Hoşgeldiniz!

milletvekili adayı

Tek Başına Miting Yaptı 03:17
Tek Başına Miting Yaptı 4.013 izlenme - 2 yıl önce 1 Kasım’da yapılacak olan seçimlerde bağımsız milletvekili adayı olan Ali Osman Demirtaş, açık alanda miting yaptı. Yoldan geçen vatandaşlara vaatlerini sıralayan Demirtaş, oyların bağımsız adaylara verilmesini istedi.
Tatlıses'in AK Parti’den Aday Adayı Olması 02:10
Tatlıses'in AK Parti’den Aday Adayı Olması 4.172 izlenme - 3 yıl önce Tatlıses, Kasım ayında yapılacak genel seçimlerde milletvekilliği aday adaylığı için AK Parti Şanlıurfa İl binasında avukatı aracılığıyla başvuruda bulundu. Tatlıses’in Avukatı Ahmet Türkmen, milletvekilliği aday adayı dosyasını AK Parti İl Başkanlığındaki komisyona teslim etti.
Asansörde Bile Oy İstedi 00:44
Asansörde Bile Oy İstedi 1.920 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Zonguldak Milletvekili Adayı Harun Akın, seçim gezileri kapsamında Zonguldak Belediyesi Birimlerini ziyaret ederek personelden destek istedi.
inci sözlük bağımsız milletvekili adayı... 09:55
inci sözlük bağımsız milletvekili adayı... 3.035 izlenme - 7 yıl önce
Mhp-Kahramanmaraş-Günay Kodaz 02:22
Mhp-Kahramanmaraş-Günay Kodaz 1.942 izlenme - 9 yıl önce mustafa kemal atatürk ve İsmet İnönü arasında geçen bir konuşma....
A for Ahmet Abi - İnci Sözlük 00:58
A for Ahmet Abi - İnci Sözlük 476 izlenme - 3 yıl önce Eskişehir bağımsız milletvekili Ahmet Yılmaz, hepimizin Ahmet Abisi için yapılmış güzide bir trailer izleyeceksiniz. Bakalım seçimlerde nasıl bir performans gösterecek?
Boş Meydanda Miting Yapan Bağımsız Milletvekili Adayı 02:59
Boş Meydanda Miting Yapan Bağımsız Milletvekili Adayı 290 izlenme - 2 yıl önce Bursa bağımsız MV adayı Ali Osman Demirtaş, 70.000 kişi kapasiteli Gökdere Meydanı'nda, tek başına miting yaptı.
benal yazgan - kanal a haber merkezinde 05:12
benal yazgan - kanal a haber merkezinde 242 izlenme - 7 yıl önce istanbul 1.bölge bağımsız milletvekili adayı benal yazgan 7 mart 2011'de kanal a - haber merkezi adlı programda kadın partisi ve seçimler ile ilgili soruları cevaplıyor.
AKP Adayına Haram Yemiyorum Teşekkürler 00:11
AKP Adayına Haram Yemiyorum Teşekkürler 122 izlenme - 3 yıl önce Akp millet vekili adayı esnaflardan ve sokaktaki vatandaşlardan destek isterken bir vatandaşın sert tepkisiyle karşılaşıyor.
Siirt Milletvekili Adayı Osman Ören 2 03:48
Siirt Milletvekili Adayı Osman Ören 2 162 izlenme - 7 yıl önce
Abdullah İnaltekin 01:53
Abdullah İnaltekin 181 izlenme - 7 yıl önce aksaray bağımsız milletvekili adayı abdullah inaltekin
mehmet dengiz diyarbakır bağımsız milletvekili adayı 11:28
mehmet dengiz diyarbakır bağımsız milletvekili adayı 84 izlenme - 3 yıl önce MEHMET DENGİZ DİYARBAKIR
Bağımsız Hakkari Milletvekili adayı Fehmi Öztunç 06:13
Bağımsız Hakkari Milletvekili adayı Fehmi Öztunç 73 izlenme - 3 yıl önce Hakkâri’de Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Olan Ancak 3 Kişilik Listede Yer Almayan 22. Dönem Ak Parti Eski Hakkâri Milletvekili Fehmi Öztunç, Bağımsız Aday Oldu. Öztunç, Hdp'nin Kalesi Olarak Bilinen Hakkâri’de Bağımsız Olarak Katılacağı 7 Haziran Seçimlerinde En Az 30 Bin Oy Alarak Tbmm'ye Gireceği İddiasında Bulundu.
CHP'li Adayın Gökyüzünden Oy İstemesi 01:36
CHP'li Adayın Gökyüzünden Oy İstemesi 53 izlenme - 3 yıl önce CHP Muğla milletvekili adayı Burak Erbay, bin 900 metre yükseklikteki vatandaşlardan oy istedi.
Dünya Şampiyonu Hamza Yerlikaya, Hakan Şükürün Koltuğunu Devralacak 01:03
Dünya Şampiyonu Hamza Yerlikaya, Hakan Şükürün Koltuğunu Devralacak 24 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, görevinden istifa ederek yeniden milletvekili adayı olup Hakan Şükür'ün koltuğuna oturacak.
Milletvekili Adayına Zabıta Dayağı 02:01
Milletvekili Adayına Zabıta Dayağı 5 izlenme - 1 yıl önce CHP’den milletvekilliğine ve son kongrede il başkanlığına aday olan Hasan Nebi, 'Kadına Şiddete Hayır’ yürüyüşünde İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı zabıta görevlileri tarafından sokak ortasında darp edildi. 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Konak ilçesinde Kadına Şiddete Hayır’ yürüyüşü düzenlendi. Kadına Şiddete hayır gününde kadınlara destek vermek için yürüyüşe katılan ve geçtiğimiz dönem CHP’den milletvekili aday adayı ve İl Başkanlığı adayı olan Hasan Nebi, zabıtalar tarafından darp edildiğini iddia etti. Darp edildikten sonra Konak İlçe Emniyet Müdürlüğü Anafartalar Polis Merkezi Amirliğine giden Nebi, zabıtalardan şikayetçi oldu. "Kadına şiddete hayır yürüyüşünde şiddete maruz kalmam acı bir tablo" Nebi, "kadına şiddete hayır yürüyüşünde kendimin şiddete maruz kalmam acı bir tablo" derken yaşadığı zor dakikaları İHA'ya anlattı. Engelli bir çocuğun zabıtalar tarafından yerinden kaldırılmasına vatandaşların, tepki verdiğini ve partiye küfrettiğini söyleyen Nabi, “Cumhuriyet Halk Partisi'nin ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'mızın kadına şiddet günü nedeniyle yürüyüşü vardı. Ben de o yürüyüşe katıldım. Aziz Başkan'a ve partiye küfür ediyorlar, bir baktım zabıta özürlü bir çocuğun yanında duruyor 'buradan kalkacaksın' diyor. Ben de baktım ki insanlar çok tepki gösteriyor, bu tepkiye karşılık zabıtanın kulağına yanaşıp ‘Bak millet partiye küfrediyor, Aziz Başkan'a küfrediyor, gel bırak bu çocuk kalsın’ dedim. Ondan sonra bana 'sen kimsin' dedi. Ben de 'benim kim olmam önemli değil' dedim. Daha sonra köprüden Konak Meydanı'a geçerken arkamdan bağırıp 'bekle bekle geleceğim' dedi. Ben de 'gidiyorum geleceksen gel' dedim sonra bana 'Ziraat Bankası'nın oraya geç' dedi. Az sonra bi baktım 4-5 kişi indi aşağıya. Onlarla ne konuştuysa sonra yanıma gelip kolumu arkaya büktüler. Daha öncede inşaatta çocuklara yardım ederken düşüp burkmuştum kolumu. O nedenle kolumda kemik zedelenmesi vardı. Onlar bu kolumu arkaya bükünce büyük acı hissettim. Hastaneye gittim 3 günlük iş yapamaz raporu verdiler. Üç gün işimden gücümden uzak kalacağım. Kadına şiddete hayır yürüyüşünde yürürken kendimin şiddete maruz kalmam acı bir tablo” dedi.