Hoşgeldiniz!

milli eğitim bakanı

Milli Eğitim Bakanının Reis Sorularına Piri Reisli Cevabı 01:13
Milli Eğitim Bakanının Reis Sorularına Piri Reisli Cevabı 3.448 izlenme - 10 ay önce Hangi reismi? Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Ankara’da sözleşmeli öğretmen alımlarında, mülakatlarda yöneltilen “Reis denilince aklına kim geliyor?”, “Gezi Parkı olaylarını değerlendirin” sorularını "Reis ve Gezi Olayları soru havuzumuzda yok ama biri sorarsa bu mülakatı haksız yere düşürmez. Kişi fikrini söylesin ne zararı var Turgut reis der Piri Reis der onun hakkında fikirlerini söyleyebilir''demiş.
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı - Burayı Alkışlamanız Gerekiyor 02:36
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı - Burayı Alkışlamanız Gerekiyor 4.227 izlenme - 2 yıl önce Alkışlarla yaşamak isteyen Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, selamlama konuşmasının ardından alkış gelmeyince salondakilere, “Burayı alkışlamanız gerekiyor" uyarısında bulundu. izliyoruz.
Milli Eğitim Bakanı 15 Temmuz Olunca Sokağa Çıkacak Bir Nesil Yetiştirmek İstiyoruz 04:16
Milli Eğitim Bakanı 15 Temmuz Olunca Sokağa Çıkacak Bir Nesil Yetiştirmek İstiyoruz 1.835 izlenme - 9 ay önce 15 Temmuz olduğunda, ‘Vatan senden hizmet bekliyor’ dendiğinde sağına soluna bakmadan sokağa bayrakla çıkabilecek, yeni bir nesli yetiştirmek istiyoruz” dedi. ben bişey diyemiyorum. He birde ''liselilerin arka arkaya protestolarına neden ‘proje okul’ uygulamasında amaçlarının, eğitim kalitesini yükseltmek olduğunu belirterek “Bu okullar gözbebeğimiz.'' demiş. Geçen günde Kadıköy Anadolu Lisesi protestoda kapıda TOMA bekliyordu. gerçekten gözbebekleriymiş bu okullar.
Erkek Öğrenciye Uzun Saç İzni Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer 02:03
Erkek Öğrenciye Uzun Saç İzni Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer 1.399 izlenme - 5 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, "öğrencilerin kılık kıyafetinde serbest uygulamalara gidilebileceğinin" sinyalini verdi Dinçer, özetle şunları kaydetti: "Önümüzdeki yıl okul açılışından itibaren hiçbir çocuğumuzu kılık kıyafeti sebebiyle aşağılamayınız. Onları geri göndermeyiniz. Saçı uzun diye hiçbir çocuğu okuldan uzaklaştırmayınız. Öğretmenlerinin ve öğrencilerinin yanında onların saçını keserek rencide etmeyiniz. İçinde bulunduğumuz toplum anlayışı ve yaşadığımız iklim sebebiyle hiç de doğru olmadığını görmelisiniz. Yeni iklim yaratmaya, çocuklarımıza da saygı göstermeye ihtiyacımız var. Onlar da biraz kendilerini gerçekleştirsinler. Bırakın saçlarını uzatsınlar, bazen farklı bir şey giysinler. Belki gerekirse özel gün olarak yapabilirsiniz. Haftanın bir günü serbest kıyafet uygulayarak durumu gözleyebilir, yeni hava yaratabilirsiniz. Çocuklarımızın okula aidiyetlerini artıracağını düşünüyorum. Genel anlamıyla kılık kıyafet yönetmeliğine uymayı size tavsiye ediyorken, özel anlamıyla aslında çocuklarımızın yaptığı ufak tefek kaçamaklara ve benzeri husulara göz yummanızın aslında siz büyükler için daha iyi bir durum olduğunu ifade etmek istiyorum." Kayıt parası alandan hesap soracağım Okullarda bağış alınmasını yasaklamadığını dile getiren Dinçer, zaman zaman eğitim yöneticilerine sert mesajlar da verdi. Dinçer, "Kayıt zamanı bağış alınmasını yasakladım. Kayıt zamanı bağış alan hem okul aile birliği yöneticileri hem de okul yöneticilerinden hesap soracağımı bilmenizi istiyorum. Kayıttan sonra ilerleyen zaman içinde velileri toplayıp okulunuzun derdini anlatıp bağış alabilirsiniz. Kayıt zamanı usulsüz şekilde makama dayalı gücünüzü kullanarak hiç kimseden para alamazsınız. Kapıcı ailelerden 500-1000 lira alındığını görüyorum ve soruşturma açıyorum. Bunu sizler değil okul aile birliği alacak. Kayıt zamanı bağış parası alan okul sayısı 3 bin civarında. 42 bin 500 okulumuz var. 39-40 bin okulda kayıt zamanı bağış alınmıyorken, 3 bin okulda kayıt parası alınmasının eğitim sistemini geliştirmeye ne katkısı olacak? Okul müdürleri tüccar, müteahhit veya servis sağlayıcısı değildir.
TBMM Başkanı İsmail Kahraman Çocukları Kabul Etti 09:04
TBMM Başkanı İsmail Kahraman Çocukları Kabul Etti 36 izlenme - 3 ay önce TBMM Başkanı İsmail Kahraman çocukları kabul etti Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ve öğrenciler TBMM'deANKARA - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ve öğrenciler TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ı makamında ziyaret etti.
Nabi Avcı - Barcelona Israrlı, Lakers Daha Ciddi Gibi 01:13
Nabi Avcı - Barcelona Israrlı, Lakers Daha Ciddi Gibi 224 izlenme - 3 yıl önce Milli eğitim bakanı Nabi Avcı'ya eskişehir belediye başkanlığı adaylığı için istifa edip etmeyeceği soruluyor ve Nabi Avcı'dan da bu espiriler çıkıyor izliyoruz..
Mehmet Akif Ersoy Vefatının 76.yılında Bağcılar'da Anıldı. 01:49
Mehmet Akif Ersoy Vefatının 76.yılında Bağcılar'da Anıldı. 376 izlenme - 5 yıl önce Mehmet Akif Ersoy vefatının 76.yılında Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, İstanbul Milletvekili Feyzullah Kıyıklık, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ve Yazar Mustafa Ertuğrul Düzdağ'ın katılımıyla Bağcılar Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde anıldı 26.12.2012
Bakan Yılmaz, Nikah Şahidi Oldu 04:10
Bakan Yılmaz, Nikah Şahidi Oldu 8 izlenme - 2 hafta önce Bakan Yılmaz, nikah şahidi oldu "Birbirinize muhabbet nazarıyla bakarsanız kusur görmezsiniz"SİVAS - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas'ta Öznur Karaköse ve Bilal Hasdemir çiftinin düğün töreninde nikah şahidi oldu.
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz İnovasyon Merkezini Açtı 02:16
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz İnovasyon Merkezini Açtı 18 izlenme - 4 ay önce Milli Eğitim Bakanı Yılmaz İnovasyon Merkezini açtıADIYAMAN - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Adıyaman'da İnovasyon Merkezinin açılışını yaptı.
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı 01:25
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı 129 izlenme - 2 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla görüntülü mesaj yayımladı. Hayatını kaybeden bütün öğretmenlere de rahmet dileyen Avcı, mesajına şunları kaydetti: "Öğretmenlerimizin ülkemizin dört bir yanında nasıl fedakarca görev yaptıklarını görüyoruz, biliyoruz. Geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımızın eğitimi uğruna verdikleri emekleri büyük bir takdir ve şükranla karşılıyoruz. Sevgili öğretmenlerim, sizlerin de yakinen müşahede ettiğiniz gibi, şu son yıllarda, eğitim konusunda yüzümüzü güldüren, milletçe hepimizi gururlandıran çok önemli gelişmeler kaydettik. Ama eğitim alanında elde edilen hiçbir gelişmeyi, hiçbir başarıyı yeterli göremeyiz. Bu yüzden öğretmenlerimize ve öğrencilerimize durmadan, yorulmadan çok daha iyi imkanlar sağlamanın gayreti içerisinde olacağız. Bu vesileyle tekrar 24 Kasım Öğretmenler Gününüzü kutluyor, gözlerinizden öpüyorum." Bakan Avcı'nın mesajı, Bakanlığın internet sayfasında intro olarak yer alacak ve televizyonlarda Öğretmenler Gününde yayımlanacak.
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz'dan Öğretmen Alımı Açıklaması 01:22
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz'dan Öğretmen Alımı Açıklaması 36 izlenme - 12 ay önce Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, "Açığa alınan öğretmen sayısı artı bir de bu özel okullar devlete geçtikten sonraki ihtiyaç olan öğretmen sayısı kadar öğretmen alınacak. Bu da 20 binin üstünde bir rakam demektir." dedi.
Bakan Avcı'dan Dershane Açıklaması 02:28
Bakan Avcı'dan Dershane Açıklaması 121 izlenme - 4 yıl önce Bakan Avcı, "Kapatılma yok dönüştürme var. Bu kadar büyük camiayı ilgilendiren bir konuda şüphesiz orasını beğenen olur, burasını beğenmeyen olur. Ama genel olarak sektörle yaptığımız görüşmelerde sektörün büyük bölümünün bu dönüşüm sürecince destek verdiği ve vereceğini görüyoruz" dedi.
23 Nisan'da M.eğ. Bakanı Sınıfımızı Kabul Etti 00:10
23 Nisan'da M.eğ. Bakanı Sınıfımızı Kabul Etti 280 izlenme - 7 yıl önce murat serimin öğrencileri 23 nisan 2010'da milli eğitim bakanı nimet çubukçu kabul etti
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, Çocuklarla Birlikte Anıtkabir'de 03:46
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, Çocuklarla Birlikte Anıtkabir'de 11 izlenme - 3 ay önce Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, çocuklarla birlikte Anıtkabir'deANKARA - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret ederek mozoleye çelenk bıraktı.
 Bakan Nabi Avcı'dan Özel Okul Öğrencilerine Müjde 01:36
Bakan Nabi Avcı'dan Özel Okul Öğrencilerine Müjde 116 izlenme - 3 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, önümüzdeki eğitim-öğretim yılından itibaren özel okullarda okuyan öğrencilerin de ders kitaplarının devlet tarafından ücretsiz verileceğini söyledi. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Antalya Mardan Palace Otel’de düzenlenen “Teori, Uygulama ve Değerlendirmeleriyle Farklı Eğitim ve Öğretim Model, Yöntem Yaklaşımları” konularının ele alınacağı Türkiye Özel Okullar Birliği 13. Geleneksel Eğitim Sempozyumu’na katıldı. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, buradaki konuşmasında, özel okulların bir çok yeniliğin eğitim sistemine girmesine, yeni eğitim yaklaşımlarının oluşmasına öncülük ettiğini ve eğitimde kalitenin artmasına önemli katkı koyduğunu dile getirdi. Özel okulların desteklenmesini ve dinamik yapılarının genel eğitim alanına yansımasını önemsediklerini kaydeden Avcı, son yıllarda özel okullardaki öğrenci sayısında önemli ölçüde artış olduğunu ancak bunun arzu edilen düzeyde olmadığını kaydetti. Özel okul ve devlet okullarında öğrenci sayıları hakkında da veriler sunan Bakan Avcı, şöyle konuştu: “Türkiye’de özel okulda yüzde 4 civarında bu oran AB ülkelerinde eğitim kademelerine göre farklılık göstermekle beraber yüzde 15 civarındadır. İnşallah önümüzdeki yıllarda bu seviyeye ulaşılması temenni ediliyor. Özel okullarda okuyan öğrenci sayısı istenilen düzeyde olmamasına rağmen 2002-2003 eğitim öğretim döneminde özel okullardaki toplam öğrenci sayısı 223 binken, bugün 662 bine ulaşmıştır. Son 10 yılda özel okullarda öğrenci sayısının yüzde yüz 96 arttığını gösteriyor. Özel okullar bu öğrenci artışını son yıllarda resmi okullarımızda derslik başına düşen öğrenci sayısının önemli ölçüde azalmasına, resmi okullardaki eğitim ortamlarındaki iyileştirmelere rağmen elde etmişlerdir.” ÖNERİLER ELE ALINDI Özel sektörün, eğitim yatırımları içinde daha fazla yer aldığını anlatan Bakan Avcı, konuşmasına şöyle devam etti: "Özel okulların kendine özgü eğitim ortamlarından daha fazla öğrencimizin istifade edebilmesi için son yıllarda bakanlığımız değişik dönemlerde girişimlerde bulunmuşlardır. Bu girişim üzülerek söylüyorum ki değişik sebeplerde bakanlığın hedeflediği anlamda gerçekleşememiştir. Halihazırda organize sanayi bölgelerinde açılan meslek liselerinde öğrenim gören öğrencilerimiz alanlarına göre devlete olan maliyetin 1,5 katına kadar eğitim öğretim desteğinin verilmesi uygulanması 2 yıldır başarıyla yürütülmektedir. Özel öğrenim payının artmasına yönelik çalışmaların hız kazanarak devam edeceğini vurgulamak istiyorum. Kalkınma Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı ve Maliye Bakanlığı ile özel eğitimin desteklenmesine yönelik çalışmalarımız sürüyor.” Konuyla ilgili sivil toplum kuruluşlarının önerilerinin alındığının altını çizen Bakan Avcı, “Hangi alanlarda ne tür iyileştirmeler yapılacağı konusunda üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Özel okul açacakların önemli ölçüde arsa problemleriyle karşılaştıkları, çalışanların sigorta primleri ile yeni düzenlemeler istedikleri, ayrıca 5580 sayılı özel öğretim kanununda bazı maddelerin değiştirilmesi yönünde talepler değerlendirilmektedir. Özel okullarda öğrenci sayısının artması, eğitimin kalite ve rekabeti artıracağı, devletin fiziki yaptığı harcamayı azaltacağı gibi eğitim personeli istihdamı da önemli ölçüde artıracaktır. Resmi okullarda 19 öğrenci için bir öğretmen görev yapıyor, özel okullarda 8 öğrenci için bir öğretmen görev yapıyor. Siz eğitime yatırım yaparak, aynı zamanda ülke genelinde önemli bir istihdam sağlıyorsunuz" diye konuştu. DERSHANE DÜZENLEMESİ Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen dershanelerin özel okullara dönüştürülmesi çalışmaları kapsamında da bilgi veren Bakan Avcı, sözlerini şöyle sürdürdü: ”Kurum kontenjanlarını dolduramayan mevcut özel okulların söz konusu süreçten olumsuz etkilenmemelerine özen gösteriyoruz. Özel okullarda okuyan öğrencilerimizin ders kitaplarının temininde veliler veya okullar tarafından ücret ödenmesine rağmen her yıl sorunlar yaşanmakta olduğunu biliyoruz.Önümüzdeki eğitim öğretim yılından itibaren özel okullarda okuyan öğrencilerin de ders kitapları devlet tarafından ücretsiz olarak verilecektir. Böylece özel okul öğrencileri her yıl yaşadıkları kitap sorunlarına da son vereceğimizi müjdelemek istiyorum. Bu çalışmaların eğitim sistemine çok yönlü katkı sağlayan özel okulların katkısını artıracağına inanıyoruz. Bize sağlayacağı faydalardan biri de önemli oranda fiziki yatırım, okul yapımında eğitimde kaliteyi artıracak yatırımların artmasını sağlayacaktır.”
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Karne Dağıttı 03:05
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Karne Dağıttı 131 izlenme - 4 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Karne Dağıttı Bakan Avcı: Çocuklarınızı Üzmeyin Onlarla Konuşun Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Beklentinin Altında Karne Nedeni...
Osmanlı Türkçesi Zaten Vardı - Nabi Avcı 01:35
Osmanlı Türkçesi Zaten Vardı - Nabi Avcı 94 izlenme - 2 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Osmanlıca dersinin zorunlu olmadığını dile getirdi. Bu konuda tavsiye kararı alındığını söyleyen Bakan Avcı, kendisinin de seçmeliden yana olduğunu açıkladı. İzliyoruz efendim...
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: 03:03
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: "İstikrarlı Hükümetler Ligine Geçeceğiz" 7 izlenme - 3 ay önce Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: "İstikrarlı hükümetler ligine geçeceğiz"SİVAS - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz 16 Nisan halk oylamasında 'evet' çıkması halinde,"İstikrarlı hükümetler ligine geçeceğiz" dedi.
Milli Eğitim Bakanı, Fenerbahçe'ye Kenan Evren Lisesi'ni Vermedi 00:26
Milli Eğitim Bakanı, Fenerbahçe'ye Kenan Evren Lisesi'ni Vermedi 99 izlenme - 2 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Fenerbahçe'nin karşılığında 3 okul ve 1 spor salonu yaptığı Kenan Evren Lisesi'ni Sarı-Lacivertli kulübe vermedi.
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: 03:05
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: "Türkiye'ye Bundan Sonra İstikrar Gelecek" 4 izlenme - 2 ay önce Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: "Türkiye'ye bundan sonra istikrar gelecek"SİVAS - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz 16 Nisan halk oylamasında 'evet' çıkmasıyla beraber,"Türkiye'ye bundan sonra istikrar gelecek.
Bakan Yılmaz, 02:42
Bakan Yılmaz, "Türkiye'nin En Büyük Sıkıntısı Yoksulluk ve Cehalet" 2 izlenme - 1 ay önce Bakan Yılmaz, "Türkiye'nin en büyük sıkıntısı yoksulluk ve cehalet" "302 organize sanayi bölgesine teknik kolej açacağız"SİVAS - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, birlik ve beraberliğin önemine değinerek, "Biz bir ve beraber olursak Türkiye daha güçlü olacak, Türkiye daha çok büyüyecek.
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz: 06:23
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz: "Suriyeli Öğrenci Sayısı 169 Bin 10 Olup, Geçici Eğitim... 3 izlenme - 2 ay önce Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz: "Suriyeli öğrenci sayısı 169 bin 10 olup, geçici eğitim merkezlerinde öğrenim gören Suriyeli öğrenci sayısı 294 bin 112'dir"ANKARA - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, " Suriyeli öğrenci sayısı 169 bin 10 olup, geçici eğitim merkezlerinde öğrenim gören...
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: MEB’de 28 Bin 163 Personel İhraç Edildi 01:36
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: MEB’de 28 Bin 163 Personel İhraç Edildi 12 izlenme - 9 ay önce Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Fetö'nün Darbe Girişiminin Ardından Bakanlıkta Yürütülen Soruşturmalara İlişkin, "İhraç Edilen Personel Sayısı 28 Bin163. Şu Anda Uzaklaştırma Tedbiri Devam Eden Personel 20 Bin 88. Bu Arada Açığa Aldıklarımızdan Da Göreve İade Ettiklerimiz Var. 5 Bin 78 Kişi İade Edildi." Dedi
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, 05:40
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "Geleceğimi Koruyorum" İsimli Sosyal Sorumluluk Projesi Kapanış... 2 izlenme - 2 ay önce Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "Geleceğimi Koruyorum" isimli sosyal sorumluluk projesi kapanış programında konuştuANKARA - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "Geleceğimi Koruyorum" isimli sosyal sorumluluk projesi kapanış ve ödül törenine katıldı.
Yıldırım: Yankaya Saracoğlu'ndan Çıkamaz 02:23
Yıldırım: Yankaya Saracoğlu'ndan Çıkamaz 63 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Akhisar maçının hakemi için "Özgür Yankaya bir daha bizim maça gelemez, gelirse de o stattan çıkamaz" ifadelerini kullandı.
Bakan Yılmaz: 03:21
Bakan Yılmaz: "Okul Öncesi Eğitimi Yaygınlaştıracağız" 1 izlenme - 4 hafta önce Bakan Yılmaz: "Okul öncesi eğitimi yaygınlaştıracağız"SİVAS - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz okul öncesi eğitimi yaygınlaştıracaklarını belirterek,"Okul öncesi eğitimin oranını yüzde 95'in üzerine çıkartmak istiyoruz.
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, Kilis Valisi İsmail Çataklı'yı Ziyaret Etti 02:10
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, Kilis Valisi İsmail Çataklı'yı Ziyaret Etti 4 izlenme - 4 ay önce Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, Kilis Valisi İsmail Çataklı'yı ziyaret ettiKİLİS - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz,Kilis Valisi İsmail Çataklı'yı makamında ziyaret etti.
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: 03:42
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Milli Eğitime Çok Büyük Katkılar... 4 izlenme - 3 ay önce Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: "Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi milli eğitime çok büyük katkılar sağlayacak"SİVAS - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin milli eğitime çok büyük katkılar sağlayacağını belirterek,"Eğer kaynakları israf etmezsek, milli geliri...
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: 02:34
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: "Chp 48.5 Oyu Varmış Gibi Davranıyor" 2 izlenme - 2 ay önce Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: "CHP 48.5 oyu varmış gibi davranıyor"SİVAS - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz halk oylamasının ardından,"umhuriyet Halk Partisi'nin yüzde 24, yüzde 25 oyu vardı.
Okullarda dersler filmlerle öğretilebilir. 04:21
Okullarda dersler filmlerle öğretilebilir. 1 izlenme - 1 ay önce Adnan Oktar’ın 14 Mayıs 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/249897/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Okullarda-dersler-filmlerle-ogretilebilir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo