Hoşgeldiniz!

Milletvekili Adayları Videoları İzle

Balıkesir Milletvekili Aday Adayları 00:43
Balıkesir Milletvekili Aday Adayları 33.704 izlenme - 2 yıl önce Balıkesir Milletvekili Aday Adayları nın tanıtımının yapıldığı www.balikesirmilletvekili.com sitesinden milletvekili aday adaylarını tanıyabilirsiniz.
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ - BİRLİK MARŞI 05:05
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ - BİRLİK MARŞI 1.514 izlenme - 2 yıl önce Büyük Birlik Partisi 1 Kasım 2015 Genel Seçimlerine 550 Gül-Hilal ile giriyor. Safını Belirle sloganı ile seçime katılacak olan Büyük Birlik Partisi'nde Genel Başkan Mustafa Destici adayları tanıttı. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, bildirgelerini yeni seçim marşı eşliğinde açıkladı “Safını Belirle” sloganıyla girecekleri seçimdeki adaylarını da tanıtan Destici, iktidarı sözde çözüm süreci üzerinden sert dille eleştirdi. BBP’nin seçim vaatleri içinde önceliği “terör, ekonomi, eğitim” aldı. BBP, beyannamesini ve seçim sloganını açıkladı Büyük Birlik Partisi (BBP), 1 Kasım’da yapılacak genel seçimler için seçim beyannamesi ve milletvekili aday tanıtımını Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirdi. BBP’nin seçim sloganı ise “Safını Belirle” oldu. Helikopter kazasında hayatını kaybeden BBP eski Genel Başkanı rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun hayatından kesitlerin yer aldığı video izlettirildi. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, konuşmasında, her işin güzel, çabuk ve az maliyetle yapılabilmesi için işi ehline vereceklerini söyledi. “Hiçbir vatandaşımız arasında, ayrımcılık, kayırmacılık yapmayacağız. İnsan haklarına saygılı, huzurlu, mutlu, barış ve kardeşlik içinde yaşanan bir toplum ve Türkiye için çalışıyoruz.” diyen Destici şöyle devam etti: “Ülkemizde terörü sonlandıracak, sosyal birliği ve kardeşliği tesis edeceğiz. Edirne’deki kardeşinin acısını Kars’taki kardeşi duyan, Diyarbakır’dan yükselen sese Konya’dan ses veren bir Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz. Hepimiz aynı kilimin desenleriyiz. İnsanların bir arada ve mutlu yaşayacağı bir ülkeyi el birliğiyle ilmek ilmek dokuyacağız. Temel insan hakları pazarlık konusu yapılamaz. Devlet, bu hakları vermekle yükümlüdür. Tüm vatandaşlarımız bizim yönetimimizde 1. sınıf vatandaş olacak. Hiç kimse siyasi görüşünden, ideolojisinden, dilinden, inancından, mezhebinden, cinsiyetinden, etnik kökeninden, ırkından vb. dolayı ayrımcılığa ve adaletsizliğe uğramayacak. Ancak devletin varlığı ve milletin birliğinin zaafa uğratılmasına asla tahammül edemeyiz. Lakin, bölücüleri, vatan hainlerini, emperyalist küresel güçlerin uşaklarını hak ettikleri sonla buluşturacağız. Çözüm süreci adı altında PKK’yı güçlendiren, ülkemizi bölünme noktasına getiren kardeşliğimize göz diken, çözülme sürecini tüm unsurları ve sonuçları ile birlikte ortadan kaldıracağız. Bu süre içerisinde devleti zaafa uğratanlardan hesabını soracağız.”
Gökçek: HDP Barajı Aşarsa Demirtaş Bağımsızlığını İlan Edecek 01:12
Gökçek: HDP Barajı Aşarsa Demirtaş Bağımsızlığını İlan Edecek 638 izlenme - 2 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'la ilgili gündeme bomba gibi düşecek bir iddia ortaya attı.
HDP'nin Seçim Sloganı ve Şarkısı: Biz'ler HDP, Biz'ler Meclise 01:30
HDP'nin Seçim Sloganı ve Şarkısı: Biz'ler HDP, Biz'ler Meclise 307 izlenme - 2 yıl önce Bizler güneşiz, bulutuz, yağmuruz Bizler demiriz, kömürüz, pamuğuz Bizler baharız, umuduz, barışız Bizler düğünüz, horon, zeybek, halayız Baskıya karşı Bizler HDP Sömürüye karşı Bizler meclise Yasaklara karşı Bizler HDP Haksızlığa karşı Bizler meclise Bizler HDP Bizler meclise Bizler HDP Bizler meclise Bizler türküyüz, şarkıyız, ezgiyiz Bizler kadınız, genciz, emekçiyiz Bizler sevgiyiz, eşitiz, kardeşiz Bizler kırmızı, sarı, mor, yeşiliz
CHP ve MHP Adaylarını Tanıttı 02:05
CHP ve MHP Adaylarını Tanıttı 44 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü: CHP Adaylarının konuşması, CHP adaylarının esnaf ziyareti, MHP'nin tanıtım yürüyüşü, Mehter eşliğinde yürüyüş, Durmuş Yılmaz ve diğer adaylar.
AK Parti Çanakkale Milletvekili Aday Tanıtım Programı 02:24
AK Parti Çanakkale Milletvekili Aday Tanıtım Programı 39 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Adayların salona girişi - Salondan detaylar - AK Parti'nin Çanakkale milletvekili adayı Bülent Turan'ın konuşması - Adayların toplu fotoğraf çekimi detayı - AK Parti Çanakkale Milletvekili adayı Turan: "Öyle bir çalışacağız ki İstanbul'un havası Çanakkale'yi, Çanakkale'nin havası İstanbul'u ayağa kaldıracak"- "Çanakkale'ye CHP gelmeyecek, gelmemeli, gelmemeli. Yüzde 41 oyumuz var. Çanakkale gibi tarihi, medeniyetin önemli kentlerinden bir tanesinde yüzde 41 ile birinci olmak yetmez, eze eze geleceğiz, tüm taraflara AK Parti'nin neler yaptığını göstereceğiz" AK Parti'nin Çanakkale milletvekili adaylarının tanıtım toplantısı yapıldı.
Uğur Işılak, Canlı Yayında Cebinde Taşıdığı Mektubu Okudu 02:20
Uğur Işılak, Canlı Yayında Cebinde Taşıdığı Mektubu Okudu 38 izlenme - 2 yıl önce AK Parti milletvekili adaylarından olan Uğur Işılak, katıldığı canlı yayında bir kız öğrencinin kendisine yazdığı mektubu paylaştı.
Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici, Vatandaşları Selamladı 01:21
Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici, Vatandaşları Selamladı 42 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici'nin milletvekili adaylarıyla toplu fotoğraf çektirmesi- Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici'nin Şeyh Şehabettin Sühreverdi Türbesini ziyaretleri- Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici'nin Odunpazarı bölgesindeki esnafı ziyaret etmeleri- Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici'nin vatandaşları selamlamaları ve gül dağıtmaları - Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak ve eski BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Eskişehir'de vatandaşları selamladı Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak ve eski Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Eskişehir'de vatandaşları selamladı.
Mhp Genel Başkan Yardımcısı Durmaz 02:16
Mhp Genel Başkan Yardımcısı Durmaz 43 izlenme - 2 yıl önce Sadir Durmaz karşılama görüntüsü,- Sadir Durmaz konuşma görüntüsü,- Genel görüntü, MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz: - "Tarih şahittir ki Mecliste, meydanlarda, emekçinin ve mağdurun yanında olduk. Göz boyayan ekonomi rakamlarının yanında olmadık" MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, "Tarih şahittir ki Mecliste, meydanlarda, emekçinin ve mağdurun yanında olduk. Göz boyayan ekonomi rakamlarının yanında olmadık" dedi.
Adaylara Karşı Eşit Davranmak, Medyanın İtibarıdır 02:48
Adaylara Karşı Eşit Davranmak, Medyanın İtibarıdır" 33 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü: AK parti Grup Başkanvekili Bostancı ile röp, "Adaylara karşı eşit davranmak, medyanın itibarıdır"- AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı: - "Seçim dönemlerinde milletvekili adaylarına ilişkin yorum yaparken adalet ve hakkaniyet ölçüsünü muhafaza etmek ve adaylara karşı eşit davranmak ilgili gazete ve televizyon kuruluşlarının itibarıdır" MÜMİN ALTAŞ - CİHAN OKUR - AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, AK Parti Milletvekili adaylarının bazı basın yayın organlarınca itibarsızlaştırıldığı iddialarına ilişkin, "Seçim dönemlerinde milletvekili adaylarına ilişkin yorum yaparken adalet ve hakkaniyet ölçüsünü muhafaza etmek ve adaylara karşı eşit davranmak, ilgili gazete ve televizyon kuruluşlarının itibarıdır" dedi.
Süleyman Soylu: 03:39
Süleyman Soylu: "Hdp'nin Eş Başkanı Beleşçilik Yapmaya Çalışıyor" 30 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Süleyman Soylu'nun vatandaşlarla tokalaşması- Sokakta yürürken- Süleyman Soylu'nun konuşması- Dinleyişi detayı ve alkış AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Trabzon'da- Soylu: "Çözüm sürecinde AK Parti, hükümet ve Recep Tayyip Erdoğan risk almıştır.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Antalya'da 04:34
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Antalya'da 19 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Vatandaşlarla selamlaşması- Esnafları ziyareti ve sohbeti- Genel detaylar Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Antalya'da- Bakan Çavuşoğlu, Kemer ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'de istikrarın devam etmesi için, Kemer ilçesinde ziyaret ettiği esnaftan, 7 Haziran seçimlerinde AK Parti'ye destek vermelerini istedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin 04:46
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin 25 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Mehmet Ali Şahin'in Finike ilçesinde esnaf ziyaretlerinden detaylar-Plastik fabrikası ziyareti -Mehmet Ali Şahin'in konuşması-Biber poşetlemesi detay AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: - "13 yıl içinde Türkiye istikrarla 3 misli büyüdü, daha da büyüyecek inşallah"- "Bu dönem artık yerli üretime önem vereceğimiz bir dönem olacaktır ama bunu istemekle olmuyor.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Açıklaması 02:27
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Açıklaması 24 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Süleyman Soylu'nun gelişi- Tören alanından detaylar- Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Biz bu ülkede özgürlük, demokrasi, zenginlik istiyorsak, bize bırakılan büyük emaneti yarına taşımak için istiyoruz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Biz bu ülkede özgürlük, demokrasi, zenginlik istiyorsak, bize bırakılan büyük emaneti yarına taşımak için istiyoruz" dedi.
AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır Seçim Startını Verdi 03:22
AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır Seçim Startını Verdi 24 izlenme - 2 yıl önce Daha fazlası www.izlesene.com/haberlercom kanalında sizlerle...
Kamalak: 03:24
Kamalak: "Yönümüzü Doğuya Çevireceğiz, Bunu Vadediyoruz" 23 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Destici konuşması- Mustafa kamalak konuşması ve detaylar.
AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır Seçim Startını Verdi 03:22
AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır Seçim Startını Verdi 15 izlenme - 2 yıl önce Daha fazlası www.izlesene.com/haberlercom kanalında sizlerle...
Eski Adalet Bakanı Ergin 02:19
Eski Adalet Bakanı Ergin 7 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Toplantıdan genel görüntü-Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin'in açıklamaları Eski Adalet Bakanı Ergin: - "AK Parti, tek başına iktidarına devam eder. HDP'nin barajı aşıp aşmamasına göre değişen bir Meclis aritmetiği oluşur.
Chp, Milletvekili Aday Listelerini Ysk'ya Sundu - Bülent Tezcan 05:33
Chp, Milletvekili Aday Listelerini Ysk'ya Sundu - Bülent Tezcan 7 izlenme - 2 yıl önce CHP, milletvekili aday listelerini YSK'ya sundu-CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: -"Parti olarak seçimlere hazırız. Türkiye'de 7 Haziran, demokratik, olgun bir seçim yarışıyla sonuçlanıp bir iktidar değişikliğini müjdelemesini bekliyoruz" CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "CHP olarak seçimlere hazırız. Türkiye'de 7 Haziran, demokratik, olgun bir seçim yarışıyla sonuçlanıp bir iktidar değişikliğini müjdelemesini bekliyoruz" dedi.
Eski Adalet Bakanı Bozdağ: 02:29
Eski Adalet Bakanı Bozdağ: "Karanlıkta İktidar Aranmaz" 4 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bekir Bozdağ'ın konuşması- Milletvekili adayları ile selamlama Genel seçime doğru- Eski Adalet Bakanı Bozdağ: - "Bu muhalefetin vaatleri var ya aynen Azrail'in çocuk dağıtmasına benziyor" Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Bu muhalefetin vaatleri var ya aynen Azrail'in çocuk dağıtmasına benziyor" dedi.
Veysel Eroğlu: 02:40
Veysel Eroğlu: "Şu Siyasi İstikrar Olmazsa Bizi Tamamen Suriye'ye Çevirirler" 4 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Veysel Eroğlu'nun salona gelişi-Salondan detaylar-Veysel Eroğlu'nun konuşması - "Şu siyasi istikrar olmazsa bizi tamemen Suriye'ye çevirirler.
Bakan Yıldız'ın Temasları 01:54
Bakan Yıldız'ın Temasları 3 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın kermes ziyareti- Bakan Yıldız'ın bir engelli vatandaş ile sohbet etmesi- Taner Yıldız'ın bir iş yerinin açılışını yapması, iş yerini gezmesi- Yıldız'ın Vali Aydın Baruş'u makamında ziyaret etmesi- Bakan Yıldız'ın partisinin Bolu Öğretmenevi'nde düzenlediği vefa yemeğine katılması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Bolu'da Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Bolu'da bazı temaslarda bulundu.
Kılıçdaroğlu'nu Baykal ve Diğer Adaylar Karşıladı 00:42
Kılıçdaroğlu'nu Baykal ve Diğer Adaylar Karşıladı 2 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Deniz Baykal'ın havalimanı önünde uçağın durumunu sorması, Kılıçdaroğlu ile Baykal'ın birlikte havalimanından çıkması, Baykal ve Kılıçdaroğlu'nun tokalaşması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir dizi programa katılmak üzere Antalya'ya geldi.