Hoşgeldiniz!

Milli Eğitim Müdürlüğü Videoları İzle

Gaziosmanpaşa İlce Milli Egitim Mudurlugu Nevruz 01:35
Gaziosmanpaşa İlce Milli Egitim Mudurlugu Nevruz 818 izlenme - 7 yıl önce gaziosmanpaşa ilçe milli eğitim müdürlüğü nevruz kutlamaları
Bodrum’da Sendikalı Öğretmen İstenmiyor. 01:50
Bodrum’da Sendikalı Öğretmen İstenmiyor. 391 izlenme - 7 yıl önce mustafa özcan, mehmet ali durmuş yönetimindeki bodrum ilçe milli eğitim müdürlüğü’nde neler oluyor? bodrum’da sendikalı öğretmenler baskı altında. basın açıklamasına katılan öğretmenler mehmet ali durmuş tarafından fişleniyor. mehmet ali durmuş polislerle birlikte bir köşede durup demokratik haklarını kullanan öğretmenlere gözdağı veriyor. yıl 2010
24 kasım 2010 öğretmenler günü kutlamaları 05:20
24 kasım 2010 öğretmenler günü kutlamaları 174 izlenme - 6 yıl önce erdemli ilçe milli eğitim müdürlüğü
Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 15:13
Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 135 izlenme - 5 yıl önce Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
erdemli ilçe milli eğitim müdürlüğü 02:38
erdemli ilçe milli eğitim müdürlüğü 120 izlenme - 6 yıl önce erdemli ilçe milli eğitim müdürlüğü
Öğretmenlerin Oluşturduğu Grup Tarafından 01:26
Öğretmenlerin Oluşturduğu Grup Tarafından "Yunus Emre" Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelendi 60 izlenme - 2 yıl önce Tiyatro oyunundan detaylar Yunus Emre Kültür ve Sanat Haftası- Öğretmenlerin oluşturduğu grup tarafından "Yunus Emre" adlı tiyatro oyunu sahnelendi Eskişehir'de, 70 öğretmen tarafından Yunus Emre Kültür ve Sanat Haftası kapsamında oluşturulan ekip, "Yunus Emre" adlı tiyatro oyununu sahneledi.
İlkokul Öğrencilerine Klasik Müzik Eğitimi 02:45
İlkokul Öğrencilerine Klasik Müzik Eğitimi 56 izlenme - 2 yıl önce Antalya Filarmoni Derneği üyesi, Antalya Devlet Senfoni Orkestrası (ADSO) ve Antalya Devlet Opera ve Balesi (ANTDOB) gönüllü sanatçıların başlattığı "Duymayan Kalmasın Projesi" kapsamında bir okulda klasik müzik eğitimi ve konser verildi.
İpeği Yaşatma Arzusu Atölye Kurdurdu 02:28
İpeği Yaşatma Arzusu Atölye Kurdurdu 40 izlenme - 2 yıl önce İpeği yaşatma arzusu atölye kurdurdu- Hatay'da iki kadın, teknolojiye yenilmeye başlayan el sanatlarından ipekçilikle ilgili katıldıkları kursun ardından bunu yaşatmak için iş yeri açtı- Tezgahta ipek eşarp, şal gibi ürünleri dokuyan iki kadın, başkalarına da bu işi öğretmeyi hedefliyor- Girişimci Gülhan Yolcu: "Amacımız çok kıymetli olan Hatay ipeğini Türkiye'ye ve dünyaya tanıtmak" Hatay'da iki kadın, bir zamanlar hemen her mahalleden ipek dokumayla ilgili tezgah seslerinin geldiği kentte, yok olmaya başlayan ve teknolojiye yenik düşen ipekçiliği yaşatmak için iş yeri açtı.
'Öğretmen Öküz', 'Öğrenci Eşek' Adlı Kitaplara Eğitimcilerden Tepki 06:04
'Öğretmen Öküz', 'Öğrenci Eşek' Adlı Kitaplara Eğitimcilerden Tepki 45 izlenme - 2 yıl önce Edirne'de 'Öğretmen Öküz, Öğrenci Eşek, Doktor Tilki, Trafik Polisi Kurbağa' adlı resimli hikaye kitaplarına, öğrencilere ve meslek dallarına hakaret edildiği iddiasıyla tepki geldi.
Ankara İstiklal Marşı Okuyor 04:08
Ankara İstiklal Marşı Okuyor 53 izlenme - 3 yıl önce Ankara Öğrencileri İstiklal Marşı Okuyor
Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-ge Faaliyetleri 06:04
Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-ge Faaliyetleri 33 izlenme - 4 yıl önce Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-ge Faaliyetleri
Tatilde Boşalan Okullarda 02:23
Tatilde Boşalan Okullarda 24 izlenme - 3 yıl önce Peygamberler Şehri Olarak Bilinen Şanlıurfa'da Hayrat Vakfı Ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında Gerçekleştirilen Proje Kapsamında, Çocuklar Okulda Kur'an- Kerim'in Yanı Sıra Temel Dini Bilgileri Öğreniyor.
Bor Kaymakamlık Kupası 50:59
Bor Kaymakamlık Kupası 28 izlenme - 3 yıl önce Bor İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Organize Edilen Bor’da Bulunan Kurumlar Ve Personelleri Arasında Kaymakamlık Kupası Adı Altında Düzenlenen Voleybol Turnuvası Sona Erdi.
Yozgat'ta 02:37
Yozgat'ta "Sinema Filmi İzlemeyen Çocuk Kalmasın Projesi" 15 izlenme - 2 yıl önce Yozgat'ta "Sinema Filmi İzlemeyen Çocuk Kalmasın Projesi"- Belediyenin başlattığı proje kapsamında 150 çocuk, Bilal Şahin Kültür ve Sanat Merkezi'nde sinema filmi izledi Yozgat Belediyesince "sinema filmi izlemeyen çocuk kalmasın" sloganıyla başlatılan proje çerçevesinde 150 çocuk, Bilal Şahin Kültür ve Sanat Merkezi'nde sinema filmi izleme fırsatı buldu.
Zekeriya Çınar Soru-Yorum 01:52:27
Zekeriya Çınar Soru-Yorum 14 izlenme - 2 yıl önce Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Zekeriya Çınar 05.09.2014 tarihinde Sivas Radyo Televizyonunda Soru-Yorum Programının Konuğuydu.
Mevsimlik Tarım İşçilerine 04:34
Mevsimlik Tarım İşçilerine "Çocukları Okuldan Almayın" Ricası 6 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci'nin aileleri ziyaret etmesi-Heyetin ailelerle sohbet etmesi-İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci'nin öğrencilerin ailesini ikna etmesi-İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci ile röportaj-Mevsimlik tarım işçisi Hüseyin ile eşi Hanse Cingisiz ile röportaj-8'inci sınıf öğrencisi Kudret Cingisiz ile röportaj EŞBER AYAYDIN - Şanlıurfa'da, mevsimlik tarım işçisi aileleri ziyaret eden öğretmenler, velilerden çocuklarını hasat döneminde okullarından ayırmamaları için uyarılarda bulunuyor.
Öğrenciler 02:44
Öğrenciler "Sporda Şiddete Hayır" Demek İçin Sahaya İndi 7 izlenme - 2 yıl önce Öğrenciler "Sporda Şiddete Hayır" demek için sahaya indi- "Sporda Şiddete Hayır Projesi" kapsamında Çorum'da bir grup ilkokul öğrencisi, Çorum Belediyespor-İstanbulspor karşılaşması öncesi taraftarlara broşür ve şapka dağıttı Milli Eğitim Bakanlığınca yürütülen "Sporda Şiddete Hayır Projesi" kapsamında Çorum'da ilkokul öğrencileri, Çorum Belediyespor-İstanbulspor maçı öncesi taraftarlara broşür ve şapka dağıttı.
Kaya Tuzuna Kadınlar Hayat Veriyor 01:54
Kaya Tuzuna Kadınlar Hayat Veriyor 3 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kursiyerlerin çalışması- Vali Özcan'ın ziyareti- Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı'nın konuşması- Kursiyerlerin konuşması Kaya tuzuna kadınlar hayat veriyor Çankırı'da kadınlara yönelik açılan "Kaya Tuzu İşleme Kursu"nda tuzdan çok sayıda obje üretiliyor.