konuşma....
Boş Meydanda Miting Yapan Bağımsız Milletvekili Adayı 02:59
Boş Meydanda Miting Yapan Bağımsız Milletvekili Adayı 272 izlenme - 1 yıl önce Bursa bağımsız MV adayı Ali Osman Demirtaş, 70.000 kişi kapasiteli Gökdere Meydanı'nda, tek başına miting yaptı.
A for Ahmet Abi - İnci Sözlük 00:58
A for Ahmet Abi - İnci Sözlük 375 izlenme - 2 yıl önce Eskişehir bağımsız milletvekili Ahmet Yılmaz, hepimizin Ahmet Abisi için yapılmış güzide bir trailer izleyeceksiniz. Bakalım seçimlerde nasıl bir performans gösterecek?
AKP Adayına Haram Yemiyorum Teşekkürler 00:11
AKP Adayına Haram Yemiyorum Teşekkürler 96 izlenme - 1 yıl önce Akp millet vekili adayı esnaflardan ve sokaktaki vatandaşlardan destek isterken bir vatandaşın sert tepkisiyle karşılaşıyor.
benal yazgan - kanal a haber merkezinde 05:12
benal yazgan - kanal a haber merkezinde 237 izlenme - 6 yıl önce istanbul 1.bölge bağımsız milletvekili adayı benal yazgan 7 mart 2011'de kanal a - haber merkezi adlı programda kadın partisi ve seçimler ile ilgili soruları cevaplıyor.
mehmet dengiz diyarbakır bağımsız milletvekili adayı 11:28
mehmet dengiz diyarbakır bağımsız milletvekili adayı 82 izlenme - 2 yıl önce MEHMET DENGİZ DİYARBAKIR
Siirt Milletvekili Adayı Osman Ören 2 03:48
Siirt Milletvekili Adayı Osman Ören 2 162 izlenme - 6 yıl önce
Abdullah İnaltekin 01:53
Abdullah İnaltekin 175 izlenme - 6 yıl önce aksaray bağımsız milletvekili adayı abdullah inaltekin
CHP'li Adayın Gökyüzünden Oy İstemesi 01:36
CHP'li Adayın Gökyüzünden Oy İstemesi 49 izlenme - 1 yıl önce CHP Muğla milletvekili adayı Burak Erbay, bin 900 metre yükseklikteki vatandaşlardan oy istedi.
Bağımsız Hakkari Milletvekili adayı Fehmi Öztunç 06:13
Bağımsız Hakkari Milletvekili adayı Fehmi Öztunç 45 izlenme - 2 yıl önce Hakkâri’de Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Olan Ancak 3 Kişilik Listede Yer Almayan 22. Dönem Ak Parti Eski Hakkâri Milletvekili Fehmi Öztunç, Bağımsız Aday Oldu. Öztunç, Hdp'nin Kalesi Olarak Bilinen Hakkâri’de Bağımsız Olarak Katılacağı 7 Haziran Seçimlerinde En Az 30 Bin Oy Alarak Tbmm'ye Gireceği İddiasında Bulundu.
Şanlıurfa Vekil Adayı Tepki için Soyundu 01:32
Şanlıurfa Vekil Adayı Tepki için Soyundu 24 izlenme - 1 yıl önce Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde bağımsız milletvekili adayı olan Lütfi Doğru, 62 oy aldığı seçimde itirazı kabul edilmeyince soyunarak tepki gösterdi. Viranşehir'de yaşayan ve 1 Kasım seçimlerinde Şanlıurfa'dan bağımsız milletvekili adayı olan Lütfi Doğru, seçimden sadece 62 oy alınca İlçe Seçim Kurulu'na itirazda bulundu. Yapılan itirazı kabul edilmeyen Doğru, aracıyla geldiği Cumhuriyet Meydanı'nda soyunarak aracının üzerine çıktı. Doğru, eline aldığı megafonla aracın üzerinden halka hitap etti. Hakkının yenildiğini öne süren Doğru, hakkı verilmezse her gün benzer eylemlerini sürdüreceğini belirtti. Doğru, "Hakkımı verin, yoksa sizi dünyaya rezil ederim” diyerek meydandan geçenlere seslendi. Soğuk havaya rağmen üstünü çıkaran Doğru, zaman zaman ise trafiğin tıkanmasına neden oldu. Yaklaşık yarım saat eylemini sürdüren Doğru, polisler tarafından ikna edilerek aracın üstünden indirildi.
MHP'de Meral Akşener Milletvekili Adayı Gösterilmedi 01:18
MHP'de Meral Akşener Milletvekili Adayı Gösterilmedi 24 izlenme - 1 yıl önce MHP'de Meral Akşener Milletvekili Adayı Gösterilmedi
Karşı PencereHDP Rize Milletvekili Adayı Selda Karafazlı 40:01
Karşı PencereHDP Rize Milletvekili Adayı Selda Karafazlı 34 izlenme - 2 yıl önce Zeliş Irmak'ın sunumu ile Karşı Pencere'de HDP Rize 2. sıra Milletvekili Adayı Selda Karafazlı ile birlikte hayatını ve seçim sürecini konuştuk.
Milletvekili adayı, canlı yayında rakibini dövdü 01:29
Milletvekili adayı, canlı yayında rakibini dövdü 37 izlenme - 5 yıl önce Yunanistan'da bir televizyon kanalında seçimlerin tartışıldığı canlı yayın programında, Ilias Kasidiaris, rakip partinin adayı Liana Kanelli'yi dövdü
Dünya Şampiyonu Hamza Yerlikaya, Hakan Şükürün Koltuğunu Devralacak 01:03
Dünya Şampiyonu Hamza Yerlikaya, Hakan Şükürün Koltuğunu Devralacak 21 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, görevinden istifa ederek yeniden milletvekili adayı olup Hakan Şükür'ün koltuğuna oturacak.
Abdullah Atik - Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı 05:47
Abdullah Atik - Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı 21 izlenme - 2 yıl önce diyarbakır ak parti milletvekili aday adayı abdullah atik
Tarafsız Reklamsız Bilinçli Aday Bilgi Platformu 02:11
Tarafsız Reklamsız Bilinçli Aday Bilgi Platformu 41 izlenme - 6 yıl önce 2011 milletvekili seçimlerinde taraflı ve reklamlı haberlerden arınmış olarak sadece bilgiye ulaşmak için hazırlanmış bir proje milletvekili aday bilgi platformu
ALAATTİN PARLAK BASIN AÇIKLMA SONRASI 09:24
ALAATTİN PARLAK BASIN AÇIKLMA SONRASI 11 izlenme - 2 yıl önce ALAATTİN PARLAK DİYARBAKIR AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDUĞU, LİLUZ OTEL DE YAPTIĞI BASIN TOPLANTI İLE AÇIKLADI. PARLAK SALONDA BÜYÜK DESTEK İLE KONUŞMA YAPTI. TOPLANTI SONRASI MİSAFİLERİ YOLCULARKEN.. PART 2
Tarafsız Reklamsız Bilinçli 02:11
Tarafsız Reklamsız Bilinçli 28 izlenme - 6 yıl önce 2011 milletvekili seçimlerinde taraflı ve reklamlı haberlerden arınmış olarak sadece bilgiye ulaşmak için hazırlanmış bir proje milletvekili aday bilgi platformu
CHP Yanlışlıkla Ali Özgündüz'ü Milletvekili Adayı Olarak Gösterdi 01:17
CHP Yanlışlıkla Ali Özgündüz'ü Milletvekili Adayı Olarak Gösterdi 6 izlenme - 1 yıl önce CHP Yanlışlıkla Ali Özgündüz'ü Milletvekili Adayı Olarak Gösterdi
Milletvekili Adayına Zabıta Dayağı 02:01
Milletvekili Adayına Zabıta Dayağı 1 izlenme - 3 ay önce CHP’den milletvekilliğine ve son kongrede il başkanlığına aday olan Hasan Nebi, 'Kadına Şiddete Hayır’ yürüyüşünde İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı zabıta görevlileri tarafından sokak ortasında darp edildi. 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Konak ilçesinde Kadına Şiddete Hayır’ yürüyüşü düzenlendi. Kadına Şiddete hayır gününde kadınlara destek vermek için yürüyüşe katılan ve geçtiğimiz dönem CHP’den milletvekili aday adayı ve İl Başkanlığı adayı olan Hasan Nebi, zabıtalar tarafından darp edildiğini iddia etti. Darp edildikten sonra Konak İlçe Emniyet Müdürlüğü Anafartalar Polis Merkezi Amirliğine giden Nebi, zabıtalardan şikayetçi oldu. "Kadına şiddete hayır yürüyüşünde şiddete maruz kalmam acı bir tablo" Nebi, "kadına şiddete hayır yürüyüşünde kendimin şiddete maruz kalmam acı bir tablo" derken yaşadığı zor dakikaları İHA'ya anlattı. Engelli bir çocuğun zabıtalar tarafından yerinden kaldırılmasına vatandaşların, tepki verdiğini ve partiye küfrettiğini söyleyen Nabi, “Cumhuriyet Halk Partisi'nin ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'mızın kadına şiddet günü nedeniyle yürüyüşü vardı. Ben de o yürüyüşe katıldım. Aziz Başkan'a ve partiye küfür ediyorlar, bir baktım zabıta özürlü bir çocuğun yanında duruyor 'buradan kalkacaksın' diyor. Ben de baktım ki insanlar çok tepki gösteriyor, bu tepkiye karşılık zabıtanın kulağına yanaşıp ‘Bak millet partiye küfrediyor, Aziz Başkan'a küfrediyor, gel bırak bu çocuk kalsın’ dedim. Ondan sonra bana 'sen kimsin' dedi. Ben de 'benim kim olmam önemli değil' dedim. Daha sonra köprüden Konak Meydanı'a geçerken arkamdan bağırıp 'bekle bekle geleceğim' dedi. Ben de 'gidiyorum geleceksen gel' dedim sonra bana 'Ziraat Bankası'nın oraya geç' dedi. Az sonra bi baktım 4-5 kişi indi aşağıya. Onlarla ne konuştuysa sonra yanıma gelip kolumu arkaya büktüler. Daha öncede inşaatta çocuklara yardım ederken düşüp burkmuştum kolumu. O nedenle kolumda kemik zedelenmesi vardı. Onlar bu kolumu arkaya bükünce büyük acı hissettim. Hastaneye gittim 3 günlük iş yapamaz raporu verdiler. Üç gün işimden gücümden uzak kalacağım. Kadına şiddete hayır yürüyüşünde yürürken kendimin şiddete maruz kalmam acı bir tablo” dedi.
Milletvekili Aday Adayı Ezc  Ali Aslan Chp Belen İlçe Teşkilatında Partililerle Buluştu. 20:46
Milletvekili Aday Adayı Ezc Ali Aslan Chp Belen İlçe Teşkilatında Partililerle Buluştu. 9 izlenme - 2 yıl önce Hatay Chp Milletvekili Aday Adayı Ecz. Ali Aslan Chp Belen İlçe Teşkilatında Partililerle Buluştu.
Mevlüt Kanber - Ulusal Basın Haberleri - Kanber'siz Düğün, Kanber'siz Meclis De Olmaz - 04:21
Mevlüt Kanber - Ulusal Basın Haberleri - Kanber'siz Düğün, Kanber'siz Meclis De Olmaz - 3 izlenme - 1 yıl önce Mevlüt KANBER - Kanber'siz Düğün, Kanber'siz Meclis de Olmaz Tanıtım Videosu, AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili A. Adayı Ulusal Basın Haberleri - Ulusan Basın www.markalize.com - www.bykanber.com.tr - www.markatescilli.com - www.isimder.org.tr