Hoşgeldiniz!

milli eğitim bakanı

Teog'un Yerine Gelen Yeni Sistemin İsmi Belli Oldu        02:48
Teog'un Yerine Gelen Yeni Sistemin İsmi Belli Oldu 655 izlenme - 3 ay önce Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, TEOG'un yerine gelen sistemin isminin "Eğitim Bölgesi ve Sınavsız Mahalli Yerleştirme Sistemi" olduğunu ve sınavın Haziran ayının ilk hafta sonu yapılacağını duyurdu.
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı - Burayı Alkışlamanız Gerekiyor 02:36
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı - Burayı Alkışlamanız Gerekiyor 4.261 izlenme - 2 yıl önce Alkışlarla yaşamak isteyen Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, selamlama konuşmasının ardından alkış gelmeyince salondakilere, “Burayı alkışlamanız gerekiyor" uyarısında bulundu. izliyoruz.
Milli Eğitim Bakanının Reis Sorularına Piri Reisli Cevabı 01:13
Milli Eğitim Bakanının Reis Sorularına Piri Reisli Cevabı 3.463 izlenme - 1 yıl önce Hangi reismi? Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Ankara’da sözleşmeli öğretmen alımlarında, mülakatlarda yöneltilen “Reis denilince aklına kim geliyor?”, “Gezi Parkı olaylarını değerlendirin” sorularını "Reis ve Gezi Olayları soru havuzumuzda yok ama biri sorarsa bu mülakatı haksız yere düşürmez. Kişi fikrini söylesin ne zararı var Turgut reis der Piri Reis der onun hakkında fikirlerini söyleyebilir''demiş.
Milli Eğitim Bakanı 15 Temmuz Olunca Sokağa Çıkacak Bir Nesil Yetiştirmek İstiyoruz 04:16
Milli Eğitim Bakanı 15 Temmuz Olunca Sokağa Çıkacak Bir Nesil Yetiştirmek İstiyoruz 1.852 izlenme - 1 yıl önce 15 Temmuz olduğunda, ‘Vatan senden hizmet bekliyor’ dendiğinde sağına soluna bakmadan sokağa bayrakla çıkabilecek, yeni bir nesli yetiştirmek istiyoruz” dedi. ben bişey diyemiyorum. He birde ''liselilerin arka arkaya protestolarına neden ‘proje okul’ uygulamasında amaçlarının, eğitim kalitesini yükseltmek olduğunu belirterek “Bu okullar gözbebeğimiz.'' demiş. Geçen günde Kadıköy Anadolu Lisesi protestoda kapıda TOMA bekliyordu. gerçekten gözbebekleriymiş bu okullar.
Teog'un Yerine Gelen Yeni Sistemin İsmi Belli Oldu       05:12
Teog'un Yerine Gelen Yeni Sistemin İsmi Belli Oldu 164 izlenme - 3 ay önce Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, TEOG'un yerine gelen sistemin isminin "Eğitim Bölgesi ve Sınavsız Mahalli Yerleştirme Sistemi" olduğunu ve sınavın Haziran ayının ilk hafta sonu yapılacağını duyurdu.
Erkek Öğrenciye Uzun Saç İzni Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer 02:03
Erkek Öğrenciye Uzun Saç İzni Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer 1.411 izlenme - 5 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, "öğrencilerin kılık kıyafetinde serbest uygulamalara gidilebileceğinin" sinyalini verdi Dinçer, özetle şunları kaydetti: "Önümüzdeki yıl okul açılışından itibaren hiçbir çocuğumuzu kılık kıyafeti sebebiyle aşağılamayınız. Onları geri göndermeyiniz. Saçı uzun diye hiçbir çocuğu okuldan uzaklaştırmayınız. Öğretmenlerinin ve öğrencilerinin yanında onların saçını keserek rencide etmeyiniz. İçinde bulunduğumuz toplum anlayışı ve yaşadığımız iklim sebebiyle hiç de doğru olmadığını görmelisiniz. Yeni iklim yaratmaya, çocuklarımıza da saygı göstermeye ihtiyacımız var. Onlar da biraz kendilerini gerçekleştirsinler. Bırakın saçlarını uzatsınlar, bazen farklı bir şey giysinler. Belki gerekirse özel gün olarak yapabilirsiniz. Haftanın bir günü serbest kıyafet uygulayarak durumu gözleyebilir, yeni hava yaratabilirsiniz. Çocuklarımızın okula aidiyetlerini artıracağını düşünüyorum. Genel anlamıyla kılık kıyafet yönetmeliğine uymayı size tavsiye ediyorken, özel anlamıyla aslında çocuklarımızın yaptığı ufak tefek kaçamaklara ve benzeri husulara göz yummanızın aslında siz büyükler için daha iyi bir durum olduğunu ifade etmek istiyorum." Kayıt parası alandan hesap soracağım Okullarda bağış alınmasını yasaklamadığını dile getiren Dinçer, zaman zaman eğitim yöneticilerine sert mesajlar da verdi. Dinçer, "Kayıt zamanı bağış alınmasını yasakladım. Kayıt zamanı bağış alan hem okul aile birliği yöneticileri hem de okul yöneticilerinden hesap soracağımı bilmenizi istiyorum. Kayıttan sonra ilerleyen zaman içinde velileri toplayıp okulunuzun derdini anlatıp bağış alabilirsiniz. Kayıt zamanı usulsüz şekilde makama dayalı gücünüzü kullanarak hiç kimseden para alamazsınız. Kapıcı ailelerden 500-1000 lira alındığını görüyorum ve soruşturma açıyorum. Bunu sizler değil okul aile birliği alacak. Kayıt zamanı bağış parası alan okul sayısı 3 bin civarında. 42 bin 500 okulumuz var. 39-40 bin okulda kayıt zamanı bağış alınmıyorken, 3 bin okulda kayıt parası alınmasının eğitim sistemini geliştirmeye ne katkısı olacak? Okul müdürleri tüccar, müteahhit veya servis sağlayıcısı değildir.
Bakan Yılmaz, Ölen Öğrencinin Cenaze Namazını Kıldı 03:53
Bakan Yılmaz, Ölen Öğrencinin Cenaze Namazını Kıldı 62 izlenme - 5 ay önce Bakan Yılmaz, ölen öğrencinin cenaze namazını kıldı Okulun 2. katındaki merdivenin penceresinden düşerek hayatını kaybeden 6 yaşındaki Senem Ece Boztaş kınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.
Nabi Avcı - Barcelona Israrlı, Lakers Daha Ciddi Gibi 01:13
Nabi Avcı - Barcelona Israrlı, Lakers Daha Ciddi Gibi 235 izlenme - 3 yıl önce Milli eğitim bakanı Nabi Avcı'ya eskişehir belediye başkanlığı adaylığı için istifa edip etmeyeceği soruluyor ve Nabi Avcı'dan da bu espiriler çıkıyor izliyoruz..
Mehmet Akif Ersoy Vefatının 76.yılında Bağcılar'da Anıldı. 01:49
Mehmet Akif Ersoy Vefatının 76.yılında Bağcılar'da Anıldı. 376 izlenme - 5 yıl önce Mehmet Akif Ersoy vefatının 76.yılında Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, İstanbul Milletvekili Feyzullah Kıyıklık, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ve Yazar Mustafa Ertuğrul Düzdağ'ın katılımıyla Bağcılar Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde anıldı 26.12.2012
Teog Kaldırıldı Mektebim Okulları Kurucusu Sayın Ümit Kalko Yorumluyor FOX HABER FOX TV FOX HABER 02:59
Teog Kaldırıldı Mektebim Okulları Kurucusu Sayın Ümit Kalko Yorumluyor FOX HABER FOX TV FOX HABER 31 izlenme - 5 ay önce Teog Kaldırıldı Mektebim Okulları Kurucusu Sayın Ümit Kalko Yorumluyor FOX HABER FOX TV FOX HABER - 03.08.2017 21:45:30 Mektebim Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ümit Kalko’nun katıldığı TV yayınını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. teog kaldırıldı,teog sınavı iptal,milli eğitim bakanı açıkladı,ümit kalko,fox haber,fox tv Mektebim Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ümit Kalko’nun katıldığı TV yayınını yukarıdaki linkten izleyebilirsiniz. Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, liseye giriş sınavı TEOG’un kaldırıldığını açıkladı. Yeni sistemde sadece en başarılı yüzde 5 için sınav öngörülüyor. Yüzde 95’lik kısım tercihine göre eğitim alacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Temel ve Orta Öğretime Geçiş Sınavı'nın (TEOG) kaldırılmasına ilişkin değerlendirmesi ardından müjde Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'dan geldi. Ankara'da düzenlenen "Afrika Ülkeleri Büyükelçileri" toplantısı çıkışında ziyaret ettiği taksi durağında konuşan Yılmaz, "Bu yıl Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sınavı yapılmayacak" dedi. Bakan Yılmaz, TEOG'un bu sene uygulanıp uygulanmayacağına ilişkin bir soru üzerine "Bu sene uygulanmayacak, bu sene TEOG yapılmayacak" diye konuştu. Velilerin endişe etmesini gerektirecek hiçbir sıkıntının olmayacağına vurgu yapan Yılmaz, "Tüm velilerimizden istirhamım şu ki; evlatlarınız evladımız; kafalarında en ufacık bir soru dahi olmasın. Kendilerini kaygıya, sıkıntıya düşürecek hiçbir şey olmayacaktır" diye konuştu. Bakan Yılmaz, yeni modelin nasıl olacağı ile ilgili çalışmaların sürdüğünü ve son halini Bakanlar Kurulu'nda görüştükten sonra kamuoyuna açıklayacaklarını söyledi.
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz: 07:41
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz: "Eğer Bugün Milli Gelir 3 Kat Artmışsa Biz Bu Başarıyı Eğitime... 22 izlenme - 5 ay önce Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz: "Eğer bugün milli gelir 3 kat artmışsa biz bu başarıyı eğitime borçluyuz" "Eğitimde Türkiye'ye çağ atlattık" "En fazla yatırımı öğretmene yaptık" "Öğretmenlerimize milli gelirden verdiğimiz payı da arttıracağız"ESKİŞEHİR - AK Parti Tepebaşı İlçe...
TBMM Başkanı İsmail Kahraman Çocukları Kabul Etti 09:04
TBMM Başkanı İsmail Kahraman Çocukları Kabul Etti 39 izlenme - 10 ay önce TBMM Başkanı İsmail Kahraman çocukları kabul etti Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ve öğrenciler TBMM'deANKARA - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ve öğrenciler TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ı makamında ziyaret etti.
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı 01:25
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı 141 izlenme - 3 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla görüntülü mesaj yayımladı. Hayatını kaybeden bütün öğretmenlere de rahmet dileyen Avcı, mesajına şunları kaydetti: "Öğretmenlerimizin ülkemizin dört bir yanında nasıl fedakarca görev yaptıklarını görüyoruz, biliyoruz. Geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımızın eğitimi uğruna verdikleri emekleri büyük bir takdir ve şükranla karşılıyoruz. Sevgili öğretmenlerim, sizlerin de yakinen müşahede ettiğiniz gibi, şu son yıllarda, eğitim konusunda yüzümüzü güldüren, milletçe hepimizi gururlandıran çok önemli gelişmeler kaydettik. Ama eğitim alanında elde edilen hiçbir gelişmeyi, hiçbir başarıyı yeterli göremeyiz. Bu yüzden öğretmenlerimize ve öğrencilerimize durmadan, yorulmadan çok daha iyi imkanlar sağlamanın gayreti içerisinde olacağız. Bu vesileyle tekrar 24 Kasım Öğretmenler Gününüzü kutluyor, gözlerinizden öpüyorum." Bakan Avcı'nın mesajı, Bakanlığın internet sayfasında intro olarak yer alacak ve televizyonlarda Öğretmenler Gününde yayımlanacak.
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: 04:59
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: "Türkiye Beşeri Sermayesi ile Çağ Atladı" 15 izlenme - 5 ay önce Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: "Türkiye beşeri sermayesi ile çağ atladı" Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz: "Mesleki ve teknik eğitimi memleket meselesi olarak görüyoruz" "Bu yıl ilk defa 12 ilde 19 tematik meslek lisesi açtık"ANKARA - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ile Enerji ve Tabii...
23 Nisan'da M.eğ. Bakanı Sınıfımızı Kabul Etti 00:10
23 Nisan'da M.eğ. Bakanı Sınıfımızı Kabul Etti 280 izlenme - 8 yıl önce murat serimin öğrencileri 23 nisan 2010'da milli eğitim bakanı nimet çubukçu kabul etti
Bakan Avcı'dan Dershane Açıklaması 02:28
Bakan Avcı'dan Dershane Açıklaması 121 izlenme - 4 yıl önce Bakan Avcı, "Kapatılma yok dönüştürme var. Bu kadar büyük camiayı ilgilendiren bir konuda şüphesiz orasını beğenen olur, burasını beğenmeyen olur. Ama genel olarak sektörle yaptığımız görüşmelerde sektörün büyük bölümünün bu dönüşüm sürecince destek verdiği ve vereceğini görüyoruz" dedi.
Bakan Yılmaz'dan Osb'deki Meslek Liseleri İçin Yönetim Çağrısı 05:45
Bakan Yılmaz'dan Osb'deki Meslek Liseleri İçin Yönetim Çağrısı 7 izlenme - 2 ay önce Bakan Yılmaz'dan OSB'deki meslek liseleri için yönetim çağrısı " Artık OSB'deki meslek liselerini biz yönetmek istemiyoruz, yönetimin içinde ticaret, sanayi odaları, esnaf odaları, belediyeler olsun, hep beraber ihtiyaçlar ne ise destek vererek Türkiye'nin yarınını daha aydınlık kılalım"...
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz'dan Öğretmen Alımı Açıklaması 01:22
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz'dan Öğretmen Alımı Açıklaması 39 izlenme - 2 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, "Açığa alınan öğretmen sayısı artı bir de bu özel okullar devlete geçtikten sonraki ihtiyaç olan öğretmen sayısı kadar öğretmen alınacak. Bu da 20 binin üstünde bir rakam demektir." dedi.
 Bakan Nabi Avcı'dan Özel Okul Öğrencilerine Müjde 01:36
Bakan Nabi Avcı'dan Özel Okul Öğrencilerine Müjde 116 izlenme - 4 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, önümüzdeki eğitim-öğretim yılından itibaren özel okullarda okuyan öğrencilerin de ders kitaplarının devlet tarafından ücretsiz verileceğini söyledi. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Antalya Mardan Palace Otel’de düzenlenen “Teori, Uygulama ve Değerlendirmeleriyle Farklı Eğitim ve Öğretim Model, Yöntem Yaklaşımları” konularının ele alınacağı Türkiye Özel Okullar Birliği 13. Geleneksel Eğitim Sempozyumu’na katıldı. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, buradaki konuşmasında, özel okulların bir çok yeniliğin eğitim sistemine girmesine, yeni eğitim yaklaşımlarının oluşmasına öncülük ettiğini ve eğitimde kalitenin artmasına önemli katkı koyduğunu dile getirdi. Özel okulların desteklenmesini ve dinamik yapılarının genel eğitim alanına yansımasını önemsediklerini kaydeden Avcı, son yıllarda özel okullardaki öğrenci sayısında önemli ölçüde artış olduğunu ancak bunun arzu edilen düzeyde olmadığını kaydetti. Özel okul ve devlet okullarında öğrenci sayıları hakkında da veriler sunan Bakan Avcı, şöyle konuştu: “Türkiye’de özel okulda yüzde 4 civarında bu oran AB ülkelerinde eğitim kademelerine göre farklılık göstermekle beraber yüzde 15 civarındadır. İnşallah önümüzdeki yıllarda bu seviyeye ulaşılması temenni ediliyor. Özel okullarda okuyan öğrenci sayısı istenilen düzeyde olmamasına rağmen 2002-2003 eğitim öğretim döneminde özel okullardaki toplam öğrenci sayısı 223 binken, bugün 662 bine ulaşmıştır. Son 10 yılda özel okullarda öğrenci sayısının yüzde yüz 96 arttığını gösteriyor. Özel okullar bu öğrenci artışını son yıllarda resmi okullarımızda derslik başına düşen öğrenci sayısının önemli ölçüde azalmasına, resmi okullardaki eğitim ortamlarındaki iyileştirmelere rağmen elde etmişlerdir.” ÖNERİLER ELE ALINDI Özel sektörün, eğitim yatırımları içinde daha fazla yer aldığını anlatan Bakan Avcı, konuşmasına şöyle devam etti: "Özel okulların kendine özgü eğitim ortamlarından daha fazla öğrencimizin istifade edebilmesi için son yıllarda bakanlığımız değişik dönemlerde girişimlerde bulunmuşlardır. Bu girişim üzülerek söylüyorum ki değişik sebeplerde bakanlığın hedeflediği anlamda gerçekleşememiştir. Halihazırda organize sanayi bölgelerinde açılan meslek liselerinde öğrenim gören öğrencilerimiz alanlarına göre devlete olan maliyetin 1,5 katına kadar eğitim öğretim desteğinin verilmesi uygulanması 2 yıldır başarıyla yürütülmektedir. Özel öğrenim payının artmasına yönelik çalışmaların hız kazanarak devam edeceğini vurgulamak istiyorum. Kalkınma Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı ve Maliye Bakanlığı ile özel eğitimin desteklenmesine yönelik çalışmalarımız sürüyor.” Konuyla ilgili sivil toplum kuruluşlarının önerilerinin alındığının altını çizen Bakan Avcı, “Hangi alanlarda ne tür iyileştirmeler yapılacağı konusunda üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Özel okul açacakların önemli ölçüde arsa problemleriyle karşılaştıkları, çalışanların sigorta primleri ile yeni düzenlemeler istedikleri, ayrıca 5580 sayılı özel öğretim kanununda bazı maddelerin değiştirilmesi yönünde talepler değerlendirilmektedir. Özel okullarda öğrenci sayısının artması, eğitimin kalite ve rekabeti artıracağı, devletin fiziki yaptığı harcamayı azaltacağı gibi eğitim personeli istihdamı da önemli ölçüde artıracaktır. Resmi okullarda 19 öğrenci için bir öğretmen görev yapıyor, özel okullarda 8 öğrenci için bir öğretmen görev yapıyor. Siz eğitime yatırım yaparak, aynı zamanda ülke genelinde önemli bir istihdam sağlıyorsunuz" diye konuştu. DERSHANE DÜZENLEMESİ Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen dershanelerin özel okullara dönüştürülmesi çalışmaları kapsamında da bilgi veren Bakan Avcı, sözlerini şöyle sürdürdü: ”Kurum kontenjanlarını dolduramayan mevcut özel okulların söz konusu süreçten olumsuz etkilenmemelerine özen gösteriyoruz. Özel okullarda okuyan öğrencilerimizin ders kitaplarının temininde veliler veya okullar tarafından ücret ödenmesine rağmen her yıl sorunlar yaşanmakta olduğunu biliyoruz.Önümüzdeki eğitim öğretim yılından itibaren özel okullarda okuyan öğrencilerin de ders kitapları devlet tarafından ücretsiz olarak verilecektir. Böylece özel okul öğrencileri her yıl yaşadıkları kitap sorunlarına da son vereceğimizi müjdelemek istiyorum. Bu çalışmaların eğitim sistemine çok yönlü katkı sağlayan özel okulların katkısını artıracağına inanıyoruz. Bize sağlayacağı faydalardan biri de önemli oranda fiziki yatırım, okul yapımında eğitimde kaliteyi artıracak yatırımların artmasını sağlayacaktır.”
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Karne Dağıttı 03:05
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Karne Dağıttı 133 izlenme - 5 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Karne Dağıttı Bakan Avcı: Çocuklarınızı Üzmeyin Onlarla Konuşun Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Beklentinin Altında Karne Nedeni...
Teog Kaldırıldı Mektebim Okulları Kurucusu Sayın Ümit Kalko Yorumluyor KANAL 24 - 18.09.2017 17:33:3 09:05
Teog Kaldırıldı Mektebim Okulları Kurucusu Sayın Ümit Kalko Yorumluyor KANAL 24 - 18.09.2017 17:33:3 14 izlenme - 5 ay önce Teog Kaldırıldı Mektebim Okulları Kurucusu Sayın Ümit Kalko Yorumluyor KANAL 24 - 18.09.2017 17:33:38 Mektebim Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ümit Kalko’nun katıldığı TV yayınını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. teog kaldırıldı,teog sınavı iptal,milli eğitim bakanı açıkladı,ümit kalko,mektebim okulları,kanal 24 TEOG KALKIYOR Tarih: 18.09.2017 Saat: 17:33:38 Kanal Adı: KANAL 24 Program Adı: EDİTÖRDEN Süre: 00:09:06A HABER Süre: 00:01:56 Mektebim Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ümit Kalko’nun katıldığı TV yayınını yukarıdaki linkten izleyebilirsiniz. Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, liseye giriş sınavı TEOG’un kaldırıldığını açıkladı. Yeni sistemde sadece en başarılı yüzde 5 için sınav öngörülüyor. Yüzde 95’lik kısım tercihine göre eğitim alacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Temel ve Orta Öğretime Geçiş Sınavı'nın (TEOG) kaldırılmasına ilişkin değerlendirmesi ardından müjde Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'dan geldi. Ankara'da düzenlenen "Afrika Ülkeleri Büyükelçileri" toplantısı çıkışında ziyaret ettiği taksi durağında konuşan Yılmaz, "Bu yıl Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sınavı yapılmayacak" dedi. Bakan Yılmaz, TEOG'un bu sene uygulanıp uygulanmayacağına ilişkin bir soru üzerine "Bu sene uygulanmayacak, bu sene TEOG yapılmayacak" diye konuştu. Velilerin endişe etmesini gerektirecek hiçbir sıkıntının olmayacağına vurgu yapan Yılmaz, "Tüm velilerimizden istirhamım şu ki; evlatlarınız evladımız; kafalarında en ufacık bir soru dahi olmasın. Kendilerini kaygıya, sıkıntıya düşürecek hiçbir şey olmayacaktır" diye konuştu. Bakan Yılmaz, yeni modelin nasıl olacağı ile ilgili çalışmaların sürdüğünü ve son halini Bakanlar Kurulu'nda görüştükten sonra kamuoyuna açıklayacaklarını söyledi.
Osmanlı Türkçesi Zaten Vardı - Nabi Avcı 01:35
Osmanlı Türkçesi Zaten Vardı - Nabi Avcı 99 izlenme - 3 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Osmanlıca dersinin zorunlu olmadığını dile getirdi. Bu konuda tavsiye kararı alındığını söyleyen Bakan Avcı, kendisinin de seçmeliden yana olduğunu açıkladı. İzliyoruz efendim...
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz İnovasyon Merkezini Açtı 02:16
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz İnovasyon Merkezini Açtı 22 izlenme - 11 ay önce Milli Eğitim Bakanı Yılmaz İnovasyon Merkezini açtıADIYAMAN - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Adıyaman'da İnovasyon Merkezinin açılışını yaptı.
Bakan Yılmaz, Nikah Şahidi Oldu 04:10
Bakan Yılmaz, Nikah Şahidi Oldu 13 izlenme - 7 ay önce Bakan Yılmaz, nikah şahidi oldu "Birbirinize muhabbet nazarıyla bakarsanız kusur görmezsiniz"SİVAS - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas'ta Öznur Karaköse ve Bilal Hasdemir çiftinin düğün töreninde nikah şahidi oldu.
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: 07:31
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: "İmkanlar El Verdiği Sürece Okul Sütü Programını Hem Devam Ett 1 izlenme - 2 hafta önce Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: "İmkanlar el verdiği sürece okul sütü programını hem devam ettireceğiz hem de genişleteceğiz" Milli Eğitim Bakanı Yılmaz ve Sağlık Bakanı Demircan okul sütü programına katıldı Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz: "2011-2012 yılından bu yana kadar yaklaşık 1 buçuk...
2018 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu -Meb Bütçesi 03:28
2018 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu -Meb Bütçesi 6 izlenme - 3 ay önce Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "Nitelikli okullar, sınavla öğrenci alan okullar.
Milli Eğitim Bakanı, Fenerbahçe'ye Kenan Evren Lisesi'ni Vermedi 00:26
Milli Eğitim Bakanı, Fenerbahçe'ye Kenan Evren Lisesi'ni Vermedi 105 izlenme - 3 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Fenerbahçe'nin karşılığında 3 okul ve 1 spor salonu yaptığı Kenan Evren Lisesi'ni Sarı-Lacivertli kulübe vermedi.
İsmet Yılmaz: 02:25
İsmet Yılmaz: "Vardar Ovası'nı Müfredattan Çıkarmadık" 3 izlenme - 2 ay önce İsmet Yılmaz: "Vardar Ovası'nı müfredattan çıkarmadık" "Ders programları güncellemelerinde 'Atatürk'ün sevdiği şarkılar' bölümünde 'Vardar Ovası' şarkısını çıkarmadık" "Talim Terbiye Kurulu'nun sitesine gir bak. Orada var.
Bakan Yılmaz: 03:12
Bakan Yılmaz: "Avrupa Maaşları İndirirken Biz Artırdık" 2 izlenme - 2 ay önce Bakan Yılmaz: "Avrupa maaşları indirirken biz artırdık"BURSA - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, dünyanın krizden geçtiğini, Avrupa'da bütün kamu görevlilerinin ücretlerinde indirim yapıldığını, Türkiye'de ise dolar bazında özlük haklarında iyileştirmelere gidildiğini söyledi.
Bakan Yılmaz'ın Kar Nedeniyle Mahsur Kalan Amcasının Yardımına Ekipler Yetişti 02:10
Bakan Yılmaz'ın Kar Nedeniyle Mahsur Kalan Amcasının Yardımına Ekipler Yetişti 1 izlenme - 3 hafta önce Bakan Yılmaz'ın kar nedeniyle mahsur kalan amcasının yardımına ekipler yetiştiSİVAS - Sivas'ın Gürün ilçesine bağlı Güneş köyünde yaşayan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın KOAH hastası amcası 65 yaşındaki Celal Yılmaz evinde rahatsızlandı.