Hoşgeldiniz!

Milli Eğitim Bakanı Videoları İzle

Milli Eğitim Bakanının Reis Sorularına Piri Reisli Cevabı 01:13
Milli Eğitim Bakanının Reis Sorularına Piri Reisli Cevabı 3.416 izlenme - 4 ay önce Hangi reismi? Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Ankara’da sözleşmeli öğretmen alımlarında, mülakatlarda yöneltilen “Reis denilince aklına kim geliyor?”, “Gezi Parkı olaylarını değerlendirin” sorularını "Reis ve Gezi Olayları soru havuzumuzda yok ama biri sorarsa bu mülakatı haksız yere düşürmez. Kişi fikrini söylesin ne zararı var Turgut reis der Piri Reis der onun hakkında fikirlerini söyleyebilir''demiş.
Milli Eğitim Bakanı 15 Temmuz Olunca Sokağa Çıkacak Bir Nesil Yetiştirmek İstiyoruz 04:16
Milli Eğitim Bakanı 15 Temmuz Olunca Sokağa Çıkacak Bir Nesil Yetiştirmek İstiyoruz 1.805 izlenme - 3 ay önce 15 Temmuz olduğunda, ‘Vatan senden hizmet bekliyor’ dendiğinde sağına soluna bakmadan sokağa bayrakla çıkabilecek, yeni bir nesli yetiştirmek istiyoruz” dedi. ben bişey diyemiyorum. He birde ''liselilerin arka arkaya protestolarına neden ‘proje okul’ uygulamasında amaçlarının, eğitim kalitesini yükseltmek olduğunu belirterek “Bu okullar gözbebeğimiz.'' demiş. Geçen günde Kadıköy Anadolu Lisesi protestoda kapıda TOMA bekliyordu. gerçekten gözbebekleriymiş bu okullar.
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı - Burayı Alkışlamanız Gerekiyor 02:36
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı - Burayı Alkışlamanız Gerekiyor 4.208 izlenme - 1 yıl önce Alkışlarla yaşamak isteyen Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, selamlama konuşmasının ardından alkış gelmeyince salondakilere, “Burayı alkışlamanız gerekiyor" uyarısında bulundu. izliyoruz.
Erkek Öğrenciye Uzun Saç İzni Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer 02:03
Erkek Öğrenciye Uzun Saç İzni Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer 1.393 izlenme - 4 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, "öğrencilerin kılık kıyafetinde serbest uygulamalara gidilebileceğinin" sinyalini verdi Dinçer, özetle şunları kaydetti: "Önümüzdeki yıl okul açılışından itibaren hiçbir çocuğumuzu kılık kıyafeti sebebiyle aşağılamayınız. Onları geri göndermeyiniz. Saçı uzun diye hiçbir çocuğu okuldan uzaklaştırmayınız. Öğretmenlerinin ve öğrencilerinin yanında onların saçını keserek rencide etmeyiniz. İçinde bulunduğumuz toplum anlayışı ve yaşadığımız iklim sebebiyle hiç de doğru olmadığını görmelisiniz. Yeni iklim yaratmaya, çocuklarımıza da saygı göstermeye ihtiyacımız var. Onlar da biraz kendilerini gerçekleştirsinler. Bırakın saçlarını uzatsınlar, bazen farklı bir şey giysinler. Belki gerekirse özel gün olarak yapabilirsiniz. Haftanın bir günü serbest kıyafet uygulayarak durumu gözleyebilir, yeni hava yaratabilirsiniz. Çocuklarımızın okula aidiyetlerini artıracağını düşünüyorum. Genel anlamıyla kılık kıyafet yönetmeliğine uymayı size tavsiye ediyorken, özel anlamıyla aslında çocuklarımızın yaptığı ufak tefek kaçamaklara ve benzeri husulara göz yummanızın aslında siz büyükler için daha iyi bir durum olduğunu ifade etmek istiyorum." Kayıt parası alandan hesap soracağım Okullarda bağış alınmasını yasaklamadığını dile getiren Dinçer, zaman zaman eğitim yöneticilerine sert mesajlar da verdi. Dinçer, "Kayıt zamanı bağış alınmasını yasakladım. Kayıt zamanı bağış alan hem okul aile birliği yöneticileri hem de okul yöneticilerinden hesap soracağımı bilmenizi istiyorum. Kayıttan sonra ilerleyen zaman içinde velileri toplayıp okulunuzun derdini anlatıp bağış alabilirsiniz. Kayıt zamanı usulsüz şekilde makama dayalı gücünüzü kullanarak hiç kimseden para alamazsınız. Kapıcı ailelerden 500-1000 lira alındığını görüyorum ve soruşturma açıyorum. Bunu sizler değil okul aile birliği alacak. Kayıt zamanı bağış parası alan okul sayısı 3 bin civarında. 42 bin 500 okulumuz var. 39-40 bin okulda kayıt zamanı bağış alınmıyorken, 3 bin okulda kayıt parası alınmasının eğitim sistemini geliştirmeye ne katkısı olacak? Okul müdürleri tüccar, müteahhit veya servis sağlayıcısı değildir.
Nabi Avcı - Barcelona Israrlı, Lakers Daha Ciddi Gibi 01:13
Nabi Avcı - Barcelona Israrlı, Lakers Daha Ciddi Gibi 218 izlenme - 2 yıl önce Milli eğitim bakanı Nabi Avcı'ya eskişehir belediye başkanlığı adaylığı için istifa edip etmeyeceği soruluyor ve Nabi Avcı'dan da bu espiriler çıkıyor izliyoruz..
Mehmet Akif Ersoy Vefatının 76.yılında Bağcılar'da Anıldı. 01:49
Mehmet Akif Ersoy Vefatının 76.yılında Bağcılar'da Anıldı. 376 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Akif Ersoy vefatının 76.yılında Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, İstanbul Milletvekili Feyzullah Kıyıklık, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ve Yazar Mustafa Ertuğrul Düzdağ'ın katılımıyla Bağcılar Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde anıldı 26.12.2012
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz'dan Öğretmen Alımı Açıklaması 01:22
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz'dan Öğretmen Alımı Açıklaması 36 izlenme - 6 ay önce Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, "Açığa alınan öğretmen sayısı artı bir de bu özel okullar devlete geçtikten sonraki ihtiyaç olan öğretmen sayısı kadar öğretmen alınacak. Bu da 20 binin üstünde bir rakam demektir." dedi.
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı 01:25
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı 119 izlenme - 2 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla görüntülü mesaj yayımladı. Hayatını kaybeden bütün öğretmenlere de rahmet dileyen Avcı, mesajına şunları kaydetti: "Öğretmenlerimizin ülkemizin dört bir yanında nasıl fedakarca görev yaptıklarını görüyoruz, biliyoruz. Geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımızın eğitimi uğruna verdikleri emekleri büyük bir takdir ve şükranla karşılıyoruz. Sevgili öğretmenlerim, sizlerin de yakinen müşahede ettiğiniz gibi, şu son yıllarda, eğitim konusunda yüzümüzü güldüren, milletçe hepimizi gururlandıran çok önemli gelişmeler kaydettik. Ama eğitim alanında elde edilen hiçbir gelişmeyi, hiçbir başarıyı yeterli göremeyiz. Bu yüzden öğretmenlerimize ve öğrencilerimize durmadan, yorulmadan çok daha iyi imkanlar sağlamanın gayreti içerisinde olacağız. Bu vesileyle tekrar 24 Kasım Öğretmenler Gününüzü kutluyor, gözlerinizden öpüyorum." Bakan Avcı'nın mesajı, Bakanlığın internet sayfasında intro olarak yer alacak ve televizyonlarda Öğretmenler Gününde yayımlanacak.
Bakan Avcı'dan Dershane Açıklaması 02:28
Bakan Avcı'dan Dershane Açıklaması 121 izlenme - 3 yıl önce Bakan Avcı, "Kapatılma yok dönüştürme var. Bu kadar büyük camiayı ilgilendiren bir konuda şüphesiz orasını beğenen olur, burasını beğenmeyen olur. Ama genel olarak sektörle yaptığımız görüşmelerde sektörün büyük bölümünün bu dönüşüm sürecince destek verdiği ve vereceğini görüyoruz" dedi.
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: MEB’de 28 Bin 163 Personel İhraç Edildi 01:36
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: MEB’de 28 Bin 163 Personel İhraç Edildi 11 izlenme - 3 ay önce Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Fetö'nün Darbe Girişiminin Ardından Bakanlıkta Yürütülen Soruşturmalara İlişkin, "İhraç Edilen Personel Sayısı 28 Bin163. Şu Anda Uzaklaştırma Tedbiri Devam Eden Personel 20 Bin 88. Bu Arada Açığa Aldıklarımızdan Da Göreve İade Ettiklerimiz Var. 5 Bin 78 Kişi İade Edildi." Dedi
23 Nisan'da M.eğ. Bakanı Sınıfımızı Kabul Etti 00:10
23 Nisan'da M.eğ. Bakanı Sınıfımızı Kabul Etti 278 izlenme - 7 yıl önce murat serimin öğrencileri 23 nisan 2010'da milli eğitim bakanı nimet çubukçu kabul etti
 Bakan Nabi Avcı'dan Özel Okul Öğrencilerine Müjde 01:36
Bakan Nabi Avcı'dan Özel Okul Öğrencilerine Müjde 116 izlenme - 3 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, önümüzdeki eğitim-öğretim yılından itibaren özel okullarda okuyan öğrencilerin de ders kitaplarının devlet tarafından ücretsiz verileceğini söyledi. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Antalya Mardan Palace Otel’de düzenlenen “Teori, Uygulama ve Değerlendirmeleriyle Farklı Eğitim ve Öğretim Model, Yöntem Yaklaşımları” konularının ele alınacağı Türkiye Özel Okullar Birliği 13. Geleneksel Eğitim Sempozyumu’na katıldı. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, buradaki konuşmasında, özel okulların bir çok yeniliğin eğitim sistemine girmesine, yeni eğitim yaklaşımlarının oluşmasına öncülük ettiğini ve eğitimde kalitenin artmasına önemli katkı koyduğunu dile getirdi. Özel okulların desteklenmesini ve dinamik yapılarının genel eğitim alanına yansımasını önemsediklerini kaydeden Avcı, son yıllarda özel okullardaki öğrenci sayısında önemli ölçüde artış olduğunu ancak bunun arzu edilen düzeyde olmadığını kaydetti. Özel okul ve devlet okullarında öğrenci sayıları hakkında da veriler sunan Bakan Avcı, şöyle konuştu: “Türkiye’de özel okulda yüzde 4 civarında bu oran AB ülkelerinde eğitim kademelerine göre farklılık göstermekle beraber yüzde 15 civarındadır. İnşallah önümüzdeki yıllarda bu seviyeye ulaşılması temenni ediliyor. Özel okullarda okuyan öğrenci sayısı istenilen düzeyde olmamasına rağmen 2002-2003 eğitim öğretim döneminde özel okullardaki toplam öğrenci sayısı 223 binken, bugün 662 bine ulaşmıştır. Son 10 yılda özel okullarda öğrenci sayısının yüzde yüz 96 arttığını gösteriyor. Özel okullar bu öğrenci artışını son yıllarda resmi okullarımızda derslik başına düşen öğrenci sayısının önemli ölçüde azalmasına, resmi okullardaki eğitim ortamlarındaki iyileştirmelere rağmen elde etmişlerdir.” ÖNERİLER ELE ALINDI Özel sektörün, eğitim yatırımları içinde daha fazla yer aldığını anlatan Bakan Avcı, konuşmasına şöyle devam etti: "Özel okulların kendine özgü eğitim ortamlarından daha fazla öğrencimizin istifade edebilmesi için son yıllarda bakanlığımız değişik dönemlerde girişimlerde bulunmuşlardır. Bu girişim üzülerek söylüyorum ki değişik sebeplerde bakanlığın hedeflediği anlamda gerçekleşememiştir. Halihazırda organize sanayi bölgelerinde açılan meslek liselerinde öğrenim gören öğrencilerimiz alanlarına göre devlete olan maliyetin 1,5 katına kadar eğitim öğretim desteğinin verilmesi uygulanması 2 yıldır başarıyla yürütülmektedir. Özel öğrenim payının artmasına yönelik çalışmaların hız kazanarak devam edeceğini vurgulamak istiyorum. Kalkınma Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı ve Maliye Bakanlığı ile özel eğitimin desteklenmesine yönelik çalışmalarımız sürüyor.” Konuyla ilgili sivil toplum kuruluşlarının önerilerinin alındığının altını çizen Bakan Avcı, “Hangi alanlarda ne tür iyileştirmeler yapılacağı konusunda üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Özel okul açacakların önemli ölçüde arsa problemleriyle karşılaştıkları, çalışanların sigorta primleri ile yeni düzenlemeler istedikleri, ayrıca 5580 sayılı özel öğretim kanununda bazı maddelerin değiştirilmesi yönünde talepler değerlendirilmektedir. Özel okullarda öğrenci sayısının artması, eğitimin kalite ve rekabeti artıracağı, devletin fiziki yaptığı harcamayı azaltacağı gibi eğitim personeli istihdamı da önemli ölçüde artıracaktır. Resmi okullarda 19 öğrenci için bir öğretmen görev yapıyor, özel okullarda 8 öğrenci için bir öğretmen görev yapıyor. Siz eğitime yatırım yaparak, aynı zamanda ülke genelinde önemli bir istihdam sağlıyorsunuz" diye konuştu. DERSHANE DÜZENLEMESİ Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen dershanelerin özel okullara dönüştürülmesi çalışmaları kapsamında da bilgi veren Bakan Avcı, sözlerini şöyle sürdürdü: ”Kurum kontenjanlarını dolduramayan mevcut özel okulların söz konusu süreçten olumsuz etkilenmemelerine özen gösteriyoruz. Özel okullarda okuyan öğrencilerimizin ders kitaplarının temininde veliler veya okullar tarafından ücret ödenmesine rağmen her yıl sorunlar yaşanmakta olduğunu biliyoruz.Önümüzdeki eğitim öğretim yılından itibaren özel okullarda okuyan öğrencilerin de ders kitapları devlet tarafından ücretsiz olarak verilecektir. Böylece özel okul öğrencileri her yıl yaşadıkları kitap sorunlarına da son vereceğimizi müjdelemek istiyorum. Bu çalışmaların eğitim sistemine çok yönlü katkı sağlayan özel okulların katkısını artıracağına inanıyoruz. Bize sağlayacağı faydalardan biri de önemli oranda fiziki yatırım, okul yapımında eğitimde kaliteyi artıracak yatırımların artmasını sağlayacaktır.”
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Karne Dağıttı 03:05
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Karne Dağıttı 129 izlenme - 4 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Karne Dağıttı Bakan Avcı: Çocuklarınızı Üzmeyin Onlarla Konuşun Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Beklentinin Altında Karne Nedeni...
Osmanlı Türkçesi Zaten Vardı - Nabi Avcı 01:35
Osmanlı Türkçesi Zaten Vardı - Nabi Avcı 78 izlenme - 2 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Osmanlıca dersinin zorunlu olmadığını dile getirdi. Bu konuda tavsiye kararı alındığını söyleyen Bakan Avcı, kendisinin de seçmeliden yana olduğunu açıkladı. İzliyoruz efendim...
Aydın Yanlışlığı Kafa Karıştırdı! Üniversite Bakanı Bekledi 01:23
Aydın Yanlışlığı Kafa Karıştırdı! Üniversite Bakanı Bekledi 8 izlenme - 3 ay önce Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın Özel Kalemi'ne "Aydın Üniversitesi'nin Eğitim Yılı Açılış Törenine katılalım" talimatı yanlış anlaşılınca, üniversite Bakan gelecek diye davetiye bastırdı.
Bakan Avcı’dan İlk Seçim Değerlendirmesi 00:38
Bakan Avcı’dan İlk Seçim Değerlendirmesi 39 izlenme - 2 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 2015 Milletvekili Genel Seçimleri'nin ilk sonuçlarını değerlendirdi. Polisevi’nden AK Parti İl Başkanlığı'na çıkışı sırasında İHA’ya açıklamada bulunan Bakan Avcı, “Hayırlı olsun inşallah, hayırlı olsun vatana, millete, memlekete hayırlı olsun inşallah. Valla çok değişken şeyler geliyor bize de. Nihai sonuçlar belli olsun, ondan sonra daha rahat konuşuruz. Eskişehir’de de dalgalanıyor bir şeyler. Türkiye geneli için de öyle. Hayırlı olsun inşallah, hayırlısı olsun inşallah” dedi. Açıklamanın ardından Polisevi'nden ayrılan Bakan Avcı, parti binasına geçti
Milli Eğitim Bakanı, Fenerbahçe'ye Kenan Evren Lisesi'ni Vermedi 00:26
Milli Eğitim Bakanı, Fenerbahçe'ye Kenan Evren Lisesi'ni Vermedi 94 izlenme - 2 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Fenerbahçe'nin karşılığında 3 okul ve 1 spor salonu yaptığı Kenan Evren Lisesi'ni Sarı-Lacivertli kulübe vermedi.
Yıldırım: Yankaya Saracoğlu'ndan Çıkamaz 02:23
Yıldırım: Yankaya Saracoğlu'ndan Çıkamaz 62 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Akhisar maçının hakemi için "Özgür Yankaya bir daha bizim maça gelemez, gelirse de o stattan çıkamaz" ifadelerini kullandı.
01:51
"Bakan Amca Bana 20 Tl Verir Misin?" 58 izlenme - 4 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, çeşitli incelemelerde bulunmak üzere geldikleri Hakkari'den ayrıldı.
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı - İSTANBUL 02:43
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı - İSTANBUL 23 izlenme - 3 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı - İSTANBUL
Milli Eğitim Bakanı Avcı 05:03
Milli Eğitim Bakanı Avcı 22 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü: - Nabi Avcı Detaylar- Katılımcılardan Detaylar- Unesco Tu¨rkiye Milli Komisyonu Bas¸kanı Prof. Dr. M. O¨cal Oğuz'un Konuşması- Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın Konuşması- Katılımcıların Nabi Avcı İle Fotoğraf Çekimi -Milli Eğitim Bakanı Avcı: -"unesco'nun Kardeş Okullar Ağı'nın Genişlemesiyle, Türkiye'de Uygulamakta Olduğumuz Ülke İçi Kardeş Okullar Uygulamaları, Uluslararası Düzeye Taşınacak"-"kadın Öğretmenlerimizin Ve Yöneticilerimizin De Özel Desteğiyle Türkiye Bu Projede Hak Ettiği Yeri Daha Fazlasıyla Alacak" Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Unesco'nun Kardeş Okullar Ağı'nın Genişlemesiyle, Türkiye'de Uygulanan Uygulamaların, Uluslararası Düzeye Taşınacağını Belirtti.
Nabi Avcı: Sbs Kalkıyor, Dersaneler Kapanıyor 01:03
Nabi Avcı: Sbs Kalkıyor, Dersaneler Kapanıyor 33 izlenme - 4 yıl önce Nabi Avcı: Sbs Kalkıyor, Dersaneler Kapanıyor
Nabi Avcı - 30 İlde Okulların Eğitimine Ara Verilmesi 03:28
Nabi Avcı - 30 İlde Okulların Eğitimine Ara Verilmesi 26 izlenme - 2 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir Valiliğinde basın toplantısı düzenledi. Avcı, bir gazetecinin sorusu üzerine AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Hüseyin Çelik'in hava koşulları nedeniyle 30 ilde okulların eğitimine ara verilmesine dair sözlerine ilişkin, açıklama yaptı. .
Bakan Amca Bana 20 Tl Verir Misin? 01:51
Bakan Amca Bana 20 Tl Verir Misin? 29 izlenme - 4 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, çeşitli incelemelerde bulunmak üzere geldikleri Hakkari'den ayrıldı.
45. Hükümet Milli Eğitim Bakanı Vehbi Dinçerler'in Evrim Teorisi ile İlgili Düşünceleri 03:11
45. Hükümet Milli Eğitim Bakanı Vehbi Dinçerler'in Evrim Teorisi ile İlgili Düşünceleri 9 izlenme - 1 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/114298/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/45-Hukumet-Milli-Egitim-Bakani-Vehbi-Dincerlerin-Evrim-Teorisi-ile-Ilgili-Dusunceleri A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Trump’ın Eğitim Bakanı Dr. Ben Carson’ın Dindar Üslubu Çok Güzel A9 Tv 01:01
Trump’ın Eğitim Bakanı Dr. Ben Carson’ın Dindar Üslubu Çok Güzel A9 Tv 1 izlenme - 2 ay önce Adnan Oktar’ın 12 Kasım 2016 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/236480/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Trump’in-Egitim-Bakani-Dr-Ben-Carson’in-dindar-uslubu-cok-guzel- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Andımızın 'Kaldırılacağı Tarihi de Açıkladı 00:30
Andımızın 'Kaldırılacağı Tarihi de Açıkladı 20 izlenme - 3 yıl önce Andımızın ' Kaldırılacağı Tarihi de Açıkladı Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, demokratikleşme paketinde yer alan eğitim alanındaki reformlara ilişkin çok öneml
Milli Eğitim Eski Bakanı, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik A9 İçin Ne Dedi? 01:21
Milli Eğitim Eski Bakanı, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik A9 İçin Ne Dedi? 10 izlenme - 1 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/115845/A9-Icin-ne-dediler/Milli-Egitim-Eski-Bakani-Ak-Parti-Genel-Baskan-Yardimcisi-Huseyin-Celik-A9-Icin-Ne-Dedi A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Okullar 30 Ekim’de ve 2 Kasım’da Tatil 01:58
Okullar 30 Ekim’de ve 2 Kasım’da Tatil 7 izlenme - 1 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, 30 Ekim Cuma günü ve 2 Kasım Pazartesi günü okulların tatil olduğunu açıkladı. Bakan Avcı, Eskişehir’in Seyitgazi ilçesinde bulunan Sücaaddin Veli Türbesi’nde Muharrem ayı münasebetiyle düzenlenen iftar programına katıldı. İftar programı sonrası gazetecilere açıklamalarda bulunan Avcı, öğretmenlerin tatil günlerinde üzerlerinde olan ders yükünü yapmış ve ek ders vesaire diğer sorumluluklarını da yerine getirmiş sayılacağına dikkat çekti. “Başbakanlık Genelgesi ile biliyorsunuz 30 Ekim Cuma günü bütün memurlar idari izinli sayılıyorlar” diyen Bakan Avcı, şöyle konuştu: “Dolayısıyla bizde zaten seçimlerden sonra biliyorsunuz seçimi izleyen gün okullarımızdaki temizlik ve gerekli düzenlemeleri yapmak için seçimleri izleyen gün de okullarımızı tatil ediyorduk. Dolayısıyla bu yıl, Başbakanlık Genelgesi gereğince 30 Ekim Cuma günü ve ayrıca tüm milli eğitim için de 2 Kasım Pazartesi günü okullarımız tatil olacak. Bu tatil günlerinin telafisi için de gerekli hazırlıklarımızı yaptık. Öğretmenlerimiz, bu günlerde üzerlerinde olan ders yükünü yapmış, ek ders vesaire diğer sorumluluklarını yerine getirmiş sayılacaklar. 2 gün yani, 30 Ekim Cuma günü okullarımız tatil, öğretmenlerimiz idari izinli. 2 Kasım Pazartesi günü de okullarımız tatil, öğretmenlerimiz idari izinli. Bunu da kamuoyuyla paylaşmak isteriz.”
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz : 20 Binden Fazla Öğretmen Alınacak 01:27
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz : 20 Binden Fazla Öğretmen Alınacak 2 izlenme - 6 ay önce Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, açığa alınan öğretmenlerin yerine 20 binden fazla öğretmen alınacağını ve alımın bu yıl yapılacağını duyurdu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...